Vstupní konzultace do Gennetu - jak probíhá?

ronja55
6. kvě 2019

Hezký večer, s manželem jsme objednání 28.5 na vstupní konzultaci do gennetu. Co vše se řeší a jak to probíhá? Ještě mě zajímá za jak dlouho se pak třeba dá objednat na první inseminaci připadně IVF. Děkuji moc za zkušenosti.

utrikocku
6. kvě 2019

Jakmile se tam clovek dostane, tak uz to jde pomerne rychle. Inseminaci lze udelat uz od nasledujiciho cyklu. V pripade ivf do 2 mesicu. Zalezi na vysetrenich (genetika trva nejdele) a podava se zadost na pojistovnu a to trva mesic.

utrikocku
6. kvě 2019

@ronja55 ke komu jdete?

ronja55
autor
6. kvě 2019

@utrikocku děkuji. My to máme trošku jinak než asi většina. Máme už zamražené spermie kvůli manzelovych zdravotním problémům. Já jsem úplně zdravá a nemam jediný problém, tak že by to mělo jít hladce. První syn se nám povedl přirozeně na první pokus, ale to byl manžel ještě zdravý. Jdeme k panu doktorovi Dr.Leahomschi.

utrikocku
7. kvě 2019

@ronja55 ty terminy si myslim, ze budou sedet I na Vas. Budou Vam muset ohlidat cyklus, udelat zakladni vysetreni jako nabrat hormonalni profil, pripadne imunologii, coz se standardne pred ivf dela. I kdyz mate zdrave dite a jste zdrava, tak Vam minimalne udelaji hormonalni profil pred stimulaci.