• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3

jo Myky -t ohle jsem ti chtěla poslat ... jukni na to... to je k tomu photoshpu na ty fotky... tady si to budeš muset pročíst. .ale to zvládneš, zdá se to složitý, ale až to budeš číst a zároveně zkoušet na fotkách tak to je fakt jednoduchý.... tak na to jukni ještě před Bo¨brovkou abys trošku věděla o co jde jo?? :wink:
30. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:

teda vy jste měly obě den.
Myky, neboj, to nic nebude, dr ti zítra poradí, co s tím

Sluni, chudinka Žanetka, hlavně, že je už v pořádku a zítra už nebude o ničem vědět.
To samý měl tchán předevčírem, otekl mu spodní ret, že se mu otočil až přes bradu, sám řekl, že vypadal jak Quasimodo :grinning: , nechali si ho v nem. Ale už je to dobrý a je doma.

Myky, super tabulka, chybí už jen rodný číslo a adresa. :grinning: Jo a manža je Jindřich, Sluni trefa. :wink:
30. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
myky: jee tuhle hrazdičku máme...mám ji v albu :grinning: ale není na to sedět a držet se madla a koukat ven...přesně jak sluuni píše....já tu hradičku měla za 199 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisa32-Saša, 34let, počet dětí: 2, Jindříšek 9 let, Adélka- 18.9.2008 (3680g/51cm), manžel: Jindřich, 34let

slunickooo-Blanka, 33let, počet dětí:2, Nikolka 10 let, Žanetka- 11.11.2008 (3490g/50cm), manžel: Tom, 35let

kacatko03-Verča, 26let, počet dětí: 2, Fíla 6 let, Tobík- 5.12.2008 (2810g/48cm), manžel: Tom, 33let

masle-Radka, 30let, počet dětí: 2, Verunka 6 let, Radeček- 6.12.2008 (3230g/49cm), manžel: Ivan, 33let

dagina-Dáša, 31let, počet dětí: 1, Lucinka- 28.12.2008 (2960g/??????). Manžel:????????????????

myky-Jitka, 29let, počet dětí: 1, Mikulášek- 8.2.2009 (2930g/48cm), manžel: Michal, 39let

hanulka3112- Hanka, ????, popčet dětí: 2, Vaneska a Leonek???????????????????????
30. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Kači maji snad všechno co se dá vid :grinning: :-

v prosinci chcem jet s Niki na něj. muzikál, jezdíme každý rok, Hurvínk. divadlo. Divadlo Kožíška.... tak ted to asi vyhrajou ty nově připr. Děti ráje

Sis - jako že si ho nchali ve špitálu??
30. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Kači a Myky, tru hrazdičku jsem si vyhlídla na MMB, ale za 189 :confused: , ale nakonec jí asi neobjednám, Adélku ty hračky na kočáru nějak neberou. Nejvíc jí zajímají popruhy. :grinning:
30. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj popruhy, to naše taky může :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni on mu začal otékat krk a měli strach, že se bude dusit. Vůbec něvěděl, jestli ho něco štíplo, nebo nějaká alergie, tak mu dali kapačku + led a nechali si ho tam do druhého dne.
30. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak říkám, nejlepší hračka Indulona a mastičky, konvička na kytky.. :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak je dnes ta naše chlípná a tajemná Dagi. :grinning:
30. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo a taky boty a krb a myčka. Do obojího už vlezla. :grinning:
30. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to chápu ... hlavně že to dopadlo dobže a je OK

Dagča vid... chce tabuli :grinning: :grinning: a má tam samý otazníky :grinning: :grinning: a ani se neuká že :grinning:
30. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluní díky moc. Juknu když bude časík a snad aspoň trochu pochopím :sweat_smile:
Sis RČ jasnačka :grinning:
Kačí no jsi mě teda potěšila 199,-. Tak to hlavně neříkej před manžou :grinning: . Mu dávkuju útraty po kouskách :grinning: . Mikšík bude hačat snad už v září, tak ať něco má na kočárku k zábavě :grinning: :wink:. A snad ho to bude zajímat :sweat_smile:. Jak nemáme tu hexu, tak ho držím jen v kočáře. Ani na deku nedávám. A na chatě už celý den nic moc být neche :sweat_smile:. Tak s tímhle mu to snad nepříjde tak hrozný. A dá se to připevnit nějak na židličku? Jídelní?
30. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
boty -přesně to je její... hned do pusy :grinning: :grinning: krb doma nemáme, venku ho zatím neobjevila a myčku
otevřenou zatím taky ne..
30. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
myky - a to máte svoji chatu??? pošli fotky ne :grinning: :grinning: a kde ji máte??? někde na lyžovačku?
30. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě do ní vlezla, když jsem tam dávala nádobí, jen jsem se otočila a už tam byly a patlala se v nějakým mlíku, co vykapalo z hrnku.

V krbu se ráda hrabe, leze z něj černá jak kominík a hned se vzteká, když jí vyndám a meju.
30. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Myky, taky mě to zajímá. :grinning:
30. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo Dagííííííí, kdepak jsíííí a maslééééééé......
Holky, tak snad nevihodím prášule :grinning:.
Otoky jsou fakt nepříjemná věc. Mě jednou otekl krk, ale celý. Jsem se ráno koukla do zrcadla a říkám si, že jsem nějak opuchlá a najednou mi docházelo, že vůbec nemám krk!!!!!! jsem se lekla a mazala do ložnioce a hučela, že jedem k Dr. Že se určo brzy začnu dusit :sweat_smile: ! Vypadala jsem jak šrek. Jen tykadla mi chyběla :grinning:. Normálka mi nasadila ATB a tak oteklá jsem byla celých 14di a v krvi nic nebylo. Dodnes nevím, od čeho jsem to měla :sweat_smile: .
30. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Myky, to je hrozný. A nejlepší na tom je, když doktoři nic nezjistí a nevíš, z čeho to bylo a jestli se to nevrátí. :confused:
30. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tě možná někdo kousnul ne :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky - lyžujete???? Já už 2 roky ne.. nejdřív po IVF pak s mrnavou žanet doma :grinning: :grinning: tak za rok .. .ale nějak mě to ted nebere,, spíš se t ěším s malou na boby a na saně :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte taky pomalýho koně, nebo to je jenom u mě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoklky je to chajda tchýňka a manži a švagruše. Takže tak. Švagrová tam nejezdí a bo je tchýňka sama, tak my s manžou makáme a jezdíme skoro každý víkend :dizzy_face: . Je to v Kameném přívoze. Kousek od Prahy, takže dobrá cesta. Od nás směr jesenice a Jílové :slight_smile: . Vyštrachám nějakou fotečku. No, je to chajda s kadiboudou a studnou. Žádný luxus. Mě by vyhovovala koupelna a WéCéčko :grinning:. Jsem holka zhejčkaná :wink:. Ale je to ve vesnici a dobrá dostupnost vlaku a busíku a hlavně je aspoň na víkend kam vyjet z Prahy. Nepřespáváme tam a já bych chtěla jednou něco čistě našeho, kde budeme i spinkošit. No ale to je hudba budoucnosti. Možná :sweat_smile: .
30. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, jjá lyžuju, loni ne a letos asi taky ne. Ale jinka jezdíme každý rok na hory, někdy i 2x. Většinou na Zadov a Kvildu. Nebo do Špindlu, ale to spíš vyjímečně.
30. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky- tak to chápu, my jezdíme na chalupu na šumavu, ale tak jednou ročne,, je to pro nás dost daleko, není to naše, ale tom. tety a taky tam není ani ko upelna a záchod je venku u lesa.. ale se nám to tak líbí... ale kdybych tam měla jezdit každý t ýden, t ak bych taky chtěla jak koupelnu ta k wc,,, takhle to je takov ý dobrodruž. hlavně pro děti :grinning: :grinning:

Sis - my jezdíme ted od Příchovic,,, dříve to byli herlíkovice.... tam na týden a pak na víkendíky ...já nelyžov ala ale tom mě k tomu dotá hnula Nikču taky.. ta už jezdí i na snowboard u...
30. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, si vzpomínám, že už jsme si o těch Příchovicích jednou psaly.
30. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co že jste zase zmizely??? :frowning2:
30. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Myky, vy máte skoro stejnou chatu jako my. :grinning:
30. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sjem tu
z atím poř ád
30. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek