Jaké máte zkušenosti s hračkami, které pomáhají stimulovat rozvoj smyslů u dětí? Napíšete nám?

misa_fisherprice
Moderátor
7. lis 2017

Sama si dobře vzpomínám, jak jsem dceři pořídila mluvícího pejska od FISHER PRICE a dcera s ním opravdu rostla a dobře se vyvíjela. Její první obrázky byly stále s ním a o něm.
Ráda na to období vzpomínám.❤

A co vy?

Napíšete nám? Podělíte se o své zkušenosti?

BeatBo a jeho kamarádi také ocení vaše příspěvky😅

petrasik
7. lis 2017

Mluvícího pejska jsem pořídila dceři teprve teď v jejím roce a nyní je na cestě k nám. Ale miluje dálkový ovladač, který jí vždy rozesměje a přiměje tancovat. Zatím nikdy nezůstal bez reakce a věřím, že pejska si oblíbí ještě více!

makynaeliska
7. lis 2017

Kdyz to vezmu podle prvni dcery,tak tam to bylo jako u vas,pejsek ten mluvici s ni chodil vsude,dostala ho tenkrat od me mamky a kdyz se ho “zbavovala “ bylo ji skoro pet a pejsek uz vypadal jako bezdomovec opravdu ho tahala vsude

igiana
7. lis 2017

Mluviciho pejska uz mame nekolik let a krome toho ze deti s ním radi spivaji, "ochutnal" uz ze vsech prikrmu, protoze pri kŕmení im ho musim zapnout, lepe jim chutná. Syn diky srdicku na nem pekne používa ukazovacek.
Když byl úplne mrnavej dostal chrastitko na kterem slunicko behá hore a dolu a to ho doted fascinuje.
No a abych nezapomnela na kresilko to je super.

k_pusinka
7. lis 2017

Mluvící pejsek byl u male od pul roku - obcas ho pomackala a utrhl a mu dratek v uchu, takze funguje bez ucha. Naucila se dlouze drzet srdicko a pouštět tim celou sérii pejska. Myslela sem si ze bude mit vetsi uspech. Ted lezi uz rok v krabici kterou cas od casu prohrabe ale moc si ho nevšímá :( asi jeho cas teprve prijde. Dobre ale je ze ma naposlouchane ty písničky 🙂 takze kdyz nekde vidi hlava ramena kolena.... nebo hvezdicku tak si najednou vzpomene ze v ty krabici je 😄 Ma take pejskove auticko - to ale jede tak ze je tam snad na druhe úrovni a ted rychle... a nebo pomalu - no tak tady s tim jezdi a vzdycky kdyz je prave ta rychlá verze tak tady lítá me jak stíhačky a kdyz pomalá tak se plouzime 🙂 takze ji to vlastne dava to ze chápe uz opaky rychle a pomalu 👍

lagerthaa
7. lis 2017

Dcera má takových hraček spoustu ale žádnou elektronickou ale moc jí přitahují přemýšlím že přehodnotím svůj názor na ně.

qintus
7. lis 2017

Mluvící pejskova sestřička u nás byla nejlepší volba pro první Vánoce! Ta hračka s námi procestovala kus světa a její písničky si zpívá celá rodina 😂

misa_fisherprice
autorModerátor
7. lis 2017

@qintus tak tady je i s pejskem🙂

lucyp13
7. lis 2017

Dceru vůbec nezaujal..letel do kouta a taky tam zůstal a myslim ze se vyviji dobře i bez něj ;)

lucka2092
7. lis 2017

Dcera pejska dostala na první Vánoce a moc si ho oblíbila teď ho darovala bráškovi a pejsek patří mezi nejoblíbenější hračky Šimonka, další hračku, kterou miluje je medvídek na spaní, bez něj ještě nikdy neusnul

pandice
7. lis 2017

Snažím se malého celkově rozvíjet a pár malých pomocníků se mi k tomu hodí. Když byl miminko vedly hlavně černobílé hračky, knížky a obrázky. Teď už máme všechno barevné, má rád dřevo, plast, blikající a hrající hračky. FP pejsek i piáno jsou u nás frekventované hračky, taky rád zkouší navlékat kroužky, vkládat tvary a bořit komíny. Všechny hračky pro rozvoj a stimulaci jsou ale "statické" a náš malý je tak rád v pohybu. Proto mě zaujala třeba programovatelná housenka (to by se zapojil i tatínek), nebo kutálející se míček BeatBo. Je super, že Fischer Price uvádí některé své hračky do pohybu ☺️

ivca1986
7. lis 2017

Starší dcera má odmalička mluvícího pejska a dost si s ním vyhraje doteď. (3 roky) Problém nastal teď, kdy už se o jejího pejska začala zajímat i mladší dcera (10 měsíců). Vidím to tak, že této mladší letos Ježíšek přinese pejskovu sestřičku. 😂

misa_fisherprice
autorModerátor
7. lis 2017

@pandice housenka je moc príma, posílám video🙂
FP PS HOUSENKA CODE-A-PILLAR

https://www.youtube.com/watch?v=jYCvh2llTb0
pavlina_2
8. lis 2017

Ahoj co by jste doporučili ročním chlapečkům aby nás to nezrujnovalo co nemají dvojčátka dvakrát ve stejném provedení je velký problém tak doufám, že letos něco vybereme, od Fisher-Price jsme měli velkou hrací deku a kluci jí zbožňovali strašně je bavilo točit vrtulkami, uklízela jsem jí teprve nedávno až když začali chodit a opírat se o hrazdu. Deka byla perfektně provedená, když začínali pást koníky a pružit na kolínkách deka se vůbec neshrnovala.

misa_fisherprice
autorModerátor
8. lis 2017

@pavlina_2 a co třeba FP VESELÉ JABLÍĆKO😉, je moc zábavné, učí děti barvy, čísla, písničky, fráze....z učení se rázem stane zábava. Krásné ráno. Míša

pavlina_2
8. lis 2017

@misa_fisherprice
Děkuji to vypadá supr, skvělý tip ještě mrknu, kde je nejlepší a objednám...děkujeme

minonnka
9. lis 2017

U nás také frčel pejsek, jezdil s námi i na víkendy k rodině, na delší cesty autem. Jednou jsme jeli do Maďarska do termálů, tak jsme brali arzenál hraček ať se děti nenudí. A po cestě nám začal pejsek v kufru zpívat, říkat básničky a hrát melodie...to už byl manžel po nějaké době na nervy a prý jak to půjde, zastaví a vysadí ho 😂 No nasmála jsem se a pejska ještě máme, cestu přežil bez úhony, jen manžel říkal, že mu některá z těch básniček pořád zvonila v hlavě i v práci a nemohl se jí zbavit 😀 Děti milují zvukové hračky 🙂
@pandice Ta housenka vypadá parádně, kvůli ní jsem doufala, že se na nás usměje štěstí v nedávné velké soutěži s FP či v testování 🙂

pitrsova
9. lis 2017

Máme pejskovu sestřičku a hraje si s ní celá rodina,za mě prima hračka 🙂