• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ublížila rána do břicha 1. den po ET embryu?

14. prosince 2012 
Ahoj,
dnes mi zavedli embryjko do břicha a večer mi na břicho skočil celou váhou můj pětikilový pes. Jelikož nejsem doktor, nedokáži posoudit, zda to dokáže embryu, které je velké tak setinu milimetru, nějak ublížit. Rána do břicha v pozdějších měsících těhotenství, to je jasné, ale takhle mini embryo? Může ho "zamáčknout"?

Zuza
13. pro 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začátky těhotenství jsou rizikové, ale podle starého moudra - co se udržet má, se udrží- si myslím, že to nemůže ovlivnit, pokud je vše ok. A pětikilový pejsek, to je tuším velikost jako jezevčík, tak to bych se nebála.
14. pro 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@susanitademacho Taky bych se z toho nestresovala jak píše
@lrg jsem dnes 1. den po KET, a vzhledem k tomu že už mám doma tříletá dvojčata, tak po mě pořád někdo skáče :slight_smile: Určitě ho zamáčknout nemůže, embrijko je dobře chráněné, je usazené někde ve sliznici a pětikilový pejsek mu opravdu neublíží. Tak se neboj :wink:
14. pro 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Jeee, moc děkuji za uklidnění.
Všechno je právě v pořádku, vývoj na jedničku, ale ET už 3-tí den, protože bylo jen jedno.
14. pro 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmankote nevím co budu jednou dělat já s tím naším 55 kg chlupáčem. Asi se obalím polystirénem :slight_smile:
14. pro 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@susanitademacho Když bylo jen jedno, tak to bude určitě veliký bojovník :slight_smile: Moc držím palečky aby to vyšlo :slight_smile:
14. pro 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuji. Je to úplná věda, když jsem četla, že někdo má vajíček třeba dvacet a my jsme naprosto zdravý pár a vyvinulo se 6, z toho 4 menší a 2 velká, odebraly se 3, jedno nezralé a ty dvě velká a oplodnilo se jen jedno velké... Já si říkám, že to vybrala příroda, abych si nemohla někdy říkat, jaký cvrček by byl i z toho druhého embrijka:slight_smile:
14. pro 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek