Přestaly mi růst vlasy v těhotenství. Měl to někdo taky tak?

veronika9595
20. led 2021

Mám přirozeně špinavé blond až zrzavé vlasy a barvím se na černo, takže vidím na odrostech krásně jak mi rostou vlasy. Před otěhotněním mi rostly vlasy neskutečnou rychlostí, po 3 týdnech jsem měla odrosty jak po dvou měsících, nejspíš asi po vitamínech? A pak co jsem otěhotněla, tak se to úplně obrátilo a nerostou mi vůbec 🤷🏻‍♀️ Má to teda i své výhody protože nemusím řešit barvení vlasů což bych stejně i tak omezila. Ale přijde mi to zajímavé, protože vše ostatní roste naopak normálně 😂😂 nehty, chlupy, ... 😂 není to žádný velký problém jen si občas říkám jak je to divný a jestli to tak někdo měl taky 🤷🏻‍♀️😁 celé roky byl můj běžný průměr barvení vlasů jednou měsíčně. Při tom růstovém sprutu to bylo každé 3 týdny, a teď jsem v 5 měsíci a barviva jsem se jednou a mám pár mm odrostů 😅

amazonkajanik
20. led 2021

@veronika9595 krom pomalejšího růstu,vlasy během těhotenství ani nevypadávají 😉

veronika9595
autor
20. led 2021

@amazonkajanik to je pravda, toho jsem si ani nevšimla ale fakt mi nepadají 👍 ale všude jsem vždycky četla ze v těhu vlasy krásně rostou a zhoustnou

amazonkajanik
20. led 2021

@veronika9595 tak se pak po porodu nelekni,bude to mazec,až se začne vše obnovovat. Denně zdravý člověk ztratí 100 vlasů a ty se celé těhotenství drží. Ségra je kadeřnice a měla zákaznice, které měly místy i holá místa,než to vše zas dorostlo. Nemusí být tvůj případ, mě se to také vyhlo. Ale i tak je to mazec,tahat při česání pomalu prameny z hřebenu

emillyhk
20. led 2021

No, mě vlasy opravdu nezhoustly (mám takový ten typ "dětských vlásků"), ale vypadávají opravdu málo. Rychlost růstu bych řekla, že oproti stavu před těhotenstvím asi beze změny. Ale skoro mi nerostou chlupy na nohou 😄😂

ema90
20. led 2021

Tak ja to mam uplne opacne 😀
Vlasy i nehty rostou rychlosti blesku 🤷🏼‍♀️😀

Ostatni ochlupeni jak pred otehotnenim, nastesti 🙏🏼😀

veronika9595
autor
20. led 2021

@amazonkajanik to bohužel už znám, zažila jsem to když jsem si nechala dát hormonální tělísko a bohužel to byla moje nejmenší starost co se mi vše začalo dít 😅

zuuzzkkaaa
20. led 2021

@veronika9595 stačí si po porodu koupit vitamíny na vlasy a je to pak v pohodě ;)

malytlustyhroch
20. led 2021

@veronika9595 je to divny no, me v jednom rostly jak divy a pak tri roky nepadaly, v druhym naopak padaly rovnou uz v tehu... Tak mi vsichni vestili, ze teda holcicka, a ne, oba jsou to kluci. Hormony jsou divna vec.

katule1990
20. led 2021

@veronika9595 V těhotenství je asi možný všechno 😀. Mně zase vlasy rostly rychleji a hlavně teda zhoustly a přestaly se mastit. Kadeřnice mě chválila, jak se o ně pěkně starám, že je mám mnohem lepší 😂. Po porodu mi sice naštěstí nevypadaly , jak mě všichni strašili, ale začaly se zase hrozně mastit jako dřív. Naopak mi skoro nerostly chlupy, to bylo celkem fajn 😀.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru