• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Ty jo Hanul - to jsou tlustice!! A to jsi teprve 13 dní po ET!! KOukni ke mě do alba, jak byly slabý :wink:
Kolik jste zaváděli?
21. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murásku, já jsem testovala 10. den od KET a to tam byla po strašně dlouhé době slaboulilililinká čárečka, téměř neviditelná a pak se to den ode dne trošinku zesilovalo. Opravdu silná byla až tak 20.den po KET. A pak mi lékař zjistil, že se chytla dvě embryjka a jedno odešlo.
21. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já bych se snad u Hanulky přikláněla k těm dvojčátkům :slight_smile: :slight_smile: - já měla taky pořádný tlustice a vlastně v ty dny co jsem testovala jsem taky ještě čekala dvě :slight_smile:
21. říj 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulkoooooooooooooooooooooooooooooo tak to je krása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Všechny zdravím, sem tam nakukuju....ale nepřispívám, nestíhám, jsem ráda, že stíhám Sanusáckou diskusi.....

Sluni už to máš taky za pár cooo ty brďo :sunglasses:
21. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanus - zdááááár holka :wink: :wink:

jj máme to fakt za pár, už pomalu stříhám metr :grinning: :grinning:

a jak ty???? Kdy bude ketík??
21. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni KETík by měl být v pátek jestli se embrouši dobře rozmrazej. I když s tím nebyl zatím minimální problém.... no už pak jen to uchycení... :rolling_eyes: :grinning:
21. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sanu - tak to budu držet palečky :wink: :wink: :wink:
21. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni dík, ale už jsem poslala žádost na druhé IVF, tak na ten poslední KET ani nedoufám.... i když mě dr chlácholila.... ale já tomu stejně nevěřím..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky nestrašte :sweat_smile: ikdyž 2 jsou krásné, tak bych teda raději 1 nevím jak bych dvě zvládala, ale uvidíme jak to dopadne, nechávali jsme si zavést 2embryjka a v pátek jdu na UTZ :wink: :slight_smile: už se nemůžu dočka.
Sanus, děkuji a na pátek budu držet všechny palce :wink: :slight_smile:
21. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Hanul nerouhej se jo, hlavně že se to povedlo....!!! :wink:
21. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak v pátek Hanul na UTZ a Sanuska pro embryjka.... :wink: :wink:
21. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se nerouhám, jsem teď nejšťastnější člověk a moc se těším na pátek, jen si nedovedu představit jak by se do mě vlezly, když mám 52kg aj s botama :sweat_smile: :grinning: no a nakonec by se to nějak udělalo, máme dva dětské pokojíčky, které jsou zdvojené, jsou mezi sebou přezděné jen tak 1/3 a do budoucna, když by chtěly děti soukromí tak se to dá přezdít, ale v dětsví by bylo určitě lepší, když jsou děti spolu, já teda vyrůstala v 1pokoji se 2 bráchama :grinning: a ty si v našem domě připadám jak na hradě :grinning:
Sanus, ani nevíš jak moc ti to přeju, protože vím, kolik už toho máš za sebou a teď je ten podzim fakt plodnej, tak tfuj tfuj tfuj ať je i pro tebe :wink: :slight_smile:
21. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko moc gratuluju. Myslela jsem na tebe.. Mas je ale opravdu podezrele vyrazny ty // :grinning:
21. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při úterku :slight_smile: ,
Dagi pitíčko na cukr bylo fajn a moc děkuju za radu vypít na EX. Opravdu jsem to do sebe kopla :grinning:. Super! Jen se mi trochu zvedl kufr, že jsem myslela, že to vrátim :frowning2: . Byla tam fronta na odběry, snad 20ti lidí a všichni na mě koukali :confused:.
Koňko, Sluní :grinning:, taky děkuji za radu na test na cukr. Teď ještě výsledky. Snad budou, už v pátek u doktora. Ještě mi brali krev na protilátky. Mám Rh-. Holky máte ho taky? Někdo :sweat_smile:
Hanulko, že by dvojčátka :grinning: ?
Kačí máš moc šikovné chlapáky. Aspoň víš, že je na ně spolehnutí a nemusíš se stresovat, co se doma děje.
Sanusko hodně štěstí!
Rendy, holky mají fakt pravdu. Ono stačí i jedno šikovné vajíčko :wink: . Pozitivně myslet, znamená přesvědčit sama sebe, že je to prostě tutovka a nic jiného nepřipouštěj. Držim ti palce.
21. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi hezky si užíj focení :slight_smile: a těším se, že se pochlubíš. Toto focení tě určitě bude bavit :wink: .
21. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se tu máte?
Konečně jsem se dostala k počítači. Po dnešní kontrole nic nového, stále se mimi neklube na svět, další kontrola v poradně v pátek, tak uvidíme, jestli se dočkáme poradny nebo porodního sálu. Prý nechávají přenášet pokud je vše v pořádku deset dní od termínu porodu, tak to by bylo do této neděle, snad to vydržím.
21. říj 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko, ty jsi ještě 2v1? :grinning:
21. říj 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Oski - tak pořád beze změn? Ten tvůj prcek má teda výdrž :slight_smile: A máš aspoň poslíčky nebo tak něco?
Kači tak super! Tak snad mě nepředběhneš. :wink:
Já byla s dárkama celkem úspěšná, ale těch peněz :confused: :confounded: No půjdu si dát 20 a pak pro malou do školky.
21. říj 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso, ahoooooj. Jj, stále ještě s mimi v bříšku. A jak se máš Ty?
Masle, sem tam cítím tvrdnutí bříška, menstruační bolesti, ale nic z toho nevede k nějakým pravidelným kontrakcím a k tomu, že už by se mohlo něco rozjet. Tak uvidíme.
21. říj 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díkes za pěsti. Je to teď poslední KETík. Pak hned další stimulace. Na nic nechci čekat... Ale spíš už se přikláním k tomu pícháníčku. Na poslední KET už nevěřím....no ale třeba to tím zakřiknu... :wink:

Oski páááánečku, tak to bude krasavice :grinning: Nebo krasavec? Já taky tipuju holčenkuuu :wink:
21. říj 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky zdravííím :slight_smile:

hanulko týýýjo ty máš tlustice to moooc gratuluju a v pátek po UTZ se budem těšit na zprávičky :slight_smile:
21. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dějujuá za podporu . to jsem potřebovala slyšet. ještě,že vás mám. hned je mě lépe :grinning:
21. říj 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Oskarko, jsi to ty, nebo tvůj duch :sunglasses: ?????? To snad ani není možný, že se ještě nic neděje :sweat_smile: , už začínám věřit tomu, že budeš mít kluka..., ty mají na všechno času dost :wink: . Takže nejdéle do neděle :confused: ????
Holky, dneska v té porodnici to na mě nějak dolehlo :rolling_eyes: , začínám si asi už opravdu připouštět, že budu také rodit, uffffffff, docela mazec..., když jsem viděla tu porodnickou postel, udělalo se mi šoufl :confounded: ..., to snad nemůžu zvládnout :pensive: ... . Jinak porodku máme krásnou, nově předělanou....

Hanulko, takže v pátek UTZ :wink: ..., to bude krása, viď :slight_smile: . Moc držím pěstičky - všechny 4 co nyní mám :dizzy_face: .
21. říj 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem konečně doma - uf... z těch nákupů mě teda festově bolí břicho :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Dagčo - tak jak dopadlo foceníčko?

Já se přiklání že bude mít Oskarka holčičku - se ještě krášlí :grinning:

Jinak Dagi - já jak byla včera na tom monitoru - v porodnici u porod. sálů to mají - tak to na mě taky dolehlo a docela jsem v tu chvíli měla takový "hnusný" pocit - jako že až tam budu v den D - že mi fakt asi do smíchu nebude
21. říj 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskarko, teď se mám dobře. Dneska jsem byla na KETu, rozmrazila se nám obě embryjka a krásně se dělila, takže mám v peřině morulky, neschopenku a krásně jsem si užila sluníčkovou prochajdu s psicí, klika, že jsem nemusela v tak pěkný den být v práci.
21. říj 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jmisko, držím všechny palce (a že jich teď ještě mám hodně:slight_smile: ) a doufám, že se s Tebou za pár dní budu těšit z radostné zprávičky.

Sluniii, tak Ty říkáš holčička, jo? No, uvidíme - a doufám, že už brzy!!!
21. říj 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misko - tak ted uz jen poradnou porci stesti!!!!
21. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Hanulko a Grej, gratuluju moc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jmiso a Sanusko, držím palce na Ketík.

Bigrendy, neboj, když budou jen 4, tak to budou aspoň pořádný siláci.

Oskarko, já už se nemůžu dočkat, pořád ještě věřím na chlapečka. :slight_smile: Já syna přenášela 11 dní. :wink:
21. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, kdepak jste všichni, ochrapy jedny :dizzy_face: .
Jmisa, takže jsi po KETu....., takže opět moc držím pěstičky :wink: !!!!!
Mury, jak je?? Vím o tom tvém testováním...., ufff, moc bych ti přála, aby to vyšlo!!!!!!!!!
Holky, focení bylo hotovo asi za 15 minut :sweat_smile: , tak jsem na to zvědavá, žádný zázraky od toho nečekám...
22. říj 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk kočandy,

tak včera jsem nemohla ráno vylízt z pelechu a dneska jsem už od 6,50 hod co vstává mladá do školy neusnula, tak jsem se v 8,30 vyvalila :grinning: :grinning: a pro dnešek si naplánovala - žehlení, upéct placku (no mlsná mě sakra honí :grinning: :grinning: ) a zabalit vánoční dárky co už mám :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek