Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sukubka
30. led 2009

hanulko312 chtěla jsem ti pogratulovat k ivf úspěchu vidím že ti bříško pěkně roste.přeji bezproblémové těhu a zdravá a krásna miminka 😉

dagina
30. led 2009

Myky, takže už skoro rodíš.... jupííí!!! Jsem si říkala kdepak jsi??? Já musím už letět, malá se vrní..., hele, máš na někoho mobil, aby jsi pak mohla podat info??? Já myslím, že už dlouho nevydržíš 😵 . Držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!

myky
30. led 2009

Dagi IP 😉

kacatko03
30. led 2009

myky: mě se to taky po vyšetření stávalo...neboj to přejde, ty jo tak to máš fakt za pár 🙂 no jo dagi má pravdu číslo by to chtělo abyse podalo info až budeš v porodce nebo z mobilu nám sem dej info 🙂 kde budeš vlastně rodit? už jsem to zapomněla. nebyla to Bulovka?

Hanul už pohyby? ty jo to fakt letí už jsi ve 20tt 🙂 🙂 a jaká jsou jména pro děti?

dagina
30. led 2009

Myky, já krvácela, až když mě vyšetřovali na přijmu 😉 , ale jak píše Kačka, může se to stát i jindy, ale stejně věřím, že už skoro rodíš a zítra už budeš maminkou 😵 !!

myky
30. led 2009

Kačí jj, Bulovka. Máš pamatováka 😵 . No a snad už to bude. V pondělí bych měla začít 39tt, tak to už je super. Ani jsem nečekala, že vydržim tak dlouho. Hlavně, že nebudu přenášet 🙂 . No ale ta Dr. říkala, že takhle můžu vydržet klíďo měsíc, tak nevim. Ale jak mě bolí to břicho, tak tušim, že měsíc to nebudéééé 😀

myky
30. led 2009

Dagi no jsem na to zvědavá 😵 . Já teď polehávám a hodlám překontrolovat tašku a doplnit pár věciček a pak už jen držte palce 😅 .

kacatko03
30. led 2009

myky to je fakt já takhle otevřená na dva prsky s vyhlaveným hrdlem vydržela nariziku od 28tt do 36tt 🙂

slunickooo
30. led 2009

Jupííííí Myky - držím moc moc palečky at už to přijde a máš co nejkratší a nej bolestnější porod tady z nás všech 😉 😉 😉

Ji nak jsem pročítala a řehnila jsem se tu na celé kolo 😀 😀

My šupinky u první dcerky měli dost, ted skoro ne, a v obočíčku jsme měli ale Dagi taky... 😉 😉 a jak píšeš o té hlavičce - u první jsme měli to samé, doktorka radila podkládat ji aby se na dr uhou stranu neotočila.. ale ona se stejně tak vždycky zkroutila že se otočila jak chtěla 😀 😀 a srovnalo se to - fakt 😉

Jinak dneska se mi malá poprvý smála nahlas - ještě to nebylo uplní řehtání 😀 ale takový "he he " - fakt krása...

Ode dneška slavíme - dcera 10 a manža 35... tak jsem něco malinko připravila ... holky - co kojíte.. dáte si někdy třeba skleničku??? Prý se trošku může co jsem slyšela.. kámoška si dává v klídku... co myslíte???

masle
30. led 2009

myky ahoooj - kokám že už to bude každým dnem 🙂 !S tím vyšetřením já to měla taky s Veru dopoledne jsme byli na vyšetření a večer jsme jeli rodit 😅 Ale to už jsem přenášela tak stačilo asi málo... 🙂 A s Ráďou jsem rodila 2. den po 1. Ko v porodce. Ale každej to má jinak... 😉 Každopádně už se asi těšíš až to budeš mít za sebou a Mikuldu v náručí co? 🙂

Dneska Ráďovi slzí jedno očičko tak nevím co to je...snad nechytil rýmu od Veru, to by mě asi kleplo ☹

slunickooo
30. led 2009

No jo - já vlastně taky rodila den po kontrole 🙂 , v PO jsem byla na KO a to říkal mudr, že to na porod ještě nevypadá a v uterý už jsme rodili 😀

Masle - naší taky hnisalo očičko, jeli jsme k mudr. máme kapi¨čky - takový hustý, máme prý kapat týden i když se to zlepší a už se to pomalinku lepší... prý je to běžný, kapénková inf.

masle
30. led 2009

aha Sluni a co to je za kapičky? Ty jsou jen na recept? Dneska už to k Mudr. nestihnu... 😒

slunickooo
30. led 2009

Fucithalmic - a jsou na recept, uvidíš jak to bude mít, kdyžtak tak zajděte v pondělí 🙂

majkaa
30. led 2009

ahojte, prosim Vas neviete aky typ anestezie sa pri IVF pouziva? Viem ze to nieje lokalna anestezia, ale ci sa pri tom pouziva sukcinylcholinjodid alebo halothan?

myky
30. led 2009

Sluní, dík 😀 . Ty jsi můj vzor co se porodu týče 😀 .
Masle jj, těšim se, aby jsme to měli za sebou a už budeme vědět na čem jsme. To krvácení je už slabounký, ale podbříšek tak divně pobolívá. Tak třeba se to fakt rozjede 😀 . Jen abych tu nestrašila jetě 14 dní s takhle bolavým pupkem 😅 .
Nějak mě začíná opouštět odvaha 😅

masle
30. led 2009

Sluní dík! - já když kojila Veru tak jsem si občas dala skleničkuvína ale hrozně málokdy 🙂 ale mám kámošku a ta vypila i sedmičku... 😕 🙄
myky neboj bude to ok! Ani se nenaděješ a budeš to mít za sebou! 🙂 😉

myky
30. led 2009

Masle a tak mě napadá, otíráš Ráďovi to očíčko Borovou vodou? Třeba když slzí, že by to šlo udělat častěji a pomohlo by to aspoň do pondělka. Borovka je taky trochu desinfekce.

masle
30. led 2009

No to mě taky napadlo ale nemám jí, tak zítra koupím. 🙂 😉 Dík!

dagina
30. led 2009

Myky, já ti dám Sluni vzor 😎 , to by se ti líbilo za dvě hodiny porodit, viď 🙂 . Raději si vem vzor ze mě, ať z toho porodu také něco máš 🙂 .

Hlásím, že nám hnisá a slzí očička už od porodky, máme kapat ophtalmoseptonex, ale asi to je nic moc, sice to má lepší, ale hnisá stále.

Sluni, takže ty máš doma oslavence??? Tak vše náležitě oslavte, s tím alkáčem nevím, já jsem bývala abstinent, takže bych slavila i bez alkoholu..., už to asi nemůžeš vydržet, viď 😵 . 😉

kacatko03
30. led 2009

nám to očíčko taky hnisalo od porodky pak to přestalo a ve 4týdnech se mu to vrátilo, taky kapali ophtalmoseptonex a k tomu na noc mastičku a za 4 dny to bylo pryč, a k tomu masírovat kanálek.

katuska23
30. led 2009

ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla...asi se vám to vše doneslo...

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

masle
30. led 2009

Dík holky - vyčerpávající 🙂 😉

sisa32
30. led 2009

Katuško, vůbec nic jsem nevěděla a jak jsem si to četla, šel mi mráz po zádech a ještě teď mám husí kůži. Přeju ti, aby jsi se z toho dostala co nejdřív, po psychické i fyzické stránce. Drž se.

myky
30. led 2009

Dagi, ty zlobidlo 😀 😉 . To víš, že chci kopčit Sluní 😵 . Hlavně aby v takovém případě byl manžel doma 😅 . Jinak to asi jistí soused 😉 . Už se nabízel, ať klidně příjdu, kdyby něco. On hodně dělá noční a přes den bývá doma. Ale si to nedovedu představit 😵 .
Všem hnisavým očíčkám přeji brzké uzdravení.
Katusko to je mi moc líto, jak to dopadlo a drž se. Vyzní to blbě, ale ty máš anděla strážného. Ještě, že s tebou manžel byl doma, když se ti to stalo. Držím palce vašemu bojovníčkovi. Už si smůly měla dost a až se dáš do kupy, tak se to povede.

masle
30. led 2009

Katusko taky mě to moc mrzí. Tak se opatruj a naber síly a nakonec to dobře dopadne a povede se to uvidíš! 🙂 😉

Jinak u nás bude zase noc 🙄 mladej od 17hod nezamhouřil oka.. 😖 🙄

katuska23
30. led 2009

holky děkuju moc...já doufám že ten náš bojovníček zvládne rozmražení a já už si ho v bříšku nějak udržím...

dagina
31. led 2009

Ahoj holky, teda Katu, co to čtu ☹ , to je teda příběh ☹ , hlavně ať jsi oK a můžete se pustit to dalšího boje, moc držím pěstiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myky už asi rodí 😵 .

Jinak hlásím, že mě navštívila mrcha 😠 , ani né 5 týdnů po porodu, nebo si aspoň myslím že to je ona, co jiného 😖 .

Masle, jaká byla noc??? Lucinka zase pořádně od noci nespí, jen takové ty její pětiminutovky a dost, teď spí asi hodinu a už se protahuje.... , ale stejně to je zlato, včera se u mě projevila poporodní deprese - normálně jsem brečela jak to rychle utíká... a že Lůca už není žádné malé mimi 😵...

masle
31. led 2009

AHojky Dagi to mě teda ještě nenavštívila 😕 To máš teda brzo viď. To já v 5. týdnu od porodu měla ještě trochu očistky.. 🙂
Noc nic moc Rá´da se vůbec nějak nemohl vykadit. Měl to na pokračování 😒 Asi ho to tlačilo a tak furt fňukal a tak. A dopo taky nějak nemohl zabrat tak usnul ve 12hod. Ale už ho tam zase slyším... 🙄 Tak já popor. depku neměla, ale s Veru si pamatuju, že jsem ji měla hned po příchodu z porodnice. Takový ty myšlenky, že to určitě nezvládnu a tak...
Odpo. jedu ke tchýni tak se "moc těšim". 😅 Dagi a jakej obchůdek máte? My taky máme takovou rodinnou firmu a je to záhul! Jsem ráda že jsem teď na mateřský... 😉

dagina
31. led 2009

Masle, no právě, že jsem měla pořád ještě očistky (už jen takové ty žlutý 😅 )a pak najednou krve jak z vola 😒 , no prostě jak při mrše, ještě že jdu za týden na gyndu, tak uvidíme, snad je vše OK.
Máme obchudek s hračkama, jak jsem už psala, šéf končí - něco jako do důchodu, tak jsme to po něm převzali. Na žádné zbohatnutí to není, ale spíš tak na přilepšenou, ale zatím to budou jen splátky na dva roky.

Malá má také pořád prdy ☹ , naštěstí ještě teď spí, jdu pověsit prádlo a půjdu si také dáchnout, jsem jak mrtvola.

myky
31. led 2009

Ahoj 🙂 ,
Dagi ještě nerodim 😀 . Ale dneska ze mě asi vyšlo trochu hlenové zátky a ještě trochu špiním po včerejšku. Jen ale na toaletním papíře po WC a ne pokaždé, tak snad je vše ok.
Břicho se sklidnilo, ale dneska je fakt nějak ospalej den. Já jsem pořád, jak praštěná a tak polehávám. Vůbec nevim, jak to zvládnu s prckem. Mi příjde, že nemám žádnou sílu. Snad po tom porodu nějak ta energie nastartuje. Manža vyautoval luxovačku a vytíračku 😀 , tak dnes se fláknem u telky 😀 . Uškemral to na zítřek 😵 .
Holky a používáte ty mastičky na pupík při prdíkách? Já jsem zvědavá, jak to bude fungovat. Teď bych jí nejradši snědla, protože krásně voní 😅 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru