Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
30. črc 2009

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

jo Myky -t ohle jsem ti chtěla poslat ... jukni na to... to je k tomu photoshpu na ty fotky... tady si to budeš muset pročíst. .ale to zvládneš, zdá se to složitý, ale až to budeš číst a zároveně zkoušet na fotkách tak to je fakt jednoduchý.... tak na to jukni ještě před Bo¨brovkou abys trošku věděla o co jde jo?? 😉

sisa32
30. črc 2009

Ahoj holky, 🙂

teda vy jste měly obě den.
Myky, neboj, to nic nebude, dr ti zítra poradí, co s tím

Sluni, chudinka Žanetka, hlavně, že je už v pořádku a zítra už nebude o ničem vědět.
To samý měl tchán předevčírem, otekl mu spodní ret, že se mu otočil až přes bradu, sám řekl, že vypadal jak Quasimodo 😀 , nechali si ho v nem. Ale už je to dobrý a je doma.

Myky, super tabulka, chybí už jen rodný číslo a adresa. 😀 Jo a manža je Jindřich, Sluni trefa. 😉

kacatko03
30. črc 2009

myky: jee tuhle hrazdičku máme...mám ji v albu 😀 ale není na to sedět a držet se madla a koukat ven...přesně jak sluuni píše....já tu hradičku měla za 199 😝 😀

myky
30. črc 2009

sisa32-Saša, 34let, počet dětí: 2, Jindříšek 9 let, Adélka- 18.9.2008 (3680g/51cm), manžel: Jindřich, 34let

slunickooo-Blanka, 33let, počet dětí:2, Nikolka 10 let, Žanetka- 11.11.2008 (3490g/50cm), manžel: Tom, 35let

kacatko03-Verča, 26let, počet dětí: 2, Fíla 6 let, Tobík- 5.12.2008 (2810g/48cm), manžel: Tom, 33let

masle-Radka, 30let, počet dětí: 2, Verunka 6 let, Radeček- 6.12.2008 (3230g/49cm), manžel: Ivan, 33let

dagina-Dáša, 31let, počet dětí: 1, Lucinka- 28.12.2008 (2960g/??????). Manžel:????????????????

myky-Jitka, 29let, počet dětí: 1, Mikulášek- 8.2.2009 (2930g/48cm), manžel: Michal, 39let

hanulka3112- Hanka, ????, popčet dětí: 2, Vaneska a Leonek???????????????????????

slunickooo
30. črc 2009

no jo Kači maji snad všechno co se dá vid 😀 :-

v prosinci chcem jet s Niki na něj. muzikál, jezdíme každý rok, Hurvínk. divadlo. Divadlo Kožíška.... tak ted to asi vyhrajou ty nově připr. Děti ráje

Sis - jako že si ho nchali ve špitálu??

sisa32
30. črc 2009

Jé, Kači a Myky, tru hrazdičku jsem si vyhlídla na MMB, ale za 189 😕 , ale nakonec jí asi neobjednám, Adélku ty hračky na kočáru nějak neberou. Nejvíc jí zajímají popruhy. 😀

slunickooo
30. črc 2009

jj popruhy, to naše taky může 😀 😀 😀

sisa32
30. črc 2009

Sluni on mu začal otékat krk a měli strach, že se bude dusit. Vůbec něvěděl, jestli ho něco štíplo, nebo nějaká alergie, tak mu dali kapačku + led a nechali si ho tam do druhého dne.

slunickooo
30. črc 2009

jak říkám, nejlepší hračka Indulona a mastičky, konvička na kytky.. 😀 😀

sisa32
30. črc 2009

Kdepak je dnes ta naše chlípná a tajemná Dagi. 😀

sisa32
30. črc 2009

No to jo a taky boty a krb a myčka. Do obojího už vlezla. 😀

slunickooo
30. črc 2009

jj to chápu ... hlavně že to dopadlo dobže a je OK

Dagča vid... chce tabuli 😀 😀 a má tam samý otazníky 😀 😀 a ani se neuká že 😀

myky
30. črc 2009

Sluní díky moc. Juknu když bude časík a snad aspoň trochu pochopím 😅
Sis RČ jasnačka 😀
Kačí no jsi mě teda potěšila 199,-. Tak to hlavně neříkej před manžou 😀 . Mu dávkuju útraty po kouskách 😀 . Mikšík bude hačat snad už v září, tak ať něco má na kočárku k zábavě 😀 😉. A snad ho to bude zajímat 😅. Jak nemáme tu hexu, tak ho držím jen v kočáře. Ani na deku nedávám. A na chatě už celý den nic moc být neche 😅. Tak s tímhle mu to snad nepříjde tak hrozný. A dá se to připevnit nějak na židličku? Jídelní?

slunickooo
30. črc 2009

boty -přesně to je její... hned do pusy 😀 😀 krb doma nemáme, venku ho zatím neobjevila a myčku
otevřenou zatím taky ne..

slunickooo
30. črc 2009

myky - a to máte svoji chatu??? pošli fotky ne 😀 😀 a kde ji máte??? někde na lyžovačku?

sisa32
30. črc 2009

Mě do ní vlezla, když jsem tam dávala nádobí, jen jsem se otočila a už tam byly a patlala se v nějakým mlíku, co vykapalo z hrnku.

V krbu se ráda hrabe, leze z něj černá jak kominík a hned se vzteká, když jí vyndám a meju.

sisa32
30. črc 2009

Jo Myky, taky mě to zajímá. 😀

myky
30. črc 2009

Nooo Dagííííííí, kdepak jsíííí a maslééééééé......
Holky, tak snad nevihodím prášule 😀.
Otoky jsou fakt nepříjemná věc. Mě jednou otekl krk, ale celý. Jsem se ráno koukla do zrcadla a říkám si, že jsem nějak opuchlá a najednou mi docházelo, že vůbec nemám krk!!!!!! jsem se lekla a mazala do ložnioce a hučela, že jedem k Dr. Že se určo brzy začnu dusit 😅 ! Vypadala jsem jak šrek. Jen tykadla mi chyběla 😀. Normálka mi nasadila ATB a tak oteklá jsem byla celých 14di a v krvi nic nebylo. Dodnes nevím, od čeho jsem to měla 😅 .

sisa32
30. črc 2009

Ty jo Myky, to je hrozný. A nejlepší na tom je, když doktoři nic nezjistí a nevíš, z čeho to bylo a jestli se to nevrátí. 😕

slunickooo
30. črc 2009

tě možná někdo kousnul ne 😀 😀 😀

slunickooo
30. črc 2009

HOlky - lyžujete???? Já už 2 roky ne.. nejdřív po IVF pak s mrnavou žanet doma 😀 😀 tak za rok .. .ale nějak mě to ted nebere,, spíš se t ěším s malou na boby a na saně 😀 😀

sisa32
30. črc 2009

Máte taky pomalýho koně, nebo to je jenom u mě. 😝

myky
30. črc 2009

Hoklky je to chajda tchýňka a manži a švagruše. Takže tak. Švagrová tam nejezdí a bo je tchýňka sama, tak my s manžou makáme a jezdíme skoro každý víkend 😵 . Je to v Kameném přívoze. Kousek od Prahy, takže dobrá cesta. Od nás směr jesenice a Jílové 🙂 . Vyštrachám nějakou fotečku. No, je to chajda s kadiboudou a studnou. Žádný luxus. Mě by vyhovovala koupelna a WéCéčko 😀. Jsem holka zhejčkaná 😉. Ale je to ve vesnici a dobrá dostupnost vlaku a busíku a hlavně je aspoň na víkend kam vyjet z Prahy. Nepřespáváme tam a já bych chtěla jednou něco čistě našeho, kde budeme i spinkošit. No ale to je hudba budoucnosti. Možná 😅 .

sisa32
30. črc 2009

Sluni, jjá lyžuju, loni ne a letos asi taky ne. Ale jinka jezdíme každý rok na hory, někdy i 2x. Většinou na Zadov a Kvildu. Nebo do Špindlu, ale to spíš vyjímečně.

slunickooo
30. črc 2009

Myky- tak to chápu, my jezdíme na chalupu na šumavu, ale tak jednou ročne,, je to pro nás dost daleko, není to naše, ale tom. tety a taky tam není ani ko upelna a záchod je venku u lesa.. ale se nám to tak líbí... ale kdybych tam měla jezdit každý t ýden, t ak bych taky chtěla jak koupelnu ta k wc,,, takhle to je takov ý dobrodruž. hlavně pro děti 😀 😀

Sis - my jezdíme ted od Příchovic,,, dříve to byli herlíkovice.... tam na týden a pak na víkendíky ...já nelyžov ala ale tom mě k tomu dotá hnula Nikču taky.. ta už jezdí i na snowboard u...

sisa32
30. črc 2009

Jj, si vzpomínám, že už jsme si o těch Příchovicích jednou psaly.

sisa32
30. črc 2009

Co že jste zase zmizely??? ☹

sisa32
30. črc 2009

Ty jo Myky, vy máte skoro stejnou chatu jako my. 😀

slunickooo
30. črc 2009

já sjem tu
z atím poř ád

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru