Telefony, tablety, jablíčka a pastelky od Fisher Price. Máte je jako kamarády?

misa_fisherprice
6. pro 2017

Krásné ráno❤,

já vím, že kousátka a chrastítka větší děti nepotřebují😉.

U vás doma jsou již aktivnější hračky, jako právě tablety, chytré telefony, mikrofony, barevné pastelky, pejskovo piano... a to všechno od FISHER PRICE.

Jak si vaše děti hrají, komunikují, vyrůstají, zpívají a učí se pomocí těchto hraček? Baví je to? Rozvíjí je to?

Někteří z vás tyto interaktivní hračky vyhráli přímo od nás z Fisher Price. Jak si je vaše děti užívají?👏

Možná další nápad pro Ježíška, co myslíte?

Hezké ráno😇.

pekosek
6. pro 2017

I kdyz mame doma spoustu hracek od znacky fisher price zrovna tyto u nas chybi. Pastelky i jablicko jsem videla u kamaradky a i tyto hracky vypadaji velice zajimave. Tablet jsem jeste nemela moznost vice poznat.

septums
6. pro 2017

Myslim, ze zrovna s jablickem by si holky vyhraly obe ( 2,5 r a 1r) uvidime co jezisek prinese ;)

eva1987
6. pro 2017

Tablet jsem pořídila na Vánoce synovci, tak doufám že mu pomůže v rozvoji řeči, protože málo mluví - snad se tedy bude líbit 🙂 Uvažovala jsem, že malému koupím jablíčko, ale podle recenzí holek, je pro menší děti a my budeme mít rok, takže radši zvolím už hračky pro starší. Telefon ho zajímá, ale opravdový 😀 Má radar, na to jestli je to hračka nebo opravdový takže ho neoklamu 😀 Ale pastelky vypadají moc dobře 🙂

krteczech
6. pro 2017

Pastelky dostane malý od mojí sestry k Vánocům. Hrozně se mi líbí. On miluje všechno,.co zpívá. Mě se líbí, že to učí i barvy.

verunkanatalka
6. pro 2017

Mě se nejvíc líbí jablíčko a tablet..🙂

martyina
6. pro 2017

@misa_fisherprice tak mi máme doma pejskovu sestřičku, která je úžasná, i když má malá půl roku moc si ji užívá. Na Vánoce pro ni máme již koupený Fisher Price chytrý telefon. A již teď už víme že k oslavě 1. Roku bychom chtěli zakoupit tablet z obrázku🙂. Mám také ze svého dětství hráči domeček pro holky Fisher Price který je rovněž úžasný a já si ho moc užila a doufám že užije i má dcera. Ale pastelky mě také velice zaujaly, takže bych chtěla také časem pořídit.

golca
6. pro 2017

Syn slavil 4.12. jeden rok a dostal k narozeninam FP Pejska. Uplne jsme podlehli jeho kouzlu. Takze na Mikulase dostal tablet ❤
Moc se nam obema libi pisnicky, jsou chytlave, melodicke. A tablet blika, takze upouta pozornost. Ale jeho cas na vyuku jako takovou teprve prijde. Ocenuji moznosti ruznych urovni a hracku jako rostouci. Ze zkratka neomrzi po dvou mesicich.

Dobra tedy, na svatek (prosinec) mu jeste nejakou hracku FP poridim jako drobnost, ale FAKT chceme neco vyhrat na Vanoce 😀 jinak me ten prosinec zruinuje 😝 😉

sabri12
6. pro 2017

Zrovna na tyto hračky jsme koukali s manželem v hračkářství a byly velice zajímavé a lákavé líbili se nám. Ale od FP mame pár věcí doma.

saraphi
6. pro 2017

Malá dostala FP tablet k narozeninám a fakt nám pomáhá při cestě autem, ale kolikrát i doma... (banány, jablíčka, taky sladké jsou, to je svačina pro tebe - joo, občas mi to hučí v hlavě i hodinu poté :D) Takže za nás fakt super a jen doporučuji 🙂 Pastelky dostane malá k vánocům, tak jsme zvědaví, jak se jí to bude líbit. Jablíčko vidím, přiznám se, poprvé... hned mám pocit, že to musíme koupit též :D a tak leda nějak potají nenápadně a tatínkovi pak říct, že to máme PŘECE koupené už od října :D

misa_fisherprice
autor
6. pro 2017

@golca tak se budeme těšit, že s námi soutěžíte každý den😉

pandice
6. pro 2017

My během dní s Fisher-Price vyhráli kouzelné pastelky (ještě jednou moc děkujeme).
Jsou skvělé, malý se na nich naučil mačkat "tlačítka", když mu zahrají celou písničku o pastelkách, tak tancuje. Zkouší je zastrkávat, vytahování mu zatím jde lépe.
Na mě jsou trochu hlasitější, máme pár hraček od FP kde se dá hlasitost zvolit, jak jsem asi trochu rozmazlená 😀
Začínám přemýšlet nad telefonem, malý bere ty naše a běhá s nimi po bytě, tak by měl svůj a všichni bychom byli spokojení 👍

twoangels
6. pro 2017

U starších 2 děti jsme meli snad všechny FO hračky, které se u nás daly sehnat. Všechny jsem je poslala dál a teď máme třetího broučka a já se nestačím divit jak moc se sortiment FP rozšířil 👍 Vaše hračky jsou úžasné a FP chválím, kudy chodím 🍀 jsou téměř nerozbitné a děti zaujmou a hodně naučí 🍀🍀🍀 Děkujeme, že jste na českém trhu 💗

lagerthaa
7. pro 2017

Přemýšlím o pastelkách. Tablet a mobil mi pro dceru nepřijde vhodný

misa_fisherprice
autor
7. pro 2017

@pandice moc děkujeme za fotečku a také za hodnocení. Mějte se krásně a hezký den. Míša

ivchez
8. pro 2017

Vyhráli jsme hračky a musím doporučit jablíčko i pro ty nejmenší ci nezvladají zatím tlačítka Syn ho prostě miluje. Než jsme vyhráli koukala jsem po pastelkách. Dcera zase doporučuje tablet. U stolwčku vydrží sedět jak přibitý. Myslím, že jakákoli hračka od FP je super.