Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
29. črc 2009

Příběh o jednom historickém obrazu krásné dívky, která z něj „vystoupí“. Svým šarmem okouzlí notáře Karase. Je ale opravdu z obrazu? A jak se popere s ostatními sokyněmi, které by rády notáře ulovily? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kačí - jasnačka 😀 , to Niki se taky pořád ptá a Tomovi jsem vás všechny ukazovala na fotkách 😀 😀

masle
29. črc 2009

kačí - tak to je dobrý že jsou stejně starý.. 😀 😀 A já bych teda 26 taky brala.. 😀 😉

jinak těší mě Blanko 🙂 😵 Ivan také není žádnej čahoun má asi 177cm.. 😅

sisa - jen mi to zastřihla..jak mám teď to mikádo a trochu mi to povyroste, tak si to furt přelehávam.. 😠tak jsem to chtěla mít na dovču upravený...Ivan žárlí tak normálně ale nemá moc možností.. 😀 😀

kacatko03
29. črc 2009

tak u nás výška: já mám 172 a TOm 180+- 🙂

myky
29. črc 2009

Ahoooooj všechny, kecalky jsem přečetla jen poslední stránku. Měla jsme návštěvůů a už absťák za váma 😀 . Jste tu moje droga 😀 .
Tak sluní nebude nejstarší. Můj má 39 a v lednu ho čekaj kulatinýýýýýýýýý. Jsem na sebe zvědavá, co vymyslim za dáreček 😅 .
A má 182cm a 88kg 😀 , tak Sis co ty na to?
Očkování my zatím nemáme žádné 😠 . Jestli bude, tak v pátek 1. hexa, ale bojim, bojim co jsem nakoukla do tý diskuze zemřelo mi dítě 😢 .
Kačí držim palce, aby Tobíkovi šupli už tu 3. hexu. Je to hrozný viď. Já když myslela, že jdeme na tu první, tak jsem normoš měla žaludek na vodě za něj 😅.
Sluní jsi první Blanka, kterou poznám 😵 .
Jinak my v noci bumbáme čajík, nebo dudláme dudáka cca á 1hodina a vstávačka kolem 6-7h při posledním krmení kolem půlnoci 😝 .
Na Bobrovou bereme cestovní postýlku.
Holky, jak to bude s uhlím na gril atd. Složíme se na nějaký větší pytel? neprobírali jste to tu 😅?
No jo a Kačí s Maslí mají náskok. Kluci už se budou znát 😵 . Mě mrzí, že můžem až v tu sobotu ☹ .
Manža mě vyhání od PC, tak dočtu snad později. Jdu si udělat hermelínek s hranolkama. Abych náhodou nezhubla, že 😀 ?!
Dagi super, že Lucince ten atopák zmiznul. Dneska jsem byla v lékárně, a taky tam byla paní a bavila se s lékárnicí o atopáku, tak jsem si na vás hned vspoměla 😉 .

myky
29. črc 2009

Jo a jsme se zasmáli. Manža bude nejstarší a já nejtlustější 😀

slunickooo
29. črc 2009

Myky - vyčerpávající info 😀 😀 a máš doma teda obra,, ,ty jsi ale malá vid? 🙂

slunickooo
29. črc 2009

Myky -nech to ho zas 😀 😀 😀

můj zase bude nejmenší 😀 😀 a žanet nejzubatější 😀 😀 Niki nejudrbanější 😀 😀

sisa32
29. črc 2009

Sluni, já zase ty starý černobílý miluju. 😉

Myky, tak to mám véélkou radost že nebudu největší. 😀 A očkování se neboj.

A Kačky Tom je něco jako já. 🙂

Masle, já si taky minule nechala udělat vzadu podkovu a už bych to potřebovala zastřihnout, ale není čas. 😔

Tak já budu největší ženská 😀, manža nejpupkatější a nejprotivnější chlap 😀 😀 malej Jindra největší kašpar 😀 a Adélka nevim. 😀

slunickooo
29. črc 2009

Adelka přeci nejstarší z mimin 😀

sisa32
29. črc 2009

No joooooooooooooo 😀

dagina
29. črc 2009

Ahojky,
tak hned pár otázek - jen jsem vás prolítla, a nějak mě uniklo kdo je Radka a Blanka 😕 ???????
Áááá, teď jsem si všimla u Myky že píše Sluni je Blanka 😕 😕 ??? Blanka je moje kámoška , má o tři týdny starší Adélku než je Lůca. 😅

Tady se musí nahlásit i míry 😀 ?????

Myky, jsem to zakřikla s tím atopákem, nějak se jí za poslední tři dny zase zhoršil, zřejmně po brokolici 😕, nebo jen tak samo 😖 ...

Sluni, když je Niky taková treperenda, tak si ji objednávám jako chůvu 😅 .

Jo, a vůbec nejsem v obraze co kdo bere k žrádýlku, takže nevím..., ale určitě po mě nechtějte abych něco pekla 🙂

Sisa, Lůca se mi také v noci pořád přetáčí na břicho a pak na štorc postýlky, to je asi tím, že máme ten sklon 😒

dagina
29. črc 2009

Sis, Adélka je teda vééééééliká 😵, a má pěkný černý požky 🙂 . 😉

sisa32
29. črc 2009

Dagi, Radka je Masle. 🙂

Míry jen manžela 😀 😀 😀

Aropák má hočina mojí kámošky, je jí šest a má to teda strašný. Teď prý s ní chodí k nějakýmu černochovi, léčitelovi. 😕

sisa32
29. črc 2009

Dagi, ty jsou hnědý 😀 mají protiskluz, tak jsem je vzala, byly v sadě s bílýma a růžovýma

sisa32
29. črc 2009

Jé dagi, jsem si vůbec nevšimla těch dvou nových fotek, Lůca na tý poslední je pěkná šibalka 🙂

dagina
29. črc 2009

Já ti ani nevím..., asi tak 18 😀 ?!

Jj, protiskluz je potřeba 😉

masle
29. črc 2009

dagi - Radka jsem jááá 😀 A ty jsi teda Dagmar nebo jak?? 😅 😕 😵
Já myslím, že k žrádlýdku vezme každej co bude chtít a k pití taky ...že ?? 😉

myky - teda tak to bych neřekla že je manžovi už 39 dle fotek.. 😵 A čahoun je teda pořádnej 😕 😅

slunickooo
29. črc 2009

Dag ??? 18 je co?? 😀 😀

a Niki se na mimina už těší 😉

sisa32
29. črc 2009

Dagi, teda takový míry si nemusela prozrazovat 😀 😀 😀

dagina
29. črc 2009

Sluni, no prý se tady mají udávat míry manžela 😀 , tak...

Tak když bude Niky hlídat, tak si třeba zahrajem i ty Activity 😀 😀

Nojo, jsem Dagmar ... 😒 , ještě jsem vás manžovi ani neměla čas všechny ukázat, tak to bude asi pěkně čučet...

sisa32
29. črc 2009

Dagi, aby se nelek 😀 😀 navíc, když si budem všechny prohlížet, jestli s těma mírama nekecáš 😀 😀 😀

slunickooo
29. črc 2009

18?????????????????? 😀 😀 😀 jako že ti tam chybí nula na konci 😀 😀

no ono ji to ale brzo přestane bavit 😀 😀

slunickooo
29. črc 2009

jo ah a 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dagina
29. črc 2009

Sis, ho nemám změřenýho 😀 , jen můj odhad, leda že by jste měli lepší oko 😀 😀 😀 😀 😀

Holky, a budete hrát i flašku 😀 😀 😀

slunickooo
29. črc 2009

jo a zítra pečem koláčky , výborný na tu naši iakcičku, tak když zbydou tak je šoupnu zmrazit a pak dovezu na Bobrovku abyste náhodou nebyli moc hubený 😀 😀 ale nezaručuju že nějaký zbydou 😀 😀

slunickooo
29. črc 2009

se pěkně vybarvuje, prej háčkovat bude 😀 😀 😀 a už se tu chystá na flašku

sisa32
29. črc 2009

Ježíši, co myslela Dagi tím háčkem asi 😕 😕 😀 😀 a flašku k tomu, nemám se bát, jsem taková nezkažená 😀 😀 😎

myky
29. črc 2009

Holky, ta kámoška co tu dnes byla, má manžu 205cm a je to manžův spoluhráč z basketu 😀 . Teda manža už nehraje, bo není taim 😀 😉 . Nechal si "jen" fotbálek. Její chlapeček se narodil v únoru 08 a už má skoro metr 😵.
Sis jsi mě pobavila s 18 😀 . Že bych šla měřit 😉 😀 😀 😀 😀 .
Dagi práskni mužskýho. Kolik měří? A kolik mu je?
Jo a já mám 160cm. Tak snad nejsem prcek 😀. To jen vypadám, bo jsem tlusťoch 😀.

monika0001
29. črc 2009

ahojte idem vas aspon pozdravit...
ako sa mate dnes? ja uunaveno...ráno o 8.15 som odisla zdomu a prisla som o 20.30... aaaaaaaaaaach jooo..

slunickooo
29. črc 2009

no jo 160 - to jsi akorát ty tlustochu , tě chci vidět kecko 😉

no jo Dagča tají - ani povolání neřekla - prostě nic 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru