Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
26. bře 2009

sluni: díky tak to nám za chvili dopis dorazí 😀 jinak jj 10 kousků oblečení jsem pořídila 😀 Manža měl mooc velkou radost on to platil 😀 ale vybíral semnou 😉

mila30
26. bře 2009

Ahoj holky,

tak se ozývám po včerejší OPU ☹ . Pouze 3 vajíčka, zbylé folikly byly prázdné a ještě k tomu mi tam našel endocystu a museli jí odstranit... ☹ .
Tak doufám, že aspoň ty 3 embryjka to zvládnou a budou mi je moct dát a aspoň jednomu se u mě zalíbí na 9 měsíců
🙂 .

slunickooo
26. bře 2009

kAČI - tak šup pochlub se , jaký nový kousky máš 😉 😉 - šu p šup fotečky

Milo - držím ti tak moc palečky aby ty 3 embryjka vydrželi a vyšlo to... drž se holka

mila30
26. bře 2009

Díky Sluní 🙂 .

kacatko03
26. bře 2009

mila: ahoooooj já samo také držím moc palečky... 😉

mila30
26. bře 2009

Kačí díky 😵 .

Holky dám vám pak vědět jak to dopadne... 🙂

slunickooo
26. bře 2009

určitě de j vědět Milo 🙂 🙂

ježiš já bych si dala Milu - mnam, ale už nesmím, dneska jsem už sežrala talíř placky 😀 😀

mila30
26. bře 2009

Sluní to jako mě 😀 . Já jsem teď taková pěkná tučná 😀 .

slunickooo
26. bře 2009

😀 😀 😀 no ješ tě řekni že ti Mila nechutná 😀

slunickooo
26. bře 2009

Holky - Katuska je těhulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 vyšlo jim to - juj mám za ně takovou radost 😉

mila30
26. bře 2009

Sluní no to je zázrak...a vídím, že se zázraky dějí....Nevím jestli znáte Pajdu z diskuze Těhulky a snažilky z IUI a IVF..ale ta na tom také byla hodně špatně....a normálně otěhotněla přirozeně a čeká dvojčata 😀 .

To jsou zázraky 😀 .
Sluní nechutná já raději bůček 😅 .

slunickooo
26. bře 2009

jj zázraky se dějí - to je fakt krása

tak to jsi jako můj manža - pro něj je taky nejlepší cukroví řízek 😀 😀 , i když poslední dobou taky dost úlítává na sladkým 😀

mila30
26. bře 2009

Já sladké moc nemusím...já spíš masenko mňam mňam 😅 .

slunickooo
26. bře 2009

tak jsem si dala puding a mrkev 😀 😀 😀

mila30
26. bře 2009

Sluní zvláštní kombinace 😀 .

hanulka3112
26. bře 2009

Mil ahojííík, už teď ti držím všechny palečky co má a to jich mám hodně 😉 😀

Za Katusku mám ohromnou radost, to by ani nešlo, aby se to nepodařilo po tom všem čím si prošla, oni měli vlastně jen 1 zamražené embryjko že? 😕 To je fakt zázrak.I to co psala Mil. 🙂

hanulka3112
26. bře 2009

Katuska si udělala asi nové jméno, když najedu do toho alba má tam napsané autorka dracekmracek.
Jo a Milena už by taky mohla vědět výsledky z KETu jestli se nepletu byla na něm 9.Března, nevíte jak dopadla 😕

dagina
26. bře 2009

Jéééje, tady to žije 🙂 . Tak už toho holky furt nechte, že je malá podobná manžovi 😵.

Hanulko, jj, prala jsem vše, dokonce i peřinu a polštář do postýlky. Teď bych si už rychlozavinky nepořizovala, jsou blbý, na to přijdeš sama v čem 😉. Já jsem zavinovala hodně a na to jsou nejlepší ty starý, stahovací, tu jsem měla jen jednu 😒.

Nojo, kačátko zase bude čupr mamina 🙂. Jj, jen se v tom nafoť a hoď do alba.

Mila, moc držím pěstičky. No sladký budeš určitě dlabat až budeš těhu nebo kojit 😉.

Jakpak se má asi Oskarka, Bozka......

masle
26. bře 2009

dagi - neboj až buduete mít kluka, tak bude zase po tobě 😵 U nás to tak taky je(teda všichni to říkaj, že malej víc po mě) 😅

kačí - no vidíš tak to byla úroda 😀 Já si dneska zase koupila jeansy 😅 Byla jsem Ivanovi koupit dárek k narozkám, málem jsem na něj zapomněla v tom shonu s papouchama 😀 😅
Jinak Ráďa dostal Prevenar. Zatím žádná reakce... Tak snad to tak zůstane. Jo kyž pojedeš někdy zase na Smíchov, tak dej vědět. Se sejdem 🙂

mila - taky držím palce 😵 😵 Ať to vyjde!!!

no jo katuška - je těhu. Tak to jí mooooc přeju. Teď už jí čeká jen to hezký 😵 😵

kacatko03
26. bře 2009

holky neblázněte...vyfotit se ve všem??? 😀 to nedám...mě to stačilo v převlíkací kabince 😀

masle: tak to vypadá že očkování budete snášet výborně to je paráda 🙂 nás teprve to první očkování čeká.... takže dva papuchové 😀 to bude Veru hooodně překvapená 😀 a co má pro manžu? at mám na říjen nějakou inspiraci 😀 na smichov normálně nejezdím...ale když nebudeš mít co dělat tak se tam sejdem 😉

kacatko03
26. bře 2009

jo masle..co máte za hračku od lamaze? všimla jsem si ji na autosedačce 😀 já sem dneska objednala slona Matese 😀

myky
26. bře 2009

Ahoj, jdu se na vás juknout.
Mikulka začal pěkně blindit. Jsem si myslela, že tohle se nám vyhne a šup, je to tu! Pořád pláče, tak jsem už včera skoro plakala s ním. Byli jsme u Dr a máme kapky na rýmu.
Dagi, Lůca se fakt povedla. Říkadla taky neznám. Mikymu pořád spívám mikulášský písničky 😀. Ani ho to zatím moc nebere. Je strašný, jak to letí 😉 .
Masle papouch je úžasnej. To bude doma radosti 😵 . A co jsi koupila manžovi?
Sluní, tak na kožním byla rozumná Dr? Já se mažu lipobází. Mám staršně suché ruce, jak se pořád cáchám ve vodě. Začali mi praskat klouby a koutky u nehtů. auau 😅
Kačí nakupuje 😀 ? To se máš. Já tak těhu módu 😠. Když mám nkázáno do 3. měsíce jen prodyšné a volné. Nevim totiž, kde koupit nějaké bavlněné gatě. Asi jsem divná. Poraď. Určo máš přehled, když jste tak krásně pořídili.
Hanulko já byla spokojená s rychlozavinovačkou s vystuženými zády. Byla a ještě je super. Má v zádíčkách kapsu s vložkou z kokosového vlákna. Jednou jsem jí omylem vyprala i s tím 😅 . Ale každopádně jsem prala úplně všechno. Kromě potahu matrace. Ten jsem jen vzala klepačem na vysavači a stejně přez něj dávám ochranu matrace.
Milo moc držím palce.
A Katuška je zázrak. Mám za ní obrovskou radost. Konečně se na ní usmálo štěstí. Ty tlustice osmý den po KET to je něco 😵 . To bude opravdu bojovný miminko 😀 .

myky
26. bře 2009

Já přemýšlela o žížale od Lamaze. Ale nikde jsem jí neviděla na živo. Jen na netu. Tak jestli jste jí někdo viděl šup sem s hodnocením. dík

kacatko03
26. bře 2009

myky: já ji včera vyděla v krámě 😀 a taky sem ji chtěla brát ale počkám na líto až bude malej aspon sedět....jinak jeden článek žížaly vrní, jeden šustí atd... 😀

jinak na www.24print.cz jsem objednala zdarma pohledy k velikonocum s fotkou malého....tak na to mrkněte, pro babičky dobrej nápad 😀

masle
26. bře 2009

kačí - od Lamaze máme toto
http://www.hrackanek.cz/baby-a-miminka/podle-zn...

no a pro manžu - žádný velký překvápko, došla mu vůně tak jsem koupila novou Clinic happy...ta krásně voní 🙂 A ještě jeho oblíbený vínko 😀 jo a pro kamaráda se kterýma jdem v so na tu véču (má taky narozky) jsme koupili masážítko hlavy 😀
http://www.detskydum.cz/detail/antistress-scalp... to docela sranda, když se s tím masíruje hlava... 😅

myky tak už taky blindíte? To je hrozný co.. ☹ žížalu jsem neviděla naživo..

kacatko03
26. bře 2009

masle: jj to znám to masážítko...mě z toho šel uplně mráz po zádech 😀 😀 jak to zvlážtně lochtalo 😀 a na tu opici od lamaze jsem koukala ještě v těhu 😀

jo a beru zpět to "vyděla" ted sem si toho všimla brrrr 😅

mila30
26. bře 2009

Holky díky a určitě se ozvu jak to všechno se mnou dopadlo 🙂 .

slunickooo
26. bře 2009

Masle - jaký rifle jsis koupila??? Jaký se ted vůb ec nosí 😀 😀

dagina
26. bře 2009

Myky, a jaké mikulášský písničky 😕 ?! Ty myslíš "mikuláš ztratil plášť"... 😀. Jsem si na tebe Myky dnes vzpomněla, když ti malý tak dlouho nekadil, no a Lůca dnes ještě nekadila 😕 , to bude nářez, snad to také nebude 9 dní trvat 😖 . To je veselo s tím blinděním, viď ☹.

Sluni 😀 ,no zrovna jsem si také říkala, že by Kačka mohla nadhodit nějakou inspiraci co se nosí 😀 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru