Hygiena a koupání. Užijeme si?

misa_fisherprice
7. pro 2017

Dobré dopoledne,

jelikož teď soutěžíte o Pejskovo umyvadlo, tak jsem si řekla, že vaše děti jistě potěší i príma hračka do vody a je to KAČENKA V KOULI od Fisher Price.
Děti milují vodu a hračky v ní.

Hračka je plná poutavých a veselých vzorů a potisků.🍀😅

Děti si ještě více užijí své koupání a budou mít velkou zábavu.

Mají vaše děti rády hračky do vody?

kjajule
7. pro 2017

Nestačím zírat vo všechno máte v nabídce. Koupání Natálka naprosto zboznuje stejně jako všechno co se vody týče. Tak myslím že takováhle koule s kacenkou nám opravdu moc chybí 😁😂.

verunkanatalka
7. pro 2017

Jéé to jsem měla já,když jsem byla malá...(už je to fakt dlouho...)To je nádhera..Verunka má do vody jen kostičky,ale kačenka je parádní,určitě přinese Ježíšek..

misa_fisherprice
autor
7. pro 2017

@kjajule
@verunkanatalka tak to je fajn, Ježíšek má inspiraci a třeba přinese hezké kamarády do vody. Príma den. Míša🐭

kkaatte
7. pro 2017

Jeee a my ji používali jako pomůcku při lezení. Do vany mi ji bylo líto, protože máme tvrdou vodu, tak by byla zničená 😉

mandyn
7. pro 2017

Kačka v kouli je perfektní, kluci se s ní koupou, jak tu psala @kkaatte , je to taky dobrá pomůcka při lezení a teď s ní občas i hrají bowling, kačenka toho vydrží opravdu hodně 😍

nikinelinaty
7. pro 2017

jak jsem už ráno paní Míšo posílala fotku Tobík miluje koupaní od mala nekřičí kdežko holky od mala ječely jako tur dokud nebyly oblečený.
Takže pro mně je to radost ho koupat.
A hračky do vany máme jen pár a tuto kačenku vidím tedy poprvé.

Takže to by možná už z té vody nevylezl 🙂)

ivca1986
7. pro 2017

U nás ve vaně je kromě Markétky a Gábinky ještě celá zoologická zahrada... spousta kačenek, kapřík, delfín, žába, chobotnice, plavací včelky, konvičky a holky pak nemůžeme dostat ven. 😆😆

luca16
7. pro 2017

Juuu, ta kačenka je senzační. Máme doma podobnou hračku, ale je stoletá. Taky koule s trochou vody a plavou v ní malinkaté kačenky. Holky jí milují.

makynaeliska
7. pro 2017

Tak tuhle kachnicku ale teda zlutou ma Vojta jeste po Elisce a je super,hlavne!!!On sni tak mlati o zem a koule zatim drzi coz fakt ocenuju ☺️

sabri12
7. pro 2017

Jeee to nakreslil syn , že by si přál jeho mladší brácha k Ježíškovi tu kačenku v kouli. Tak třeba se mu to splní uvidi kluci naši. 🙂

kaczorka
7. pro 2017

Náš Staníček má do vany nejraději gumovou kačenku a balonky,tohle je dva v jednom,super! 😉

ladeka
7. pro 2017

Nas ma nejradeji obycejnou houbu😂

popelka1984
7. pro 2017

Kačenku v kouli máme, občas i teď když mu jsou 3,5 roku si jí syn vezme do vany, koupím jí i pro příbuznou k narození děťátka. Mimochodem kačenka dost vydrží nebo spíš ta koule, tolikrát nám upadla na podlahu nebo jí malý schválně hodil jak míč a nikde neteče, nepraskla, super.

kika266
7. pro 2017

Mala bude mit dva a pul roku a je to vodni zivel, z bazenu ji nemuzu vytahnout ani po dvou hodinach bez place, ze jdeme domu. Domluvi ji jen to, ze jdeme do sprchy a tam taky tece voda 😀. Ve vane mame soustu kacenek i tu vasi a kelimku a preleva z jednoho do druheho 🙂

matty.
7. pro 2017

Kdyz se mala koupe jsou hracky a voda po cele koupelne 😀 ale je to sranda , ja jako mala byla stejná

janawaes
7. pro 2017

Mame tu prvni kacenku a maly si s ni vyhraje moc ve vane. I kdyz mame na koupani i jine hracky, tak bez kacenky to proste nejde 🙂, maly ji miluje a jak se mu rozbije, tak bude prusvih, ale stavena je dobre, uz se stalo ze letela z vany na dlazbu a prezila to 🙂

ivchez
8. pro 2017

Tak to je super inspirace pod stromeček. Ani jsem netušila, že něco takového máte v nabídce. Matýsek se nemohl do půl roku po operaci koupat, ale ted už to máme dovoleno a koupání miluje. Koupula jsem mu nějaké gumové hračky do vody, ale není na nich že neobsahují ftaláty a tak je raději dostali na hraní pejsci.
Takže díky za tip a v pondělí jdem koupit kachničku 😍

sitemaka
8. pro 2017

Koule je super,mmeli ji dva synove a ted ji honi po zahrade tchynin pes😂