Jste spokojené se svou svatbou?

klokanka31
10. bře 2023

Napadlo mě téma na odlehčenou diskuzi 😊
Jak jste spokojené se svou svatbou? Byla podle vašich snů, nebo byste na ní něco změnily? Šaty, hosty, místo, ženicha nebo další věci? 😃

dvacka20
10. bře 2023

@klokanka31 tchýni😂 která to docela podělala..holt nepochopila, že už svoje DVĚ svatby měla😆😆 jinak nic.

klokanka31
autor
10. bře 2023

@dvacka20 Moje tchýně zas nechápala že je na svatbě a ne na pohřbu 😄

dvacka20
10. bře 2023

@klokanka31 přišla v černém? Ta moje ano a s útrpným výrazem😆

shirilka
10. bře 2023

@klokanka31 Ne, všechno bylo TOP, ale chtěla bych tam být ještě jednou jako host 😄

jaja01k
10. bře 2023

My jsme měli naprosto příšerného dýdžeje 😀 Všechno ostatní super 🙂

martinka_33
10. bře 2023

Druhou svatbu bych neměnila, byla podle mých představ ❤ Na první bych vyměnila ženicha - jo už tehdy, když se ten debil ožral a pak blil do příkopu 🤮

klokanka31
autor
10. bře 2023

@dvacka20 To ne, ale měla pohřební ksicht celou dobu, a strašně zoufale funěla, tak hodně že je to slyšet i na svatebním videu když vedla mého muže k oltáři. No trapas, už hodně let to video nechci ani vidět 😁

agneska7
10. bře 2023

Změnila bych úplně vše, kromě manžela 😁 .... Teď když to vidím zpětně tak jsme se měly spíš na svatbu vykašlat

klokanka31
autor
10. bře 2023
klokanka31
autor
10. bře 2023

@agneska7 My si někdy říkáme že jsme si měli svatbu udělat až teď. Spoustu věcí bysme změnili a nenechali si do ničeho krafat

dvacka20
10. bře 2023

@klokanka31 🤣🤣 promiň, ale úplně to slyším😂😂

mari90
10. bře 2023

@klokanka31 já počasí, chtěla jsem krásné jarní počasí vše rozkvetlé k tomu slunce, místo toho mlha, že bylo sotva vidět a kosa jako v lednu 😃

amazienka
10. bře 2023

Jo, to moje tchýně přišla v černý dlouhý róbě, že ona nemá co slavit 😅

teenyel
10. bře 2023

Prvni svatba byla takova ta velka klasika. Hodne lidi atd, cely den jsme se moc nezastavili a snazili se venovat hostum. Takze se zenichem jsme na sebe moc prostor nemeli. Navic jsem si vybrala obri saty, se kterymi byl problem zacouvat do kabinky na WC a silene tezkou kytici, ktera mi lamala ruku na obradu 🙈 Druha svatba byla nebe a dudy, brali jsme se na Bali jen ve 2 + se pridala kamaradka, co nam neco natocila a nafotila. Zbytek nasich "svatebcanu" byli tamni a bylo to fajn. Klidne, beze stresu, zadne pripravy krom domluveni s clovekem, co to tam zorganizoval. Zadne premysleni nad kytkami, vyzdobou, zasedacim poradkem, pozvankami, proste nic 😁 jeste jsme ten den vyrazili na vylet, ze jsem na sebe hodila jen kratsi saty a mohlo se pokracovat. Byl to zazitek, oddaval nas jejich svaty muz, zazili jsme nejake jejich tradice, jejich hostinu, prekvapili me krasnou kytkou. Na tom bych nemenila nic 🙂 mozna jen ze bych se nenechala licit a cesat od jejich "vizazistky", ktera me nalicila jejich tradicnejsim zpusobem a ja si pripadala docela divne 😁 ale co, rikala jsem si, ze to mam alespon se vsim vsudy. Jen jsem odmitla typicky svatebni Balijsky odev, protoze jsme chteli vlastni obleceni. Klasicke saty a u chlapa svetle kalhoty a bilou kosili.

95newmommy2020
10. bře 2023

Jako ja jsem spokojena, ze to mam za sebou. Znovu bych to absolvovat nechtela. :D Ale pokud bych neco zmenila tak, bych nezapomnela objednat dort a prstynky resila driv nez tyden pred svatbou, mozna kdybych si dala vic casu, tak bych si sehnala i zavoj. 😂 Nase svatba byla zvlastni, me se to nechtelo resit, tak jsem to nechala na chlapovi, a ten na vetsinu nalezitosti jako dort, svatebni menu, dekoraci, hostinu, vysluzku, kapelu, pozvanky jednoduse zapomnel. Objednal jen restauraci, ale kazdej sinobjednal z listku. 😃

95newmommy2020
10. bře 2023

Jinak zeny, ja taky ted byla na svatbe jako host v cerny, protoze v tom jedinym nevypadam tak blbe. Ne ze bych to myslela nejak spatne. 🙈😂

martinka_33
10. bře 2023

@teenyel tak takovou exotiku bych taky nechala líbit 😍

martinka_33
10. bře 2023

@95newmommy2020 podruhé jsem se vdávala v černých metalových šatech, muž v džínách a kožené bundè.

apokalismus
10. bře 2023

@klokanka31 všechno!!! Od A po Z 😂 takže hlavně že to je za námi...

teenyel
10. bře 2023

@martinka_33 exotika, teplo, slunicko, klid, hlavne to konecne bylo jen o nas a ne o tom, zda bude spokojenych 80 jinych lidi. My jsme oba byli uz rozvedeni a jednu takto velkou svatbu jsme si uz uzili, takze jsme si rekli, ze kdyz se vezmeme, tak ve 2 na plazi a spojime to se svatebni cestou. Jinak kdyz pocitam krom obleceni a prstynku, co nas tam svatba stala, tak to bylo komplet se vsim 15 tis a to jsme meli v cene krom svatby jeste 2 dny vylety (cele dne, auto s cesky mluvicim pruvodcem a se zahrnutymi vstupy na planovana mista), 1 noc ubytovani se snidani a ranni rybareni. Takze co vic si prat 😁👍

hani_na
10. bře 2023

Taky bych změnila vše, neužila jsem si to. Nejsem romantický typ, mně by stačil úřad, dva svědci a tradá na dovču.

malinkata
10. bře 2023

Nevdavat se těhotná.
Sice v 5 měsíci a bylo mi dobře, ale neužila jsem si to, jak bych chtěla.
Podruhé si mě zatím vzít nechce 🤣

eviicka
10. bře 2023

Na posvatební grilovačku více lidí na výpomoc s organizací 😂
Jinak asi nic 🙂

superkousky
10. bře 2023

Popravdě, já chtěla tajnou svatbu a pak rozeslat SMS.. Manžel nesouhlasil. Zpětně můžu říct, že jsem byla spokojená a nic bych neměnila. I když lidi bylo víc, než jsem si představovala.

ajja87
10. bře 2023

No po svatbě jsem byla spokojena, že jsme měli krásnou svatbu, ze všechno klaplo, ze se zenich neopil, ze jsme si to fakt užili, ale zpětně bych více přemýšlela nad oznámením (které nam bylo zkritizovano, ale to vem čert), ale asi největší chyba byla fotograf, který se zaměřil pouze na minutové fotky, kde opravdu se nepotrebuju dívat některým kamarádkám do výstřihu, na rozhovory babicek nad jídlem, a různé grimasy a pozy na tanečním parketu.ze společného focení máme jednu použitelnou fotku, chybí důležité okamžiky jako podpisy,pusa atd. Přitom jsem mu posilala jasnoh představu o tom co bych chtěla, ale bohužel v rámci euforie v den D jsem prostě nějak jeho pristup neřešila a pak nad fotkami brecela. A taky bych si vybrala jine šaty, měla jsem ma výběr ze dvou a už když jsem je dovezal tehdy z půjčovny, jsem věděla, ze bych byla stastnejsi z těch druhých. Jo a taky lituju, ze jsme neměli kameramana.

g_m
10. bře 2023

Jsem maximalne spokojena. Meli jsme velkou svatbu cca 90lidi a bylo to bozi. Vubec nic bych neměnila a hrozne rada na to vzpominam...

daasqua
10. bře 2023

Řekla bych předem prarodičům, že při focení mají koukat do foťáku a usmívat se, ne čumět zamračeni někam do nebe. Jediný můj táta (brigádní fotograf) se uměl zatvarit a koukat kam má. Ostatní čumeli okolo a do nebe. Jinak fotky super, fotografka kvalitní.

zuzkasim
10. bře 2023

Odmítli jsme fotografa z finančních důvodů a dnes mě to mrzí. Jinak asi nic, malá svatba, hodně narychlo chystaná, krásný den, asi se téměř vše vydařilo. Nebyl tam můj taťka, který odmítl účast, dnes už by asi neodmítl, ale tehdy to tak bylo, mrzí mě to, ale byla to jeho volba. A teda důležitější je to manželství🙂

dura175
10. bře 2023

My měli svatbu malou a bylo to super, užívala jsem si ten den od rána do večera, vše v klidu a pohodě, žádné zbytečné prostoje. Neměnila bych nic. Kdybych se ale vdávala podruhé, odbydu to jen na úřadě, přece jen to zařizování a chystání bylo náročné i pro malý počet hostů.

lvl16
10. bře 2023

Já bych si asi vybrala jiné šaty, ale byl to nejkrásnější den v měla životě 🙂. Moc jsme si to užili. A mrzí mě, že nemáme video. Za pár let plánujeme obnovení manželského slibu.