Reprodukční kliniky Brno. Jaké máte zkušenosti?

nany_
14. srp 2019

Ahoj holky, jelikož se nám už dlouho nedaří otěhotnět, chystáme se na IVF. Máme za sebou už základní vyšetření v CARu v Brně. Ale brouzdám různě po internetu a koukám i na jiné kliniky a tak by mě zajímaly Vaše zkušenosti s jinými klinikami a popřípadě i na kolik Vás IVF vyšlo. Moc děkuji 🙂

ocetnicek
14. srp 2019

Za mě určitě ne Reprofit. Vymámili ze mě jedno ubohé vajíčko během skoro 20denní stimulace, po OPU mi navíc řekli, že ho nebudou oplodňovat, že je špatné. Bavila jsem se o tom s primářem jiné kliniky a ten mi řekl, že tento postup byl naproto špatný a že chyba je jednoznačně na straně centra. Už bych tam nešla. Naštětsí se nám zadařilo pak přirozeně, ale z Reprofitu jsem byla zklamaná na to, jakou si dělají reklamu.

lucik253
14. srp 2019

Ja chodim do Reprogenesis

teachandlive
14. srp 2019

Ahoj, nás vyšlo 1 ivf na něco málo přes 100 tisíc, 2.ket se povedl a jsem ve 13tt. Helios. Rozhodně doporučuji, pokud nemusíš až tolik hledět na peníze. Já jsem měla dlouhý protokol a dvoj až trojnásobně dávky léků,než platí pojišťovna. Pak jsme si priplatili za picsi a macs a neměnila bych, po 7 letech mám v bříšku miminko ❤️ celý proces ke zdárnému otěhotnění od 1. konzultace trval 9 měsíců. Odebrali mi 47 vajíček, oplodnovat jsme nechali 15 a povedlo se 7 mrazacku.

asojakova
14. srp 2019

Repromeda. Vse se u nas povedlo na 1.pokus, za me prijemne jednani.. cele IVF nas vyslo okolo 25000 vcetne priplatku za ICSI. Asi bych tam sla zas, ale 2.prcek si k nam zahadne nasel cestu sam, tak uz nemusim...

nany_
autor
14. srp 2019

Děkuji holky 🙂

dendinka
14. srp 2019

My jsme spokojení v Unice.

suromana
14. srp 2019

@ocetnicek
A já zase mohu Reprofit doporučit, v 39 letech mi odebrali 12 vajíček, dozrálo 5 embryí, po 1. KETu jsem teď 11+2 a máme ještě 3 zamražené. Mám ještě zkušenost z CARu vMotole v Praze, kde jsem po třetím KETu porodila syna, ale když mohu srovnat přístup, hlavně co se týče chování sester a možností objednávat se na vyšetření, odběry, atd., tak do nemocnice už bych nešla, v Reprofitu nebylo nic problém ani o víkendu, na KETu jsem byla v neděli, protože to tak vyšlo, to by v Motole nešlo, tam jsem běžně čekala na objednaný UZ na 7 na ráno do 10 hod, protože doktor musel být akutně na lůžkovém.

suromana
14. srp 2019

Za léky, odběr a 4 mražáčky jsem platila 31000 Kč, za rozmražení na 1. KET myslím 8500 Kč.

ocetnicek
14. srp 2019

@suromana moje zkušenost je negativní. Samozřejmě kdo tam otěhotněl, tak doporučí.

fidac
19. srp 2019

@ocetnicek též bych doporučila Reprofit...minimální cena a vyšel nám každý pokus...přijde mě, že co ho koupil Babiš, tak to bylo horší a horší....

marketanova
20. srp 2019

Dobrý den, já tuhle zkušenost nemám, ale před tím než jsem otěhotněla jsem užívala tabletky.

nany_
autor
21. srp 2019

@marketanova Problem neni ve me, ale v partnerovi. Mame malo spermii a rekli nam, ze pokud se nepovede prirozene, tak jedine IVF, inseminace by nam nejspis take nepomohla.

miloousek
Autor odpověď smazal
Zobraz
miloousek
30. zář 2019

Ahoj, před šesti lety v UNICE jsme podstoupily oba s manželem všechny vyšetření, jednou IVF, jeden KET za asi 70 tisíc. Rozloučily jsme se ve zlém-naštěstí pro mě. Po roce v 38 letech jsme to zkusily v Reprofitu, buď anebo, poslední pokus IVF. Dojeli jsme na zaplacení s 50 tisíce, stalo nás to 12 tisic (bez vyšetření-předaly jsme jim drahé kopie z úniky). Povedlo se to, kluk má 4 roky😄. Přeji vám ať taky dobře dopadnete.

misicka455
13. pro 2019

Reprofit 🙂