Vzali vám 1 embryo a bylo z toho těhotenství?

jaruska111
20. kvě 2011

Je tu někdo komu při odběru vzali jedno vajíčko a s toho bylo i těhotenství?

jaruska111
autor
25. kvě 2011

@demima Budu Ti samozřejmě držet mooooc prstíky 🙂)))))))

demima
25. kvě 2011

@jaruska111 děkuju já tobě taky všechny co mám 🙂 Kdy máš oficiálně testovat?Já ve středu na den dětí 🙂 Ale věřím tomu ,že to do té doby nevydržím ☹ s testu už jsem zklamaná 5 rok tak jsem si řekla ,že si asi zajdu jako samoplátce na krev at jsem ve středu připravená, at už na takovou či takovou zprávu

jaruska111
autor
25. kvě 2011

@demima já až v pondělí 6.6. ale asi to nevydržím a už příští neděli 🙂))

demima
25. kvě 2011

@jaruska111 je to zajímavé ,že každý CAR to má jinak,vem si ,že máme mimísky vlastně skoro úplně stejně starý a rozdíl skoro týden v testování.No každopádně držím pěstičky ať tě čeká příjemná zpráva 🙂

demima
25. kvě 2011

@jaruska111 jaký jsi měla protokol při stimulce?

jaruska111
autor
25. kvě 2011

@demima jediný co pociťuji je to že mě pokaždý bolela prsa už asi tak od ovulace až do MS proto jsem vždycky poznala že se nám mimi normálně nepovedlo že to dostanu,tenhle měsíc jsem to měla taky, ale najednou nastalo to že od včerejšak přestávám citít bolest prsou a mam v nich i menší napětí, to je jediný co pocituji že je jinak 🙂 něde jsem na netu četla že se vajíčko ještě 5dní po ET usazuje v děloze... a dneska je to třetí den po ET co jsem tak jestli do pátku to přejde, tak budu možná v šoku,ale asi to ještě nic neznamená, nebudu se na to upínat abych potom příští týden nebyla sklamaná.... 😉

jaruska111
autor
25. kvě 2011

@demima no ten protokol myslím krátký , od 2dne cyklu jsem si píchala 3ampulky Menopuru do 6dne potom od 7 do 8dne 4amuplky a od 6 do 9 dne k tomu ještě Centrodin, takže asi krátký, a 9 den jsem šla na ultrazvuk a měla jsem tam jenom jedno vajíčko, což se doktorka divila že jsem si zrovna moc malou dávku nepíchala. že tam nic nemám

demima
25. kvě 2011

@jaruska111 tak třeba to bude znamenat konečně změnu a mimísek se uchytil🙂No já mám taky napětí ,ale jak říkáš ,mívám to vždy od ovu až po menstruaci ,tak tomu nepřikládám význam a snažím se moc nepozorovat.Každý to má jinak a nerada bych se upla na něco a pak byla smutná ,že to není těhu.No 5 dní ,to záleží na tom taky jestli jsi měla PK a jak dlouho.Čím delší PK tím by se mělo usadit rychleji.Včera jsem byla celý den nějaká nervozní ,dnes už je to ok tak snad se v bříšku něco nepokazilo

demima
25. kvě 2011

@jaruska111 tak to jsme měli podobné jen s jinými léky,taky doteď přesně nevím zda je to krátky či co 🙂

jaruska111
autor
25. kvě 2011

@demima no měla jsem ho v PK od druhého dne do neděle takže do 5 dne od oplodnění... já se v tom moc nevyznám v těch metodách, někde jsem zase četla že ta kultivace může tomu plodu uškodit. Ty zase říkáš že tomu muže hodně pomoci, no taky se moc nechci prohlížet, stejně to nemůžeme ovlivnit jak to všechno dopadne 😉

jaruska111
autor
25. kvě 2011

@demima no já se v tom nevyznám už vůbec protože je to moje první IVF, co jsem pochopila u prodlouženého protokolu ti mohou ještě asi přidat léky a nechat vyvíjet ty vajíčka v tobě a nevyndají je třeba 11 den cyklu ale třeba až 15den. fakt nevím

demima
25. kvě 2011

@jaruska111 no pomůže .To nevím ,taky jsem někde vyčetla ,že málo které embrya vydrží až do pátého dne PK ,že jim to spíš škodí,ale nám nic jiného nezbylo ,protože se nevyvíjeli jak měli a ž 5 den to dohnali

jaruska111
autor
25. kvě 2011

@demima tak to máš to samé co já,známá mi říkala že kultivace je dobrá na to že se prověří jak ty vajíčka jsou schopný se potom vyvíjet a udržet po ET.

demima
25. kvě 2011

@jaruska111 no to jsem zaslechla od dr. že je to nějaký prodloužený ,ale nějak jsem po tom nepídila tak nevím.

demima
25. kvě 2011

@jaruska111 tak tak snad se nám oboum podaří je tam udržet 🙂

jaruska111
autor
25. kvě 2011

@demima to mě emryolog řekl že je to v pořádku že ze začátku to vypadalo hodně špatně ale v neděli to dohnalo a je vhodný k transféru, a potom mi to řekl i doktor co mi to zaváděl že je rád že to dobře dopadlo, že nejdřív to na to vůbec nevypadalo... 🙂 🙂 a ta třetí nástraha ...... to už zvládneme ???? snad nám to dobře dopadne 🙂 musíš dát potom vědět...... 😀

demima
25. kvě 2011

@jaruska111 to máme fakt úpně stejný osud!!!hned jak budu něco vědet určitě dám hned vědět a ty nezapomeň taky dát vědet.Moc na tebe budu myslet a určitě to obě dotáhnem do porodního konce 😀

jaruska111
autor
25. kvě 2011

@demima no snad jooo, alespoň Ty, u sebe si nejsem tak moc jistá, měla bych moc štěstí kdyby se to teď povedlo a štěstí to poslední dobou na mě a manželovi moc nesedí 😉 ale u Tebe at to dopadne co nejlíííp 😀 😀 já dám taky určo vědět. 🙂

demima
25. kvě 2011

@jaruska111 co to slyším!teda čtu 😀 Víš, já si taky říkala ,že tím že vůbec došlo k ET máme své štěstí vybrané,ale nemůžem tak uvažovat ,musíme věřit a tvrdě bojovat!Tak se pěkně opatruj a uvidíš,že začátkem příštího roku budem tlačit kočárky 😀

v6r
25. kvě 2011

@jaruska111 jasne, ver tomu, zbytecne se nestresuj a uvidis, ze to urco vyjde 🙂....drzim palce!

ja jsem mela prodlouzenou kultivaci taky a testovala jsem devaty nebo desaty den a byly tam // 🙂

v6r
25. kvě 2011

jo a pokud jde o priznaky tehu, tak ty jsem moc nepozorovala.....ale mela jsem nabeh na hyperstimulak, takze to bylo neprijemny a bricho jsem mela jako ve tretim nebo ctvrtym mesici, ale nastesti se to nezhorsilo 🙂. Chci tim jen rict, ze priznaky tehu, myslim si, nemusi byt hned patrne, takze se tim nenechte rozhodit, kdyz je na sobe nebudete pozorovat - dulezite jsou // nebo HCG z krve 🙂!

demima
25. kvě 2011

@v6r díky za podporu 😉 no mě nikdo neřek ,že mám náběh na hyperst. ,ale břicho mám teda stejné jako tu píšeš 😀 ve kterém jsi ,jestli se můžu zeptat?

jaruska111
autor
26. kvě 2011

@v6r 10den od odběrů nepo po kultivaci?? no já to mam ofiko mít MS příští pátek, když se nedostaví budu testovat až v neděli 🙂))

demima
27. kvě 2011

tak já nedočkavec ,šla na krev jako samoplátce 6 den po ET.Hcg mám 2 ☹ tak to vidím bledě,myslím že už by asi mělo být vyšší.Pomalu už se teda připravuju na neúspěch,navíc mě bolí břicho jako na mrchu ,tak myslím že v nejbližších dnech dorazí 😠 ☹

jaruska111
autor
27. kvě 2011

@demima ale to si neměla.... Bude to možná ještě dobrý, ne???

jaruska111
autor
27. kvě 2011

@demima je to podle mně ještě brzo!!!!!!

demima
27. kvě 2011

@jaruska111 manžel mě taky zdrbal ,že je ještě brzo ,ale říkám si ,že když jsme měli PK 5dní (sice zavaděli morulku)tak už by tam něco mělo být.No jo no nedočkavá a teď zklamaná ☹

jaruska111
autor
27. kvě 2011

@demima to bych mohla udělat už v neděli taky..... a neudělám, já teda dostávám MS přesně, a ty mají přijít až příští pátek do té doby to řešit nebudu !!! Já byla jednou těhotná normálně to už je 7 let a tenkrát jsem si test dělala po 5 dnech co jsem nedostala MS a měla jsem na testu tenoučkou čárku,to si pamatuji ještě teď je to doopravdy ještě brzo,tak neztrácej hlavu já Ti věřím jako i sobě !!!!!! Dobře to dopadne. 🙂

jaruska111
autor
27. kvě 2011

@demima počkej ještě do středy a udělej si test..... Co ti řekli v Caru

demima
27. kvě 2011

@jaruska111 tak to tě obdivuju ,že vydržíš.Je to mé 2ivf tak jsem z toho už kapánek na nervy po těch neúspěchách.No mě teda MS nechodí moc pravidelně mám cykly cca 28-35 dni ,tak teprve od zítra bych snad měla mít normální termín MS.Do CAR jedu ve středu na krev je to 11 den po ET.Nechápu ,že někde se chodí takhle brzy a někde až třeba 16 den.Jinak děkuju a tobě samozdřejmě držím pěstičky a fakt nedělej takovou blbost jako já ☹ A jak ta čárka dopadla ,ty už máš mimi?