Jste spokojené se svým tělem?

sorboni30
8. únor 2023

Maminky dětí, jste spokojené se svým tělem? Respektive váhou? Ráda bych se zeptala, jak často cvicite a co?
Potřebuju zpevnit tělo.. zhubnout není problém, ale kůže je po zhubnutí povisla, hlavně tedy stehna a zadek je neforemný.. Tak si říkám jak cvičí jiné maminky?
Rotoped? Nějaké cvičení podle tv? A jak dlouho a kolikrát týdně?
A kolik času věnujete samy sobě?
Děkuju

sorboni30
autor
13. únor 2023

@tereza0111 no právě.. doma je chlap na neschopence a jediné co dám je odpo cvičení na 40min na elektrickém krokovaci. U tv cvičit hopsat , to sedí čumí na mě a usmívá se a mě to štve 😉🤣 necu aby na mě cumel. Čekám kdy půjde do práce konečně a budu mít svůj rezim

sorboni30
autor
13. únor 2023

@fandysek_1 jak staré máš děti? 😉 Ono se třema je to těžsi, proto jsem se i ptala 😃

gertha
13. únor 2023

@sorboni30 samozřejmě chápu, že každé z nás vyhovuje něco jiného. Já zase potřebuju vzduch a posilovny mě tolik duševně nepotěší, jako pobyt venku. Běhání s kočárkem byla znouzectnost a nakonec je to jednoduchý, účinný systém a neřeším hlídání 🙂 starat se o sebe potřebuji k duševní rovnováze, jak si nalakuju nehty a hodím rudou pusu, jsem úplně jiná žena, která zvládne všechny nástrahy všedního dne 🙂)))

tereza0111
13. únor 2023

@sorboni30 rekni mu, ze jestli chce vyrysovanou zenu, at se odebere na chvilku do jineho pokoje :D je to 10 minutek, to zvladne :D

fandysek_1
13. únor 2023

@sorboni30 2, 4 a 5 let. Jsou naučený, že cvičím a cvičí taky. Ve školce moc nejsou. Jsou neustále nemocný. Na rotopedu jezdí taky.

michaela666
13. únor 2023

Po ránu si říkám, že z opice slavíka prostě neudělám. 😃 Měřím 156 cm a vždycky jsem si přála být vyšší. 🤷Prsa skoro žádná, ale na zvětšení nemám odvahu ani finance. Na cvičení moc nejsem, ale denně se snažím ujít minimálně 10 tisíc kroků. Většinou dám skoro dvakrát tolik, a část rychlejší chůzí, autem prakticky nejezdím. Vždycky si říkám, že to dělám, abych měla hezký zadek. 😃
Obdivuju vás všechny, že na sobě tak makáte. 👍

fandysek_1
13. únor 2023

@sorboni30 já mám teda ještě další rituály a chvilky pro sebe. Ráno tříminutová maska a obličejová masáž s růžovou vodou a arganovym olejem. To se snažím dělat denně. Chtěla bych i nová prsa, ale to jsem řekla, že až dám dolů 15 kg. To jsem více méně dala, ale řekla jsem si dalších 15.

blondynka400
14. únor 2023

@whocares to jsi špatně pochopila, je to i pro lidi, co "nic" nedělají. Jen počítej s tím, že tě na začátku bude poté bolet celý člověk 😀. Ale zase výsledky budou o to viditelnejsi....

alicie_k
15. únor 2023

@sorboni30 Sama. Jdu na kliniku která ani s pojišťovnami nespolupracuje. Myslím že by to pojišťovna v mém případě jistojistě ani neuhradila. Velikost mám 65G - tedy před dětmi mi to naměřili - a teď působením gravitace, těhotenství a kojení je mám už téměř na břiše 🙄 prsa jsem měla narostlá jako první ze třídy, dodnes si nesu komplexy že se mi kluci nedívali do očí ale na prsa, nesnášela jsem výstřihy, plavky…

crosst
Odpověď byla odstraněná
Zobraz