Téma IVF 3

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😃 tak sup sup sem :-N
kacatko03
28. kvě 2009
masle ty jo...ted bych se ještě do Itošky bála jet že tam bude ziiima =-) 🙂 ale závidím jim že už jedou 😃
masle
28. kvě 2009
kačí - no já nevím prej tam teplo je asi jak jezděj až úplně dolů, tak tam už je asi teplo.. x-) ALe vím že brácha na velký pařáky moc neni.. To my se zase rádi pečem.. 😃
kacatko03
28. kvě 2009
masle tak to jo ten jih teplej bude. na severu podle mě by se nedalo ani koupat 🙂
kacatko03
28. kvě 2009
tak my valíme do nemocnice...prej astnmatická bronchytýda
sisa32
28. kvě 2009
Kači coooo? To tam musíte zůstat, nebo jen na nějaký vyšetření? =-)

My byli taky u dr, Jindra je zdravej a malá ještě týden penicilin. :-| A ještě se jí udělal vyrážka, tak dostala Fenistil kapky. Ta už jí chudák jen léky.
masle
28. kvě 2009
ahojky - tak jsem psala Kačí a prej je naštěstí pustili dom. Je to zánět prudušek.. 😞 Tak aspoň že tak..

tady byl teď pořádnej slejvák s vychrem =-) =-)

sisa - tak ještě týden jo 😞 to má na dlouho teda.. To možná může mít z to Penicilinu tu vyrážku ne..
sisa32
28. kvě 2009
Hoj Masle, prej ne, kdyby to bylo z Penicilinu, tak by to měla všude a ne jen na bříšku.

Tak to je dobře, že je pustili domu. Tak snad bude Tobíkovi brzy dobře. Koukám, jak všechny děti odpadly, to by byl srazík. Jen Ráďa drží. 🙂
dracekmracek
28. kvě 2009
ahoj holky tak jukněte do alba 😃
kacatko03
28. kvě 2009
Ahoj holky ,tam malej už je v pelíšku, chudák jedl naposledy ve 2 a ted vytáhl 250 tejuté kaše na dobrou noc. dostal léky a uvi. akorát mě štve že tu nemám chuvy nebo postýlku dole...moc ho neslyším dolu když bude kašlat nebo neco. tak asibrzo zalezu k němu do ložnice, tátu máme stejně na fotbale a večer jde O :-N

ráno hned na kontrolu a dopolko dorazí Fidel, tak doufám že se to do zítra nezhorší aby nás tam nenechali ještě zítra 😕

sis a nemuže to být třeba jen z oblečení že se nemusel na nejakém místě rozpustit pořádně prášek?
kacatko03
28. kvě 2009
teda dracku: super...ale ty jo to je nějak brzo ne vidět 🙂 😉 🙂
sisa32
28. kvě 2009
AHoj Katuš, tak to koukám. =-) Chlapeček 😃 Já byla přesvědčená, že holčička. A co na to tatínek ? A neboj, když má nosní kůstku, tak to bude dobrý. Kámošce narovinu řekli, že bude mít dauníka, aby si to nechala vzít a ona se na ně vy... a má zdravou holčičku. Chodí s Jindrou do třídy. 🙂

KAčí, chudáček malej, tak ať je brzy zdráv. 🙂
dracekmracek
28. kvě 2009
děkuju holky 🙂 snad nám nedali spermijky černocha 😃 😃 😃

sis já taky málem spadla z lehátka 😃 a málem spadnul genetik když viděl mojí jizvu.
sisa32
28. kvě 2009
Jo Katuš, to se ani nedivím.

Hele, kde by tady vzali černocha. 😃
dracekmracek
28. kvě 2009
no jsem tam dneska jednoho viděla 😃 😃 😃
sisa32
28. kvě 2009
Tak teď fakt nevím, co ti na to napsat. 😃 😃
dracekmracek
28. kvě 2009
no doma u nás padaj pěkný hlody,kdybyste Jirku slyšeli 😃
sisa32
28. kvě 2009
Já nad takovejma věcma taky dumala a pak dávali Zoufalé manželky a tam se jim to přesně stalo. No, ale nejsme v Americe, že jo. 😃
kacatko03
28. kvě 2009
Katuš: já zase měla na sále černocha medica když mi brali vajíčka 😃
masle
28. kvě 2009
jé dráčku to je krásně vidět.. 😃 takovou fotku taky máme.. x-) a máš už hezký pupíček x-)

kačí - tak budu držet palce ať se to už nezhorší!! x-) x-) A dostal ATB? Veru měla zánět prudušek, když se R. narodil..a kašlala strašně. Tak si to neumím představit u takovýho prcouska.. 😞

sisa aha - tak to nevím..tak hlavně aby ty léky zabraly.. 😉
hanulka3112
28. kvě 2009
Katuš gratuluju k chlapečkovi 🙂 děláš mu krásnou výbavičku x-)
dracekmracek
28. kvě 2009
masle děkuju x-)

hanulko no akorát polovina je růžová 😃 :-p
kacatko03
28. kvě 2009
masle nene nemáme ATB. prej zánět průdušek je viroza a na virozu ATB nezabírají takmáme sirup Spiropent.
dagina
28. kvě 2009
Ahojky, co tady nového???
Dračku, gratuluji k chlapečkovi x-) , krásné fotečky..., teda ta jizva se jim teda fakt nepovedla :-| , ale to mimču naštěstí vadit nebude. Užívej si, skoro ti závidím, že jsi na začátku 😉 ....., těhu je fakt moc krásné 🙂)

Sis, a není Aduš alergická na penicilin?? Fenistil také berem, ale nevím nevím zda pomáhá :-S , ani jsem nekoukala co to je za sajrajt.
dracekmracek
28. kvě 2009
kaci ale ty jsi nabízela poTobim viď?
masle
28. kvě 2009
kačí - aha Veru totiž Atb brala.. =-) Takový tekutý a Spiropent teda taky..

čau dagi x-)
myky
28. kvě 2009
Ahoj holky,
tyjo já nějak vůbec nestíhám 😢 .
Kačí tak to je teda na nic, tak držím palce, ať je Tobík brzy fit. Nějak nám ta ZOO není přána, že 😉 ?!
Sis, taky mě napadá, jestli to není alergie na ten peňák?
Dráčku, to jsem ráda, že vám to dobře dopadlo x-) . Moc jsem na vás myslela. Lukášek je krásné jméno. A ta jizva je úžasná 😉 . Hele ty jsi jedinečná 😉 .
Tak a jdu juknout na předchozí stránky 😃 .
myky
28. kvě 2009
Tak jsem se tady málem smíchy poooo...čůrala 😃 . Jste kecalky. Už vůbec nevim, co jsem chtěla napsat :-N .
Musim do vany a pak zase krmit.
Dagi já musela přeobjednat Gyn Dr na úterý, bo měl Mikeš tu sranďuli a taky už se těšim, co mi poví. Mě to občas bolí jak čert, že si nemůžu ani sednout :-| .
Jooooo a musim se pochlubit 😃 . Jsem si oblíkla předtěhu gatě 😃 😃 😃 . Zítra jdeme na svatbu kámošce, tak jsem prubla takové černé 3/4 kalhoty a fakt to docela jde. Manža se mě zeptal, jestli můžu dejchat?! Drzoun jeden ]-( . Holky a vybírám si parfém, tak hoďte typy co pěkně voní, síííím :-N .
Penzionek podřídím a když stihnu, tak taky na něco juknu. Zatím nic moc nestíhám.
sisa32
28. kvě 2009
Ahoj holky, všechny zdravím a mažu do pelechu. Od včera mě bolí břicho a dnes mám luxusní sr**** :-p

PO Penicilinu to nemá, říkal dr, že by to musela mít všude a má to jen na bříšku.

Myky, vidíš ty hubeňoure a nám jsi nevěřila. 😃
Jo a teď mi hodně voní Bond girl 007, nebo jak se to jmenuje od Avonu. To mě dala tchýně a fakt mi sečdne. Jinak jsem milovala JOOP! v modrý krabičce, ale sama si takovou drahotu nekoupím, tak ani nevím, jestli to ještě dělají.

Začni psát odpověď...

Odešli