Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
4. kvě 2009

Sluni, to je parádní, jsem se nemohla odtrhnout. jsou to šikulky. Kdo jim šije ty kostýmy?
😎 😀
Myky, na manžu teda platí něco jinýho než usměv. Ale kdyby pršelo a bylo to na Zličíně tak klidně pojedu autem sama.

sisa32
4. kvě 2009

Teda Pražandy, Oskarko, co mám říkat já. Taky to mám kousek z ruky ( 50 km ) a jedu, když budu moct. 😉

oskarka
4. kvě 2009

Siso, ale asi máš hodnější dítko než já🙂. Ondra dokáže celou cestu v MHD prořvat a to teda je nad mé, už tak dost pocuchané, nervy.🙂

slunickooo
4. kvě 2009

Sis - no já ani nevím kdo to šije.. nějaká asi moc hodná dušička 😀 😀 a já se nemůžu odr tho¨nout nějak pořád... pořád jsem z nich tak nadšená.... a ted jsem se dozvděděla dokonce že s obouma vystoupeníma jednou na mistrovstv í čech do ch omutova a v červnu někam kde je bude natáčet i telka 😀 😀

Oski ahojík , ale přesně tak jak říká Sis --- máš me tro , MHD, si nestěžuj 😀 😀 jak já byych ráda se s hokama viděla, mí t možnost jet aspon městskou tak jedu hned, ale mě nezbývá bohužel nic ji nýho než auto... ale holky... až pojedu někdy do práglu tak dáv vědět a snad se aspon na chvilku sejdem

kacatko03
4. kvě 2009

masle: no jo musela bych z konečný na konečnou ale aspon by to bylo bez přestupu 😀 je to hodina cesty ale nevadí 🙂 budu sedět 😀

hele a ten človíčkov tam je i kavárna? nebo tam frknem děti na klouzačky? 😀 ale jinak je to hezky 😀 to bych klidně vraza i Filipa sebou co masle? kdyby nebyla ta zoo vzala bys veru do človíčka sebou? 😉

sis a ty Jindru?

masle
4. kvě 2009

kačí - to bych Veru taky vzala..je tam kavárna ale někdy je tam dost narváno... ale už jsem tam dlouho nebyla tak se to třeba změnilo... 🙂 😉

kacatko03
4. kvě 2009

masle: když vyrazíme brzo ráno tak tam možná budem první ne? 😀 od kolika mají od 10? nebo 9? 😉 kvuli myky musíme brzo aby nejkela za půl hodky domu 😉 No každopádně uvi jak bude 😉

kacatko03
4. kvě 2009

oski: chodíš na hudebku s malým? co tam proboha dělá? 😀 tady dorazíš na srazík? já to mám na zličím taky daleko... 😉 ale nic jiného mě nenapadá. na Smíchově kde jsme byli s maslí tak tam to na vícero kočárků není.

masle
4. kvě 2009

kačí - no to je fakt 😀 😀 maj od 9h. tak třeba bude hezky.... 🙂 😉 uvi..

oski - taky by mě zajímalo jak to vypadá na té hudebce.. 🙂 😵

slunickooo
4. kvě 2009

no naše mal á má doma ¨hudebku" od mladý 😀 😀 věčně všechno na plný kule a věčně s ní tancuje a natřásá ji 😀 😀 ale malý se to kupodivu líbí - jen c o ji vidí tak má pusu od ucha k uchu 😀

myky
4. kvě 2009

Holky Zličín mě docela děsí kvůli tomu cestování, ale snad to kdyžtak zmáknu. Já bych byla nejradši za tu ZOO 😅 . S MHD je to hukot 😀 . Dneska např., když jsem jela z rehábky, tak nastoupili kluk: totálně špinavý nehty. To byl snad 0,5cm nános za nehtama. A holka na vozíčku ve spacáku. Mastňačka jak prase! Sundala kšiltovku a křičela, že má určitě blechy. Stáli asi 0.5m ode mě a od kočáru. Vedle mě ještě holka s koláčema v pytlíku v ruce. Ta houmlesačka na vozíku je od ní vyškemrala. Myslim, že tý holce, už by stejně nechutnali 😀 . A pak spustila na mě. Jééééé tam je miminkoooooo! Vy máte Mikulášeeeee? Kluk nebo holka? Já na ní čuměla jak tele na vrata, že ví jak se jmenuje a řikám, jo je to kluk.Ona: jééé chlapeček, blbeček, máme kluka jako buka! A jak se jmenuje? Tak říkám: no Mikuláš. A kdy se narodil? Odpovim v únoru. A ona na mě. Mikuláš v únoru? To máte doma asi blbý, co? 😀 Tak jsem jí řekla, že jo. Takže v MHD holčiny je to někdy zajímavý 😀 . Doufám, že neměli nějakou nemoc, nebo ty vši 😅

myky
4. kvě 2009

Sluní nová fotka v pasu 😵 ? Dobrý.
Niky je šikula a supr to zmákla i s dlahou 😉 . Ty jo, ta bude jednou slavná. Bych prosila foto s podpisem 😵 .
Holky tak od 9 jooooo? 😀

dagina
5. kvě 2009

Ahojky,
teda Myky, co to máš za příběh 😀 😀 . Se tady řehtám jak blázen, že už ani nevím co jsem chtěla psát 😀. No nic, skouknu to tady později 🙂 .

Mějte se, pa 🙂 .

myky
5. kvě 2009

Dagi to jsem ráda, že jsem tě tak pobavila. Já z toho měla hlavu v pejru včera 😀
Čekám na tu paní s plavčem. Jsem na to zvědavá. Mikšík dostal napapat trochu dřív, než měl nárok a pobrekává, tak snad bude mít náladu na vanu 😅 . Já si dala teď do trouby pyzzu, tak snad stihnu aspoň kousek, než dorazí.
Tak zatím všem hezký den 😀 .

myky
5. kvě 2009

Hlásím se se zážitky z plavča! Paní mooooc miloučká, Mikeš se zamiloval 😀 . Chechtal se na ní, jak šílenej 😵 . Manžovi jí určitě neukážu, bo je moooc pěkná a přesně jeho typ a nemá chlapa 😀 ! Hezky se s ní povídalo a je vidět, že děti miluje. Vaničkování se mu líbilo, ale chvíli. Pak začal pobrekávat. Tak si ho vzala ona a spívala mu a on jak zázrakem stichnul. Balzám pro mě. Pak mi ho zase dala a Mikula potvora vřískal 😠 . Myslím, že je to fajn a zábava to bude pěkná. Možná s ní půjdu i do velkého bazénu, ale to se uvi. Tomu by stejně předcházelo ještě několik hodin. Miklík hned po plavču usnul, jako špalek 😀 . Skousnu tu pyzzu a jdu za ním. Jestli vydrží chrupat.

sisa32
5. kvě 2009

Ahoj Myky, tak to je super, že se Mikymu líbilo. S tou paní mě to pobavilo. 🙂 až jí manža uvidí, aby nechtěl taky vaničkovat. 😀

No já se mám co smát, jsem zvědavá na tu naší. Tady dám odkaz, jak to u nás vypadá : http://www.marcofitness.cz/, ty fotky se ukazují v Exploreru, v Mozille mi to nejde.

myky
5. kvě 2009

Sis přesně, by se asi cachtal rád 😀 . Se směju, ale čučela bych, že? 😅
V tom kurzu to budete mít super. Moc hezky to vypadá. Já bych se hrozně bála, že ho utopim 😉 . Normálně když byl v tý vaně, tak jak pírko a jak jsem ho měla vyndat, to byla posilovačka, jak hrom. Najednou mi přišlo, že držim v ruce tunu.

masle
5. kvě 2009

Ahojky 🙂
tak coje tu nového? 😵
myky teda na jaký trase to jezdíš 😀 😀 že tam je taková sranda v MHD.. 😀 😅 Tak to je super, že so Mikuldovi cachtáníčko zamlouvá. Já pořád nevím, jestli s Ráďou chodit plavčit nebo ne...Ale spíš asi až od září..V létě budem jezdit k naši do bazénu, tak se tam vycachtá asi dost.. 🙂

sis ahojík - tak co manža? Přiveze tě? 🙂 To plaváníčko máte pěkný. já takle chodila s Veru do Berouna..akorát že jak se začali užčit potápět, tak to se jí moc nelzamlouvalo..a dodneška si musí zacpat skoro všechny otvory těla než se potopí.. 😀 😀

já mám dnes uklízecí den.. 😝 dala jsem jógu a dobrý.. 🙂 Ráďa se hezky napapkal po včerejším půstu..a teď spinká..
zítra jede Veru se školkou do Planetária. To je tento rok první vejlet a taky asi poslední...

sisa32
5. kvě 2009

Ahoj, dnes sem byla na trhu koupit sazenice rajčat, paprik, okurek a salátů do skleníku, tak budu večer sázet.

Tak manža jde bagrovat ve středu a když to nestihne, tak bude muset i ve čtvrtek. Horší je, že jsem si vzpoměla, že mám jít s obouma dětma k dr. No zkusím mu zítra brnknout, jestli můžem jindy. Ani nevím, kde to teda bude.
A ten uklízecí den mě čeká zítra. 😝 Já to tak nesnáším, ale ten pocit, když je hotovo je k nezaplacení. 🙂 A teď, když malá spí, tak místo úklidu a žehlení tady čumím u netu. jsem nějak líná.

kacatko03
5. kvě 2009

ahoj holky, nové foto: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

masle: nevýletí se školkou? Fíla tak 2x do měsíce, v pondělí byli na Javčích Horách v televiźi, přístí týden jedou do Benátek n./J. a za další týden tradá na ŠvP 😀

jo jinak jsem dlala dneska T brokolici a ta mu teda nejede. sní všechno s karotkou, ale špenát ne a brokolici ne 🙂

kacatko03
5. kvě 2009

teda já píšu jak tatar 😕

sisa32
5. kvě 2009

Ahoj holky, tak ve čtvrtek vyrážím sama, teda až co na to dr, jestli budeme moct přijít jindy. manža nemůže a ani neprotestoval že bych jela sama. Jindru brát nebudu, má školu až do 14.00 h.

Kači, na Javčí hory bych taky jela. 😀 😀 😀

Adélka zase miluje brokolici a květák a špenát mrkev ne.

Fotky krásný, to je Tobík smíšek a má krásný tvářičky.
Dneska jsem se ptala v lekárně na nějakou pokračovací Bebu AR a nic, jenom Nutroš a na ten není zvyklá tak jí ho nechci dávat.

masle
5. kvě 2009

kačí ahoj - jo Javčí hory jsou dobrý.. 😀 😀 Fotečky moc pěkný!! Taky musím udělat Ráďu sedícího..abych nebyla pozadu 😀 😀 U nás ve školce skoro nikam nejezděj. Nemaj asi prachy..Je to malá školka..
já teď asi týden udělala pauzu od příkrmů a dneska jsem to zase zkusila a papal krásně. Líp než před tím..Tak budu dávat tak ob den..Koupila jsem nějaký ty od 5 měsíců. S tím masíčkem a tak.. 🙂

sisa - tak to je super, že vyrazíš sama! Autem pojedeš? Zítra má lejt ale ve čt už se to mán snad lepšit...tak nevím kam.. 😕

jinak já začla Bebu 2 dneska tak jsem zvědavá jaká bude noc.. 😕 😕 😵

sisa32
5. kvě 2009

Jj Masle, pojedu autem. 🙂 A nejradši bych na ten Zličín, se přimlouvám teda. 🙂 🙂 sím, sím.

myky
5. kvě 2009

Sis super, že dorazíš!
Už se holky těšim, až se uvidíme a doufám, že nám výjde i to počásko.
Dagi a kdy tebe uvidíme v Praze 😵 ? Nebo třeba vymyslíme někdy něco na půl cesty na víkend. Třeba nějaký penzionek a tam se sejdem všechny s rodinkama 😀 😵

myky
5. kvě 2009

Sluní a ty jsi odkud, že nedorazíš 😵 ?

slunickooo
5. kvě 2009

ahooooj zdravím jen v rychlsoti - mažu na Ordinačku

Myky - 100 km od Práglu

kacatko03
5. kvě 2009

ahoj holky, no vždyď píšu že píšu jak tatar 😅 už se nedivím že Filip občas píše zrcadlově z prava do leva 😕 😀

sis: no jo já zapomněla ýe dítko je školou povinné, to my s maslí zatím neřešíme 😉 jj takysem si všimla že AR2 nedělají.

masle: já dneska dobrala bebu 2 😕 tak tu mám hami 2 tak to zkusím 😅 jinak malej nejvíc miluje karotku s bramborem, kupuju už jen ty od Hippu. taky mám nějaké od 5m 😉 já ted dávám ráno mléko v poledne zeleninu + 60ml mléka, pak mléko a tak v pulce mezi 3-7 mu dám ovocnou přesnídávku. tu už taky dlabe krásně, otvírá už i pusinku...ale nesmí bejt až moc hladovej jinak mi to všechno plive.

no ve čtvrtek má být jako dneska ☹ a to bych pak viděla spíš na ten zličín, než riskovat "aprílové" počasí 😢 😀

myky
5. kvě 2009

Sluní aha. Tak to je fakt dálka ☹ . Tak třeba až vymyslíme to něco víkendové 😉 😀 .
Kačí, já už tady kolikrát ani nepřemýšlím, jak píšu 😅 . Vím, že to všechny omluvíte a už se přestávám i stydět 😅 . Fíla píše z prava do leva 😀 ?
Sluní my koukáme na VKV a ordinačku přepínáme na reklamy 😀 . Dneska jsem si dala poprvé vínko. Snad po roce a normálně jsem snad nametená 😀 . Mi skáčou písmenka 😀 . Až se Miky vzbudí na jídlo, tak se budu bát ho vzít do rukou 😅 .

sisa32
5. kvě 2009

Ahoj holky, pozdravuje vás všechny Chiwule. Za tři týdny dělá státnice, tak budem držet palce. 🙂

Myky, jj na ten víkend, třeba v létě by to nebylo špatný. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru