SOUTĚŽ O VLHČENÉ UBROUSKY HIPP

lidka_hipp
26. dub 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 😀 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se na osvěžení pleti, otření brýlí, rychlé umytí rukou, když voda není poblíž a vůbec mají spoustu užitečných funkcí 🙂 Věřím, že i vy berete vhlčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 multipacky (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Mimochodem, Čistící vlhčené ubrousky HiPP s výtažkem z BIO mandlích jsou vyráběné bez minerálních olejů s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií. Nenajdete v nich aromatické látky, které mohou vyvolat alergickou reakci, éterické oleje, alkohol, mýdlo, barviva, PEG emulgátory a ani parabeny. Nejsou ani bělené chlórem a mají neutrální pH.

smallinka
26. dub 2015

Tak nevím jestli je to vtipné, ale používám ubrousky i sama pro sebe prevence hemeroidů 😉

anitram23
26. dub 2015

Vlhcene ubrousky pouzivam na vse od myti rukou po cisteni nabytku...nejcasteji jsme pouzivaly vlhcene ubrousky po sexu...jednou jsme je nepouzily a mame doma 2 mesicni Karolinku 🙂

sarka49
26. dub 2015

Lidko, vlhčené ubrousky používám opravdu často. Letos na Matějské pouti jsem si díky nim nepřipadala jako čuňátko. Koupila jsem si párek v rohlíku a kečup mi protekl přes šálu, bundu až na rifle. Tak jsem to otřela vlčenýma ubrouskama a světe div se, zrovna měli i nějakou čistící funkci a ona se ta kečupová skvrna poměrně vycucla. Takže jsem po Praze pak nemusela chodit jako čuňas a to jsem byla opravdu ráda 😀

svobodpetika
26. dub 2015

Než jsem se vrátil z porodnice manžel jedno balení vypotřeboval a do teď nevím na co a ani snad raději vědět nechci 🙂 ale i náš pes voní jako miminko 🙂

mipahoji
26. dub 2015

Tak kromě toho, že už jsem jimi utřela snad každou část dětského tělíčka, posloužily i na očištění bot, pultíku na kočárku a nedávno třeba na palubní desku naše auta, protože na ten prach už se fakt nedalo koukat 😉

luciesofi
26. dub 2015

@lidka_hipp vlhčením ubrousky používám nejčastěji k úklidu všech povrchů 🙂
Ale zaujal mě text obrázku - "jemnými vláknami". Rve mi to oči.

petracig
26. dub 2015

použila jsem je na očištění kol u kočárku od psích hovínek 😀

lolap
26. dub 2015

Kromě jiného s nimi jdou naleštit koňská kopyta před závody, když zapomenete olej na kopyta😀

a_nnysek
26. dub 2015

Krom pomocníka při přebalování a po jídle, používám i v domácnosti, na utření prachu atd..Párkrát jsme využili po sexu a několikrát po malování v bytě - pomocí ubrousků šla barva z futer krásně dolů. 😀 😀 😀 Jednou na procházce, dost daleko od civilizace jsem je nabídla přítelovi, jelikož měl děsnou rýmu a neměla nic podobného kapesníku..Noo, muselo to být super, smrkat do mokrého, protože jsem si vyslechla, jak je to nechutné 😀 Vlhčené ubrousky mám všude po bytě, v kočáru, v autosedačce, v kabelce, v autě, a používám je denně, pro mě naprosto nepostradatelná věc 😉

petit_grisu
26. dub 2015

Vlhčený ubrousky? Na všechno. 😀 Mytí bot nebo kol kočárku od psích výkalů, kdejaký flek na oblečení, prach na nábytku, mytí prkénka na záchodě, úklid v kuchyni, mytí snad celého těla (pusa, ruce, obličej, prostě všeho..), mytí ptačího trusu z auta, po milování, čištění brýlí, čistění klávesnice u PC, manžel do nich párkrát dokonce i smrkal když jsme venku neměli kapesníčky. 😀 Stručně řečeno, když je potřeba, dají se použít úplně všude. 😀

p_ch
26. dub 2015

kromě klasického se u nás používá na utírání prachu, umývání oken, čištění bot. Venku na očistění madel vozíku v supermarketu...

dubina
26. dub 2015

Na pračku....protože mi ji syn skoro pravidelně počůrává......počká až se nahnu pro plenku, začne čůrat a pak se smát :D, a já pak v rychlosti utírám jeho, pračku a podlahu, pak následuje vytírání. Ale bez ubrousků bych byla naprosto ztracená. Nyní je využívá i syn a po jídle si utírá pultík u stolečku. Kde to asi viděl? 😎

akkasha
26. dub 2015

Vlhcene ubrousky pouzivam temer na vse... Na moji malou Evelinku,v domacnosti,v aute,na boty,k odliceni apod...a naposledy i na nasi fenku Maylee,ktera par kroku od auta vykonala potrebu a kus bobku zustal viset u zadku, jak se toho lekla, drepla si a bylo vymalovano...Jelikoz musela zrovna jet na mem kline, nechtela jsem byt vymalovana i ja, takze jsem vzala vlhcene ubrousky, zvedla ocasek a vypucovala ji zadek...situace stara asi tyden, ale jeste ted se tomu smejeme 🙂

apostrof
26. dub 2015

V každé z dámských taštiček,
nesmí chybět balíček.
Jak drobky,tak dětský hlen,
do ubrousku seberem.
Když je v plence překvapení,
nad ubrousky fakt nic není.
Spotíš-li se jako prase
otřeš se a voníš zase.
Prach i flek na košili,
očistíš s ním ve chvíli.
Na intimní místečka
taky je to pecička.
Lecos s nima pucuju,
snad je teda vyhraju 😀

hanulka190
26. dub 2015

Vlhčené ubrousky používám denně, na děti, na utírání prachu, k rychlému očištění skvrn na oblečení - když jsme venku. Naše malá je ráda používá ke hře, kdy je vytahá z boxíku, roznosí všude po bytě, utře s nima kdeco a nakonec i sebe. Naposledy je zkoušela ochutnávat 😀 Takže u nás jsou opravdu na všestranné použití 😀

evaviki
26. dub 2015

Fleky na kachlickach v koupelne a zachode, utreni prachu v aute (pak opravdu hezky voni), sedadla v aute, utirani nosu pri ryme, cisteni obleceni, rukou, pobliteho ditete (a pobliteho auta..)..

marssyy
26. dub 2015

Já s vlhčenými ubrousky utírám skoro vše, je to výborný vynález, který mám v kabelce vždy. Naposledy jsem s nimi čistila malé botičky od psího hovínka 😒 u nás ve městě je spousta neukázněných pejskařů a ubrousky nás zachránily 🙂

lya24
26. dub 2015

Vlhčené ubrousky používám jako univerzální čistič na cokoliv. A třeba dneska jsem díky vlhčeným ubrouskům dala do původního stavu hlavu našeho bílého chrta poté, co sežral misku rajské polévky. A následně půlmetrový okruh na podlaze okolo jeho misky, hold s úzkým dlouhým čumákem se dost blbě žere a něco tekutého a ještě červeného zvláště. Naštěstí díky vlhčeným ubrouskům jsou chrt i podlaha v naprostém pořádku!

megy
26. dub 2015

jasně že ubrousky jsou hlavně pro děti, ale na čištění brček, akvárka či kapoty auta jsou k nezaplacení 🙂

1velrybka
26. dub 2015

Než se nám narodila Maruška, vlhčené ubrousky jsem nikdy nekupovala. Teď se doslova "tluču do hlavy", proč mě to nikdy dřív nenapadlo.... Jsou tak neskutečně multifunkční 🙂 Nejraději máme právě ubrousky Hipp už kvůli tomu, že jsou vhodné nejen na dětský zadeček, ale také na obličej a ručičky, což je někdy opravdu potřeba. V tašce na kočárku mám vždy minibalení ubrousků Hipp, doma máme pak velké balení. Samozřejmě je používáme na Marušky (a někdy nejen její 🙂 ) zadeček, teď, když začala chodit, tak se velmi často hodí venku nejen po svačině na ručičky. Často bere do rukou vše možné, takže občas je zapotřebí jí ručky trochu otřít. Nedávno jsem si všimla, že koženková část kočárku je taková ušmudlaná. Byla jsem zrovna venku a bylo mi jasné, že když to nevyčistím hned, doma na to zapomenu. Takže to ubrousek vyřešil. Když jsme byly venku s mamkou, koupila si párek v rohlíku a na sako jí ukápla hořčice - opět nás ubrousek zachránil. Občas vylítnu ven v rychlosti, aniž bych se podívala na boty a venku (nebo při obouvání, když už Mája sedí oblečená v kočárku) zjistím, že je mám pěkně špinavé - ubrousky to jistí! Doma používám ubrousky na utření skleněného stolku, který je každou chvíli upatlaný, dále na leštění zrcadel. K tomuto účelu ale používám jiné značky ubrousků, Hipp mi na to přijde škoda. Občas ve slevě koupím nějaké jiné nevyzkoušené a kolikrát jsou tak strašně parfemované a Maruška z nich je opruzená, že je rovnou dám do skříně, kde mám čisticí prostředky. Maruška často zlobí u přebalování. Když mi pak uteče s pokaděným zadkem a sedne si na koberec, opět se hodí ubrousky. Trochu nás trápí reflux (dřív často a hodně blinkala, teď to už tak často naštěstí není, ale občas se to ještě stane), takže když se poblinká, na dočištění koberce jsou opět ideální ubrousky. Nenapsala jsem sem nic originálního, vše je takové "samozřejmé". Zkrátka vlhčené ubrousky už v naší domácnosti nesmí chybět!

mishule12
26. dub 2015

Já teda vlhčené ubrousky používám ráda na všechno kromě dětí. Jsou super na veškerý úklid od sklepa až po půdu 😎

lenkaatom
26. dub 2015

U nás jsou dětské ubrousky k nezaplacení nejen při péči o malého, ale také dobře čistí špinavý stoleček od fixek, dobře utírají prach atd... 🙂

privka1984
26. dub 2015

Hmyz z předního okna auta 😉.

alboo
26. dub 2015

kromě běžného používání pro dítě a sebe je používám, když jedeme se zvířatama na veterinu, výborně se totiž hodí, když je potřeba utřív psovi špinavej zadek po vymačkání žlázek 😎

frantiska85
26. dub 2015

Vlhčené ubrousky jsou jediné, čím dokážu umýt dvířka od trouby a žaluzie.

jirinamakova
26. dub 2015

Vlhčené ubrousky z hippu musím před malým schovávat protože jek se mu dostanou do ruky tak je všechny vytahuje a utíra si pusinku a olizuje je 🙂 Ale jak jsme u babičky tak to musím schovávat dvakrát máme tam ptáčka korelu Filipka a ten je ma moooc rad je schopný je otevřít a povytahovat všechny a hraje si sníma jak kdyby si dělal hnízdečko a celý po nich voní 🙂

petrajurinova
26. dub 2015

jéje, kdybych měla vypsat kdy a na co všechno už jsme ubrousky použili sepsala bych tu román. Zrovna dneska na pouti výborně posloužily všem (dětem i dospělým) na otření rukou před jídlem a naší nejmladší na kompletní očištění obličeje, rukou i oblečení a vlasů od cukrové vaty. Doma je používám na čištění skoro všeho - dětí, hraček, nábytku, pokreslené podlahy, dveří, zrcadel a oken i obrazovek a dalších věcí. Když byly děti maličké, byly ubrousky oblíbenou hračkou - jakmile se k nim děcka dostaly, byly ubrousky všechny vytahané venku z obalu a byla jimi pokryta veškerá plocha podlahy i nábytku, kam jen dětičky dosáhly (vydržely si tak hrát nekonečně dlouho 😅 ). Taky při cestování jsou super - syn trpí kinetózou a tak se ubrousky celkem hodí na úklid toho, co z jeho žaludku najde cestu zpět na světlo světa a k tomu abych k danému obsahu nepřihodila obsah svého žaludku taky vlhčený ubrousek přiložený přes nos a ústa docela pomáhá. A náhodně dítkem přidaný více aromatizovaný ubrousek do pračky ukázal, že i na navonění prádla při praní jsou docela účinné. 😎 No a když je při nachlazení a silné rýmě už hodně podřený nos, dají se ubrousky docela dobře použít jako kapesníky - neškrábou a i zklidní podrážděnou kůži, jenom je to trošku nezvyklý pocit, smrkat do vlhkého. 😉

pouzarovaj
26. dub 2015

Naposledy jsem vyuzila detske vlhcene ubrousky (mimo beznych veci,jako je prdelka,pusina,jidelni zidlicka,kocarek,auto,obleceni,ruce,atd.) na upravu srsti psa na vystave😀 lupy sly dolu a krasne se leskla.

jbzirafa
26. dub 2015

vlhčené ubrousky jsou perfektní na odstraňování nezničitelných mušinců - černých teček na plastových oknechm (copak je v nich asi za "dobroty" když to takhle čistí?), ráda s nimi vydrbu obklad kolem krbu - očazený nerovný povrchi dlaždic se po přejetí mokrým ubrouskem jen svítí. a s oblibou jimi pucuju záchod - škvíry kolem prkénka a záhyby zvenku na míse. maximálně hygienický úklid a žádné máchání hadru. Ale Hipp ubrousky na tyhle věci nepoužívám, by bylo jich na záchod škoda, takže ty skončí jen na dětském zadečku (jestli je vyhraju)

zachrpe
26. dub 2015

... vlhčení ubrousky jsou "vynález století" 😀 Nejen na čištění předního skla v autě, když Vám dojde voda v ostřikovačích 😠 , jsou také perfektní jako antiperspirant, když jdete na pohovor a zapomenete si jej doma 😀 a úplně nejlepší jsou na WC v supermarketech, když dojde toaletní papír 😀