Svatba - svatební noc. Kdyby nebyla, byly byste s tím v pohodě?

20. únor 2022

Dobrý večer

Chci se zeptat jak by jste byli v pohodě s tim že nebudete mit svatební noc že budete sami s manželem .

Jde mi to ze příteluv sveděk nema holku už a je z daleka a ma spat u nas . Kdyz ji mel byla dohoda ze pujdeme vsichni na pokoj kazdy do svych pokoju a ze s manzelem bude sami kdyz mame i hlidani .
Jenze ted to na hotel nejde protoze je blby aby tam byl on sam takze budeme u nas takze ja budu odstrcena protoze vecer pujdou spolu pit ze jo . A bavit se spolu .
Ja nepiju takze pujdu max jak ridic jupi me si vsimat nebude a bude se bavit jen s nim

g_m
20. únor 2022

Uprimne svatebni noc je ve většině pripadu stejne to, ze zenich s nevěstou padnou do postele a usnou jako spalci. My tak sli spat ve 3 v noci...
A pokud se ti to nelibi, neres to tady, ale s budoucim manzelem. Ja bych to tak rozhodne nechtela.

g_m
20. únor 2022

A urcite neni blbe, aby kamos sel sam na hotel. Tohle musi pochopit.

escapelle
20. únor 2022

To,že většinou žádná svatební noc není,je pravda. Nicméně kdyby šel novomanžel po svatbe pít s kámošem,který je předpokládám dospělý a nemůže jít sám na hotel,místo aby byl se mnou...tvl já bych si ho snad ani nevzala😂😂😂

nekiaxy
20. únor 2022

Vuci kamaradovi zad e zavazky nemate. Hotel nerusit. Na svatbe bude tak dlouho, jak bude chtit, pak pujde na svuj pokoj. V cem je problem? Kdyby nebyl z daleka, tsk nepujde domu sam? Neresite to zbytecne za nej?

camelinka
20. únor 2022

Ja bych typka vubec neresila, nejspis uz je velkej a nebude sam na pokoji brecet😅😎
A kdyby sel novomanzel radsi chlastat s kamosem, nez byt se mnou, tak asi uplne hepy jak grepy, nebudu😅...Ikdyz s exem sme sli spat uplne zvlast, protoze kazdy odpadl jinde😁🤷😅

klokanka31
20. únor 2022

Svatební noc fakt nevypadá většinou jak si každý představuje...a nevím proč rušit hotel,třeba si tam kamarád vezme na pokoj nějakou tvou kámošku co víš...😄

jako_mala_holka
20. únor 2022

Cože 😲😂 moje první reakce byla, že jsem manželovi řekla, že dívej, to bych si tě snad ani nevzala 😄
Jo a svatební noc... Hm, tak já byla mrtvá kolem 9 večer, o půlnoci už jsme oba spali a nic nebylo... Ale já teda nic ani nečekala, nemám v tomhle nereálné představy... Vstávala jsem ten den v 5 ráno, svatbu jsme měli přes 80km od bydliště mých rodičů, kde jsem spala noc před svatbou... Takže tak no... nijak nás to nepoznamenalo 😄

kacaba85
20. únor 2022

No na takovou svatbu bych se teda netěšila. Upřímně? Kamarád - křen by mi vadil, i kdybych nečekala žádnou vášnivou noc. A tomu kamarádovi to není blbé, takhle vám tam překážet?

areh
20. únor 2022

A to kamarádovi nevadí, že vám bude dělat křena? Ptali jste se ho vůbec? To bych radši jela nonstop než se cpát k novomanželům 🤦🏼‍♀️

izz76
20. únor 2022

Svatební noc měla ten správný efekt v dobách kdy nebyl sex před svatbou. Teď už je to úplně jedno, na druhou stranu je to váš den a jestli ty chceš svatební noc, svědek by neměl být překážka, to snad sám od sebe by měl pochopit.

zuzkasim
20. únor 2022

Aha, to jsem ani netušila, že u tolika lidí svatební noc vlastně ani neproběhne🙂 U nás teda jo (i když poprvé to nebylo, byla jsem ve 4. měsíci). Každopádně byla by to moje svatba, kterou si hodlám užít pokud možno 1x v životě, takže kamaráda bych poslala na hotel a já s mužem bych byla tam, kde je to nám milé. Ve svatební den jsou přece nejdůležitějšími osobami ženich a nevěsta, ne svědek, byť z daleka.

ee.liska
20. únor 2022

Teda my jsme měli krásnou svatební noc 🙂
Kamarádovi zamluvte hotel a Adios 😁😁😁

emillyhk
20. únor 2022

No, já si o svatební noci moc iluze nedělala, noc před svatbou jsem spala sotva tři hodiny, od rána na nohou, spousta vjemů, dojmů... Čekala jsem, že po příjezdu domů dáme sprchu a odpadneme. 😂Nakonec "svatební noc" proběhla, bylo to opravdu jiné než normálně, ty emoce a atmosféra celého dne 😍 Z představy, že nám u toho kření svědek bych nebyla kdovíjak šťastná. Je to dospělý chlap, jednu noc na hotelu zvládne 😉

gracinka7
20. únor 2022

Co svatební noc ve třech? To bude zážitek na celý život 😁
Ne, normálně bych ho poslala spát jinam, je to velký kluk 😉

martt
20. únor 2022

Mne nepřijde blbí , aby byl na hotelu. S mým manželem jsme také měli na svatbě jeho kamaráda, s kterým se rozešla přítelkyně týden před svatbou. Byl také zdaleka a bylo domluvené, že bude spát na hotelu sam. Na konec kamarád nepil a jel navečer domu , protože mu nebylo moc psychicky ok. Což jsme samozřejmě chápali.

veruuu_kubesovic
20. únor 2022

Tak ty se vdavas a řešíš co bude dělat dospělý kámoš tvého nastávajících manzela🤦‍♀️? Tak se snad nějak zabaví ne? Není mu 5, abyste ho museli bavit v noci vy dva...
Jinak svatební noc... dostali jsme se kolem 4h ráno do postele, prokecali až do rána, včetně sexu a co dělal kdo ostatní mi bylo tak nějak fuk, byl to náš den...

mandala
20. únor 2022

Mě by nevadilo, kdyby kamarád přespal u nás, ale pouze přespal, žádné další chlastání bych neakceptovala, to snad musí být jasné jak ženichovi, tak kamarádovi...

leilinka1234
20. únor 2022

Tak u nás proběhlo svatební ráno 😁 Křena bych doma nechtěla a moc dobře vím, že mezi našimi hosty by ani takový "kamarád", který by křena o svatební noci chtěl dělat, nebyl 😀 on si na hotelu poradí, je to velkej kluk...

michaela_2
20. únor 2022

Ne, nebyla bych s tímhle v pohodě 😃
Ještě tak to přespání u vás doma ok - i kdyz teda nechápu, proč jste rušili ten hotel, já kdyz byla na svatbě kamarádce v zahraničí a manžel hlídal doma deti, také jsem měla zamluvený pokoj na hotelu - co je na tom divného?? 😃
Ale aby šel ženich se svědkem ještě někam chlastat sám, úplně jinam, tak to je vrchol! 😃

A to si jen predstavujes tenhle scénář nějak hypoteticky nebo je nejakej chlap vážně takovej osel a má to takhle naplánované??

alishka111
20. únor 2022

Ježis proč by bylo blbý, že dospělý muž bude sám na hotelu? Blbý, a to podle mě extrémně, je být s novomanželi... i když jako většinou padnou a spí, co má u nich co dělat "cizí" chlap???

autor
20. únor 2022

@michaela_2 tak jelikoz ja nesmim pit. Tak se obavam ze toho bude schopny .

la_amanita
20. únor 2022

U nás spala moje svědkyně. Všichni jsme počítali s tím, že stejně žádný sex nebude, protože to spíš propaříme, což se taky stalo.

ee.liska
20. únor 2022

To mu moc nevěříš teda ☹ A on ti na to řekl co?

janina228
20. únor 2022

Tak mě by snad nevadilo ani tak tolik to, že by ještě někdo někde byl, ale ta představa, že by místo klidně i v uvozovkách "svatební noci" dal manžel přednost tomu, že se půjde sám zlejt se svědkem.. myslím že je spousta jiných dobrých dní na obrážení hospod než svatební večer.. a ještě abys jim k tomu řídila.. no .. nádhera..

felixfelicis
20. únor 2022

Lidi, kdo chce mit svatebni noc, tak si ji udela (to jen k tem recem, ze stejne zadna nebude). Kamarad je dospely, urcite to zvladne sam, v tom bych udelala predem vsem dostatecne jasno.

zmrzlinka
20. únor 2022

tak to já bych si takového chlapa asi nebrala ....

madbetka
20. únor 2022

Já bych asi hned ovdověla vlastní rukou, kdyby můj novomanžel místo noci se mnou (i kdyby měla být bez sexu) chlastal s kamarádem 😁

Každopádně svatební noc byla jedna z našich nejkrásnějších společných nocí a připravit bych se o ni nenechala 🙂

bemo
20. únor 2022

Svatební noc je, většinou, jednou za život a i kdybyste měli padnout jen do postele bez jakýchkoliv intimností, tak byste to měli udělat. A není vůbec normální aby svatební noc novomanželé prožili odděleně.

marketka_m
20. únor 2022

Nebyla bych vklidu.byt vama domluvim si i pro sebe nekde nocleh mimo domov se snidani..ja vstavala v 6 ve svatebni den.parili jsme do 3 do rana...svatebni noc probehla...ale rano jsme ji teda v plnem sile zopakovali 🙂 a nejde o to zda sex bude nebo ne...za mne je to o tom ze je to muj den..a nrmam mit na starosti nejake hosty...vsak i svatebni den se predava svedkum..my si mame uzivat..drzim palce at si situaci vykomunikujete hlavne doma...v poklidu,s laskou,se sdilenim se svymi myslenkami a pocitami.

levandule_k
21. únor 2022

Já bych se manžela zeptala, jestli jsem pro něj důležitější já, nebo kámoš svědek. Jeho chování by se mě dotklo, protože dává přednost kamarádovi přede mnou. Měli bychom spolu několik rozhovorů, kde bych se mu snažila vysvětlit, proč je pro mě důležitá svatební noc, ať už budou 3 žhavá čísla, nebo padnete únavou a budete spát jen spolu vedle sebe. Snažila bych se o klidný rozhovor, protože se znám a někdy umím být dost drsná.

Na pití s kamarádem má snad rozlučku.

Nevidím nic špatného na tom, že jde někdo sám na hotel. To je prostě splněný sen, pohoda, klídek, nemusím se o nic starat, snídani mi někdo nachystá, pokoj po mě někdo uklidí.