• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zhubnout bříško po porodu?

21. dubna 2017 
@adelainvitamvas Ahoj, ultrazvuková metoda liposukce je účinná, ale jen s kvalitním pohybem, pravidelnou a vyváženou stravou a pitným režimem. Sama jsem si kdysi dávno touto procedurou prošla, abych měla odpovědi na to, když se mě nějaká maminka/klientka bude ptát. Výsledky jsem viděla až po 6 proceduře, ale opravdu jsem i zaznamenala, že bez pravidelného pohybu a kvalitního jídelníčku bych se dostala zpět tam, kde jsem byla. Dle toho co píšeš, pohyb máš. Jak jsi na tom s jídlem a pitným režimem?
13. zář 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terlis ne kojim vubec
14. zář 2014 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meluzinka tak to zřejmě bude ve skladbě stravy a pitného režimu. Můžeš mi do zprávy poslat rozpis jednoho dne?
14. zář 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terlis ahoj ano...rano vstavam 8-9 ...pak jsou na řadě bežne veci...miminko,uklid ,a cvičeni...po cvičeni obědvam...kolem 2-3 jdu na prochazku s malym tak na 2-3 hod...občas i vice...pak večer chodim behat. /podle počasi/..a po behu večeřim..
ne snidam vubec,oběd mam spiš maso ,zeleninu ,a večeřim take maso zeleninu.....no ale s tim pitnym režimem spiš problem...mam tak 1l za den
16. zář 2014 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,můžu se přidat do klubu :slight_smile: Mám 2 měsíce po porodu a vypadám pod obraz :unamused: S váhou problém nemám,přibrala jsem 8 kg,ráno po porodu jsem měla ještě dvě nahoře a do svých riflí jsem se vešla už v šestinedělí,ale problém je vtom,že moje tělo není tak pevné,jak bývalo,jsem absolutně rozkydlá a na cvičení nemám čas a sílu..
31. říj 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dludli Jsem po císaři dva měsíce a říkali mi,že první tři nesmím cvičit,ale pak už asi můžeš normálně všechno
31. říj 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám se do klubu. Jsem 3 měsíce po porodu , přibrala jsem 17 kg. Už mi chybí zhubnout jen 3 kg do váhy před porodem, ale většinu tuku mám zřejmě na břiše. Do původních kalhot se nevejdu ani náhodou. Při prvním těhotenství jsem nabrala 23 kg a za 11 měsíců jsem byla vyloženě vyhublá, měla jsem méně než před těhotenstvím a to jsem se nijak nesnažila. U druhého těhotenství ( po 5 letech) jsem přibrala 19 kg a podařilo se mi zhubnout 17 kg, ty 2 kg se mi ani během 2 let nepodařilo zhubnout, přitom jsem se nijak nepřežírala a pravidelně jsem cvičila, pak jsem znovu otěhotněla... tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat tentokrát, asi měsíc pravidelně cvičím, nezhubla jsem ani deko. Ideálně bych chtěla zhubnout tak 5 kg. Možná to jde s věkem hůře, alespoň u mne. U všech dětí jsem plně kojila a kojím
6. lis 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stranska na tom břiše to nemusí být tuk, ale povolené svalstvo, doporučuju skupinu Co smím cvičit porodu, tam radí profesionálka na tuto problematiku
6. lis 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoinet no chodím ted mesice 1x tydne na pilates a obcas cvicim i doma, urcite to jsou povolene svaly, aby ne, ale je tam i spek, doufejme, ze to casem aspon zpevnim, kdyz spek nejde dolu... kazdopadne kdyz jsem se vyzrala v tehotenstvi jak veprik, tak co bych 3 mesice po porodu nechtela, ze?
6. lis 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antoinet jinak hledala jsem kurz cviceni po porodu ve svem okoli a nasla jsem jednu nabidku, ale kurz nezacal, protoze jsme byli jen 2 zajemkyne - coz nechapu... urcite bych po Brne neco nasla, ale z casovych duvodu a hlidani je to nerealne
6. lis 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elusina.
Bříško jde hodne tezko dolu, me se to povedlo az po pul roce makani a spravneho jidla
14. říj 2015 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , já jsem 2 měsíce po císařském řezu.Začínala jsem jízdou na kole, cvičením šikmých břišních svalů a nohou. Zatím tedy jen tak zlehka, jinak celé těhotenství bylo aktivní. Já bych za žádné vibrační pásy neutrácela,jde to i doma. Přikládám foto před porodem a teď.
19. říj 2015 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2015 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky ja jsem pribrala v tehu 26kg a 10 mi porad zustalo :( mam hlavne furt takovej ten previs na brise a jsem proste cela velka :( jsem 5 mesicu po porodu a kazdy den si rikam,ze dneska zacnu cvicit...na diety moc nejsem,ale musim se sebou neco udelat!!!takze jdu do toho ;)
16. pro 2015 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě teda můžu říct, že mě pomůže kombinace vyřazení pšenice a zařazení cviků na břicho. Všechno ostatní je marná snaha a zbytečné trápení....po té kombinaci, co jsem zmínila jdou pokroky tak rychle, že to děsně moc motivuje! Stojí to za to na pár měsíců se do toho fakt zakousnout. :sunglasses:
19. pro 2015 v 19:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jestli pořád ještě kojíš, rozhodně nedrž žádné diety. Jez zdravě, vyváženě. Co se sportu týče, co takhle plavání nebo každodenní procházky + posilovací cviky na břicho? :slight_smile:
28. pro 2015 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hespea ty brdo,taky bych chtela takhle vypadat,vypadas uzasne....u me to ztroskotava na slabe vuli...
28. pro 2015 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě pomohlo časté kojení, děloha se pak pěkně zarolovala... I když nakonec mi bříšku zůstalo taky, zaprvé proto, že jsem měla dva císaře a zadruhé proto, že mám ulcerozní kolitidu a jsem často nafouklá, když sním něco co nemám.... :unamused:
4. bře 2016 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od olga419.
Maminky, jsem skoro rok po porodu a kg nejdou dolů ani když bych se rozkrájela.Už nevím co s tím. Máte nějakou osvědčenou dietu?
6. říj 2016 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hespea super postava, já měla ploché bříško před porodem. Teď mi každý říká že vypadám hubenejsi než před porodem, shodila jsem hodně nohy a zadek, ale na bříšku mám volnou kůži. Můžu mít dotaz jaké cviky doma děláš? Jsem 3měsíce po porodu tak nevím co vše už můžu. Jinak postavu ti můžu jen tiše závidět ;)
10. říj 2016 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také bych ráda zhubla, po zimě se chci vrátit ke kolu. dívala jsem se na kolokočárek.cz. s miminkem to půjde určitě snáz ;)
28. led v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, obnovuji diskuzi :slight_smile: jsem 4apul mesice po porodu, ac jsem akivne sportovala i v tehu, neprezirala se, tak jsem nabobtnala o uzasnych 22kg, asi 10 zustalo v porodnici, dalsi dve jsem nejak shodila a dal to proste nejde, ani kdybych se rozkrajela! Denne chodim na dlouhe prochazky (10km) o vikendu chodime na dlouhe vylety (15-20km), pokud je tepleji jezdime k tomu jeste na inline (svizne taky 15-20km), nezeru, snazim se jist pravidelne, kdyz me honi mlsna vezmu si ovoce nebo polystyren postrasenej trosickou cokolady a vaha se proste nehne to je k zblaneni!
Kojim temer plne
21. dub v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek