• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
masle ty jo...ted bych se ještě do Itošky bála jet že tam bude ziiima :confused: :slight_smile: ale závidím jim že už jedou :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - no já nevím prej tam teplo je asi jak jezděj až úplně dolů, tak tam už je asi teplo.. :dizzy_face: ALe vím že brácha na velký pařáky moc neni.. To my se zase rádi pečem.. :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle tak to jo ten jih teplej bude. na severu podle mě by se nedalo ani koupat :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my valíme do nemocnice...prej astnmatická bronchytýda
28. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači coooo? To tam musíte zůstat, nebo jen na nějaký vyšetření? :confused:

My byli taky u dr, Jindra je zdravej a malá ještě týden penicilin. :unamused: A ještě se jí udělal vyrážka, tak dostala Fenistil kapky. Ta už jí chudák jen léky.
28. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - tak jsem psala Kačí a prej je naštěstí pustili dom. Je to zánět prudušek.. :frowning2: Tak aspoň že tak..

tady byl teď pořádnej slejvák s vychrem :confused: :confused:

sisa - tak ještě týden jo :frowning2: to má na dlouho teda.. To možná může mít z to Penicilinu tu vyrážku ne..
28. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj Masle, prej ne, kdyby to bylo z Penicilinu, tak by to měla všude a ne jen na bříšku.

Tak to je dobře, že je pustili domu. Tak snad bude Tobíkovi brzy dobře. Koukám, jak všechny děti odpadly, to by byl srazík. Jen Ráďa drží. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jukněte do alba :grinning:
28. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,tam malej už je v pelíšku, chudák jedl naposledy ve 2 a ted vytáhl 250 tejuté kaše na dobrou noc. dostal léky a uvi. akorát mě štve že tu nemám chuvy nebo postýlku dole...moc ho neslyším dolu když bude kašlat nebo neco. tak asibrzo zalezu k němu do ložnice, tátu máme stejně na fotbale a večer jde O :sweat_smile:

ráno hned na kontrolu a dopolko dorazí Fidel, tak doufám že se to do zítra nezhorší aby nás tam nenechali ještě zítra :fearful:

sis a nemuže to být třeba jen z oblečení že se nemusel na nejakém místě rozpustit pořádně prášek?
28. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dracku: super...ale ty jo to je nějak brzo ne vidět :slight_smile: :wink: :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Katuš, tak to koukám. :confused: Chlapeček :grinning: Já byla přesvědčená, že holčička. A co na to tatínek ? A neboj, když má nosní kůstku, tak to bude dobrý. Kámošce narovinu řekli, že bude mít dauníka, aby si to nechala vzít a ona se na ně vy... a má zdravou holčičku. Chodí s Jindrou do třídy. :slight_smile:

KAčí, chudáček malej, tak ať je brzy zdráv. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky :slight_smile: snad nám nedali spermijky černocha :grinning: :grinning: :grinning:

sis já taky málem spadla z lehátka :grinning: a málem spadnul genetik když viděl mojí jizvu.
28. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Katuš, to se ani nedivím.

Hele, kde by tady vzali černocha. :grinning:
28. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem tam dneska jednoho viděla :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď fakt nevím, co ti na to napsat. :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doma u nás padaj pěkný hlody,kdybyste Jirku slyšeli :grinning:
28. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nad takovejma věcma taky dumala a pak dávali Zoufalé manželky a tam se jim to přesně stalo. No, ale nejsme v Americe, že jo. :grinning:
28. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš: já zase měla na sále černocha medica když mi brali vajíčka :grinning:
28. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé dráčku to je krásně vidět.. :grinning: takovou fotku taky máme.. :dizzy_face: a máš už hezký pupíček :dizzy_face:

kačí - tak budu držet palce ať se to už nezhorší!! :dizzy_face: :dizzy_face: A dostal ATB? Veru měla zánět prudušek, když se R. narodil..a kašlala strašně. Tak si to neumím představit u takovýho prcouska.. :frowning2:

sisa aha - tak to nevím..tak hlavně aby ty léky zabraly.. :wink:
28. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš gratuluju k chlapečkovi :slight_smile: děláš mu krásnou výbavičku :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle děkuju :dizzy_face:

hanulko no akorát polovina je růžová :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle nene nemáme ATB. prej zánět průdušek je viroza a na virozu ATB nezabírají takmáme sirup Spiropent.
28. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, co tady nového???
Dračku, gratuluji k chlapečkovi :dizzy_face: , krásné fotečky..., teda ta jizva se jim teda fakt nepovedla :unamused: , ale to mimču naštěstí vadit nebude. Užívej si, skoro ti závidím, že jsi na začátku :wink: ....., těhu je fakt moc krásné :slight_smile:)

Sis, a není Aduš alergická na penicilin?? Fenistil také berem, ale nevím nevím zda pomáhá :confounded: , ani jsem nekoukala co to je za sajrajt.
28. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci ale ty jsi nabízela poTobim viď?
28. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - aha Veru totiž Atb brala.. :confused: Takový tekutý a Spiropent teda taky..

čau dagi :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tyjo já nějak vůbec nestíhám :cry: .
Kačí tak to je teda na nic, tak držím palce, ať je Tobík brzy fit. Nějak nám ta ZOO není přána, že :wink: ?!
Sis, taky mě napadá, jestli to není alergie na ten peňák?
Dráčku, to jsem ráda, že vám to dobře dopadlo :dizzy_face: . Moc jsem na vás myslela. Lukášek je krásné jméno. A ta jizva je úžasná :wink: . Hele ty jsi jedinečná :wink: .
Tak a jdu juknout na předchozí stránky :grinning: .
28. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se tady málem smíchy poooo...čůrala :grinning: . Jste kecalky. Už vůbec nevim, co jsem chtěla napsat :sweat_smile: .
Musim do vany a pak zase krmit.
Dagi já musela přeobjednat Gyn Dr na úterý, bo měl Mikeš tu sranďuli a taky už se těšim, co mi poví. Mě to občas bolí jak čert, že si nemůžu ani sednout :unamused: .
Jooooo a musim se pochlubit :grinning: . Jsem si oblíkla předtěhu gatě :grinning: :grinning: :grinning: . Zítra jdeme na svatbu kámošce, tak jsem prubla takové černé 3/4 kalhoty a fakt to docela jde. Manža se mě zeptal, jestli můžu dejchat?! Drzoun jeden :angry: . Holky a vybírám si parfém, tak hoďte typy co pěkně voní, síííím :sweat_smile: .
Penzionek podřídím a když stihnu, tak taky na něco juknu. Zatím nic moc nestíhám.
28. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím a mažu do pelechu. Od včera mě bolí břicho a dnes mám luxusní sr**** :stuck_out_tongue_closed_eyes:

PO Penicilinu to nemá, říkal dr, že by to musela mít všude a má to jen na bříšku.

Myky, vidíš ty hubeňoure a nám jsi nevěřila. :grinning:
Jo a teď mi hodně voní Bond girl 007, nebo jak se to jmenuje od Avonu. To mě dala tchýně a fakt mi sečdne. Jinak jsem milovala JOOP! v modrý krabičce, ale sama si takovou drahotu nekoupím, tak ani nevím, jestli to ještě dělají.
28. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek