• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšetření genetiky, na jaké klinice v Brně ho dělají?

9. června 2014 
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, na jaké klinice asistované reprodukce v Brně dělají také vyšetření genetiky, máte někdo zkušenosti? Zabývají se tím někde více? Děkuji
23. kvě 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím presne kde v Brně,ale kdyz si na netu najdete Mudr. Macháč Stepan,tak Vas to nasmeruje.Je vyborny a pomuze.
23. kvě 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
V CAR Obilní trh, jednou týdně :slight_smile:
23. kvě 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Neférovou reklamu na našich stránkách nepodporujeme.”
26. kvě 2014 v 15:11 • ajus27
autor
Díky moc za tipy všem, o té Repromedě jsem taky někde slyšela, ještě si projdu stránky a uvidím.
27. kvě 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilka12 Zdravím! Za nás bych určitě taky doporučila Repromedu v Brně-Židenicích. Po úvodní konzulatci nám s manželem provedli kompletní genetiku, pak nastínili možnosti léčby, nic nevnucovali, nechali na nás, co a jak a kdy zvolíme. Maximální vstřícnost, profesionalita a lidský přístup!!! Podpora a povzbuzení po počátečním nezdaru.....na a to nejlepší od nich-dnes už téměř 3-letá dcerka Natálka :slight_smile: . Nejčerstvější zkušenost s tímto báječným týmem má sestřenice, které se s manželem taky nedařilo otěhotnět. Po vyšetřeních a 2 pokusech se nakonec ten 3.zadařil a jsou ve 3.měsíci a moc se těší na svou vysněnou princezničku :grinning: . Taktéž byli s Repromedou maximálně spokojení.
Takže asi tak....konzultace určitě nebude na škodu, uděláte si vlastní názor :wink: . Držím palce, ať si k Vám miminko brzy najde cestu :slight_smile: !
9. čer 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek