• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
A když už jsem v těch odkazech, tak sem jedem v neděli na dovču: http://www.zahor.cz/
30. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisa hej.. vravim, ze ma to bavi a aspon by som mala dostatok fotiek na to aby som si konecne mohla vytvorit webovu stranku :wink:
30. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis - to není zas tak drahý ne, ? já znala jen ten samochod na ven n trávník,
30. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, to když vyfotíš všechny naše mimina, děti, manžely a nás, už se ti tam nic jinýho nevejde. :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisa - závidím.... :unamused:
a urobim si taku stranku kde sa bude dat toho velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:
30. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jí vím, ale kde vzít desítku a nekrást, lae je to super, maká sám, ničí roztoče, to bych potřebovala bo je na ně malej alergickej, ale teď děláme tu fasádu, tak nic. Ale zkusím otravovat Ježicha. :grinning:
jůů tak my t řeba určo nemůž em b ýt na tvých web ovkách -by to všechny od radilo :grinning: :grinning:
sisa - ja som to vyriesila lahko.. dala som pec koberce :grinning: :grinning: :grinning:
a zem umyva mmm... :wink:
30. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniko, já taky nemám ani jeden koberec
30. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni - nebojim sa nicoho... más krásne deti...
30. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to odeslalo samo dřív. Ještě jsem chtěla napsat, že to stírá i hladký podlahy a hlavně ty tři děti tady nadělají.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to taky líb í fakt... vyšel mi ten za 13 tis.... kdyby makal s ám, tak do toho jdu.. at :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu koukat na tv, pak ještě juknu.
30. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis - jmenuj tři děti :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisa aha... no to je o inom... hm.... za tie penizae by som si to sama robila.
ja by som ich rdsej do noveho fotaku dala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti: Adélka, Jindra a Jindřich :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to tak vedela ze ten treti je manza :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já zase kdybyc h věděla že fakt b ude makat hezky tak ho p ředsatvím členům domácnosti :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja idem pomyla dopostele... zajtra blbi den mozno.. tak papapa bru noc... :wink:
30. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky jdu... malá hezky spinká... tuk tuk, jsem se bála že ji to bodnutí bude bolet cellou noc.. snad ne..
30. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, takže taková je tchyně umělkyně :grinning: :grinning: .
Se mi ani nějak nechce jít spát... :unamused:
30. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
tak jsme zase vychlas tly flašku sun aru :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, takže vůbec nekojíš ??? :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne už nekojme :wink: :wink:
30. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=106748&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

jsem mylsela že tohle t ady není ještě mož n ý ??? každopá dn ě jim to přeju, ale j á bych to nedokázala, 9 měsíc¨ů nosti ¨v b říšku miminko, pak ho porodit a dát ho jiným??? :confused: a le v e svěě to je dost bě žn ý.... j á tak max. do da rov ání vajíček - o tom dost přemýšlím
30. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hol ky taky ma ž u ... z ítra r á no to vidím tak na 6,30 hod :-
30. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak jdu pozdravit tady jsou nějaké tabulky či co..no nedočítám ... :grinning: :grinning: žehlím jako závod na dovču.... :slight_smile: :wink:

papa zítra ..jinak v penzionu máme NET tak se ozvu..
30. črc 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak máme první Hexu :grinning: !Masle hezky si to užíjte na dovče a super, že je tam i net.
Já se hlásím, že bych taky fotografku :wink: . Monik jsem zvědavá, jestlio to klapne. Hezké fotečky máš :dizzy_face: .
Sis bych se toho bála :grinning: :wink: . Si představ, že by se to porouchalo a naráželo do všeho a najíždělo na nohy :sweat_smile: . Tři děti, mě pobavili :grinning: . A chatu máte moc hezkou.
Sluní, to co píše ta holčina si myslím, že právně ošetřit nejde. Maximálně smlouva o penězích a péči v těhotenství. Ale dle zákona i žena, která se dítěte zřekne má 3měsíce nárok, si to rozmyslet. Přece dítě není zboží, které by se dalo smluvně zajistit! A chtěla bych vědět, které centrum by tohle udělalo? Bych se bála, že mě oplodněj, někam odvezou a po porodu zamordujou a 100 tisíc mi bude k..... Je to divný. Z jejího hlediska jí chápu, ale myslim si, že jí taky může někdo hezky využít. A co Žanetka, spinkala dobře?
Dagi jj, manža tam bude mlaďas :grinning:. Můj se vstekal, že bude za dědečka :grinning:. No, já ho miluju :grinning:. On je k sežrání s takovejma výrokama.
31. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauves...teda vy jste toho zase nakecali to je mazec...a už nevim na co mám reagovat.

masle vám přeju hezkou dovolenou a dej vedet jak je :wink: pozdravuj rodinku

jako normálně Toba má zase šupinky ve vláskách....se picnu z čeho se to dělá???
31. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :slight_smile:
tak už mám skoro zabaleno..Ivan je ještě v práci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže to dělám vše sama :angry:
Nejhorší je, že jak jedem na ty hory tak musím brát jak teplý tak lehký oblečení.. :rolling_eyes: Ráďa je v jídle skoro za 2tisíce :confused: :confused:

kačí - a nepřenáší se to vzduchem?... jestli R. Tobíka nenakazil těma šupinama.. :grinning: :grinning: :wink:

Tak se tady mějte krásně a já se ozvu!! Páááá :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek