SOUTĚŽ o nové ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
10. říj 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 🙂 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se mi opravdu často 🙂 Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich nových Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili nové HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

wosk
16. říj 2015

Byt uz jsem jednou psala, ze ubrousky jen na dite a cesty, tak dnes jsem je pouzila, abych dostala mladeti zelenou modelinu z patra. Slo to dost blbe. Odmenou ji pak bylo prso. Holt maj ti mladsi sourozenci vice lakadel...

spruzinka
16. říj 2015

@janicka53 😀 takhle to máme skoro pořád před barákem 😀 máme všude stromy a soused chová holuby 😖

teenyel
16. říj 2015

Než se narodila malá, tak už tehdy jsme měli doma vlhčené ubrousky - někde jsem se tenkrát dočetla, že se s nimi dá vyčistit trouba a ejhle, fakt to funguje 😀 takže s narozením malé se nám jen zvedla spotřeba, ale jinak jsou u nás nezbytnou součástí domácnosti 🙂

arien_black
16. říj 2015

V létě jsme byli v lese na borůvkách a vůbec mě nedošlo, že budu muset sahat na měsíční mimčo v bílém kočárku... no jo, matka prvorodička 😀 výborně se tedy osvědčily ubrousky. Nejen na ruce, ale i na boty a nakonec i na psí tlapky a čumák 🙂

absti
16. říj 2015

používám je na prdelku syna a na naší bílou koženou sedačku, která od něj někdy dostává dost zabrat 😉
No a pak se s nimi odličuji 🙂

stares
16. říj 2015

Tak nejvtipnejsi zazitek s vlhcenymi ubrousky se mi stal asi pred 2 lety,kdyz jsme jeli s babickou a s kocarkem na prochazku.Meli jsme s sebou jeste jejiho pejska,ktereho jsme sli vencit.A jak to tak byva,pejsek vykonal velkou ( opravdu velkou) potrebu na opravdu nejnevhodnejsi misto,a to primo vedle vchodu do mistniho supermarketu.A aby to nestacilo,tak babicka zjistila,ze u sebe nema zadny pytlik na sber exkrementu.Tak me nenapadlo nic lepsiho nez vytahnout nase oblibene a mnohostranne vyuzitelne vlhcene ubrousky a nadilku do toho zabalit.No,co vam budu povidat,nadilka to byla opravdu velika,aby ne,kdyz byla od nemeckeho ovcaka.😁Ale musim konstatovat,ze vlhcene ubrousky opet nezklamaly.😁👍

privka1984
18. říj 2015

Pouzivam je na vsude a na vse...a moje smudlaci geny se dedi...

aluska1985
18. říj 2015

Jako ostatní maminky používáme na zadeček a ručičky ale jednu veselou historku mám 🙂 Při práci jako taxikařka jsem při svačince měla žízeň a nešla mi otevřít coca cola ....sama zaparkovaná v tmavé ulici jsem bojovala že všech sil ....najednou však vršek povolil a zazněl šumivý zvuk a já byla i s autem celá olitá....unavená a steklá zároveň jsem s kabelky vylovila vlhčené ubrousky s kterým a jsem nejprve očistila sebe a svůj oděv a pak jsem se vrhla na auto a především volant protože ten už lepil tak, že jsem se na něj málem přilepila 🙂

aneta15
18. říj 2015

Nevim, zda prisla tato prihoda manzelovi vtipna 😀 ...Jeli jsme z hor, ja v sedmem mesici, vzadu dvouleta dcera. V centru Jicina zacala zvracet. Nemohli jsme ihned zastavit, ja se otocila abych ji podala sacek a ac mi to nikdy nevadilo jsem zacala zvracet taky. Manzel typicky chlap, auto milacek, ve kterem jist rohliky je hřích a kdyz jednou musel nase dite prebalit tak mel kolicky na pradlo na nose a hodne privrene oci. Dite rvalo v sedacce a ja se davila na chodniku a obcas si blinkla. Auto bylo totalne poblite. Tenkrat chudak spotreboval snad 3 baleni. Jeste, ze jsme je meli. Cesta bylo strasna, stazena okna, hrozny smrad a snad 50 zastavek. Od te doby prestal delat efekty a prebaluje bez kolicku 😀

milackova
18. říj 2015

Musím přiznat, že ubrousky jsme měli doma ještě dřív, než se nám prcek narodil. Jednou jsme spěchali do divaldla a použili jsme je na "vyčištění" černých kalhot od chlupů. Ještě, že byly jen vlhčené a bez oleje. Což mi samozřejmě došlo, až jsem vypucovala celé kalhoty. Ale akce se zdařila, kalhoty byly vyčištěny a divadlo stihnuto.