Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
29. zář 2009

Kde je ta nová diskuse, žádné bobry jsem nikde nenašla 😀

chiwule
29. zář 2009

tak kam jste zmizely?

petra2505
29. zář 2009

Kocky mate prosim vas skusenost s OHSS?Ide o to, ze v centre mi povedali pocas stimulky, ze mam naznak ohss a z toho dovodu sa et odklada lenze uz som po odbere a ziadny ohss sa nekona, citim sa velmi dobre.Kazali mi prist po 3 dnoch na kontrolu a dnes mi volali, ze vo stvrtok alebo v sootu bude et.tak teraz nechapem ci sa zmylili alebo je mozne, ze mi to kvoli ohss povedali len preventivne a situacia sa zmenila.je mozne, ze by sa u mna ohss este mohol vyskytnut?

slunickooo
29. zář 2009

Petro - tak to vůbec nevím ani nechápu tvůj car... já s tím nemám zkušenosti.... ale řekla bych, když OHSS není ta k ET bude... va jíčka asi máte hezký tak nezbývá než držet palaečky.... MOC MOC DRŽÍM - a myslím že už OHSS neb ude... když jsi ted ok tak už máš vyhráno... kam c hodíš prosím tě do caru?

petra2505
29. zář 2009

slunicko dakujem , chodime do BA do Ferticentu

l1u1c1i
24. bře 2010

ahoj holky, v květnu mě čeká první pokus IVF. Chtěla jsem se zeptat, kdy se dávají zpět již oplodněná vajíčka, po jak dlouhé době a zda musí být vystavena neschopenka?

megynka
24. bře 2010

ahoj, oplodnené vajíčka vkladajú po 3 až 5 dňoch, podľa toho či budú alebo nebudú robiť predĺženú kultiváciu, no a či budeš mať pn-ku to záleží na tebe, ale určite je to lepšie, aby si bola v kľude a nemala žiadne stresy 😉 🙂

l1u1c1i
24. bře 2010

Děkuji Ti megynka za odpověď. Vůbec nevím co mě čeká. Ty už jsi UVF podstoupila?

megynka
24. bře 2010

no ja som už pokročilá, tento rok sa chystám na 4IVF 😉

l1u1c1i
25. bře 2010

ahoj megynka - tak to už máš plno zkušeností. Přeji Ti, aby Ti to už vyšlo. Kam chodíš do CARu?

megynka
25. bře 2010

ahoj I1u1c1i 😉
boli sme 2x v Heliose v Martine 1x v ISCARE v Prahe a teraz ideme do ISCARE v Martine, dnes sme boli na pohovor a napísať žiadosť pre poisťovňu 😉

rena31
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ciernavila
21. čer 2013

@masle Dobry den, vraj ste boli na dovolenke v penzione UKO, boli ste tam spokojni?

jarousek123
23. bře 2015

@oskarka Ahoj, co všechno si čerpala u pojišťovny OZP? Jsi tam spokojená? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru