• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Tak přišla hlava rodiny. od tý doby, co vás zná si furt čte, co tu píšem. Právě prohlásil, že k moři nejede. :unamused:
Že prej na hory.

To je dobrej nápad s tou Prahou.

Jdu koukat na Mšlenky zločince, juknu potom, tak zatím.
17. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: nejede jo,,, jak o ani s vá mi jo??? však je důležitější že chtějí děti jet ne??? :wink: :wink: on to vstřebá , uvidíš :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Saši - js i to poslaal k nám.. tady je b oží dopuštění...
17. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě nakukuju :grinning: , bouří i u nás.
A holky jestli dorazíte do Prahy, tak to je jasnačka, tutovka, kde se slezem :grinning: . Vás protáhnem po Práglu, že vám nožky budou brnět a večír dáme vínko, pivko dle libosti :wink: :grinning: .
Hele hory taky nejsou marný. Tak v zimě dáme hory a v léě mooooře :slight_smile: . Jindru spracujem u nás nebo u sluní na grilpárty :grinning: .
Kdepak máme Dagi? Ta určo chudák žehlí. To mi dneska nešlo a nic mi vlastně dneska nejde :cry: . Fakt den :angry: !
Tak jdu ještě šůrovat lahvičky, nakrmit milááááška a pak dobrou noc :slight_smile:
17. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a zdravím NIKI :grinning:
17. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki písala jo jo :grinning: :grinning:

a taky berem hory i moře.... + u nás .. .FAKT

TAKŽE PODZIM NAVRHUJTE TERMÍNY U NÁS... ... + n ávr hy na muzí kály v Pr áglu .. my měli trošku v merku ty děti r áje.. . ale nevím co vy na to...

a vínka u vás moc nebude Myky - přeci je n to máme x ... km do m... .a většinou řídí chlapi.. :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a je ště jedno u moc děkujem za dárečky,,mi by o uplně trapně, za to co jsme dali my vám
17. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, mohu se zeptat? dnes jsem začala 13.den po ET krvácet. Hodně, kusově. Mám pokračovat v utrouši a pred.? Díky za Vaše zkušenosti
17. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady je zase nadrbáno.

Sis, manža, jako poloviční nimrod nemá rád zelenou, jo :grinning: ??? Tak barák bych také rozhodně nenatírala.

Já beru moře i hory, ikdyž na hory teď jaksi nenám fyzičku :sweat_smile: .
A na muzikál jak??? S prckama... :unamused:

Myky, nežehlila jsem :grinning: , už se to ale zase pěkně hromadí, to je hrůza, jak kdybych prala pro celý panelák :unamused: .
Co ten Miklík, už něco víte?????

Sluni, opravdu si myslíš, že by se k vám všichni s těma báglama vešli :sweat_smile: ?????? :grinning:
18. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluní, jak asi bylo mě, že? :cry: Příště budou dvojdárečky :grinning:.
Muzikál taky nevim, kam bych dala Mikeše, ale na procházku po Praze bych šla.
Dagi, zítra jdeme na KDD na Karlák- do nemocnice. Tak snad budu vědět víc. Některá vyšetření se prý dělají za hospitalizace, ale to až kdyby se asi našlo víc, nebo nic. Dneska mi volaly holky z práce a tak jsem si vylila srdíčko a všechny mi řekli, že by mohl mít alergii na mléko. To mě vůbec nenapadlo. A ať si vyžádám imunologické vyš. A dostala jsem kontakt od jednoho doktora, kterému snad jedinému věřím (a je to super odborník), na špičkového pediatra, co dělá UZ a je u nás ve Vinohradské nem. Taky prý má plno známých v Motole, tak kdyby se něco dělo, jdem tam. Mikeš se na něj chechtal o 106 :grinning: .
A co se prádla týče :confounded: ?! Tlemí se tu na mě dva koše prádla a je plná sušárna. Což je místnost cca 7x4m :sweat_smile: .
18. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoooj,

no já právě psala, že na muzikál bychom jeli bez žanet - by h lídala babča... ale jestli byste jeli i ostatní na výlet do našeho hlavního města a s mimčama, tak ji vezme taky :grinning:

Myky - ještě jednou ... držím na zítra PALEČKY..

jinak já tak nějak peru a žehlím průb ěžně, docela se mi to daří... ted šla mamča s dětma a žanet na hřiště tak frčím zase - at mi něco ubyde... jo a koupila jsem dneska koupací plínky :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ERINE - já být tebou tak si zajdu do caru - oni ti poví.... držím palečky do dalšího pokusu....
18. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.Hrozně dlouho jsem tu nebyla,ale nějak jsem nestíhala:slight_smile:.Matyášek chtěl na svět dříve a tak jsme byli dlouho v porodnici a pak zas nebyl čas:slight_smile:.Sanuš gratuluji!!!Je vidět,že jsem tu fakt dlouho nabyla :angry: .Malému jsou 4 měsíce a snaží se dohnat vrstevníky :slight_smile: .
18. srp 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimo - GRATULUJU - ahojík, t ak to je hlavní, že vše dobře dopadlo - Mytyášek je moc krásnoučkej :wink: :wink: :wink:
18. srp 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluní moc děkujem. Nějak to na mě teď padá. Mikulášek měl před koupáním 37,9 a po 38,1°C :frowning2: . No fakt nevím, co to může být. Dala jsem mu vodu vlažnější a tak by mu neměla teplota ještě stoupnout :angry: .
Mimo moc gratuluju :grinning: . Jsem ráda, že jsi napsala. Matyášek je krásňoučký a tobě to teda sekne. Máš novou barvu vlasů, že?
18. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím kámošky kluk soutěží, klikněte na ten odkaz. Díky moc. Stačí to jen otevřít.
http://www.herni.cz/online-superhry-zdarma?utm_source=www-luan-7x-cz
18. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic :cry:
18. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jíťo, ty mi dáváš, já přemýšlela, kdo mi poslal mail, než mi to došlo. :grinning: :grinning: Ale nevím co s tím, když na to kliknu, skočí to na nějaký online hry. Jestli to stačí.

Jinak na zítra držím všechny palce.

Mimo ahoj, já se přidávám, malej je krásnej, gratuluju. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Dagi, manža je na zelenou zatíženej, kdyby mohl, tak jinou barvu nenosí a máme jí všude. Tou bažinatou barvou myslel odstín, ne že je hnusná. :grinning:

Sluni, čauky, já jen peru, zase si to střádám. Dnes se mi furt motala hlava, asi tím horkem, tak jsem se na to vyprdla.
18. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ta adres... háže jen nějký nesmysl... :angry: :angry:
18. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takovou budeme mít fasádu, jen je na fotce trošku sytější než ve skutečnosti, co vy na to??

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2220862
18. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krááásný sis.. fakt se mi moooc líbí.... tom chce taky časem nějakou barevnou... k tomu když budou nový okna + střecha tak to taky bude vypadat líp... :wink:
18. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Myky, jak alergii na mléko, když je na UM :confused: ????

Sis, no jo, my máme doma taky všechno zelený. Ta fasáda je taková smutná, jsem radši pro pestřejší barvičky, ale n a druhou stranu, co bych za takový baráček dala :slight_smile: . My se nerozhoupeme nikdy :confounded: .

TAk tu Prahu jedině s Lůcou, bo nemá kdo hlídat, jedině že bych nechala doma drahou polovičku :grinning: . A tchánovcům ji nesvěřím ani za nic.
18. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no by m usel mít asi to HA mlíko si myslím....

a klidně teda s mimčama.... zajdem vyžrat Mikulce :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to muzikál asi nehrozí.
A to jako i na noc??? To by jsme si museli sehnat nějaký penzion a u vás Sluni taky, je tam něco poblíž???
18. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to muzíkál ne h rozí...

no já nevím jestli na noc... jak se asi dohodnemmm... možná spíš večer valit dom ne?
18. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, každý ať si chrápe ve svým. :grinning:

S tou Lůcou to je hrozný, teprve před chvílí usnula :confounded:, přes den toho také moc nenaspí, tak nevím :confounded:, neudělám vůbec nic.
18. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak ji dáváš teda spát?? Není třeba jako "předržená" že nechce spát.. my vstáváme tak v 6,30 kolem 8,15 jde spát, to spí ta k 45 mionut, pak jde znova kolem 12 to se snažím tak 2 hodky ab y spala, i když se vzbudí dřív tak ji ještě uhoupu v kočárku a pak jde znova tak v 16,30 a to tak na půl hodinky.. a pak po koupání kolem 19 hod.. a ted jsme už 3 noci spali krásně až do rá na....
18. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u nás jak jsem už řekla.. kdy byste chtěli přijet,, nebo klidně nekdo až pojedete kolem , na výlet atd... tak vás moc rádi uvidíme... :wink:
18. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se zase zasekla u fotek z Bobrový. :grinning:

Holky, co Masle a Kači ??? Kdepak jste ???
18. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek