• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
holky, nejaka krista mi smazala v profilu foto, ze prej je to zviratko nebo osobnost, nerealne foto!!! :angry: Jsem tam mela Anetku :angry: a ta je teda realna az dost!!! :angry: grrrr :angry:
2. lis 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace oskarce! Ondráš to je chlapák! přeju brzkou zotavenou!
2. lis 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chiw tak jí písni do IP. Už jsem si s nima taky psala.
2. lis 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chiw, tak to bych jí teda sprdla! Co si to dovoluje :angry: ? Navíc já měla zvířátko v profilu jak dlouho a nikdo ho nesmazal! jí asi hráblo, né? Smazat miminko! :angry:
2. lis 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vyfoceno.....

Chiw - mě zase smázli z albíka vešškeré info co jsem tam měěla psaný.... prý žže to nesmázli mi psali, ale kdo jiný... já si to rozhodněě sama nesmazala.... :angry: :angry:
2. lis 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. u sebe embrijka ještě nemám. vsobotu bylo prý nadherných všech 5. tak nám navrhli prodlouženou kultivaci. tak doufám,že vydrží do zítra.
Oskarko gratuluju........
2. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluní moc hezké to má Žanetka v pokojíčku a přebalovák eňo ňuňo. Vše máš pěkně při ruce :slight_smile: . Už tam Žanetku vidím :wink:

Rendy no vidíš :grinning: . A to bylo strachu. Zítra hodně štěstíčka a užíj si tu cestu pro embroušky.
2. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tady se ani moc nekecá, tak není skoro co dočítat.
Mimo, to mě mrzí...., zrovně teď :frowning2: ...., drž se!!!!

Sluni, jéééé, krásně sbalená taška, hlavně ten toaleťák .... :grinning: , důležitý je :dizzy_face:, ale zabere hodně místa. Mě snad dají zítra v poradně také seznam, co budu do naší porodky potřebovat...., ještě si musím pořídit tu tašku, máme jen kufr, a s tím tam nechci plašit :grinning: . Jinak máš krásně zařízený pokojíček..., ještě to mimčo a je to komplet :dizzy_face: .

Chiw, no jo, admin vyžaduje foto pouze tvé osoby, vše ostatní bezpardonu maže :confounded: .

rendy, tak to jsou opravdu bojovníci, moc držím na dnešek pěstičky :wink: ??????
3. lis 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím koččandy,

tak jak dneska??? Jak vám je???

Bigrendy - gratulace veliká - držžím taky paleččky....

Tak dneska mám holky dalšší KO + monitor - tak jsem zvěědavá co se dozvím.... :wink: , krátí se to fakt kosmickou rychlostí, na přř. pátek užž mám v kalendářři psaný první termín - takžže fakt za pár :grinning:
3. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Asi jsem přebrala štafetu po Oskarce. Juk do alba :slight_smile:
3. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupííííí Jmiso - veliká gratulace, :wink: :wink: :wink:
3. lis 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso- to je krása :wink:, moc gratuluji :dizzy_face:, ten podzim je fakt plodný :dizzy_face: .
3. lis 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte-berie tu niekto crinone???
3. lis 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááá,
Jmis obr gratulace a nechci být šťoura, ale takové tlustice 13. den :grinning: . To vidím na dvojčátka jako u Hanulky :wink: . Konečně, viď :grinning: ?!
3. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi jj, je mi lépe. Jen mám nějak nízký tlak a jak jsem si včéra vychutnala kávičku, tak jsem usla až kolem 4. ráno :confounded: . Jsem si už odvykla na kofein :dizzy_face: . Kašel se hodně zlepšil. Sice je stále takový intenzivní, ale nekašlu tak často.

Sluníčko hezky si užíj KO. Třeba je poslední :grinning:
3. lis 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky, je mi jedno, jestli je tam jedno nebo dvě, hlavně, aby tam vydrželo do července :slight_smile:
3. lis 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso gratuluji!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: . Jsem taky po KETu a jsem v 10tt. Dior, já beru Crinone gel, chceš se na něco zeptat?
3. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, tak pak podej info z KO, zda se už náhodou malá nechystá ven :wink: ... .
Jj, třeba Misa bude mít dvojčátka, to by bylo hezké :dizzy_face: .
Myky, tak to je dobře, že už ti je lépe..., v těhu být nachřapaná musí být dost vyčerpávající :confounded: . Chce to teď nějakou vitamínovou bombu :wink:
3. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis paráda, taková tlustice, no vidíš a ty jsi tomu nechtěla věřit :dizzy_face: kdy jdeš do Caru na KO?Žeby další dvojky :dizzy_face:
Jinak já hlásím, dnes jsme vezli papouška na veterinu ráno a málem jsem se poblinkala v autě :confounded: čumím, že to tak brzo na mě přichází, ale asi to bude těma dvojičkama, už se nemůžu dočkat pátečního UTZ :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, na sono půjdu 14.11.
3. lis 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma z KO -

Tak vše jak minulý týden, CS 6, neotevírá se to pravil mudr. další KO zase př. PO - ptala jsem se ho jak to teda vypadá, tak prý ted to na porod nevypadá ještě, ale prý se to může klidně během 1-2 dnů změnit.... ale zatím NIC, a monitor taky OK

Jo a dívala jsem se do karty - tak při první těhu, při poslední KO před porodem jsem měla CS 5 :grinning:
3. lis 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jmiso mooooooooooooooooc velikanánská gratulace, to je paráda :grinning:
3. lis 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

jmiso, tak ono to vyslo!!!!predsa si sa dockala, to je uzasne!!!!! uz si to konecne zasluzis......blahozelam!!! a fakt to vyzera na dvojcatka, taka silna ciarocka...fakt, krasa!!!!

a aby som nezabudla na oskarku, konecne nam porodila...blahozelam!!!!

slunicko, pozeram, ze aj Tebe to tehotenstvo pekne ubehlo..ten cas teda hrozne rychlo leti!!!!!!!!

daginko - mas krasne, velke brusko!!!! :slight_smile:
3. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím, tlustice to jsou, ale měla jsem morulky a bylo to už 13 den po transferu, tak to už jsou tlustice normální ne? Já dřív netestovala, tak nemám porovnání těch rostoucích stínů kontrolních čárek :slight_smile:
3. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmiso, hlavne je, ze tam je......viditelnost nie je dolezita......inak, som zvedava na hcg..kedy ides na krv? to budeme mudrejsi... :wink:
3. lis 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Culi, v Pronatalu se na krev nechodí, půjdu až 14.11. na ultrazvuk. Já jsem podle jejich pokynů měla testovat až 8.11., tedy budu vlastně až v sobotu :grinning:
3. lis 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...takze az UTZ...tak si to krasne cakanie pekne uzivaj!!!!!! :wink:

jmiso, este mam otazocku, to bol KET po 1.Ivf? alebo si uz stimulovala na 2.IVF? uz si to velmi nepamatam....
3. lis 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Culi, to už byl KET po 2.IVF.
3. lis 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.....takze 3. pokus?
3. lis 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj
3. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek