Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
8. led 2009

Moc s Lucinkou všechny zdravíme 🙂 . Bigrendy, vypadá to asi hodně nadějně 😉 ..., moc moc držím pěsti 😵 . Holky - Sisa. Kačka...., a vám mimča blinkají ikdyž si odříhnou????? Nám říhání moc nejde ☹ , navíc při kojení krásně usne, tak ani nevím jak ji nechat odříhnout... . takže blinkáme také, ale většinou ublinkne ještě při kojení, jednou ji to vyteklo i nosíkem 😖 ... . Ale jinak to je naše zlatíčko.
Pokusím se hodit do alba pár fotek... .
Zatím pa, přejeme krásný den 😵 .

sisa32
8. led 2009

Myky, děkuju. 😀

Bigrendy, to je super zpráva. Konce mooooooc gratuluju a přeju jí i Adélce hodně zdraví a štěstí. 🙂

A co ty ? Už jsi testovala ?

sisa32
8. led 2009

Ahoj Dagi, mě Adélka blinká i po odříhnutí. A ze začátku jí to říhání taky vůbec nešlo, ale naučila se. lucinka na to taky přijde. Na fotky se moc těším. 🙂

sisa32
8. led 2009

Jéééééééééééééé, ta je nádherná. 🙂 🙂 na tý první fotce, jak má ty prstíky v puse, tak takhle přesně si je cucal Jindříšek, měl je místo dudlíka.

sisa32
8. led 2009

No a další fotky, ty to tam pereš. 😀 Manža je fešák. 😉 Řekla bych, že je mu malá podobná.

dagina
8. led 2009

Sisa, díky 😉 . Jj, malá je celá manža 🙂 , ale nos mám můj 😵 . Spíš se to říhání, tedy vhodnou polohu musím naučit já..., nevím co dělám špatně, dávám si ji do klubíčka na hrudník, na rameno se mě ji moc nechce dávat 😒 , nebo máš nějakou vhodnější polohu??? Jak jste se to naučily vy??????

Konka má také holčičku 🙂 ????? Tak to moc gratuluji, ať se holkám daří 😵 .

sisa32
8. led 2009

Jj, Dagi, máš pravdu s tím říháním. Adélka to neuměla, protože se jí maminka bála zvednout na rameno. 😀 Ona se vždycky tak nějak zkroutila, měla jsem strach, abych jí neničila páteř, ale pak jsem se to naučila a malá taky a už to jde.

myky
8. led 2009

Ahooooj,
Dagi ta je fááákt úžasná. Mě úplně hrkaj slzy do očí. Já už se nemůžu dočkááát. Ten náš mrňous už je posledníček a pak už začne rodit nová vlna těhulek 😀 . Že, bigrendy?????? 😉
Dagi sesmol ještě nějaké to info o porodu. Síííííííím 😉 . Jo a s říháním malou musíš právě narovnat, aby nebyla stočená a hladit, nebo jemě poklepávat po zádíčkách a ono to půjde. Bude krkat jako chlap 😀 😉 . Já třeba u těch malinkatejch měla polohy když jsem seděla v křesle a buď v náručí jako zvednout hodně hlavičku a zádíčka mít opřená o mojí ruku, dlaň mít na jejich stehýnku a tou druhou jsem je tak jakoby z boku hladila a hlídala si hlavičku aby měli rovně, nebo jsem je měla jakoby v klíně položené zadečkem, tváří směrem ke mě a zvedla je zase na spoje předloktí a koukala na ně (to nešlo u těch co šavlovitě blindili 😉 ) - něco jako kdybych je měla v lehátku v té nejvyší poloze. Já je nedávala přes rameno, protože jim to fakt občas teklo i nosem a měla jsem o tom přehled a krásně na ně viděla. Ty větší už šup přes rameno a jim se i líbilo. Buď pochrupovali, nebo koukali kde se co děle a nebylo to tak namáhavý.

kacatko03
8. led 2009

Dagi Lucinka je fakt krásná...je to až neuveřitelné pár dní po porodu a je krásně vylouplá 🙂 a krásně se směje uzlíček 🙂 ještě jednou gratuluju mamino 🙂

Tobík nám ublinkává i po krknutí...a opravdu ji musíš dát hodně na rameno i když spinká, já když nechám usnout tak se pak probudí s pláčem (jak ho to tam tlačí bo ho zvednu a krkne jak starej chlap) 🙂 na to si pak postupně přijdeš sama jak se vám nejlépe krká, ale vyzkoušek všechno i to rameno 🙂

konka: také gratulujeme 😉

slunickooo
8. led 2009

Konko - OBROVSKÁ GRATULACE

Dagi - moc moc krásnou beruššku máte - hezky si ji užžívejte - něějak moc rychle to utíká

Hodila jsem něějaký nový fo teččky , zí tra jedem na kyččliččky t ak snad to bude v pořřádku a stavím se v porodce - daruju jim zavinovaččky , dupaččky, koššilky a vššechno co užž nám je malý, užž toho mám něějak moc vyřřazenýho - fakt ty našše zlatíččka moc rychle rostou...

My zatím - tuky tuky, neblinkáme tak jsme dali post ýlku užž rovněě, v ložžnici máme ješštěě ššikmo , ale taky asi užž narovnáme

Bigrendy - t ušším tušším, žže mášš pro nás dob rou zpráviččku, tak sem s n í 😉

dagina
8. led 2009

Myky, neboj, však se dočkáš 😵 , vždyť to máš za pár, pak už si budete jen užívat mrňouska, je to moc krásný 🙂 ... . Info o porodu jsem psala myslím na předchozí stránce, opravdu jen ve zkratce...., ty se ničeho neboj, zvládneš to jak po másle. Uvažuješ o epidurálu?????? Já bych po týhle zkušenosti neváhala, ale to dopředu nikdo neví jaký bude porod.... .
Díky moc za rady s krkáním 😅 ..., no musíme to zkoušet...
Kači, no však ten váš cipísek je také úžasný..., třeba si ho Lucinka jednou vybere za ženicha až bude v Praze na VŠ 😀, třeba se někde potkají 😉 ... .
Sluni, v 7.týdnech je mimi opravdu tak velké 😕 ???? To máte pořádnou macandu 🙂 , máš pravdu, opravdu rychle rostou...., až mi to je skoro líto.

katuska23
8. led 2009

holky máte všechny tak krásné děti 😵 a o to hezčí to je že jste na ně čekaly a jste tak šťastné 😵

chiwule
8. led 2009

ahoj holky, jakpak se máte po tak dlouhé době? pokusím se vás dočíst, ale asi to nebude v mých silách 😅 jinak my se máme docela dobře, v pondělí jsme byly na kontrole ve 3 měsících - Anetka má 5430g a 58cm. Máme problémy s kojením, malá nechci pít ode mě, jak jsem jí začala přikrmovat, chce pít jen z flašky. Takže odstříkávám do lahvičky a dávám jí moje a mezitím příkrmy, když jí to nestačí a má dál hlad. Taky dostala moučnivku, bolí jí pusinka, podle pediatričky je to docela častá věc když se přikrmuje umělou výživou... takže mažeme genciálkou, vypadá jak klaun s modrou pusou 😀 budu se snažit vydržet s tímhle polokojením co nejdéle ale nevím nevím, bude zázrak když to vydrží do půl roku. Jinak vše super, malá už žvatlá a prohlíží si věci, je to až neskutečný, jak rychle roste a vyvíjí se... když budete chtít koukněte na nové fotečky z Vánoc, byli jsme u známých na chatě... http://picasaweb.google.cz/jendazacek/AnetkaVNo... zatím páček

sisa32
8. led 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravím. 🙂

Chiwul, Anetka je pěkňoučká, zase jsem se pokochala. Moc ráda koukám na mimísky.

Katuško, tak jak je ? Už je ti líp ?

Teď koukám, že Sluni máš nový fotky, tak jdu mrknout.

sisa32
8. led 2009

Joooooooooo, Žanetka je krasavice. Holky, to se nám ty miminka povedly co ?

katuska23
8. led 2009

siso jo už mi aspoň není špatně 😝 ale nějak se mi bouří hormony....dnes ta injekce hoodně bolela nevím proč 😝
holky věřily jste že vám IVF vyjde?Připravovaly jste se na něj?Měly jste strach?

sisa32
8. led 2009

Katy, čím ten Fostík ředíš ?

Já věřila, že mi to vyjde hned a o to horší pak bylo zklamání. No a když jsem pak šla na KET a měla jsem jen jednoho sněhuláčka, tak jsem tomu nevěřila vůbec a teď máme Adélku. 🙂

katuska23
8. led 2009

tak nevím mám věřit nebo ne?asi to pak bude hodně bolet...ale já si za ty tři roky nějak zvykla...ani si neumím představit že to vyjde...

myky
8. led 2009

No jo no, to je dneska něco pro mě 😀 . Všechny máte krásný miminka. Úplně zírám, jak už jsou veliký a jak to utíká 😵 .

Katuško, tak ty už jsi rozjela IVF a budeš mít taky brzy mimi v bříšku 😉 .

My se teď pokoušeli zapoji nové DVD a by mě kleplo, že nemáme asi všechny potřebné kabely 😠 . Mám z toho hnus náladu 😢 . Dneska je všechno čím dál tím složitější! Proč tam nedaj všechno, co je potřeba 😠 ?!

Jdu vařit a spravim si chuť 😉 . Ať má aspoň mimčo v břiše dobrou náladu 🙂

Hezký večer

sisa32
8. led 2009

Věřit se musí, vyjde to určitě. Někomu hned, někomu později. Hlavně žádný stresy. To se mi to radí, co ? Já byla vyklepaná furt, ani jsem na nic jinýho nemyslela.

katuska23
8. led 2009

sis no právě...ale člověk bude mít vždycky strach.... ☹

myky to jo všechno je složitější 😠

hanulka3112
8. led 2009

Ahojky Holčiny 😉 🙂 dneska jsem byla u mého Dr. mimísci nám krásně rostou dr. říkal, že úplně před očima 🙂 vše je v pořádku, špinění už naštěstí žádné(ťuk, ťuk, ťuk) dnes mi brali krev v 16tt a 9.2. jedu ještě na druhý podrobný UTZ, kde by nám už měli říct co čekáme za mimíse 🙂
Dagi, malá je fakt krásná 😵
Sluníí a Chiwul nové fotečky jsou taky moc krásné, jak ty vaše krasavice rostou 😵

bigrendy
8. led 2009

Ahoj holky vůbec nic nevím. testy nic neukazují. ale pořád nic. tak musím k dr.

katuska23
8. led 2009

jo sis zapomněla jsem ti odpovědět ředím NaCl...tuším 😉

myky
8. led 2009

Hanulko to je nádhera. Hlavně, že mimísci jsou ok a zvládáš to tak super 😉 .

myky
8. led 2009

Bigrendy a kolikátý jsi den?

bigrendy
8. led 2009

dnes 56dc. je to dost.

dagina
9. led 2009

Ahojky holky, Sisa , také moc gratuluji k otěhotnění 😀 , hned máme o výročí víc 😵, že 🙂?!
Hanulko, mám z tebe a z mimísků radost...že se vám vede dobře, v létě budete mít pěkné naděleníčko 😵 .

Katuska, ty jsi po ET??? Nějak teď nemám přehled 😒 ...., každopádně ať se mrňouska brzy dočkáš 🙂 .
Rendy, testy tedy negativní...?! Tak to upaluj k dr., pak podej info.

Chiwule, malá je úžasná, moc pěkné fotky, máte prostě krásnou kočičku 😵 .

chiwule
9. led 2009

holky děkujeme za pochvaly, Áňa je naše zlatíčko, sluníčko, miláček, no prostě všechno 😀 dala jsem si novou fotku do profilu i s tatínkem 😉

masle
9. led 2009

Ahojky holky nějak sem nestíhám chodit, tak rychle, Dagi Lucinka je moooooc krásná holčička! Tak ať vám přináší jen a jen radost!!! 🙂
My už budeme mít zítra 5 týdnů ( viď Kačí vy máte dneska...) to je hrozný jak to letí 😕 Včera jsme byli na kyčlích a máme je ok.
Jinak co jsem koukala na nové fotečky, tak všechny mimískové jsou užasný a krásný a hrozně rychle rostou!!
Rendy - držím palce ať to vyjde!!
Hanul - a už se ti tam mimísci trochu melou?
Myky co ty jak jsi se rozhodla s epidurálem? Necháš si ho dát?
O víkendu se má trošku oteplit tak se těším, že zase vyrzím s kočárem na prochajdu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru