Utrogestan po ET,KET. Jaké může mít vedlejší učinky?

kapunka
4. únor 2009

ahojky holky jaké vedlejší účinky může mít utrogestan? jsme 5.den po KET bez stimulace - a bolí me bříško a prsa..

dorra
5. únor 2009

Holky, v klidu!!! Po transferu se má tak 3 dny odpočívat, ale pak už je to prý jen o té psychice. Jestli chcete ležet, tak jo. Ale né kvuli zavádění pilulí.

len
5. únor 2009

To se ti fakt jenom zdá, neboj 🙂 To máš jak se spermiema, vytečou z každýho, přesto i takhle většina ženských bez problému otěhotní 🙂 Ty dávky Utr. po ET jsou dostatečně koňský na to, aby tam toho zbylo dost 🙂

dorra
5. únor 2009

Někde jsem tu četla, že by se nemělo žehlit a vysávat a zvedat těžké věci...Nevěděla jsem to, nechápu, proč to nežehlení, ale každopádně mi to vyhovuje, šířím to dál a kolem sebe 😀 .

len
5. únor 2009

Já to taky spíš zneužívala k tomu, abych nemusela nic dělat 😀 Ale jsem vzorným příkladem toho, že ležení fakt vliv nemá, já ležela akorát v noci 😀

martek
5. únor 2009

len, diky 😎 😀

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

a kolik si jich zavadite? ja mam 2xdenne 2

len
5. únor 2009

Já měla 3x denně po dvou kouskách 😝

martek
5. únor 2009

ja zavadim 3x denne dve koule

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

tak asi v pronatalu v praze to maji jink vymysleno 😒

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

zatim to tak ma kazdy koho se ptam 😒 jenom ja mam 2x2

dorra
5. únor 2009

My jsme s martkem v Reprofitu a já třeba 3x2 polykám. Takže to máme indivindy každá, nic se neboj!

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

asi si to taky zvysim 😀

martek
5. únor 2009

dorko, me koudak rikal, ze muzu zavadet nebo polykat, ale kdyz budu zavadet, ze nebudou takovy vedlejsi ucinky 😉

babulka123
5. únor 2009

ja som mala 3x2 az do ukonceneho 12 tt a teraz vysadzujem , od dnes davam uz len jednu na noc a neskutocne sa z toho tesim , velmi to bolo otravne..
dorra polykas??? ja som mala vyslovene napisane davat zo spodu a to ani nehovorim o tom ze ked som ho jedla tak som mala strasne vedlajsie ucinky...

kapunka
autor
5. únor 2009

babulka - a když jsi zaváděla abyla jsi tehu jako jsi mela příznaky ?

dorra
5. únor 2009

Je to možný, my zas jedeme podle toho, podle čeho jsem posledně otěhotněla. Zavádím Estrofem.

len
5. únor 2009

Já měla hrozný vedlejší účinky i při zavádění, tak bych si polykat fakt netroufla, pokud to má být horší 😀 Když jsem na dr. vybalila, co to se mnou dělá, tak první odpověď byla - tak zavádějte, bude to lepší. Jenomže já už zaváděla 😀
Mimochodem, pak jsem vysadila Utr. někdy v 5.tt a moje tělo už bylo tak nastartovaný, že vyrábělo samo hromadu progesteronu i týdny poté, co už embryo nežilo 😕 Takže bohužel, progesteron není zdaleka všecko 😔

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

no tak ja jsem ted psala do pronatralu at mi to vysvetli proc mam tak malou davku a vshni co znam o jednu vic! jsem zvedava co mi odpovi

dorra
5. únor 2009

Posledně jsem mu taky říkala, že je mi tohle všechno hrozně a on mi jen řekl, že to je dobře. Že horší by bylo, kdyby mi zle nebylo. Tak polykám.

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

no kazdopadne ja jsem stejne porad tak trochu nervozni.....uz at jsem tehu nebo se fakt zblaznim 😔

babulka123
5. únor 2009

kapunka.. ja ti ani neviem lebo zle my zacalo byvat az okolo 8 tt, ale bola som velmim velmi spava, a to mi ostalo doteraz, a nafuuuuknuta..

dorra
5. únor 2009

Máme osmibuněčné šikuly!!!! V sobotu je ET!!!

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

dorra •gratulace a ted at se jim u tebe moooc libi 🙂

meggietn
5. únor 2009

kapunka ja som mala 3krát po dva do 13tt, ked som si ho dala orálne bola som strašne omámená, tak som ho brala len vaginálne a tiež ma boleli prsia

kapunka
autor
5. únor 2009

meggietn - ale byla jsi tehu!!! takže nevíš po čem te bolely? nebo jak?

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

kapunka •ty to moc probiras 😉 se scvoknes....a ja taky 😀

janysek70
5. únor 2009

Fanfulínku ty také jezdíš do Pronatalu do Prahy?

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

jo jo jezdim

kapunka
autor
5. únor 2009

ja už jsem 😝 zcvokla...

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

kapunka •😀 musis proste vydrzet do pristiho tydne 🙂 jedine ten test ti to potvrdi