• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Test po KET, kolikátý den byl pozitivní?

28. října 2016 
ahojky vůbec nevim :frowning2: jsem ztoho zoufala 14.7 jsem byla na IUI to byl 23cykl menstruaci minuli mesic jsem mela 22 a skončila 29 ted jsem to mela dostat v sobotu jestli jsem to tedy dobře spocitala :confused: ale zatím nic bazalni teplotu mam 37,3 a tes porad negativni kdy by mi mohl něco ukazat a co ty jak jsi natom
28. črc 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatamama ahoj:slight_smile: u mě?..nic moc, pořád se s tím vnitřně srovnávám. Chvílemi mám přepadovky lítosti a je mi hrozně smutno ... asi víš jak. Pak je den, kdy jsem pozitivně naladěná, ale pak to zase přeskočí a je mi na nic. A co ty? nějaká změna...ta teplota vypadala dobře co test?
5. srp 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsme natom upne stejne ani IUI nevyslo nejsem natom psychicky nejlíp presne jak rikas nekdy me to prepadne je mi to strasne lito a nekdy si rikam nejsem sama natom atd ale nejak to nedavam . ted ještě moje nejlepší kamarádka otěhotněla je v 5 tydnu takze to nejak nedavam v praci tez na prd ted jsem si koupila cajin na podporu tehu a skusim to asi po svim když doktori si nevydi rady . a co ty jinak . tak se mej pekne papa
5. srp 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatamama to mě mrzí:( co jsme kde provedly, viď...no asi prostě všichni nemůžeme mít všechno... Psychicky je to nářez :frowning2: Mám štěstí, že mám chlapa jakýho mám, jinak by mě to asi položilo úplně. Měj se hezky a třeba někdy písni jak to u vás pokračuje, pa
8. srp 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalka ahojky jooo pisnu ti ted se na vse vykašlu a nechame to osudu neboj kdyby nejaka změna tak ti pisnu potrebovala bych něco nad cim se odreaguji. ted ještě navíc i v praci na prd chodim tam z nechiti a depkama no nevim jak to vse zvladnu
8. srp 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: hej holky kam jste se vytratili? jsem si tak rada cetla vase reakce a najednou konec,tak to preci nemá koncit :cry: :cry: :cry: je tu novy rok,tak uz se vam to podarilo? :wink:
1. led 2015 ve 22:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,vsimla jsem si,ze jste podstupovali ivf ve Stelartu.Mate nejake dobre vysledky?Uz jsem u nich zacala ivf resit.Zitra si jdu domluvit stimulaci.Nemam oba vejcovody.Jinak je u nas vse v poradku..dejte vedet.Diky moc
4. led 2016 v 18:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, já mám za sebou IVF ve Zlíně - ET nepodařilo se (dr. Kovalčík), pak KET - biochemické těhotenství (dr. Štochlová - nedoporučuji!!!!), u tohoto posledního KET (dr. Chovanec) jsem se úplně vyprdla na testování, protože u minulého jak jsem měla to biochemické mi ani jeden test neukázal pozitivní výsledek a to jsem měla HCG 10,8 a po třech dnech už 38 a ikdyž byl test citlivý od 10 jednotek byly všechny bílé. Takže jsem stresovala dvakrát (testy nic, krev pozitivní). Teď jsem počkala až na krev, šla jsem s tím, že tam nebude vůbec nic, žádné příznaky jsem neměla a ejhle, 13 den po KET HCG přes 2000 jednotek a už byl vidět na UTZ i gestační váček (máme fotku). Takže holky nestresujte se testama, počkejte na krev. Horší je to teď euforii z toho že to vyšlo, vystřídaly nervy aby bylo vše ok, strašně se bojím kontroly za týden ve čtvrtek, kde už by mělo být vidět srdce. Mám úzkostné stavy a nevolnosti, nemůžu nic jíst. beru Utrogestan 4-2-4 a k tomu estrimax 4 x denně, plus Fraxiparin injekci na břicha denně. Takže teď bojuju s psychikou....místo těšení se a radosti mám stres aby bylo vše ok.
14. únor 2016 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.. Prosím, jsem po ivf bohužel ve čtvrtém měsíci dvojčátka odešla:( po šesti nedělích znovu pokus ket. Pátý den po ket pozitivní test a desátý den dva negativní:( co si myslíte?? Je to něco, tak moc toužíme po mimi dekuji za odpovědi
12. zář 2016 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky semnou tedy snamy to vipada schvela navsechno jsme se s manželem vikaslaly viply jsme smirily jsme se ze uz mimco nebude a bum ho vzapeti jsem otěhotněla nemohla jsem tomu uvěřit doktori mi rekla ze normalni cestou neotěhotním a manzelovo spermie :frowning2: nejprve jsem myslela jestli to není ještě stech injekci a hormonu ze jsem to nedostala ale nebylo ...ted my lezi v postýlce 6 mesicni vymodleny zlaticko a pak ze doktori vedi všechno ........... no a pisi tady o sobe a co ty jak vy jste dopadly
20. říj 2016 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sistr dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak jste dopadla po ket..?
28. říj 2016 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek