• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Téma IVF 3

23. března 2015 
Dagi - na to místo kde chybí to písmenko, jak jsou ty tečky.. :slight_smile:
my koupem většinou každý den, ale někdy mi to časově nevyjde tak vynechám. :slight_smile: :wink:
5. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vyhotovila test a nevim kde, ale mám 7 chyb, takže za 5. :sunglasses: :grinning:
5. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siso, tak si tam dej ukázat chyby a uvidíš :grinning:
5. únor 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď si to prubnul manža a je chytřejší :angry: . Se dalo čekat!
5. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu teď měla kámošku má termín 27.2. a pěkně se drží, na to že přibrala 20kg ani to nejde poznat, neřekla bych to ní, ale už se prý těší, jak bude a světě, že už toho moc nenaspí, ale má to už za pár :slight_smile:

Jinak k těm e-shopům my teda taky co jsme objednávali kameru,šicí stroj, počítač...tak v pohodě na tom nic nejde zkazit, ale právě je to naprd u těch dudlíků a podložek, ty různé barvy, měli by tam mít nafocené co zrovna mají a ne to co není aktuĺní, jo ještě čekám už skoro 2týdny na ty druhé dudlíky od sauvenix a nikde nic, 2krát jsem jim psala, ale už je mi to jedno, raději si je koupím osobně a budu mít jistotu v barvě :wink: :slight_smile: jinak autosedačky, kočárek...chci taky z netu, na tom nemají co zkazit-doufám :confused:
5. únor 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko gratulace k párečku. Máte vybraná moc pěkná jména :dizzy_face:.
Dagi tak co testík? Už ti to jde?
5. únor 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisa...díkes, zitra koupit BEBU AR a uvidime....

dagi...používám Batolátko (mast z konopí) a je to dobrý i na výrážku, nám do půl dne po namazání zmizí a ty šupinky taky už mizí.

taky koupu už každý den...začala jsem kvuli tem šupinkám jinak jsme koupali ob den...ted jak má malej rýmu tak dneska nekoupeme.
5. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky děkuju, no chtěli jsme prvně Natálku, ale tu už dala Mojeho sestřenka, tak by to bylo blbé :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníí, jj ze začátku jsem byla z těch dvojčátek vyplašená, ale čím dýl jsem těhu jsem šťastnější, že je mám, kdo ví jestli by se podařilo další IVF a největší radost má přítel, že to bude páreček, říkal, že je to největší štěstí, které semnou zatím prožívá po těch IVFkách, tak to bere jako sladkou odměnu :slight_smile:
5. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myky,no jo, to je tak, když si to nepřečtu pořádně až do konce. :grinning:

Manžel to měl horší o dvě chyby. Hurá :grinning:

Hanulko, krásný jména a to co ti řekl manžel, je nádherný. :slight_smile:
5. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, u nás Beba AR 800 g za 330 Kč. jak je to s Nutroušem?
5. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis jj, jsem ráda, že vyšel páreček moc si to přál, mě to bylo v podstatě jedno, hlavně ať jsou zdraví, ale je to ta nejlepší varianta, aspoň to bude odrazu a kdo ví jestli by se zadařilo ještě v IVF, sece můj by si přál ještě 3, říkal, že přece ty tři sněhukáky nemůžem nechat ležet ladem :grinning: no tak uvidíme jestli ty dvě nebudou nad hlavu, když tak časem
5. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisa Nutrilon 800g okolo 430 +- nepamatuju přesně
5. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, díky.

holky, dneska jsem dala Adélce první mrkvičku. Docela jí to šmakovalo, vůbec se nešklebila a hezky polykala. Tak jsem ráda, jen doufám, že to tak bude i zítra. :slight_smile:
5. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten testík mě opravdu nejde, žádné y/í se mi neobjeví :confused: , ale to je fuk, beztak bych měla kouli :grinning: .
Hanulko, Vaneska je moc pěkné jméno, také jsem ji měla na listině, ale neprošla u manži, a Natálka je jak análka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ježiši taťka chvíli chová a už mě zase honí..., tak mažu, mějte se, Pa.

myky, ty doufám, že už konečně porodíš, zítra už tě tady nechci vidět, až tak za 4 dny :sunglasses: .
5. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dagi :angry: , tak já mám na papíře o jménech Natálku :grinning: . A zítra uvidíme co Dr., tak držte palce. Dobrou a klidnou noc s prďolkama :wink: .
5. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jé my dneska máme 2 měsíce, to letí to je hrozný :confused:
Dnešní noc byla děs běs, malej mi hodně blinkal a pak měl furt hlad a ještě nemohl dýchat kvůli té rýmě :frowning2: :unamused:
No teď to bude chtít sirky do očí, abych neusla ve stoje..
sisa už mrkvičku? Týjo. Oni vlastně nekojený děti se začínaj přikrmovat dřív že jo? :slight_smile:
hanul - mě se líbí Vaneska i Natálie. Švagrová má Natálii a říká jí Natynko nebo Naty a to se mi líbí. :slight_smile: :wink:
myky- tak hodně štěstí na KO !
6. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky.
Myky, tak co ještě na tebe nejde porod? :grinning: Máš to za pár a už tu budu těhule jen já :sweat_smile: :grinning:
Jinak ta Natálka mě mrzí, že ji dala ta sestřenka jo a pro kluka se jí líbí Dominik, tak ještě, že nečeká druhé a dřív jak my nebo by nám ho taky vyfoukla :confused:
6. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle: ahoj, teda koukám že u vís boj s rýmou, malej v noci relativné dobrý, lepší než přes den, to hodně pláče. už odsávám zelené nudle :(

Hanul: vaneska je moc hezké, a co třeba Nikolka? :slight_smile: tu jsme chtěli :grinning: natálek mi přijde že je ted hodně. švagrová má Natálku a říkáme jí Naťouch je to zlobilka :grinning:
6. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí - ahoj taky odsávám žlutozelný nudle :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a teď spí od rána.. :pensive:
my měli holčičí jméno Andrea říkala bych jí Andy Andík :dizzy_face: ale jsem ráda že máme klučinu :wink: :slight_smile:
6. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle...taky hodně spíme vydrží bez jidla i 6 hodin...musí být kluci uplně hotoví :( snad to do týdne bude pryč. dneska zkusím večer tu Bebu AR, jinak se mi td naušil malej spát v kočáru u okna...tak místo košíku máme v obejváku kočár, a zkusili jsme ho včera dát do sportáku :grinning: se tam ztrail, stáhnu fotky :grinning:
6. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky BEBU dneska koupím a uvi :dizzy_face: My pořád košíkujem, občas mi usne přez den i v postýlce. Já bych kočár musela furt mejt, máme děsnou ulici takže je jak bahnoborec.. :grinning: Hezký fotečky. My ještě sporťák nemáme, po Veru mám vínovej a ten mu dávat nechci když je to kluk. Tak musíme nějakej sehnat. Od kdy můžou bejt ve sporťáku? Od půl roku nějak že jo? :slight_smile:
6. únor 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, já právě žádné Natálky neznám, tak by jsme měli něco jiného než ostatní Kačenka, Adélka,Terezka....ale Vanesku taky žádnou neznáme :wink: :slight_smile: jo a dívala jsem se ti do alba, ty jsi fakt jak reklama na hlad :grinning: vsadím se, že nemáš už ani deko navrch :wink:
6. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
masle...no já už plánuju sporták na léto...v červnu jeden do Itálie tak ho tam už chci brát a to malému budou 7 měsícu a snad už bude sedět :grinning: navíc ten náš sporták se pokládá celej jako vanička ne jen záda tak kdyby něco tak bude pořád v lehu jako na fotce :grinning:

Hanul: no tak to jooo pokud ve vašem okolí žádná není tak necí o řešit :wink: a pro kluka máte jaké? Já byla vychrtlá vždycky a v těhu jen to břicho, ted sem vlezla na váhu a mám stejně jako před stimulací :grinning: . ale ty taky jsi hodně hubená na to že čekáte dvojčata tak más krásné bříško
6. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, no až na to, že tu Natálku dala ta sestřenka od mojiho :angry: ale co už Vaneska je taky pěkná :wink: no já jsem sice taky hubená a malá :grinning: před těhu jsem měla už roky kolem52-53kg a teď vážím 58kg a jsem ráda, že to jde jen do bříška jinak bych vypadala při mé výšce jak tučňák :grinning: no uvidíme kolk přiběru do konce těhu, měla bych si zas vyfotit bříško do alba :wink:
6. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: je fakt že poslední měsíce to jde rychleji, ale myslím že pokud k tomu nemám proporce tak to tak hrozný nebude tak neboj :wink: ale zase máš tam ty mimísky dva :slight_smile: ...hele a tobe při transferu dvě nevymlouvali? mě jooo....já mám standartně 50-55kg a ríkali že mi to nedoporučujou, že bych to zádama odnesla :unamused:
6. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ je pravda, že jsou tam dva :slight_smile: no zdědit to nemám po kom, že bych měla nějak extrémně přibrat, mamka je po třech dětech pořád jako laň a nijak zvlášť baculatá při těhu nebyla, no a při ET mi dvě nerozmlouvali, já mám záda v háji už dlouho, mám skoliósu hypermobilní, ale zatím musím zaťukat, že jsem bez bolestí, celé těhu a to předtím mě dost pobolívaly, ale když jsem pravidelně cvičila, tak v pohodě :wink:
6. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
JUj - jsem m ěla jednu chybu - t akže za 2 :grinning: :grinning: :grinning: - no hold je znát ta 4. třída :slight_smile:

Hanulko - moje známá má 2 holčičky po 2 letek - jedna je Niki a druh á Viky :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak my máme sporták taky po naší první - asi ho necháme a jinej kupovat nebudem, není sice nejmodernjší, ale hrozně mě vyhovoval, lehounkej, složí se krásně a rychle do auta, velký košík, poloho. taky až do leh u a přehazovací rukojed...

Jdu juknout na Tobíka ve sportáku :wink:

Jo a hlásím, že včera naše mladá dáma usnula až v 00,30 :angry: :angry: - děs běs, snad to nebude pravidlem
6. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem byla koupit tu BEBU a BEBA 1AR prej není. Jen BEBA 1HA. Tak jsem jí koupila.
Kačí a vy jezdíte autem nebo letecky? Já chtěla jet k moři taky, ale my vždy lítáme a to Ivan nechtěl, že by se bál s takle malým mimčem. Tak jsem utřela :angry: :grinning: Tak jedem do Jizerek :slight_smile:
Jinak mě taky nedoporučovali 2 mimísky. Mám sice normálně 58kg+-autobus ale mám dvojitou skoliozu páteře takže taky nic moc. Je fakt, že jsem v těhu trpěla jek čert i s tím jedním a teď mě bolej ještě víc, jak Ráďu furt nosím a tak.. :wink: :slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masle - my už máme hotovej abtsák po moři :grinning: :grinning: ale letos to ještě vydržíme a chystáme se za rok v květnu, t o už bude malý 1,5 roku tak to si myslím je už uplně v poho - my zase letos razíme směr Šumava :wink: :wink:

A se skoliozou mi něco povídej - mám ji taky, ale kupodivu mě záda - tuk tuk tuk, ani v těhu ani zatím ted neberou
6. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek