SOUTĚŽ o nové ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
10. říj 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se mi opravdu často 🙂 Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich nových Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili nové HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

bbrittany
11. říj 2015

Jako maminka jsem zjistila, že existuje pár věcí, které mají neuvěřitelně široké spektrum využití - například látkové pleny nebo právě vlhčené ubrousky. Vlastně ani sama nevím, jestli s nimi častěji čistím dcerčin zadeček a ručky, nebo tác na jídelní židličce.

marssyy
11. říj 2015

Také souhlasím, že čistící ubrousky jsou nejlepším vynálezem a slouží nejen k očistě dětského zadečku, také nosím v kabelce, další v autě, doma, ve školce, máme je prostě všude, opravdu nenahraditelný pomocník. Uklízím s nimi třeba palubní desku v autě, klávesnici u počítače. Nejkurióznější situace byla když jsme utírali na botičce hovínko, které jsme lapili na dětském hřišti 😠

luciepisek
11. říj 2015

Nu asi pro mě nejvtipnější chvíle použití ubrousků byla tato chvíle.
Připravuji takhle jednou příteli svačinu jitrnici s hořčicí a chlebem.u toho že zabavím malého v kuchyni.dala jsem si ho do chodítka , strčila mu do ruky vařečku.pak že umyji nádobí. meju, meju a mrknu na triko a tam nakydlej flek od hořčice. vemu vlhčené ubrousky setřu to nejhorší z trika, pak že ho sundám a dám do špíny.říkám si jsem to ale čuně.najednou cosi zacítím.... nebyl to bohužel flek od hořčice , ale jaksi dětské hovínko. můj malej brouček hrajíc si tiše v chodítku byl pokakaný , že to měl až na zádech a jak jsem ho dávala do chodítka tak to od něj jsem umazala tričko :D .
a můj přítel s ubrousky dokonce jednou umyl auto :D

mkrelo
11. říj 2015

Vlhčené ubrousky používáme na zadeček malého při přebalování,na upatlané ručičky,když jsme venku.Malý je občas strčí do pusy a zkouší, čím mu čistíme zadeček.Nedávno jsem s nimi utírala okno u auta,když jsme jeli kamarádce na svatbu a při čekání vykonal na okno potřebu pták a my neměli nic jiného u sebe. 🙂

evaviki
11. říj 2015

No asi nejnetypictejsi pouziti ubrousku maji moji rodice, slouzi jim na utreni zadku psa po venceni 😀 Kdyz jsem hlidala psa rodicum, taky jsem ho taky musela vlhcenyma ubrouskama utirat 😀 😀 😀 Jinak je davam synovi do skoly, beru s sebou na vylet, cistim si nimi palubku aute..

anetaho
11. říj 2015

Hipp utira prdelku celé naší rodince ;););)

prada11
11. říj 2015

My máme jen tříměsíční miminko, takže nic vtipné jsme z ubrouskami ještě nezažili. To nás teprve čeká ale už teď se na to těšíme. Tyhle ubrousky jsme už vyzkoušeli a můžu je všem jen doporučit. Jsou super a hlavně nesmrdi jak vetsina jinych(nemyslím hipp). Používám ubrousky ještě pro sebe. Když jdu ke svému doktoru, tak se mi hodí.

dubina
11. říj 2015

Ubrousky používáme na všechno! Na zadeček, na nosík při rýmě, na pusu po jídle, na ruce a oblečení venku, na kola kočáru 😀, když vjedeme do psího exkrementu, půjčujeme si je od malého i na čištění obuvi :D. Syn ubrousky miluje - hlavně je vytahovat, házet do koše a dokonce je cucat a pokoušet se je sníst 😀 .

petracig
11. říj 2015

Čistící ubrousky jsem ocenila hlavně v situacích, kdy častokrát kočárkem přejedu psí hovínko. Ubrousky si i s tímto krásně poradily 🙂

olidor
11. říj 2015

Má historka je stará 16 let. V té době nebyly vlhčené ubrousky zcela běžné 😒 Švagr koupil na služební cestě ( Německo ) mentolové, což nebylo pro mimi moc vhodné. Nějak to přesně nepochopil co vlastně sestra chce. Tak doma celkem dlouho ležely. Jednou šel manžel tehdá byl ještě přítel na hon. A nějak se necítil tak mě poprosil o toaletní papír. Dala jsem mu ubrousky a řekla, že je to mnohem lepší, protože je víc hygienické 😀 . No večer došel a opravdu mi vynadal. Protože ho to opravdu štípalo a chudák musel ještě po použití nachodit cca 15Km 😝

pita1
11. říj 2015

Hlavně malému velice dobře chutnají 😀 Chytá je do zubů a řechtá se tomu. Nejprve se mu vůbec nelíbilo, když jsem mu po každém jídle šmudlila pusinku, ale kolem roku už ju sám nastavoval a ve 13 měsících se utírá téměř sám 🙂

pavlinka88
11. říj 2015

Naše první miminko je zatím v bříšku, nicméně moje mamka zjistila, že vlhčené ubrousky jsou, mimo jiné, úžasné na mytí toalety. Kupuji úplně obyčejné a vše se s nimi vyčistí. Jinak pro své miminko se budu snažit vybrat určitě nějaké lepší, takže v nejbližší době po nich již začnu pokukovat.

joannah13
11. říj 2015

Ubrousky jsou ma zachrana. Pouzivam je oprvadu na vse mozne. Jiz nekolikrat zminovane uklizeni, na zadecek maleho, na odlicovani jsou nejlepsi, cistim s nimi boty.. pritel je pouziva na uklizeni v aute.. nedavno me pos...l ptak, tak jsem vytahla ubrousky z kabelky a bylo po fleku.. a treba v patek jsem je pouzivala, kdyz jsem mel pul pusy umrtvenou a koutkem mi neustale "utikaly" sliny 😀 tak, aby to neutirala tim tvrdym papirovam kapesnikem, pouzivala jsem prave ubrousky ;)

elabaj
11. říj 2015

Tak jsem se tu upřímně zasmála některým využitím a přidávám ty naše 😊. Tak jako všechny maminky používáme Hipp ubrousky na zadeček našeho broučka, utírám mu s nimi i uslintané ručičky, poblitý krček 😄 i s oblečením (které mimochodem prefektně vyčistí). Když mi malej hodí nálož mlíka do výstřihu, utírám i sebe. Nechybí nám balíček ani na WC, kde je to, aspoň za mě, výborná věc. Když není moc čas uklízet a lítat s kyblem a hadrou, vezmu vlhčený ubrousky a hned je po problému. Ovšem kupovala jsem si je už před těhotenstvím i v průběhu. Dělala jsem totiž gelové nehty a co vám budu povídat, kelímky od gelů jsou prostě po čase upatlané a za boha jsem nemohla přijít na tom čím je vyčistit! A pak mě napadlo vzít do ruky vlhčené ubrousky! A světe div se! Od té doby jsou kelímky čisté, odstraní krásně gel i ze štetců, oděvu a stolu. Je to náš každodenní pomocník a využití máme opravdu všude 🙂

margon
11. říj 2015

Našemu psovy na koule protože je má porad podrene a dodrene jak to dělá to opravdu nevím ale vlhčené ubrousky nam pomáhají a pak krémy 😁😁

katynecka
11. říj 2015

Používám je pořád a na vše 😉 při přebalování nemluvě 🙂 často se mi stává, že ta naše dračice začne tlačit až po otevření plenky... nejlépe v okamžiku kdy pod sebou nic nemá... Není nad to hodit pod ni právě vlhčený ubrousek a vše do něj pěkně pochytat 🙂 a že je to někdy umění 😉 pak se ubrousky s voňavou náloží sbalí a vyhodí 🙂 perfektní 🙂 princezna prostě šetří mamce práci v praní látkových plenek 😀
Dále pro mě byli naprosto nedocenitelné při rekonstrukci koupelny... Vynahrazovali mi sprchu 🙂
A perfektně vyčistí i chemoprénové lepidlo 😉

janamal37
11. říj 2015

Synek se jednou v dobrém úmyslu snažil vlhčeným ubrouskem "nakrmit" naši kočku.. jeho snahu kupodivu neocenila a dodnes spolu nekamarádí..🙂 🙂. Jinak HiPPíkovské ubrousky používám na mládě.. od hlavy až k patě. Občas se k nám dostanou darem i nějaké nevyhovující ubrousky od konkurenčních značek.. a těmi pak většinou leštím prkénko na WC 🙂 🙂.

wera8
11. říj 2015

Loni jsem tu psala, ze si mi s nima muz vylestil kopacky, no na zabiti, spletl si je s obycejnymi odmastujici co mam na pach a zdelal mi Hipp 😀
Letos mi nejvic zabraly na kocoura, mel virozu a blil kudy chudil na podlahu v kuchyni, no nez bych litala s hadrem a rejzakem tak jsem vzala opet malyho ubrousky Hipp a cistila to timto, mela jsem jistotu, ze to sebere vse a navic to krasne pak vonelo,zadny blitky 😀 a mandlovy olej mi tim i opecoval korkovou podlahu v ty kuchyni, no zkratka univerzalni vyrobek 😵
Ale dekuju pekne, tento zazitek opakovat nehodlam, vysla mi ta jeho viroza pekne draho 😠
Ale tak kocour je.zdravej a podlaha voni, "hip hip" hura 😵

vanilkacka
11. říj 2015

Jednou vezl manžel svého trošku víc opilého kamarada z nějaké akce a tomu se udělalo špatně.Manžel naštěstí stihl stáhnout okynko,ale auto bylo celý zvenku celý špinavý.No a protože ještě nebyla tma a nechtěl jezdit po městě s pozvracenym autem,tak jediný co jsme měli v autě a dalo se pouzit,tak byly vlhceny ubrousky.Jak byl rád,ze mám vzadu u dcery vždycky velký balení 😄 Jinak samozřejmě používáme na utirani dcery,v domácnosti prostě všude.

dixiet
11. říj 2015

tak vtipná asi nebudu, ale vlhčení ubrousky používám snad na všechno. Syn mi nedávno dokonce vysypal odpadkový koš v koupelně, kde jsem ořezávala tužku na oči, tuha se mu nalepila na punčošky a protože leze, rozťapkal to po celém domě. Nešlo to z koberce vyčistit ničím. Až mě napadlo použít ubrousky hleď, ďubka zmizela. Asi jako každá jiná matka si nedokážu už svůj život bez vlhčených ubrousků představit 😀

zulitvi
11. říj 2015

S kočárkem jsem ze začátku převážně chodila do lesa na procházky a po tom, co jsem projela h.... lejnem od psa, jsem byla ráda, že jsem ubrousky pro jistotu tahala sebou i kousek od baráku. Krásně to tim šlo z toho vzorku na kolách dolu. 😉

mississka11
11. říj 2015

Dobrý večer,
pravidelně používám vlhčené ubrousky mimo jiné na umývání kočárku a na utírání prachu. Jso mnohem praktičtější, než jakákoli prachovka čí kbelík s vodou 🙂

princina
11. říj 2015

Asi nebudu moc vtipná, použila jsem je jako každá z maminke na kompletní hygienu své dcerky aa také jsem s nimi onehda vylestila celou kuchyňskou linku B-) ubrousky jsou totiž nejúčinnější

ivjulin
11. říj 2015

Nooo takže 😀 😀 jakožto matka prvního dítěte jsem první měsíc používala ubrousky čistě JEN na dítě... po čase se přidaly jako nejlepší odstraňovač skvrn na čalouněný nábytek a vůbec nábytek všeho druhu. Když mi jednou záhadně jeden balík ubrousků zmizel.... obvinila jsem z krádeže manžela 😀 skončily v autě jako perfektní čistič volantu, palubní desky a tedy celého interiéru auta... ubrousky mají prostě v přihrádce našeho auta čestné místo. 😀 No a nejvíc,ale opravdu nejvíc psycho záležitost s ubrouskami byla, když mi volala tchýně, že jede z města a za 3 minutky se zastaví - a najednou zjistíte, že vaše dítko si udělalo z vaši plovoucí podlahy malířské plátno a jako malovací pomůcku použilo jogurt 🙂 no nevěřily by jste jak rychle a efektivně se dá ubrousky vytřít celá plovoučka 😉 a řeknu vám ta podlaha se leskla jak psí kůlky! Kam se hrabe mop! Ubrousky jsou prostě multifunkční!

akcccina
11. říj 2015

Dobrý večer,

vlhčené ubrousky nejvíce používám na zadeček a to doma i venku. Hodně je taky využíváme na utírání ručiček v terénu nebo i pusinky, když je zapatlaný až za ušima. Miluju jejich jemnou vůni.
Taky jsem s nimi párkrát už utírala sedačku po obědě a chytala bobek, když jsem neměla co po ruce a mladý pán se rozhodl tlačit 😀

germaine
11. říj 2015

Mě jednou vlhcene ubrousky zachránili "život" v práci...šéf odjel na tridenni skoleni a nechal na stole svůj notas, pak volal, abych k němu šla a přečetla mu nějaký email...já šla...s hrnkem kakaa 😀 samozřejmě, že se mi podařilo ho vylejt, právě na notas...popadla jsem ubrousky a notas jakztakz vyčistila, hlavne mezi tlačítkama to byla makacka, trvalo mi to asi dve hodiny, ale podařilo se, šéf si ničeho nevšim 😝

verinikki
11. říj 2015

No vlhčené ubrousky používáme doma na zadeček a cestovně na vše od zadečku přes pusinu, vnitřek auta, hračky i na extrémně nouzové umytí lžičky. Perfektní jsou i pro mě na odlíčení. Jednou mě zachránily, když jsem šla s malou k doktorovi a zapomněla na kapesníky. Pro malou jsem měla samozřejmě všechno, tak jsem se musela rozhodnout, zda jí posmrkám plenku nebo mi postačí vlhčený kapesníček🙂 No vyhrály to kapesníčky, byly sice mokré, ale aspoň pěkně voněly🙂

smilie23
11. říj 2015

Já jsem jednou zapomenuté vyschlé balení vlhčených ubrousků použila jako seperační plenky.

sabulili
11. říj 2015
Uživatel sabulili je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sabulili.

naši kluci s nimi jednou cestou z Plzně vypíglovali vlak...když chci mít ve vlaku od dětí "pokoj", stačí dát každému ubrousek 🙂

bara_28
12. říj 2015

Já ještě nejsem maminkou, ale i tak je použivám, nosím balení v kabelce pro všechny případy (třeba na ruce atak) a jednou se mi stalo, že jsem šla s kamarádkou a její rok a půl starou holčičkou nakupovat na pěší zónu a malé se začalo chtít kakat(už zkoušely bez plínky)...jenže...kamarádka s sebou neměla ubrousky, zachránila sem jí, prdelka se utřela do mých ubrousků a nakonec i hovínko se v nich odklidilo ...🙂 Nikdo se neumazal a stopy byly zamaskovány...🙂 Termín porodu máme za 4,5 měsíce, a tak se ubrousky budou hodit - třeba i mamince, až se po.. z toho zápřahu ...🙂