Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
22. říj 2008

Myky - tak taky kupujete nový fáro 😀 😀 , my v červenci taky koupili - máme Peugeota 307 SW - je to kombík a jsme max. spokojení, ono už i ted je to znát - ten větší kufrt a to tam ještě nevozíme kočárek - ale my máme zase už jedno dítko, tak vy budete určitě spokojení... CO už se manža hrozně těší až v únoru pofrčí na hory, nebudou v autě nacpaný jak sardinky 😀 😀 - ještě koupíme ty držáky na lyže na střechu a na kola chceme na ten závěs (na tažné zař.).

myky
22. říj 2008

No kupujem a jsem z toho hotová. To víš. Ojetinu za ty prachy, který já nevydělám ani za rok 😉 .Navíc těch výdajů se na nás hrne hrozně moc. Vždycky jsme říkali, že kameru koupíme, až k prckovi. Taky DVD pouštíme na PC a teď budeme shánět k televizi.
Se neumim rozhodnout. Chci prostorný kufr a přitom ne dlouhé auto. Jsem hrozná! Už aby bylo doma a bude hotovo! Jé to si se mnou užijete 😀

dagina
23. říj 2008

Dobré ráno kočky, koukám vše při starém 😉 ..., jen u Bigrendy se umoudřilo ještě pár folíků, to je super zpráva 🙂 . A vítám Klymene s krásnou fotkou pejska 😵 .
Holky, s těma autama se asi roztrhl pytel, my také budem kupovat (teda ještě není úplně jasné za co 😅 ), budeme ho mít ale stejně jako kočárek z ciziny - nejspíš z Rakouska - teda Rakousko už není cizina, když jsme v EU 😵 , vyjde o spoustu desetitisíc méně.

myky, ty jsi zdravotní sestřička??? A teď jsi na neschopence????

murasek
autor
23. říj 2008

dobre ranko holky! tak to zase bude v nasi republce novych aut 😀 😀
dagi - a vy jste kupovali kde kocarek?

masle
23. říj 2008

Ahojky holky, koukám že řešíte vozíky. Dagi to máš pravdu, že to vyjde o mnoho levněji a hlavně si v cizině nastáčej tachometry jako u nás. Tam je to trestný... Takže máš jistotu, že to má najeto opravdu kolik říkaj. 🙂
My naštěstí autíčko řešit nemusíme. Já mám Fabii a tam se mi kočárek snad vejde, a kdyby ne tak si s manžou na čas vyměníme vozíky. Ten ho má větší. 😉
Co Oskarko ty? Pořád beze změn?

dagina
23. říj 2008

Mury, no my nebudeme mít úplně nové auto 😉, to se ani nevyplatí kupovat. Jelikož budeme mít španělský kočárek, tak ho budeme mít přímo ze Španělska 🙂 , u nás jsou dost drahý 😒 .
Mury, a co jinak??? Jsi ještě doma??? Jdeš do dalšího KETu..., nebo co plánuješ????

oskarka
23. říj 2008

Hezký den všem.
JJ, masle, u nás vše při starém, pokud se nic dnes nestane, tak mne zítra čeká kontrola v poradně a uvidíme, asi už se domluvíme na vyvolání. Už je to hrozně dlouuuuuhééééé. Proč to naše míííímo nechce ven, na co čeká??

murasek
autor
23. říj 2008

Oskarko - miminko se krasli!!! uvidis, jak se vyklube!!

Dagi - no mame sanci na jeden KEtik s tema 2 nanukama...ale nejdriv po novem roce, nemam na to ted asi psychicky.. vsak vis. do prace jdu v pondeli, ach jak se mi nebude chtit..ale doma by to bylo na palici pri tom neuspechu, tak cim driv, tim lip, stejne by me to neminulo... ted si doma odtrpim MS a hura do toho.

dagina
23. říj 2008

Jj, Mury 😒 .U vás je šance, že by třeba nějakým zázrakem se mohlo podařit i přirozeně..., jak tomu bylo u Masle????? Už si nevzpomínám, jaký byl u vás problém.
Oskarko, Murča má recht, vaše mimčo se krášlí, vyleze z tebe s načesanou pěšinkou a krásně vymydlené 😵

murasek
autor
23. říj 2008

no Dagi - u nas prirozene snad ani zazrakem... 😀 😀 spermio meho muze katastrofa...takze ja budu i nadale vesele rozhazovat nohy na pockani dokud to nevyjde!

bozka
23. říj 2008

Dobré ráno,
holky dneska jsem měla rodit 😀 😀
Oskarko ty jsi držák 😉

slunickooo
23. říj 2008

Krásné ráno holky

no to je něco vid Bozko - když si uvědomíš, že bys ještě neměla Zdendulku doma 😉 😉

Oski - tě tipuju, že o víkendu to vypukne 😉 😉

Všechny zdravím 😉

murasek
autor
23. říj 2008

Bozko - no vidis a uz mas uzlicek doma 😉

dagina
23. říj 2008

Sluni, ty už to budeš mít brzy za sebou 😵 , to je mazec 😉 .

slunickooo
23. říj 2008

Dagi je vid - si to nějak čím dál tím víc uvědomuju, jsem si dala tokový "strop", že od 1. 11 , už můžu rodit 😀 😀 - takže už odpočítávám - dneska to mám za 9 dní 😀 😀

Včera když jsem tu v pokojíku tak seděla a koukala na ty připravený věcičky, krémíky atd... tak mě bylo až do breku - před rokem jsem brečela, že snad druhý mimi mít nikdy nebudeme a ted už tu mám zabalenou tašku do porodky

bozka
23. říj 2008

no ono lepší páč bych asi dneska byla na prášky 😀 😀
Holky nás asi trápily včera prdíky, takový hodný miminko Zdendulka byl no a včera pořád pláč, nespal, byl nervozní, no hrůza. Tak jsme namazali pupík tím gelem av noci už to bylo trošku lepší. Nejhorší je že člověk neví, co mu je a je ze všeho tak vyblázněnej 😒 Pořád je to všechno nový a musíme se učit 🙂

dagina
23. říj 2008

Sluni, jj 😵 . Prosím tě, myslíš že je blbý použít fusak do autosedačky (jak máš ty albu) použít i normálně do kočárku???? Nějak se mi zdá zbytečné nyní kupovat dva fusaky 😒 .

slunickooo
23. říj 2008

Dagi - myslím, že je to naprosto v poho - taky jsem nad tím přemýšlela, ale já mám ještě fusak z beránka po naši mladý, ale určo další už nekupuj - podle mě to je zbytečný 😉

No jo - gelík na pupík - to ještě nemám .... Bozko jakej máš????

dagina
23. říj 2008

Já mám fusak půjčený od kámošky, je takový zasmušilý, ale jako nouzovka dobrý..., ale ten do autosedačky si pořídíme.
No jo, kluci prý na prdíky trpí hodně..., ta mastička se myslím přímo jmenuje PUPÍK, už ji mám v seznamu také napsanou 😵 .
V úterý mě zkoušela tchyně hádat podle prstýnku pohlaví mimča, to byla prča 😵 , prstýnek na nity...., a prý ví jasně, co budeme mít 😀 , napsala to do obálky, zalepila a dala do trezoru 😀 . Jsem zvědavá zda se trefí. 😵

slunickooo
23. říj 2008

😀 😀 😀 no to je hezký s tím trezorem 😀 😀

tak Pupík v pondělí hned koupím 🙂

bozka
23. říj 2008

pupík 😀 😀

mimo
23. říj 2008

Ahoj holky.Tak zas nakukuji 🙂 .Chtěla jsem se zeptat v kolikátém jste tak nastoupili na neschopenku?

dagina
23. říj 2008

Ahoj Mimo, myslíš asi na mateřskou, né????? Jinak neschopenky jsou od OPU do potvrzení srdíčka, a pak záleží na situaci - většinou pracovní, zda zůstane až do konce těhu na neschopence 🙂 .

mimo
23. říj 2008

Myslela jsem jako rizikové 🙂 .Jsem děsně unavená a nějak to nechce přestat 😠

dagina
23. říj 2008

Jj, aha, tak ty nejsi po IVF 😉 . Kamarádkám napsal dr. neschopenku hned, jak potvrdil těhu. Takže pokud se na práci u necítíš, tak mu to řekni, určitě tě nechá doma. 😉

mimo
23. říj 2008

Jsem po IVF,ale neschopenku jsem vůbec neměla..On asi jiný doktor jiný názor 😠 .Mě bylo ještě tak před týdnem dobře,ale teď mě nic nebaví a nejraději bych jen spala 😵 .

slunickooo
23. říj 2008

Mimo - tak na to si p řesn ě vzpomínám - jak jsem byla hrozně unavená a vůbec jsem si nedovedla představit, že bych chodila do práce....

sanuska
23. říj 2008

Jeee Mim čaau, tebe jsem neviděla, koukám, že je vše v nejlepším pořádku 🙂 😉

mimo
23. říj 2008

Ahoj Sanu 🙂.To doufám,že je vše v pořádku..Krom té únavy a občas návalu na zvracení si nějak těhu nepřipadám. 😠 A co ty??Pauza?

Sluní...kdy tě to přešlo??Připadám si jako dežo..

dagina
23. říj 2008

Mimo, tak to neváhej a určitě se s dr. domluv. Já bych v práci také nebyla schopna žít..., navíc bych tam udělala víc škody jak užitku 😅, také mě to nějak nebavilo a ta únava byla fakt drsná...
Sanusko, čusík, copak u tebe nového..., ani nepřijdeš podat info... 😝.
No nic, jdu žehlit plíny, které manža včera tak nádherně rozvěsil 😵 . Odpolko zase juknu 😉 - třeba Oskarka mezi tím porodí 😉, zatím Pa!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru