• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Moc s Lucinkou všechny zdravíme :slight_smile: . Bigrendy, vypadá to asi hodně nadějně :wink: ..., moc moc držím pěsti :dizzy_face: . Holky - Sisa. Kačka...., a vám mimča blinkají ikdyž si odříhnou????? Nám říhání moc nejde :frowning2: , navíc při kojení krásně usne, tak ani nevím jak ji nechat odříhnout... . takže blinkáme také, ale většinou ublinkne ještě při kojení, jednou ji to vyteklo i nosíkem :confounded: ... . Ale jinak to je naše zlatíčko.
Pokusím se hodit do alba pár fotek... .
Zatím pa, přejeme krásný den :dizzy_face: .
8. led 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky, děkuju. :grinning:

Bigrendy, to je super zpráva. Konce mooooooc gratuluju a přeju jí i Adélce hodně zdraví a štěstí. :slight_smile:

A co ty ? Už jsi testovala ?
8. led 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dagi, mě Adélka blinká i po odříhnutí. A ze začátku jí to říhání taky vůbec nešlo, ale naučila se. lucinka na to taky přijde. Na fotky se moc těším. :slight_smile:
8. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééééééééé, ta je nádherná. :slight_smile: :slight_smile: na tý první fotce, jak má ty prstíky v puse, tak takhle přesně si je cucal Jindříšek, měl je místo dudlíka.
8. led 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a další fotky, ty to tam pereš. :grinning: Manža je fešák. :wink: Řekla bych, že je mu malá podobná.
8. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisa, díky :wink: . Jj, malá je celá manža :slight_smile: , ale nos mám můj :dizzy_face: . Spíš se to říhání, tedy vhodnou polohu musím naučit já..., nevím co dělám špatně, dávám si ji do klubíčka na hrudník, na rameno se mě ji moc nechce dávat :unamused: , nebo máš nějakou vhodnější polohu??? Jak jste se to naučily vy??????

Konka má také holčičku :slight_smile: ????? Tak to moc gratuluji, ať se holkám daří :dizzy_face: .
8. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Dagi, máš pravdu s tím říháním. Adélka to neuměla, protože se jí maminka bála zvednout na rameno. :grinning: Ona se vždycky tak nějak zkroutila, měla jsem strach, abych jí neničila páteř, ale pak jsem se to naučila a malá taky a už to jde.
8. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,
Dagi ta je fááákt úžasná. Mě úplně hrkaj slzy do očí. Já už se nemůžu dočkááát. Ten náš mrňous už je posledníček a pak už začne rodit nová vlna těhulek :grinning: . Že, bigrendy?????? :wink:
Dagi sesmol ještě nějaké to info o porodu. Síííííííím :wink: . Jo a s říháním malou musíš právě narovnat, aby nebyla stočená a hladit, nebo jemě poklepávat po zádíčkách a ono to půjde. Bude krkat jako chlap :grinning: :wink: . Já třeba u těch malinkatejch měla polohy když jsem seděla v křesle a buď v náručí jako zvednout hodně hlavičku a zádíčka mít opřená o mojí ruku, dlaň mít na jejich stehýnku a tou druhou jsem je tak jakoby z boku hladila a hlídala si hlavičku aby měli rovně, nebo jsem je měla jakoby v klíně položené zadečkem, tváří směrem ke mě a zvedla je zase na spoje předloktí a koukala na ně (to nešlo u těch co šavlovitě blindili :wink: ) - něco jako kdybych je měla v lehátku v té nejvyší poloze. Já je nedávala přes rameno, protože jim to fakt občas teklo i nosem a měla jsem o tom přehled a krásně na ně viděla. Ty větší už šup přes rameno a jim se i líbilo. Buď pochrupovali, nebo koukali kde se co děle a nebylo to tak namáhavý.
8. led 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi Lucinka je fakt krásná...je to až neuveřitelné pár dní po porodu a je krásně vylouplá :slight_smile: a krásně se směje uzlíček :slight_smile: ještě jednou gratuluju mamino :slight_smile:

Tobík nám ublinkává i po krknutí...a opravdu ji musíš dát hodně na rameno i když spinká, já když nechám usnout tak se pak probudí s pláčem (jak ho to tam tlačí bo ho zvednu a krkne jak starej chlap) :slight_smile: na to si pak postupně přijdeš sama jak se vám nejlépe krká, ale vyzkoušek všechno i to rameno :slight_smile:

konka: také gratulujeme :wink:
8. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konko - OBROVSKÁ GRATULACE

Dagi - moc moc krásnou beruššku máte - hezky si ji užžívejte - něějak moc rychle to utíká

Hodila jsem něějaký nový fo teččky , zí tra jedem na kyččliččky t ak snad to bude v pořřádku a stavím se v porodce - daruju jim zavinovaččky , dupaččky, koššilky a vššechno co užž nám je malý, užž toho mám něějak moc vyřřazenýho - fakt ty našše zlatíččka moc rychle rostou...

My zatím - tuky tuky, neblinkáme tak jsme dali post ýlku užž rovněě, v ložžnici máme ješštěě ššikmo , ale taky asi užž narovnáme

Bigrendy - t ušším tušším, žže mášš pro nás dob rou zpráviččku, tak sem s n í :wink:
8. led 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky, neboj, však se dočkáš :dizzy_face: , vždyť to máš za pár, pak už si budete jen užívat mrňouska, je to moc krásný :slight_smile: ... . Info o porodu jsem psala myslím na předchozí stránce, opravdu jen ve zkratce...., ty se ničeho neboj, zvládneš to jak po másle. Uvažuješ o epidurálu?????? Já bych po týhle zkušenosti neváhala, ale to dopředu nikdo neví jaký bude porod.... .
Díky moc za rady s krkáním :sweat_smile: ..., no musíme to zkoušet...
Kači, no však ten váš cipísek je také úžasný..., třeba si ho Lucinka jednou vybere za ženicha až bude v Praze na VŠ :grinning:, třeba se někde potkají :wink: ... .
Sluni, v 7.týdnech je mimi opravdu tak velké :confused: ???? To máte pořádnou macandu :slight_smile: , máš pravdu, opravdu rychle rostou...., až mi to je skoro líto.
8. led 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte všechny tak krásné děti :dizzy_face: a o to hezčí to je že jste na ně čekaly a jste tak šťastné :dizzy_face:
8. led 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jakpak se máte po tak dlouhé době? pokusím se vás dočíst, ale asi to nebude v mých silách :sweat_smile: jinak my se máme docela dobře, v pondělí jsme byly na kontrole ve 3 měsících - Anetka má 5430g a 58cm. Máme problémy s kojením, malá nechci pít ode mě, jak jsem jí začala přikrmovat, chce pít jen z flašky. Takže odstříkávám do lahvičky a dávám jí moje a mezitím příkrmy, když jí to nestačí a má dál hlad. Taky dostala moučnivku, bolí jí pusinka, podle pediatričky je to docela častá věc když se přikrmuje umělou výživou... takže mažeme genciálkou, vypadá jak klaun s modrou pusou :grinning: budu se snažit vydržet s tímhle polokojením co nejdéle ale nevím nevím, bude zázrak když to vydrží do půl roku. Jinak vše super, malá už žvatlá a prohlíží si věci, je to až neskutečný, jak rychle roste a vyvíjí se... když budete chtít koukněte na nové fotečky z Vánoc, byli jsme u známých na chatě... http://picasaweb.google.cz/jendazacek/AnetkaVNoce2008# zatím páček
8. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím. :slight_smile:

Chiwul, Anetka je pěkňoučká, zase jsem se pokochala. Moc ráda koukám na mimísky.

Katuško, tak jak je ? Už je ti líp ?

Teď koukám, že Sluni máš nový fotky, tak jdu mrknout.
8. led 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooooooo, Žanetka je krasavice. Holky, to se nám ty miminka povedly co ?
8. led 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
siso jo už mi aspoň není špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nějak se mi bouří hormony....dnes ta injekce hoodně bolela nevím proč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky věřily jste že vám IVF vyjde?Připravovaly jste se na něj?Měly jste strach?
8. led 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, čím ten Fostík ředíš ?

Já věřila, že mi to vyjde hned a o to horší pak bylo zklamání. No a když jsem pak šla na KET a měla jsem jen jednoho sněhuláčka, tak jsem tomu nevěřila vůbec a teď máme Adélku. :slight_smile:
8. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím mám věřit nebo ne?asi to pak bude hodně bolet...ale já si za ty tři roky nějak zvykla...ani si neumím představit že to vyjde...
8. led 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no, to je dneska něco pro mě :grinning: . Všechny máte krásný miminka. Úplně zírám, jak už jsou veliký a jak to utíká :dizzy_face: .

Katuško, tak ty už jsi rozjela IVF a budeš mít taky brzy mimi v bříšku :wink: .

My se teď pokoušeli zapoji nové DVD a by mě kleplo, že nemáme asi všechny potřebné kabely :angry: . Mám z toho hnus náladu :cry: . Dneska je všechno čím dál tím složitější! Proč tam nedaj všechno, co je potřeba :angry: ?!

Jdu vařit a spravim si chuť :wink: . Ať má aspoň mimčo v břiše dobrou náladu :slight_smile:

Hezký večer
8. led 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věřit se musí, vyjde to určitě. Někomu hned, někomu později. Hlavně žádný stresy. To se mi to radí, co ? Já byla vyklepaná furt, ani jsem na nic jinýho nemyslela.
8. led 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis no právě...ale člověk bude mít vždycky strach.... :frowning2:

myky to jo všechno je složitější :angry:
8. led 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holčiny :wink: :slight_smile: dneska jsem byla u mého Dr. mimísci nám krásně rostou dr. říkal, že úplně před očima :slight_smile: vše je v pořádku, špinění už naštěstí žádné(ťuk, ťuk, ťuk) dnes mi brali krev v 16tt a 9.2. jedu ještě na druhý podrobný UTZ, kde by nám už měli říct co čekáme za mimíse :slight_smile:
Dagi, malá je fakt krásná :dizzy_face:
Sluníí a Chiwul nové fotečky jsou taky moc krásné, jak ty vaše krasavice rostou :dizzy_face:
8. led 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vůbec nic nevím. testy nic neukazují. ale pořád nic. tak musím k dr.
8. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sis zapomněla jsem ti odpovědět ředím NaCl...tuším :wink:
8. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko to je nádhera. Hlavně, že mimísci jsou ok a zvládáš to tak super :wink: .
8. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bigrendy a kolikátý jsi den?
8. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes 56dc. je to dost.
8. led 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Sisa , také moc gratuluji k otěhotnění :grinning: , hned máme o výročí víc :dizzy_face:, že :slight_smile:?!
Hanulko, mám z tebe a z mimísků radost...že se vám vede dobře, v létě budete mít pěkné naděleníčko :dizzy_face: .

Katuska, ty jsi po ET??? Nějak teď nemám přehled :unamused: ...., každopádně ať se mrňouska brzy dočkáš :slight_smile: .
Rendy, testy tedy negativní...?! Tak to upaluj k dr., pak podej info.

Chiwule, malá je úžasná, moc pěkné fotky, máte prostě krásnou kočičku :dizzy_face: .
9. led 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujeme za pochvaly, Áňa je naše zlatíčko, sluníčko, miláček, no prostě všechno :grinning: dala jsem si novou fotku do profilu i s tatínkem :wink:
9. led 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nějak sem nestíhám chodit, tak rychle, Dagi Lucinka je moooooc krásná holčička! Tak ať vám přináší jen a jen radost!!! :slight_smile:
My už budeme mít zítra 5 týdnů ( viď Kačí vy máte dneska...) to je hrozný jak to letí :confused: Včera jsme byli na kyčlích a máme je ok.
Jinak co jsem koukala na nové fotečky, tak všechny mimískové jsou užasný a krásný a hrozně rychle rostou!!
Rendy - držím palce ať to vyjde!!
Hanul - a už se ti tam mimísci trochu melou?
Myky co ty jak jsi se rozhodla s epidurálem? Necháš si ho dát?
O víkendu se má trošku oteplit tak se těším, že zase vyrzím s kočárem na prochajdu :slight_smile:
9. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek