Druhé barvení vlasů po krátké době. Máte zkušenost?

eiliko
23. čer 2023

Zdravím, máte někdo zkušenost s barvením vlasů dvakrát po sobě, třeba během dvou dní? Roky používám stejnou barvu (barvím se doma), teď, když jsem doma, úplně o tu úpravu nedbám, takže odrosty už jsem měla velké. Ale v neděli mám jít mezi lidi, takže jsem se honem chtěla obarvit. Objela jsem tři obchody a neměli "mou" barvu, vzala jsem proto podobnou, vanilkovou blond, která mi ale prostě nesedla..... není tmavší, jen prostě jiná....sama o sobě se mi na vlasech líbí, ale vůbec mi nesedí k barvě pleti, to už jsem líp vypadala s odrosty, 🤦🤦🤦 manžel mi po cestě z práce koupil správnou barvu (taky jsem to mohla takto vyřešit hned, vím), že je to silný chemický zásah, vím také. Absolvovala jste některá třeba takto jednorázově? Přežily to vlasy? Podotýkám, že jinak si ty vlasy nebarvím častěji než 2 -3 měsíce (tentokrát 3 měsíce).....

hojda
23. čer 2023

Tak zrovna ta blond z drogerie je hodně agresivní, co si dát je nějaký přeliv, nebo to stáhnout fialovým šampónem? Já bych do toho barvení znovu tak rychle nešla. Můžeš si vlast spálit úplně...

hojda
23. čer 2023

pusti toto video a přejde tě to🙂

https://www.youtube.com/watch?v=TyOABQhjZGI
lenkalubina
23. čer 2023

Vlasy to vydrží,ale nezesvětlí! Jaká měla být výsledná barva?

krisstina93
23. čer 2023

No krom toho, ze ti to vlasy vysusi, tak pokud mas nějaký odstín a das tam jiný, tak už to téměř jistě nechytne jak má, přes tu čerstvou vanilkovou ti ta tvoje původní nechytne tak, jak jsi zvykla, porad tam bude nějaký jiný tón. Ale jinak Jo, barvim se tak občas i v jeden den, ze stahnu svoji barvu na blond a pak tam placnu ještě druhou barvu kvůli tónu, protože moje tmave vlasy nejdou odbarvit na požadovaný odstín na jeden zátah :D ale taky je fakt, ze jsem vyucena kadernice a vím co míchat, jakou sílu, jak dlouho co nechat a co si muzu ke svým vlasum dovolit :D

ina10
23. čer 2023

@eiliko moje vlasy takové barvení a následné přebarvení přežily bez ztráty kytičky. Chtěla jsem tehdy melír (blond proužky do hnědých vlasů) no a učenka na kadeřnici se do toho pustila s takovou vervou, že jsem byla jako Marilyn načež jsem se nechala obarvit na Jackie. Ale pravda je, že jsem to přebarvení absolvovala až za pár dní.

eiliko
autor
24. čer 2023

Děkuji všem za rady, zkusím s tou barvou chvíli přežít 🤣 manžel mě utěšil, že to vypadá dobře 🙂 já se v tom sice necítím, ale pro jistotu nějaký týden vydržím 😉 hezký víkend všem ❤️