Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
23. čer 2009

jasně že má paruku 😀 ale má teda ránu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

masle: no on tpba je celej nějakej velkej než Fíla....oblečení po F co F nosil v roce tak Toba má teď 😀 jj vyrážíme v pátek navečer. Tak ještě stihnu info o vaší rozlučce 😉

myky
23. čer 2009

Morávková má prdůůůůů........ 😀
Žehlení zdar. Ještě na zítřek jsem si něco nechala, ale pohla jsem s tím. Poslední tři dny mi bylo mizerně. Zítra musim nachystat věci na víkend. V sobotu jedeme na moravu, tak jsem na to zvědavá. Ve čtvrtek kyčličky a v pátek mám strazíka s holkama ze střední 😀 .
Masle, pěkný nákup 🙂. Bych potřebovala něco pěkného na sebe, tak že bych vyrazila 😵 ?

myky
23. čer 2009

Holky, co myslíte? Jsou tam dvě?
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

dagina
24. čer 2009

Ahojky holky,
hele myky, nestraš nás tady 😀 , čí je ten prcek 😀 ..... 😀 , nebo mi zase něco uniklo 😕 .

slunickooo
24. čer 2009

ahojík zdravím po ránu

Myky - koho to je UT Z???? a podle mě tam je jedno 🙂

masle
24. čer 2009

ahojda holky 😵

myky no jooooo čí pak to jéééé 😕 😕 😕 Mě příjde, že tam je jedno..

myky
24. čer 2009

Ahoj,
tak je to moje. Jse projížděla fotky a vzhledem mému krvácení v prvním trim. se mě jedna Dr. zeptala, jestli jsem nečekala dvojčata. a na tomhle mi příjdou dvě bubliny. Jedno mimi určo a jestli tam právě nebylo i to druhé 😅 .

kacatko03
24. čer 2009

Ahoj holky, NOC hrozná...co 10 minut to sem byla nad postýlkou 😠 😔

myky: ty myslíš že druhá menší bublina je to na levo? jakoby taková protáhlá kapka??? Jinak já evim já se v tom nevyznám 🙂 každopádně já už myslela (a asi nee sama 😀 ) že jsi už těhule 🙂

dagina
24. čer 2009

Myky, ty teda jseš, až se mi z toho udělalo slabo 😀 , ani nevím proč 😅 . Ale třeba za rok už budeš mít další takový obrázek 😉 . Jinak také nevím zda ta bubla je zaniklé dvojče 😒 .

Jdem se chystat do poradny a Lůca zrovna usnula 😖 . Dnes jsem nějak vypustila ranní prochajdu 😖 .

Kači, copak to???? Že by už ty zuby??? Lůca má také trochu zhoršené spaní, ale ještě to jde.

Tak zatím čusbus

kacatko03
24. čer 2009

Dagi: tak pak nahlaš kolik Luca má 😉

no nevim jestli zuby jo tak už to trpá 2 měsíce...někdy noc ok a někdy pak tohle...se picnu. Filipa navíc začalo bolet v krku 😠 😠 my snad neodjedem 😠

masle
24. čer 2009

myky tak ty nás takle mateš jo ty jedna... 😀 😉

kačí - teda to tě lituju ty noce a nemoce furt ☹ ☹ A pořád odsáváš Tobímu nudle nebo je to lepší..A Fíla zase krk jo... 😕 😕 ☹ Snad to nic nebude..

tak příští týden prej už má bejt zase teplo až 30´C tak snad se konečně trochu ohřejem.. 😠 😵

dagi tak uspěšnou poradnu.. 😵

kacatko03
24. čer 2009

holky nechcete něco od lamaze? kamarádka objednává z anglie a má to levnější tak kdo bude chtít objednávku tak mi hodtě do IP mail a já vám pošlu ceník 😉

myky
24. čer 2009

Jooooo 😀 , jsem vás zmátla 😅 . Se omlouvám 😅 . Je fakt, že by mi vůbec nevadilo, kdyby ten obrázek byl aktuální, ale bez té druhé bubliny 😉 . Jediný, proč do toho půjdem později je, že Mikuláška si chci užít a věnovat se zatím jenom jemu. Si nějak nedovedu představit, že bych měla dvě takové lástičky 😀 .
No a právě tu kapku si myslím, že je to zaniklé dvojčátko. Prý se to stává tak kolem 6tt, že zaniknou a já byla na UZ 7+5tt. Tak mi příjde, že Miklík už je krásně vidět a ten druhý flek nevim co je. Kdyby se mě neptala ta doktorka a teď jsem si na to vzpoměla, když jsem tu fotku viděla, tak mě to ani nenapadne.
Dagi, šťastnou poradnu 🙂 .
Kačí, teda vás se to pořád drží. Ale ono se to u moře spraví. Rýma zmizne a ten mořský vzduch vám všem prospěje, že?
A spaní u nás dneska na nic. Už zase druhý den nekakal a ani moc nechce jíst. Je asi zacpanej. V noci se budil po hodině a ve 3 ráno byl úplně vysmátej. Očička jak žárovky a že chrupat nebude! Chvíli jsem ho přemlouvala a pak nechala kňourat a usnul asi za hodinu ☹ . Snad se nám to taky nepokazí.

slunickooo
24. čer 2009

Myky - my taky nejdřív čekali 2, ale pak jedno zaniklo a vydržela jen žanet - manža ji tuhle říkal, že bráchu snědla 😀 😀 😀 a to spaní.. nám spala krásně , ukáuzkově celou noc ... myslím do 4 měsíce... ted děs běs, že se to srovná tomu nevěřemí 😠

Kači - taky si myslím, že moře udělá divy a vy si to hezky užijete... nezapomen písat a posílat ty MMS 🙂

Dagi - tak kolik máte?????

a už aby bylo teplo.. my jak se ted chvilku nekoupali, tak manža doplnoval vodu a já nějak zapoměla ji upravit.. a měli jsme teda pěknej rybníček brčálník... tak ted jsme na tom zamakali a snad už to bude dob rý, je ještě trošku zaklaená ale- no uvidíme zítra jak bude vypadat..

myky
24. čer 2009

Sluní 😀 . No já jsem dvojčátka moc chtěla a teď jsem šťastná, že je jen Mikulášek 😀 .
Hanulkoooooo, kdepak jsi?

myky
24. čer 2009

Kačí díky 😀

dagina
24. čer 2009

Ahojky,
myky, mě také trnul úsměv, když jsem na UTZ viděla "jenom" jedno mimčo, moc jsem chtěla dvojčátka, jsem ráda, že to dopadlo takhle 😉.

Kacatko, kdypak jedete na dovču????? Se máte 😉.

Já jsem už z našeho mudry hotová 😝, když mu ukazuju srostlou pipku, takže to má docela dobrý, a že kdyžtak až v roce s tím něco udělá. Lůca má srostlý boltec (v jednom oušku nemá jakoby žlábek), a on že není pravidlem mít obě uši stejný, a že to vyloženě žádný defekt není..., což je pravda, no jen jsem se chtěla informovat 😅. Ale stejně jsem z něj byla jak opařená 😝 .

Lůca má 6920 g a 67cm, 42 cm hlavu 😉.

Mě jde hlava kolem z těch příkrmů, sestra mě vrzla nějakou knížečku od Hami, mám si to proštudovat... 😖 . Pokud budu vařit (o čemž pochybuju), mám si pořídit nějaký zvláštní hrnec a sítko (na vaření v páře)??? Se picnu.

Hanulka se asi nezastaví...., ona byla chudák také na ten úklid atd. 😅 , by mě zajímalo jak na tom je teď 😅 . Já mám pořád bordel jak v tanku a to mám jedno.

Dobrou noc.

slunickooo
25. čer 2009

Kuk, hurá dneska jsem tu prvnííííí

Dag - tak mudru máš teda skvělýho .. bych byla už dávno pryč 😠

Já teda malý vařím, normálně jen prostě nesolím... ale ona b aštila hodně ze začátku, pak už moc ne, tak jsem začla kupovat a taky ze začátku super a pak zase nic moc... takže ted už zase nekupuju - stějně jsem to skoro všechno pak vyhazovala a zase vařím 😀 - - n ěkdy si jen dobne někdy toho sní vcelku dost... třeba co miluje je květák se žloutkem a včera byla jak das po krutím masíčku....

A Luci má krásný míry...

Vypadá to že se počasíčko lepší, já dneska mladou vezu do školy - tam spí, zítra jedem s mamčou po synovce - ty dostávají výzo zítra , Niki až v úterý... koupila jsem mu fotb. dres za výzo tak se těším co na to bude říkat. 😉

kacatko03
25. čer 2009

ahoj holky, tak jsem byla u dr a mám na 3 dny ATB...chjo...ted tu začíná buřina, kluky mám zbalený a ještě měa toma naházet do tašky....teda věcí jak při stěhování....

Dai: míry super, a jedeme zítra večer 😉

dagina
25. čer 2009

Ahojky, jééje, kdepak jsou všechny kecalky 😕 .

Sluni, normálně jsem nasr..., že jsem nešla k té jiné mudře, měla nově otevřenou ordinaci, proto se mě k ní nechtělo, ale teď ji každý chválí, za to ten náš... 😠 😠 . Normálně mě sestra řekla, že malé můžu dát tak za 14 dní jogurt 😕 , když mleč. výrobky nemůže už jen kvůli tomu ekzemu a to že po nich blije je asi taky nic. Byla jsem tak znechucená, že jsem se ani neptala, zda mám příkrm oddálit skrz ekzem...
Tam asi pošlu manžu pro kartu, jsem srab 😖 .

Nikča má samé jednotky???
A co ostatní školáci 😉 ??? Jakpak na tom jsou???

myky
25. čer 2009

Ahoj
Dagi krásný, jste. Jak tě tak poslouchám, tak bych brala nohy na ramena k tý druhý mudře. Konec konců jde o miminko. Mu třeba řekni, že se stěhujete. Jestli nemají ordinaci v jedný budově 😅 .
Sluní tak bude sláva, co? Doufám, že dostaneš aspoň hudlana za ten dresík. To bude určo radosti 😀 .
Kačí ach jo, ale aspoň budeš přeléčená na dovču.
My razíme v sobotu na moravu. Si tady strachy hryžu nehty ☹ . Doufám, že nás to někde nevyšplouchne 😨 ?!

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

slunickooo
25. čer 2009

děkujem, ale u nás ta 10000 dlouho nehrozí 😀 😀

slunickooo
25. čer 2009

Holky - tady začíná bouřit - jen aby mi nevypli proud na odrinačku 😠 😠

Jo Dagi - letos Niki přinese poprvný dvojáka - z češtiny. 😠 a včera z tratila peněženku... sem pěkně vytočená 😠 😠

myky
25. čer 2009

Sluní snad nééééé. Tady taky bouří. I jsem zmokla. Hele a šla jsem tak v době, kdy vyloupili banku na Olšanském náměstí kolem ní na kyčličky 😅 . Cestou spátky už tam byli policajti a páska kolem vchodu. 😅

masle
25. čer 2009

čauky 🙂

tak tady také dneska byla jedna bouřka za druhou.. 😕 😕 Teda teď jsem viděla ve Zprávách ty povodně no hrůůůůza úplně vidím jaké to bylo u nás ve 2002 😝 😝 jsme měli ve firmě 2m.. ☹

JInka dneska rozlučka ve školce pěkná.. byla sranda, ošerpoval je starosta..a pak jsem chvátala do školy na schůzku..tam taky dobrý..myslím že se tam Veru bude líbit.. 🙂 🙂

kačí - tak máš atb ☹ale ono je to lepší takle by jsi se s tím trápila třeba ještě další týden a atb ti určo zaberou brzo.. Tak hlavně aby jste měli na cestu lepší počásko a v Itošce bude určo krásně!! 🙂 😵

zdravím sluní a myky..
dagi - krásné míry 😵
a co hanul snad je nějaká voda nepostihla ti jsou z moravy.. 😒

slunickooo
25. čer 2009

no jo Hanul je z toho koutku.. ale nevím od kud přesně..

a Myky - kam vypřesně jedete?? Někam na chalupu?? Na svoji? Nebo ke známým???? - ježiš já jsem zvědavá 😀

mě tu točí PC - od tý doby co jsem doma udělala sít mezi PC a Nikč. notebookem tak mi tu snad každých 5 min skáče tabulka - Zvolte sítové připojení - a jak nedám storno tak net neběží 😠 😠 - ne víte některá náhodou co s tím??? Nebo zavolám na operátora at radí když inkasuje 😀

Masle -super ,,, fotečky budou??? Už se těším...... a co ty plavky?? Už je máš,??? Mě říkala ségra že v CA měli supr tankiny i plážová taška se k ním dala koupit.... tak tam musím zavítat

masle
26. čer 2009

čau holky,

tak pár fotek je v albíčku.. ty teď tady čtu že umřel M. Jackson 😕 😕 Ale on už delší dobu vypadal bídně..

Sluní - no plavky vyzvednu dneska...doufám že buddou sedět.. 😅 Hanul má v pase Vsetín 😒 Tak snad jsou ok..

kačí - tak dneska frčíte 😵 😵 Už jste komplet zbalený? To jsem zvědavá jak Tobík zvládne cestu.. 😵

kacatko03
26. čer 2009

čauves...tak jsem to tu ještě trochu pofackovala a mám klid chvili.

masle Fotky jsou boží 😀 zbalený jsme ale věcí je jak kdybysme se stěhovali 😀 . nejmenší člen rodiny a má mraky věcí, cestu snad zvládneme v poho. hlavně aby cesta byla dobře prujezdná a nebyly tunely zavřený v rakousku toho se bojím nejvíc.

budu psát pruběžně. včera sme koupili ještě přenosné dvd tak Fíla budou v autě koukat na pohádky tak aspon nebudě furt mluvit 😀 😀

Holky tak já se ted rozloučim. nevim zda sem ještě odpolko juknu. budu psát tak za týden páčko

masle
26. čer 2009

Kačí - no to je dobrý to přenosný dvd..aspń se nebude F. v autě otravovat..a třeba bude koukat i Tobík.. 😀 😀
tak kdyby jsi sem dnes už nepřišla tak ŠŤASTNOU BEZPROBLÉMOVOU CESTUUUUU! A ať vám počásko vyjde!! 😵 😵 Určo piš a pošli MMS!

tady se to zase pěkně kaboní asi bude zase lejt 😠 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru