Používáme cookies. Více informací zde. OK

Zakloněná děloha dozadu, jakou polohu po ET nařídili?

tehulka1167
22. pro 2015
Holky máte nekrera zaklonenou dělohu do zadu? Jakou polohu po transferu vam nařídili? Leh na břicho?
bzubzalka
22. pro 2015
Ahoj, měla jsem zakloněnou dělohu. Otěhotněla jsem přirozeně a na počátku těhu jsem musela ležet na břichu, aby se děloha "překlopila"
kytka12
22. pro 2015
Byla jsem na ET a mám dělohu dozadu, nic mi neříkali jak bych měla ležet. Pravdou je, že placentu mám na zadní stěně, takže se miminko uchytilo vzadu. Obecně při RVF děloze je zhoršené přirozené otěhotnění, já tu dělohu mám zakloněnou kvůli srůstům z předchozích operacích.
jmisa
23. pro 2015
Byla jsem na ET 3x - 2x na břiše a 1x na zádech, uchytilo se při poloze na břiše.
jsemloupacek
28. pro 2015
2x na zadech a ted naposledy na brise a jsem tehule. Ovsem: vsechny holky musely lezet na brise. Coz mi prislo divny! Dela to vzdy jedina doktorka. Vsechny pritomne polozi bud na zada nebo na bricho peitom neni mozne aby jsme vsechny mely stejne delohu 🙂
eva118
28. pro 2015
Mám taky zakoloněnoz dělohu, po ET jsem ležela na zádech a otěhotněla jsem. Oni to embryjko dávají do dělohy vysoko a myslím, že není možné, aby za tak krátkou dobu doputovalo někam dolů. Ona děloha je sice dutý organ, ale její stěny- sliznice k sobě přiléhají. Buď se to má povést, nebo ne, pokud ale budeš klidnější v poloze na břiše, pro ten pocit, že jsi pro to udělala to nejlepší, tak si tu polohu vyžádej. Držím akce, ať se to povede.
kackaxno1
28. pro 2015
Pokaždé na břiše 😉
1lenuska1
28. pro 2015
Mám zakloněnou dělohu, při každém z osmi transferů jsem ležela (při zákroku) na zakloněném lehátku, ale potom vždy na zádech. Nikdy mi nikdo o ležení na břiše neříkal...

Sem začni psát odpověď...

Odešli