SOUTĚŽ o HiPP svačinky

lidka_hipp
16. říj 2015

Ideální svačinka by měla zasytit, dodat energii a živiny. Proto jsme vytvořili BIO müsli tyčinky bez přidaného cukru. Obsahují vlákninu, která je důležitá pro zdravé zažívání. Naopak v nich nenajdete žádné konzervanty, barviva a ani umělá aromata. Chutná dětem i dospělým 🙂 Více: http://goo.gl/72Wly2

Jaká svačinka má u vás úspěch? Napište mi, jaké svačinky děláte dětem a co jim chutná. Pět z vás se může těšit na náš svačinový balíček BIO müsli tyčinek, BIO oplatků a BIO 100 % ovocných kapsiček.

greplajda
17. říj 2015

Adámkovi na svačinku dávám nejčastěji ovoce (je v něm hodně vitamínů a mu chutná), přesnidávku, brumíka a nebo nějakou tyčinku.

haidi
18. říj 2015

U nas jednoznacne vedu kapsicky bez nich ani na krok 🙂 berieme ich so sebou vsade su prakticke a nemusim dcerku krmit ja napapa sa aj sama 😉

aneta15
18. říj 2015

Ja mam sedmiletou skolacku a kazdy den ji nechybi v krabicce na svacinu ovocna kapsicka 😉 Takze u nas palec nahoru za kapsicky 😵

flafla
18. říj 2015

Ráno si dám jablíčko, pak se vrhnu na mlíčko.
A odpoledne po mlíčku? sním ovocnou kapsičku.
Od pondělí do pátku, kousnu do Hipp oplatku.
O víkendu na výlet- musli tyčku já bych sněd!

halickovamarie
18. říj 2015

Naše děti milují jak ovoce, tak zeleninu. Pro malou není problém těma deseti zuby kousat okurek, nebo má hodně ráda červenou papriku. Starší zase mají rádi mrkvičku. Hodně maminek se diví, že naše děti jsou zeleninové, ale vidí to na nás s manželem a tak to papají taky. Necpeme děti ledajakými brumíky jak některé maminky. Občas dostanou sladkost, ale nepřeháníme to.

luciepisek
18. říj 2015

Nasemu chlapeckovi nejvice chutna cerstve ovoce k svacince.nejoblibenejsim se stal bananek.at uz rozmackany, nebo rozmixovany s lipankem a piskoty nebo s bilym jogurtem ;) popravde kapsicky jsme jeste nezkouseli.budu uprimna, zdaji se mi drahe :( nasemu andilkovi se snazim davat jen to nejlepsi pro nej, podle me vitaminy spise ziskam prave z pokrmu pripraveneho z cerstveho ovoce. Nekojim a malý neziskavá protilatky a slozky pro budovani silnejsi imunity, tudiz se musim postarat sama o aspon trochu silnejsi imunitu a to mlickem hipp bio combiotic, kteremu veřím a prave vitaminy. 🙂

verinikki
18. říj 2015

U nás je to hodně sezónní🙂 Aktuálně vyhrává na plné čáře nastrouhaná hruška s piškotkem a trochou jogurtu. Toho by náš miláček doma spořádal tunu. Zrovna minulý týden jsem ale objevila výhody ovocných kapsiček a k mému překvapení si malá s broskvovou kapsičkou hned poradila a vycucla ji málem na jeden zátah - autosedačka i oblečení čisté a malá najezená, takže naše nová oblíbená svačinka na cesty🙂

caklik
18. říj 2015

Náš mrňous miluje banán s čímkoliv, hlavně s pohankou a jogurtem. Když vyrážíme na cesty nebo na delší procházky, který má rád a nechci, aby ovoce nebo zelenina oschla nebo se nějak zabarvila, což nevypadá pěkně a stane se to i když je to v krabičce, bereme sebou ovocné kapsičky nebo právě tyto müsli tyčinky od Hipp. Prcek se rád o jídlo dělí, ale o tyto dvě věci ani náhodou. 🙂

zuzaaanka
18. říj 2015

Nas Honzik zboznuje ovocne kapsicky, nejlepsi je, kdyz jsou v akci, to pak nemame kam davat jidlo pro nas, vsude sama kapsicka😀 je to prakticke, staci vytahnout z kouzelne svacinove tasky, sundat uzaver a frrr, je po ni 🙂 jinak jablicko, hrusku, okurku a mrkev, to musi byt porad k dispozici a kukuricne krupky, krasne lepici taky 🙂

manma
18. říj 2015

U nás vede zdravá svačinka ovoce jablko, pomeranč, mandarinka a k tomu skvělá müsli tyčinka Hipp, kterou si ráda dám ke svačině k odpolední kávičce i já.