Utrogestan a predčasná ms. Poradíte, prosím?

katabe
3. led 2021

Zdravím všechny snažilky👋,
chci Vás poprosit o radu. Byla jsem v listopadu na OPU kde se mi rozjel hyperstimulak. Dokonce jsem byla hospitalizovana v nemocnici. Proto mi Dr. v centru doporucil zamrazeni embryí. Po vysazeni Utrogestanu se mi spustila ms a po kontole na UZ se vajecniky moc nezmensili. Zase jsem zacala brat Utrogestan a nyní v lednu (první cyklus po OPU) jsem začala mít bolesti v podbrisku ještě pět dní před dobrání Utrogestanu a za pár dní jsem začala špinit. Prosím poradte proč mi začala MS jeste pred dobranim Utrogestanu. Popripade se prosim podelte o zkusenost za jak dlouho Vam splaskly vajecniky a byl proveden KET, zda li se zadarilo. Predem Vam moc krat dekuji za odpovedi. Preji všem brzke obevení dvou čarek v novem roce. 😊🙏🤞

kocila
3. led 2021

@katabe ivf je hormonalni smrst pro telo,vraceni tela do normalu trva nekolik mesicu...proc jsi ted brala ustrogestan ?,ten se bere jen pred ET,KET..zbytecne hormony neber,neni to nic prospesneho pro telo..
Cyklus po stimulaci nemusis mit ted pravidelny,proto drivejsi krvaceni..

katabe
autor
3. led 2021

@kocila dekuju za reakci 😊ja mam PCOS proto mi Dr. napsal Utrogestan abych mela srovnany cyklus pro pripadny KET v lednu. Ale nevime jestli se ty vajecniky uz zmensi nebo ne...