Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
5. únor 2009

Dagi - na to místo kde chybí to písmenko, jak jsou ty tečky.. 🙂
my koupem většinou každý den, ale někdy mi to časově nevyjde tak vynechám. 🙂 😉

sisa32
5. únor 2009

Tak jsem vyhotovila test a nevim kde, ale mám 7 chyb, takže za 5. 😎 😀

myky
5. únor 2009

Siso, tak si tam dej ukázat chyby a uvidíš 😀

myky
5. únor 2009

Teď si to prubnul manža a je chytřejší 😠 . Se dalo čekat!

hanulka3112
5. únor 2009

Tak jsem tu teď měla kámošku má termín 27.2. a pěkně se drží, na to že přibrala 20kg ani to nejde poznat, neřekla bych to ní, ale už se prý těší, jak bude a světě, že už toho moc nenaspí, ale má to už za pár 🙂

Jinak k těm e-shopům my teda taky co jsme objednávali kameru,šicí stroj, počítač...tak v pohodě na tom nic nejde zkazit, ale právě je to naprd u těch dudlíků a podložek, ty různé barvy, měli by tam mít nafocené co zrovna mají a ne to co není aktuĺní, jo ještě čekám už skoro 2týdny na ty druhé dudlíky od sauvenix a nikde nic, 2krát jsem jim psala, ale už je mi to jedno, raději si je koupím osobně a budu mít jistotu v barvě 😉 🙂 jinak autosedačky, kočárek...chci taky z netu, na tom nemají co zkazit-doufám 😕

myky
5. únor 2009

Hanulko gratulace k párečku. Máte vybraná moc pěkná jména 😵.
Dagi tak co testík? Už ti to jde?

kacatko03
5. únor 2009

Sisa...díkes, zitra koupit BEBU AR a uvidime....

dagi...používám Batolátko (mast z konopí) a je to dobrý i na výrážku, nám do půl dne po namazání zmizí a ty šupinky taky už mizí.

taky koupu už každý den...začala jsem kvuli tem šupinkám jinak jsme koupali ob den...ted jak má malej rýmu tak dneska nekoupeme.

hanulka3112
5. únor 2009

Myky děkuju, no chtěli jsme prvně Natálku, ale tu už dala Mojeho sestřenka, tak by to bylo blbé 😅

hanulka3112
5. únor 2009

Sluníí, jj ze začátku jsem byla z těch dvojčátek vyplašená, ale čím dýl jsem těhu jsem šťastnější, že je mám, kdo ví jestli by se podařilo další IVF a největší radost má přítel, že to bude páreček, říkal, že je to největší štěstí, které semnou zatím prožívá po těch IVFkách, tak to bere jako sladkou odměnu 🙂

sisa32
5. únor 2009

Myky,no jo, to je tak, když si to nepřečtu pořádně až do konce. 😀

Manžel to měl horší o dvě chyby. Hurá 😀

Hanulko, krásný jména a to co ti řekl manžel, je nádherný. 🙂

sisa32
5. únor 2009

Kaci, u nás Beba AR 800 g za 330 Kč. jak je to s Nutroušem?

hanulka3112
5. únor 2009

Sis jj, jsem ráda, že vyšel páreček moc si to přál, mě to bylo v podstatě jedno, hlavně ať jsou zdraví, ale je to ta nejlepší varianta, aspoň to bude odrazu a kdo ví jestli by se zadařilo ještě v IVF, sece můj by si přál ještě 3, říkal, že přece ty tři sněhukáky nemůžem nechat ležet ladem 😀 no tak uvidíme jestli ty dvě nebudou nad hlavu, když tak časem

kacatko03
5. únor 2009

Sisa Nutrilon 800g okolo 430 +- nepamatuju přesně

sisa32
5. únor 2009

Kaci, díky.

holky, dneska jsem dala Adélce první mrkvičku. Docela jí to šmakovalo, vůbec se nešklebila a hezky polykala. Tak jsem ráda, jen doufám, že to tak bude i zítra. 🙂

dagina
5. únor 2009

Ten testík mě opravdu nejde, žádné y/í se mi neobjeví 😕 , ale to je fuk, beztak bych měla kouli 😀 .
Hanulko, Vaneska je moc pěkné jméno, také jsem ji měla na listině, ale neprošla u manži, a Natálka je jak análka 😝 .
Ježiši taťka chvíli chová a už mě zase honí..., tak mažu, mějte se, Pa.

myky, ty doufám, že už konečně porodíš, zítra už tě tady nechci vidět, až tak za 4 dny 😎 .

myky
5. únor 2009

Dagi 😠 , tak já mám na papíře o jménech Natálku 😀 . A zítra uvidíme co Dr., tak držte palce. Dobrou a klidnou noc s prďolkama 😉 .

masle
6. únor 2009

Ahojky,
jé my dneska máme 2 měsíce, to letí to je hrozný 😕
Dnešní noc byla děs běs, malej mi hodně blinkal a pak měl furt hlad a ještě nemohl dýchat kvůli té rýmě ☹ 😒
No teď to bude chtít sirky do očí, abych neusla ve stoje..
sisa už mrkvičku? Týjo. Oni vlastně nekojený děti se začínaj přikrmovat dřív že jo? 🙂
hanul - mě se líbí Vaneska i Natálie. Švagrová má Natálii a říká jí Natynko nebo Naty a to se mi líbí. 🙂 😉
myky- tak hodně štěstí na KO !

hanulka3112
6. únor 2009

Ahojík holky.
Myky, tak co ještě na tebe nejde porod? 😀 Máš to za pár a už tu budu těhule jen já 😅 😀
Jinak ta Natálka mě mrzí, že ji dala ta sestřenka jo a pro kluka se jí líbí Dominik, tak ještě, že nečeká druhé a dřív jak my nebo by nám ho taky vyfoukla 😕

kacatko03
6. únor 2009

masle: ahoj, teda koukám že u vís boj s rýmou, malej v noci relativné dobrý, lepší než přes den, to hodně pláče. už odsávám zelené nudle :(

Hanul: vaneska je moc hezké, a co třeba Nikolka? 🙂 tu jsme chtěli 😀 natálek mi přijde že je ted hodně. švagrová má Natálku a říkáme jí Naťouch je to zlobilka 😀

masle
6. únor 2009

kačí - ahoj taky odsávám žlutozelný nudle 😝 No a teď spí od rána.. 😔
my měli holčičí jméno Andrea říkala bych jí Andy Andík 😵 ale jsem ráda že máme klučinu 😉 🙂

kacatko03
6. únor 2009

masle...taky hodně spíme vydrží bez jidla i 6 hodin...musí být kluci uplně hotoví :( snad to do týdne bude pryč. dneska zkusím večer tu Bebu AR, jinak se mi td naušil malej spát v kočáru u okna...tak místo košíku máme v obejváku kočár, a zkusili jsme ho včera dát do sportáku 😀 se tam ztrail, stáhnu fotky 😀

masle
6. únor 2009

Taky BEBU dneska koupím a uvi 😵 My pořád košíkujem, občas mi usne přez den i v postýlce. Já bych kočár musela furt mejt, máme děsnou ulici takže je jak bahnoborec.. 😀 Hezký fotečky. My ještě sporťák nemáme, po Veru mám vínovej a ten mu dávat nechci když je to kluk. Tak musíme nějakej sehnat. Od kdy můžou bejt ve sporťáku? Od půl roku nějak že jo? 🙂

hanulka3112
6. únor 2009

Kačí, já právě žádné Natálky neznám, tak by jsme měli něco jiného než ostatní Kačenka, Adélka,Terezka....ale Vanesku taky žádnou neznáme 😉 🙂 jo a dívala jsem se ti do alba, ty jsi fakt jak reklama na hlad 😀 vsadím se, že nemáš už ani deko navrch 😉

kacatko03
6. únor 2009

masle...no já už plánuju sporták na léto...v červnu jeden do Itálie tak ho tam už chci brát a to malému budou 7 měsícu a snad už bude sedět 😀 navíc ten náš sporták se pokládá celej jako vanička ne jen záda tak kdyby něco tak bude pořád v lehu jako na fotce 😀

Hanul: no tak to jooo pokud ve vašem okolí žádná není tak necí o řešit 😉 a pro kluka máte jaké? Já byla vychrtlá vždycky a v těhu jen to břicho, ted sem vlezla na váhu a mám stejně jako před stimulací 😀 . ale ty taky jsi hodně hubená na to že čekáte dvojčata tak más krásné bříško

hanulka3112
6. únor 2009

Kaci, no až na to, že tu Natálku dala ta sestřenka od mojiho 😠 ale co už Vaneska je taky pěkná 😉 no já jsem sice taky hubená a malá 😀 před těhu jsem měla už roky kolem52-53kg a teď vážím 58kg a jsem ráda, že to jde jen do bříška jinak bych vypadala při mé výšce jak tučňák 😀 no uvidíme kolk přiběru do konce těhu, měla bych si zas vyfotit bříško do alba 😉

kacatko03
6. únor 2009

hanul: je fakt že poslední měsíce to jde rychleji, ale myslím že pokud k tomu nemám proporce tak to tak hrozný nebude tak neboj 😉 ale zase máš tam ty mimísky dva 🙂 ...hele a tobe při transferu dvě nevymlouvali? mě jooo....já mám standartně 50-55kg a ríkali že mi to nedoporučujou, že bych to zádama odnesla 😒

hanulka3112
6. únor 2009

JJ je pravda, že jsou tam dva 🙂 no zdědit to nemám po kom, že bych měla nějak extrémně přibrat, mamka je po třech dětech pořád jako laň a nijak zvlášť baculatá při těhu nebyla, no a při ET mi dvě nerozmlouvali, já mám záda v háji už dlouho, mám skoliósu hypermobilní, ale zatím musím zaťukat, že jsem bez bolestí, celé těhu a to předtím mě dost pobolívaly, ale když jsem pravidelně cvičila, tak v pohodě 😉

slunickooo
6. únor 2009

JUj - jsem m ěla jednu chybu - t akže za 2 😀 😀 😀 - no hold je znát ta 4. třída 🙂

Hanulko - moje známá má 2 holčičky po 2 letek - jedna je Niki a druh á Viky 😀 😀 😀

Jinak my máme sporták taky po naší první - asi ho necháme a jinej kupovat nebudem, není sice nejmodernjší, ale hrozně mě vyhovoval, lehounkej, složí se krásně a rychle do auta, velký košík, poloho. taky až do leh u a přehazovací rukojed...

Jdu juknout na Tobíka ve sportáku 😉

Jo a hlásím, že včera naše mladá dáma usnula až v 00,30 😠 😠 - děs běs, snad to nebude pravidlem

masle
6. únor 2009

Holky tak jsem byla koupit tu BEBU a BEBA 1AR prej není. Jen BEBA 1HA. Tak jsem jí koupila.
Kačí a vy jezdíte autem nebo letecky? Já chtěla jet k moři taky, ale my vždy lítáme a to Ivan nechtěl, že by se bál s takle malým mimčem. Tak jsem utřela 😠 😀 Tak jedem do Jizerek 🙂
Jinak mě taky nedoporučovali 2 mimísky. Mám sice normálně 58kg+-autobus ale mám dvojitou skoliozu páteře takže taky nic moc. Je fakt, že jsem v těhu trpěla jek čert i s tím jedním a teď mě bolej ještě víc, jak Ráďu furt nosím a tak.. 😉 🙂

slunickooo
6. únor 2009

Masle - my už máme hotovej abtsák po moři 😀 😀 ale letos to ještě vydržíme a chystáme se za rok v květnu, t o už bude malý 1,5 roku tak to si myslím je už uplně v poho - my zase letos razíme směr Šumava 😉 😉

A se skoliozou mi něco povídej - mám ji taky, ale kupodivu mě záda - tuk tuk tuk, ani v těhu ani zatím ted neberou

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru