• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan po ET,KET. Jaké může mít vedlejší učinky?

2. ledna 2014 
Holky, v klidu!!! Po transferu se má tak 3 dny odpočívat, ale pak už je to prý jen o té psychice. Jestli chcete ležet, tak jo. Ale né kvuli zavádění pilulí.
5. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se ti fakt jenom zdá, neboj :slight_smile: To máš jak se spermiema, vytečou z každýho, přesto i takhle většina ženských bez problému otěhotní :slight_smile: Ty dávky Utr. po ET jsou dostatečně koňský na to, aby tam toho zbylo dost :slight_smile:
5. únor 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde jsem tu četla, že by se nemělo žehlit a vysávat a zvedat těžké věci...Nevěděla jsem to, nechápu, proč to nežehlení, ale každopádně mi to vyhovuje, šířím to dál a kolem sebe :grinning: .
5. únor 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to taky spíš zneužívala k tomu, abych nemusela nic dělat :grinning: Ale jsem vzorným příkladem toho, že ležení fakt vliv nemá, já ležela akorát v noci :grinning:
5. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
len, diky :sunglasses: :grinning:
a kolik si jich zavadite? ja mam 2xdenne 2
Já měla 3x denně po dvou kouskách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zavadim 3x denne dve koule
5. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi v pronatalu v praze to maji jink vymysleno :unamused:
5. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim to tak ma kazdy koho se ptam :unamused: jenom ja mam 2x2
5. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme s martkem v Reprofitu a já třeba 3x2 polykám. Takže to máme indivindy každá, nic se neboj!
5. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si to taky zvysim :grinning:
5. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dorko, me koudak rikal, ze muzu zavadet nebo polykat, ale kdyz budu zavadet, ze nebudou takovy vedlejsi ucinky :wink:
5. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala 3x2 az do ukonceneho 12 tt a teraz vysadzujem , od dnes davam uz len jednu na noc a neskutocne sa z toho tesim , velmi to bolo otravne..
dorra polykas??? ja som mala vyslovene napisane davat zo spodu a to ani nehovorim o tom ze ked som ho jedla tak som mala strasne vedlajsie ucinky...
5. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
babulka - a když jsi zaváděla abyla jsi tehu jako jsi mela příznaky ?
5. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to možný, my zas jedeme podle toho, podle čeho jsem posledně otěhotněla. Zavádím Estrofem.
5. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla hrozný vedlejší účinky i při zavádění, tak bych si polykat fakt netroufla, pokud to má být horší :grinning: Když jsem na dr. vybalila, co to se mnou dělá, tak první odpověď byla - tak zavádějte, bude to lepší. Jenomže já už zaváděla :grinning:
Mimochodem, pak jsem vysadila Utr. někdy v 5.tt a moje tělo už bylo tak nastartovaný, že vyrábělo samo hromadu progesteronu i týdny poté, co už embryo nežilo :confused: Takže bohužel, progesteron není zdaleka všecko :pensive:
5. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja jsem ted psala do pronatralu at mi to vysvetli proc mam tak malou davku a vshni co znam o jednu vic! jsem zvedava co mi odpovi
5. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posledně jsem mu taky říkala, že je mi tohle všechno hrozně a on mi jen řekl, že to je dobře. Že horší by bylo, kdyby mi zle nebylo. Tak polykám.
5. únor 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kazdopadne ja jsem stejne porad tak trochu nervozni.....uz at jsem tehu nebo se fakt zblaznim :pensive:
5. únor 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunka.. ja ti ani neviem lebo zle my zacalo byvat az okolo 8 tt, ale bola som velmim velmi spava, a to mi ostalo doteraz, a nafuuuuknuta..
5. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme osmibuněčné šikuly!!!! V sobotu je ET!!!
5. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dorra •gratulace a ted at se jim u tebe moooc libi :slight_smile:
5. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunka ja som mala 3krát po dva do 13tt, ked som si ho dala orálne bola som strašne omámená, tak som ho brala len vaginálne a tiež ma boleli prsia
5. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meggietn - ale byla jsi tehu!!! takže nevíš po čem te bolely? nebo jak?
5. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunka •ty to moc probiras :wink: se scvoknes....a ja taky :grinning:
5. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fanfulínku ty také jezdíš do Pronatalu do Prahy?
5. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jezdim
5. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja už jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: zcvokla...
5. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunka •:grinning: musis proste vydrzet do pristiho tydne :slight_smile: jedine ten test ti to potvrdi
5. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek