Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co na kašel 10ti měsíčnímu dítěti?

power700
5. říj 2008

Ahpjky, naše malá má už asi tři dny rýmu, kapu ji do nosánku Libenar a ted začala pokášlávat. Co by jste mi na to poradily? nebo raději zajít k mudře?

gabinaf
5. říj 2008

My jsme zrovna doléčili kašel, zabral nám stoptusin, dávala jsem mu 9 kapek do čaje na celý den a za 3 dny bylo po kašli. Může se dávat 9 kapek 3 x denně (nad 7 kg), ale já to míchala jenom jednou a nosila jsem mu nový čaj s kapkama na noc, kdyby se probudil ...

kristi
5. říj 2008

treba Hedelix je taky fajnovej

amina
5. říj 2008

Záleží na typu kašlíku, zajdi se poradit do lékárny. Když nemá teplotu, asi bych zatím s návštěvou lékáře vyčkala, stejně neporadí nic moc jiného.

kar.la
5. říj 2008

My byli poprvé s kašlem u Dr., ale u malé to je vždy tak, že kašle u rýmy, protože má takovou tu zadní rýmu, je zahleněná, padá ji to do krku a to ji dusí a nutí kašlat. Na to je buď ucosovlan pro děti nebo Stopptusin. Dáváme 9kapek 3x denně, ale tam se musí hodné pít, takže pokud dítě moc nechce čajíky, tak ty kapky nejsou vhodné.

kar.la
5. říj 2008

Mucosolvan tam mělo být 😉

radka.m.
5. říj 2008

nemůžeš nasadit jakkýkoliv sirup na kašel,přesně,jak píše amina-záleží na typu kašle.mucosolvan se používá na zředění hlenu a na vlhký kašel,stopptusin je zase na suchý kašel.ten libenar je jenom na propláchnutí nosánku,takže proti rýmě ti nepomůže.nejlepší je vincentka ve spreji,nebo nasivin-oboje kapky mají dost minerálů na obnovení poškozené sliznice rýmou.ten libenar je prakticky jenom voda,a taky zkus odsávat,nejlepší je odsávačka na vysavač.

andy80
5. říj 2008

Mucosolvan nebo Hedelix

pechojda
1. říj 2015

Zdravim,prosim o radu jakoukoliv. Ma 10ti mesicni dcerka ma hrozny suchy kasel a nic nam nepomaha. Uz jsem zoufala. Poradte prosim dekuji

pecora
1. říj 2015

@pechojda nam na suchy kasel pomohl Sinecod (nevim jestli jste zkouseli). Pry je dobry i stoptusin ale ten do malyho nedostanu, je vazne odporny 🙂

katerinasandova
6. pro 2016

@radka.m. Já používám Libenar teda na rýmu takovou tu slabší průhlednou vytékající ne nic velkýho. A ne proto, že bych si to sama tak řekla ale proto, že mi to řekla Mudr a paní v lékárně potvrdila.