Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
28. lis 2008

masle....tak manža s tím přišel sám, že jestli mu to nabídnou tak přestřihne...pokud prej neomdlí 😀

jinak mě dneska večer divně bolelo břicho a šlo to do zad, musela jsem se pořád převalovat. ale to nešlo dlouho bo jsem pak měla křeče v podbříšku...kontrakce nějakábyly taky ale neměla jsem sílu koukat na hodiny.

jmisa
28. lis 2008

Myky, ono tam jsou každý den, ale ne každý doktor, je tam každý den. Každý den je tam snad jen Macuchová.
Ale když je to akutní, tak Tě sestra objedná k jinému dr. Ale já si zatím vystačila se 3 dny v týdnu, co tam Motyčka je.
Od metra to není daleko, ale já to šla jen jednou, jinak jezdím autem.

culinka2
28. lis 2008

ahoj jmiso! co to tu citam..takze jedno mimco to vzdalo? to je skoda....ale hlavne je, ze tam mas aspon jedno!
Drzim palce, nech je vsetko tak, ako ma byt a miminko krasne rastie!!! 🙂

modena11
28. lis 2008

Aho vespolek měla bych dotaz kdy testovat pom ET??Já jsem dneska desátý den a objevila se mi jen jedna čárka,tak sem z toho nějaká smutná!!!jinak MS nikde,jen obasné pobolívání v podbř a nebo píchnutí!!!Tak jestli je to vše ztraceno,nebo je ještě čas na dvě čárky!!Díky všem!!

hanulka3112
28. lis 2008

Ahojky holčiny, tak dneska kontrola byla super, poprvé do poradny, dostala jsem průkajdu 😵 a mimísci už mají 3cm to je neuvěřitelné, jak rychle rostou 😵 a ještě k tomu byl dnes nejkrásnější UTZ ze všech, protože oba sebou pěkně šili jako by tancovali 😀 jinak dnes je mi zas líp, teď se mi ty nevolnosti, tak nějak střídají, udělala jsem si těsto na perníčky a zítra budu péct, navíc si ráno jedem pro štěňátko tak se moc těším 😵
Modena, vítám tě tu já testovala taky 10.den po ET a čárky jsem měla // možná to bylo tím, že čekám dvojčátka, ale nevěš hlavu u každé holčiny roste jinak HCG, tak ještě se třeba objeví 😉

myky
28. lis 2008

Kačí díky 🙂 , já si to myslela, ale zmátlo mě, že tam nemám kolonku přímo pro EKG a doktor mi neřekl, že na něj mám jít. Obvoďačka koukala a kroutila hlavou, že si myslí, že EKG určitě, ale kam to napsat, že neví. Že teda aasi být nemá. hnala jsem na kardio, jenže tam, už jim skončila pracovní doba a nevzali mě. Ale setra mi ukázala, že se to píše do speciálních vyšetření. Prý co mi řekl gynekolog? Že už ho mám dávno mít! No jenže ten můj kr...én mi neříká fakt nic a kdybych se nepídila, tak na něj nejdu 😠 ! Mu něco už řeknu při příští KO! Budu muset znovu příští týden na EKG.

Sluní ty jsi nebyla na EKG vůbec? No tak to v tom mám zmatek?

Chiwulka mě taky trkla s fotečkou 😵

myky
28. lis 2008

Jmis, po dnešku půjdu i k doktorovi, který tam je 3x v týdnu. Ale koukala jsem na tu doktorku. připadá mi taková přísná od pohledu, ale třeba je fajn?

Masle a kdy budou mít v porodce po tom sníženém provozu? Vzali by tě rodit, nebo by jsi musela jinam?
Na EKG skočím na polikliniku. Chtěla jsem k doktorce ke které jsem chodila. Je fajn, ale daleko. Tak když mě dnes už nešlo vzít, tak už se k ní nepovleču. Dneska jsem pěkně vymrzla. A jak Ti je? Co rýma a nachlazení? Už je to lepší?

Hanulko, tak jsis to pěkně užila viď? A gratuluju k průkajdě 😀 .

Oskarko tak ty si pěkně užíváš, že? Porod a teď trápeníčko Ondráška ☹ . Kdyby to člověk mohl stokrát vzít na sebe za něj, že? A co rektální rourku? Dáváš?

jmisa
29. lis 2008

Myky, já ji potkala jen v sesterně. Byla normální. Ale já na gyndě radši doktora. Motyčka mi vyhovuje, je s ním sranda.

masle
29. lis 2008

Myky měli by otvírat už zítra, takje to dobrý 🙂 Ale četla jsem tady na diskuzi Porodnice Podolí, že ti prostě řeknou, že musíš jít rodit jinam a tím to pro končí 😠 No rýma je pořád ale trošku lepší, ale dneska budu ještě inhalovat, abych toho už zbavila... 😒
Jinak dneska rodit nesmím, manža má třídní sraz, tak to mám zakázaný... 😀 😀

chiwule
29. lis 2008

ahoj holky, koukám, že jsem vás vyděsila fotečkou v pase 🙂 doufám, že to není tak strašný 😀 jen jsem chtěla mít fotku Anetky, a když tam nemůže být sama, tak jí tam mám alespoň s sebou 😕
je vyfocená na svatbě našich kamarádů, to jí bylo 6týdnů... no a účes mám jiný, docela krátký vlasy, je to pohodlné na údržbu, můžu to nechat uschnout a jít, nemusím se o to tolik starat jako o ty delší vlasy co už jsem měla...
oski, cítím s tebou, plynatost u mimíska je šílená věc. mě stačilo, že Anetka měla párkrát prdíky, když jsem si třeba dala dost nerozvážně zelňačku 😉 mít to jako váš Ondráš tak se picnu! 🙄

kacatko03
29. lis 2008

masle ono když se to stane že je plno tak by sestra měla obvolat okolní porodnice kde mají volno a odeslat tě tam...nenech se kdyžtak odbít, taky byste mohli jezdit sem a tam 😠 fakt je to na palici, ale co naděláme.

chiwul malá je krásná, zrovna jsem obdivovala tu fotku jak je tam v té čepičce Loveta v pruhovaných dupačkách...a pak jsem si všimla že je to tvoje malá 😀

u mě zatím vše normál, kontrakce ale jinak nic na cestu do porodky...tak aspon ještě ten týden vydržet.

myky
29. lis 2008

Hezké odpoledne 🙂 ,

hlásím se z cest a nákupů 🙂 . Jsem grogáč, ale spadl mi obr kámen ze srdce. Konečně jsme koupili autíčkooo 😀 . Ráno jsme vyjeli v 7:30h. a přijeli v 15:30h. vymrzlá a utahaná. Jsem se na chvíli natáhla a teď kouknu, co nového je tady 😵 . Taky jsme dovezli postýlku, letní vložku do kočárku a ještě nějaké kravinky a potřebnosti 😀 .

Masle, tak to budeš mít v pohodě. Jsem si usmyslela, že všechny budeme rodit jako Sluníčko, že 😉 😵 ? Hezky skoro na termínek a jen pro kačí uděláme vyjímku (může dřív), aby byla na vánoce doma 🙂 .

Chiwulko vypadáte s Anetkou skvěle 🙂 . Změna to byla k dobrému 😉 . Anetka je super, jak se směje ze spaní 😀 .

Jmisko já taky radši doktory, takže uvidíme. A jak se cítíš?

Kdy že bude nové info o Dagi?

jmisa
29. lis 2008

Myky, cítím se normálně 🙂 Sice mám trochu žaludek na vodě, ale není to tak hrozný.
Akorát mám bezva kombinace. Teď třeba brambůrky zapíjím plnotučným mlíkem 😀

myky
29. lis 2008

Jmis, tak to znám taky 😀 . Jsem si pak vždcky nadávala 🙂

kacatko03
30. lis 2008

ahoj holky, jak je při neděli? poslední listopadový den...

masle jak je? ještě držíte? mě včera večer zase potrávili kontrakce po 6 minutách...3 sprchy zabraly a v jednu jsem usnula...dneska zatím ok.

Dagča snad taky ještě drží,jinak by dala přes sluní echo... 🙂

myky
30. lis 2008

Ahoj Káčátko a všechny těhu i netěhu 🙂 .

My zas přijeli až před chvílí domů a manžel je nějaký nastydlý, tak jsme ani nejeli na velký nákup. Já mám radost, že už máme to nejdůležitější pro mimi doma a teď to jen začnu postupně dávat do použitelného stavu. Pořádně musím vymyslet místo, kde budu mít vše po ruce 😵. Zdá se mi, že se nám zmenšuje byteček 😀 .

Kačí, Masle vy se tak máte, že na vánoce už budete mít mimíšky doma 😵 . Já když koukám a sahám na ty věcičky pro Mikyho, tak ho v tom úplně vidím 😵 . Začínám mít panický strach z porodu 😅 .

Na Dagi myslím každý den a držím jí moc palce. Už by měla být ve 35tt, tak je taky skoro za vodou a snad stihla všechno doma nachystat.

masle
30. lis 2008

Ahoj holky,
Kačí tak já taky přád držím, dopo jsem měla pár kontrakcí,ale teď je klid. 🙂 Ta rýma je hnusná, asi mám chycený dutiny, tak vůbec nevím co s tím... ☹
Myky to máš pravdu, už se na malýho moooooooooc těšíme! Porodu se neboj! Je to tak silnej zážitek, že na bolest hnedle zapomeneš!!! 😉
Teď se válíme s malou u Potera a odpočíváme. Teda manža se spíš léčí ze včerejšího srazu 😀 😀

Na dagi taky myslím, snad jsou ok! 🙂

kacatko03
30. lis 2008

masle takže to jeste neustává a naopak se to hustí v dutinách...a zkoušela jsi inhalovat? já se zatím držím, i když včera večer jsem měla pocit že citim bolest v krku a nateklej jazyk...ale asi to bylo s přejedení z cherry rajčátek 😀

ty kontrakce mě zněrvoznují...pořád vyčkávám zda prejdou nebo ne...tak abych to pak stihla 😀 jinak dneska jemám celý den t 😀 k dve do hodiny 😠 snad bude klidná noc.

myky
30. lis 2008

Masle tak to mě mrzí, že se to zhoršuje. Na dutiny prodávají v lékárně Bioparox. Stříká se to do nosu i krku a prý je to super. A u doktorky jsi byla? Aby ti něco předepsala. Myslím, že z léků se v těhotenství může víc, než pak při kojení. Aby jsi byla fit při a hlavně po porodu.
Já se toho porodu bojím hlavně, aby šlo vše jak má a prcek byl ok. Bolesti taky šíleně 😅 , ale zvládli to jiný, tak já taky. Já si totiž nechci nechat dát epidurál. Píchnutí do zad, je moje noční můra ☹ a můžou mi všichni stokrát říkat, že to nebolí a nic není.

kacatko03
30. lis 2008

myky...no jo ono tech fámu o epidurálu je dost a dost...ale zatím nad tím nepřemýšlej, pak to přijde a ani ne nenadeješ budeš držet prcka v ruce a bolesti budou ty tam 😉 😉

ten bioparox je hnusnej....brrrr...ale jsou to něco jako antibiotika tak mě překvapuje že se to v těhu muže 😕

masle
30. lis 2008

No Bioprox se opravdu může, to zkusím, u dr. jsem nebyla. Se mi nechce jenom s rýmou, ale asi budu muset abych byla fit.
Já teda do epidurálu půjdu pokud bude čas. I když z prvního porodu s ním nemám moc dobré zkušenosti 😒 Píchali mi ho na 4x vůbec jí to nešlo, ale bylo to tím, že mi ho dávali docela pozdě a já měla kontrakce už skoro nepřetržitě takže jsem se tam děsně mlela... Ale ta úleva pak, ta byla k nezaplacení..... 😅
Holky nevíte náhodou, z čeho vzniká takovej ten ohýnek na kůži? Takový ty červený cévky. Někdo to má i na obličeji.. Naše Veru to má od narození na zádech (naštěstí) a já se bojím aby to malej taky neměl. Nikdo v rodině to nemá, tak vůbec nevím jakto, že se jí to udělalo. Tchýně mi tvrdí, že to je z leknutí. Já totiž když byla těhu s Veru, tak jsem malinko bourala, to bylo asi ve 3.měsíci a a ona si myslí, že je to z toho jak jsem se vyděsila, ale mě se to nezdá.. 😨

myky
30. lis 2008

Holky jj, já se vždycky snažím na všechno připravit do předu 😀 . Jenže u porodu to holt jde jen omezeně. Kámošce epi vnutili, protože u kontrakcí zadržovala dech a dusila mimčo a pak to bylo nato tata. Prý to porod i urychluje. Kdyby to nebyla dobrá věc, tak to určitě nenabízej. To všechno si opakuju pořád do kola. Z praxe vím, že je důležitý se hodně ohnout, aby se co nejvíc roztáhly obratle a nedrápali do nich, ale přes ten pupek 😅. Jajajaj 😅 . Jsem prostě srágora 😉 . Co dodat 😉

Masle asi bych být tebou taky radši zaběhla k doktorce. Třeba ušetříš za Bioparox a dostaneš něco lepšího, co ti zabere. A ta Vincentka je báječná, tak tu jestli nemáš doporučuju. Řekla bych, že mě hodně na rýmu a kašel pomohla. Oproti všem lékům, za něž jsme utratili penízky, je super levná. Já si jí dávám do teď jako prevenci. Sirupek z cibule jsem nebyla schopná pozřít 😅 .

Ten ohýnek jak říkáš by měl časem zmizet. Většině dětí, které se s tím narodí se to postupem času vstřebá. Ani nevím z čeho to je. Jestli to není nahromaděný pigment. Nemyslím, že by jsi za to mohla a mohla to ovlivnit. Jen se to nemá vystavovat slunci. Když to měli děti v nemocnici, tak jsme se nad tím ani nepozastavovali. Jen jsme dávali pozor, aby jsme je do toho neškrábli, nebo tak něco. Ale to jsme si dávali i normálně.

hanulka3112
30. lis 2008

Ahojky holčiny, tak jaký byl víkend, no já pekla perníčky, příští týden je nazdobím a udělám perníkovou chaloupku a objednám Marlenku, jinak nic nepeču, my moc na cukroví nejsme, my radši kapříka 😀 v pátek se chystám s tchýní k nám na Jarmark ať si ve městě vybere dárek i pro tchána ať je máme z krku a nemusíme nic vymýšlet a už budu mít všechny dárky zkrku 😉 🙂 no teda ještě musíme vymyslet něco pro babičky a už se můžu jen těšit 😉 🙂

polakovi
30. lis 2008

ahojky, děkuji za odpovědi. Můžete mi řícii prosím co obnáší tedy dlouhý a krátký protokol? Vůbec jsme o tom s doktorkou ještě nemluvili. A když jsem oba dva zdravý, tak by se nás mohl týkat i třeba ten krátký? Jinak Ywushko držím pěstičky 😉 . V pátek jsem měla volat do gennetu, ale samozřejmě sem to nestihla ☹ V hračkářské firmě se toho moc před vánoci stihnout nedá... 🙄 Přeji všem hezkou první adventní neděli papa

grej
1. pro 2008

Ahoj holky, nevím, jestli se tady už ta informace objevila, ale jestli ne, tak si já dovolím prásknou, že Kruger konečně porodila a Jára má 52 cm a 3780 kg 😉

grej
1. pro 2008

Samozřejmě měl 3780 gramů 😀 😀 😅 😅

mouser
1. pro 2008

Ahoj holky,
omlouvam se, ze vam sem tak vpadam, ale urcite mate spoustu zkusenosti a poradite mi. 😀
Byla jsem v sobotu na OPU. Zitra jdu na ET a na rozpisu od sveho doktora, ktery dohlizel na stimulaci mam psano, ze mam brat Utrogestan po ET. Ale ve zprave od doktorky z Genetu, co mi delala OPU je psano, ze uz mam brat Utrogestan ode dne OPU. Tak nevim podle ceho se mam ridit...hlavne jsem si to vklidu predetla az ted...dosud jsem se ridila rozpisem od sveho doktora. Vim, ze to nemusi byt u kazdeho stejne, ale prosim jake mate zkusenosti vy?
Predem diky za jakoukoliv odpoved.

mouser
1. pro 2008

Halo, halo...to tu nikdo neni? ☹

jmisa
1. pro 2008

Je to jedno, ber jak myslíš 🙂 Někde píšou od OPU a někde od ET, obojí je možné.

mouser
1. pro 2008

jmiso, diky moc....no ja si toho prave vsimla az dnes, tak uz to asi necham az po transferu, ted uz to stejne nedohodnim 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru