SOUTĚŽ O VLHČENÉ UBROUSKY HIPP

lidka_hipp
26. dub 2015

Nevím, jak pro vás, ale pro mě jsou vlhčené ubrousky zásadním vynálezem lidstva 😀 Anička sice už chodí do školy, ale já mám vždy v kabelce malé balení vlhčených ubrousků HiPP s výtažkem z BIO mandlového oleje. Hodí se na osvěžení pleti, otření brýlí, rychlé umytí rukou, když voda není poblíž a vůbec mají spoustu užitečných funkcí 🙂 Věřím, že i vy berete vhlčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, k čemu všemu jste kdy ubrousky použily a pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 multipacky (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Mimochodem, Čistící vlhčené ubrousky HiPP s výtažkem z BIO mandlích jsou vyráběné bez minerálních olejů s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií. Nenajdete v nich aromatické látky, které mohou vyvolat alergickou reakci, éterické oleje, alkohol, mýdlo, barviva, PEG emulgátory a ani parabeny. Nejsou ani bělené chlórem a mají neutrální pH.

lavita
26. dub 2015

nejvíce mi vlhčené ubrousky zachránily krk, když můj syn poblinkal paní účetní při auditu u mně v práci 😀

twoangels
26. dub 2015

S vlhčenýma ubrouskama se nám podařil vyčistit kompletně interiér auta, když se dceři na výletě udělalo "nevolno" a zvracela na všechny strany... Byla jsem překvapená kolik se toho dá vyčistit jedním balíkem 🙂

sedmiteckas
26. dub 2015

Vlhčené dětské ubrousky, pro mamky, taťky a hlavně mrňousky 🙂
POUŽITÍ PRO DÍTĚ: pohotová utěrka, když má mé dítě: RUCE zašpiněné od kukuřičných tyčinek, PUSU zamazanou od přesnídávky, PRDELKU ušpiněnou od...(víte čeho 🙂).
POUŽITÍ V DOMÁCNOSTI: rychleji se s nimi setře prach (je to mnohem rychlejší než jít pro hadru, namočit ji, napustit kyblík s vodou..), přetře se jakákoli čmouha v bytě (na kuchyňské lince, na lednici, na TV..)
Jsou prostě tak moc dobré, že si moje dcera neodpustí jednou za čas jeden, dva z balíčku vytáhnout a nacpat si je do pusy - PROSTĚ JE ŽERE 🙂

matous24
26. dub 2015

Na Velikonoce jsem manželovi snědla čokoládového zajíce... V dětství jsem s bráchou vynikala v jedení zajicku nebo Mikulasu na tajňáka a v následném zametání stop... Léta plynula a já vyšla ze cviku... Alobal se mi celkem dost pomuchlal a prázdný zajíček nedržel tvar tak, abych ho mohla zpět vystavit... Narvala jsem na dno tři ubrousky, které mám vždy po ruce, trošku poupravila a zajíček nám tu pořád stojí... 🙂 Jen musim ke svačině do práce přihazovat vždycky nějakou sušenku, aby nechtěl sáhnout po svém zajdovi.. To by šel asi ještě pro pomlázku... :D

ninusch
26. dub 2015

O ubrousky se doma pereme s manželovo pětiletou dceru. I ona má svůj malý přebalovací pult pro miminko (panenku) a samozřejmě stejně jako já potřebuje bezpodmínečně vlhčené ubrousky na utírání miminčího zadečku. Jinak v krizi už jsme použili i jako kapesník, ale naprosto bezkonkurenční jsou na leštění splachovadla, u kterého nesnáším věčné otisky prstů a nic mě jich nezbaví tak, jako právě vlhčené ubrousky :D

kmotrice
26. dub 2015

tak u nás jsou ubrousky aktuální stále. Používáme klasicky na zadeček, ruce, pusinky, ale starší syn je schopný vytahat celé balení na svoje angličáky s tvrzením, že jsou špinavá a potřebují myčku tak je teda meje než jim tu myčku postaví 🙂. Navíc to tvrdí z tak smrtelně vážným obličejem, že mu odpustím i zmařený balík vlhčáků.

yvonneullmann
26. dub 2015

VLHČENÉ ubrousky jsou opravdu nejlepší vynález... Mame je s sebou všude...poUzivame je na základní věci jako na zadeček,ručičky, pusinku, kdyz jsme byli u známého na chate na rybach tak jsme se s tím omyvali protoze mu netekla ten den tepla voda jak na potvoru, ale daji se použít i na neobvykle věci..
Umyvam s nimi podvozek kočárku, utiram boty a maleho botičky, ale to NEJVTIPNEJSI co jsem.asi zažila bylo kdyz muj pritel vynálezce spotreboval 2baliky aby si s nema umyl auto protoze mu bylo hamba pry s tak špinavým do města... Dale pak bylo k zasmání kdyz moje tchyně použila ubrousky na smrkani a ubrousek to neudrzel tak pak par dalších bylo potreba k zazehnani katastrofy v rukach....ubrousku neni nikdy dost tak treba nejake vyhrajeme

mrkew
26. dub 2015

Ubrousky už zachránily mnoho situaci od čokolády na košili před ustni zkouškou aj. Ale nejvtipnější co se nám stalo byla jízda na dovolenou autobusem. Celý autobus skoro spal když jsme se blížili na hranice (cca rok 2000)mamce začalo z vrchní části nad hlavou kam se dávají zavazadla něco kapat na hlavu. Ve spánku to jen tak halabala otrela rukou.ráno v 6 když byla čůracÍ pauza začal jeden pan lovit v batohu obvazy a desinfekci a letěl s tim na mamku. Vůbec nechápala proc az po zjištění na WC viděla tu spoušť. Na hlavě mela cucky zaschleho tomatovyho protlaku. Náš milý tatínek nedovrel sklenici s domácí čalamadou a vesele to odnesla mamka; D ještě že moje maminka je připravena na vse a s ubrousky šlo vše skvěle dolů.

uglyduckling
26. dub 2015

Nám nedávno vlhčené ubrousky posloužily na "vyčištění" útrob našeho hafana. Ubrousky mu asi tak voněly, že skoro čtvrtinu balíčku vytahal a sežral 😀 Naštěstí šly zase ven, takže je vše ok, jen si dáváme pozor, kde necháme otevřené ubrousky ležet.

misel2410
26. dub 2015

Medaily pro vynalezce ubrousku 😀 je to nejoblibenejsi hracka.ja je pouzivam taky na vse syn miluje kdyz mu s nimi projizdim mezi prsty na nohou a zahyby za usima a pod bradou kde ma byt krk 😀

kimby
26. dub 2015

Pro nás jsou vlhčené ubrousky jedním ze základních vybavení domácnosti s dětmi 🙂
Slouží prioritně ke svému účelu spojeným s malým miminkem (přebalování, utírání ručiček atd).

U starší dcery k mytí hraček.

A já je využila (a od té doby to již mnohokrát zopakovala) na rychlé vytření chodby, nikdy se neblýskala dlažba více. Kuch. linka si udržuje svůj lesk také díky vlhčeným ubrouskům.

----a při školení 🙂 Na školení v práci bylo po dlouhé době potřeba využít starý projektor školitelem. Po rozsvícení bylo vidět několik fleků, které nešly školiteli odstranit a text tím pádem na zdi nešel přečíst. Hadr a voda nebyla po ruce. Zoufale zkusil papírový kapesník, pak poplivaný papírový kapesník, šudlal rukou a nic. Tak jsem vstala, nabídla vlhčené ubrousky, které jako správná matka nosím v kabelce jako základní vybavení. Krásně se vyleštila plocha projektoru a ještě mne školitel pochválil, že to krásně voní 🙂

asadek
26. dub 2015

no na nějakém chytrém fóru jsem zjistila že tyhle vlhčené kapesníčky jsou ideální na čistění lina 😀 a jelikož už mám do porodu jenom pár dní a chystám se to lino vydrhnout v celém bytě, je možné že mně vlhčené ubrousky dopomůžou k miminku 😀 😀

siraela
26. dub 2015

Super věcička vlhčené ubrousku mají všetrané vuyžití
na zadeček, na ruce, na obličej
déle je používámi i v domáctnosti na utírání prachu, utření pracovní. desky v kuchyni...
muž je používá na čištění palubní desky a volantu v autě

petulka_zdenda
26. dub 2015

KRomě využití u prcka používám ubrousky když na poslední chvíli potřebuju umýt boty než někam jdeme 😀 A jelikož vždycvky někde něco vyleju ,tak na úklid po sobě samé (nedávno Latté v kavárně) 😀 Samozřejmě palubka v autě a nedávno jsem tim čistila packy psovi 😀

zimkova
26. dub 2015

Když neměli jsme dětičky,
utírali jsme vše hadříčky.
Vlhčené ubrousky až s mimi
objevila novopečená máma v drogerii.
Jak se nám ten svět změnil,
a máminy ruce vysvobodil.
Jaký by byl bez nich svět,
těžko, těžko, pomyslet.

Co řekly by asi doktorky, na ty naše prďolky,
kdyby ty své řitky malé měly pomalované.
To se mají dnešní děti, že ubrousky mají,
celý den jsou voňavé a sladce spinkají.

Zeptala se babička, co to v kabelce mám.
To vlhčené ubrousky na bradičku od mlíčka
já babičko používám.
Babičko, ubrousky ty dneska letí, je dnes dětí
jako smetí.
V batozích, kabelkách, kufrech i v taškách?
No klidně, vlhčené ubrousky přece nezmačkáš.

Spokojenost s ubrousky já hodnotím dnes na
jedničku s hvězdičkou. Připojuje se i bába s tetičkou.
Na prach doma či na pracovišti, ubrousky ulehčí nám práci.
Bez vody a hadříku pracujeme a snad nevyjdeme ze cviku.

Na špinavé kozačky, botky dětí ba i v bytě ubrousky dnes letí.
Na záchodě, v koupelně, v obýváku, v ložnici i ve skříni utřeme
prach velmi rychle a nezanecháme pach. Voňavé a čisté vše zůstane
a mámě čas pro děti ušetří se.

Škoda jen je veliká, že na brýle mě ubrousky moc nesedí. Vlhčené
jsou, bezva je to, však já nevidím ani světlo. Slepá zůstala jsem jako krtek,
ale nemám já dnes z toho smutek.

BEZ VLHČENÝCH UBROUSKŮ DNES UŽ ANI KROK,
NIKDY NEVÍŠ CO PŘEKVAPIT TĚ MŮŽE A VLHČENÝ
UBROUSEK VŽDY POMŮŽE!!!

snany
26. dub 2015

Dcera dnes pomocí vlhčených ubrousků 'vykoupala' kocoura, teď mu žádná kočka neodolá. Když mi účes nedrží a chci být šik, použiji vlhčený kapesník, lepší než tužidlo. Když byly děti menší vymalovali stěnu v pokojíku, použili dva balíky. V létě jsou super na navlhčení skluzavky, pak to pořádně fičí🙂

majkoz
26. dub 2015

tak jasně, koupit balíček, vyndat, utřít tím kdeco, vyhodit...Vlhčený ubrousky jsou fajn třeba na cesty, o tom žádná..ale utírat tím děcku ksichtíček, prdelku při každý příležitosti, to mi hlava nebere..existuje taky voda a dokonce i žíňky, nebo třeba na čtverce nastříhaná plína nebo ručník... nevěřim svým očím,co jsou některé, např.@zimkova , ochotny zveřejnit pro výhru..inu doba je lenivá, takže vytáhnout, použít, vyhodit..ovšem čím je to napuštěné, když to tak krásně všechno vyblejská, že? To je snad zázrak 😀

zanri
26. dub 2015

Dětské vlhčené ubrousky se snažím výhradně používat na sos očistu dítěte. Nejprve pouze na zadeček, jak začal malý lozit tak i na ručičky, a při a po jídle na pusinku – včetně vyplazeného jazýčku 😝 . Občas s nimi otřu i jídelní podnos na židličce a hračky, co malý vyhodí z kočárku na zem, ale abych s nimi myla podlahu, auto či záchod…na to mám jiné čistící prostředky.

tobi77
26. dub 2015

Vlhčený ubrousky jsou skvělým pomocníkem a použitelný snad úplně na VŠE 🙂 Máme je pořád po ruce ručičky,pusinka a prdelka nejčastěji.A když Maminka neutře hned pusinu po jídle, Tobiášek si pro ubrousky hned utíká a říká Mami učííít !! Jsou skvělé i když jsme nemocní a máme rýmu,nepoškrábou ani neodřou nosánek při smrkání.Dokonce si s nimi utírám i lavičky venku v parku od hovínek po holubech, jsou opravdu multifunkční 🙂 Né jednou mi vyteklo mléko nebo čaj v tašce a ubrousky móóc pomohli když jsme byli zrovna venku a nebyla voda poblíž.Doporučuji jako povinná výbava každé kabelky nejen pro Maminky !! 🙂

zulitvi
26. dub 2015

Tak ubrousky u nás vedou i jako hračka. Venda si ukradne balíček, a sedí a tahá ubrousek po ubrousku. Když se divím, že je dlouho ticho, jdu se mrknout a on zahazenej kuuuuuupou ubrousků a děsně se tomu směje, vůbec mu nevadí, že pak máme tech ubrousku 2x takovou spotřebu.
Jinak já je většinou používám na zadek, otreni pusiny a.ručiček. Na procházce jsme kolem od kočárku projeli psí bobek, tak i to jsem s tím umyla.

monunkaaa
27. dub 2015

Nikdy by mě nenapadlo,k čemu všemu jsou uzasne.. nase beruska má krasne cisty zadecek,
tatínek interiér auta (kam se hrabou drahé specielní ubrousky na auta),
no a maminka s nima myje kozacky 😀 (fakt uzasna rychlovka,krasne se lesknou
a jeste voní) 😉
Jinak samozrejme spousta dalšího využití jako psí tlapicky,mamky ruce,kdyz neni na
blízku voda a mýdlo,prach,cokoli poblinkaneho..

paullet
27. dub 2015

Protože se neroztrhnou a mám je stále u sebe (už osmnáct let), už několikrát jsem je použila jako obvazový materiál, nebo na dočasnou opravu třeba hračky. Dokonce i místo prasklé tkaničky 😀

saska4
27. dub 2015

Od klasického použití na dítě, utření prachu, podlahy atd., hlavně používám na čištění tabletu, telefonu a rámečků s fotkami. Ale osvědčily se mi i když šlápnete do ....., i ten smrad to překryje 🙂))

prdecek
27. dub 2015

já když jsem hodně líná, tak utírám ubrouskama i prach na nábytku, jsou také moc fajn na setření stolu a mytí vodovodní baterie 😀 jinak je používáme klasicky na zadeček, ručičky a pusinku. V kabelce mám vždy minimálně část balení ubrousků. Neumím si bez nich život s dětmi představit.

maudn
27. dub 2015

Nevím,zda-li je to moc vtipné,ale manžela vlhčené ubrousky zachránili při blinkání syna na cestě do školky (a následně hned nazpět), kdo nezažil nepochopí🙂, bez nich by jeli oba od hlavy až k patě od..... a dokonce s nimi vyčistil i tramvaj🙂

ladyhacek
27. dub 2015

zda to bude vtipné netuším a nevím jestli se neopakuji.
U nás se používají na: klasicky zadeček a na ruce(chodím ven i s pejskem a představa, že pak šahám na miminko je nepředstavitelná - takže i když jdu jen tady po vsi tak klíče a ubrousky 🙂)
dále jsem je použila i na odlíčení obličeje - když jsem potřebovala, čistíme s nimi boty, občas utřu nábytek a naposledy se hodili na kola u kočárku - když jsem jeli na víkend k babičce a kočárek jsme brali do bytu tak abychom jí to tam nezadělali 🙂.

a vtipná historka pod čarou - utírám malému zadeček od hovínek a on měl ještě potřebu takže část na mém oblečení a pak pohotově na ubrousku, jenže to schytala i ruka a jak vytáhnu další ubrousky, abych nezadělala zbytek? jednou rukou mu držím nožičky, aby si to nevymáchal, v druhé držím zadělaný kapesníček, od pultu jsem co nejdál abych neušpinila ten čistý nábytek a měla jsem štěstí, že byli na návštěva babička s dědou - takže vlhčené ubrousky na zadělaný přebalovací pult a podlahu se hodili :D. babička mi pohotově začala pomáhat a děda zůstal zírat páč byl také v palebné linii a menší část také schytal :D

lin18
27. dub 2015

Musím se přiznat, že před narozením syna jsem vlhčené ubrousky nepoužívala vůbec. Na úklid doma stačily hadříky, při cestování se dospělý zase tolik neumaže. Když se syn narodil ubrousky jsem začala oceňovat...nejvíce tedy na cestách, občas i doma když byl fofr a nebyl čas pokakaný zadeček umýt. Ovšem jednou nás ubrousky doslova zachránily...a nejen nás ale i spoustu dalších lidí.
Jeli jsme na dovolenou autobusem. Syn už byl bez plínky, já ale ze zvyku měla ubrousky v tašce nachystané na cestu. Čekala nás cca tříhodinová cesta. Asi po dvaceti minutách jízdy se začal autobusem linout zápach. Zpočátku to bylo jakž takž snesitelné, ale jak se autobus vyhříval (bylo to v zimě) začal být smrad téměř k nesnesení. Cestující začali zápach nahlas komentovat, hledal se viník. Jednu chvíli se vše vystupňovalo téměř ke vzpouře....lidé slovně útočili na řidiče, otevírala se okna, což zase naštvalo ty háklivější na průvan, prohledávala se místa pod sedačkami....no děs. Já byla celkem v klidu, zběžně jsem syna zkontrolovala jestli se nepokakal...i když ve třech letech už to bylo silně nepravděpodobné. Jídlo, které by se mohlo případně vylít jsem sebou žádné neměla...takže jsem jen čekala jak všechno skončí a snažila se nepozvracet 🙂. Syn posléze začal být unavený....chtěla jsem mu tedy vyzout boty, aby si mohl na sedačce lehnout a trochu se prospat. A vtom jsem to ucítila! No samozřejmě...na botě měl rozšláplé kočičí hovínko! Přiznávám, že mě ani nenapadlo se přiznat....lidi by mě snad ukamenovali. Tak jsem nenápadně vytáhla tašku, z tašky igelitku, do té jsem dala boty, zase vše schovala do tašky a vlhčenými ubrousky vše takto tajně a poslepu čistila. Pomohlo to perfektně. Použité ubrousky jsem nechala v igelitce a synovy botičky voněly celým autobusem. Lidi se uklidnili a šťastně jsme dojeli do cíle. Myslím, že záhada smrdícího autobusu sloužila spoustě cestujících k tématu hovoru na hodně dlouho....mně přijde úsměvná až s odstupem času. A když vidím na zahradě pobíhat naše kočky často se mi vybaví právě vlhčené ubrousky 😀

jitim
27. dub 2015

Vlhčené ubrousky moc nepoužívám, snažím se děti umývat jen čistou vodou, ale minulý týden všechny tři chytly střevní chřipku a během čtyř dní byly 2 balíky pryč(ještěže jsem je doma měla). Nevěděla jsem co a koho utírat dřív.. V tomto případě druhý nejlepší pomocník-hned po pračce 🙂 .

hohe
27. dub 2015

Vlhčené ubrousky u nás jedou ve velkém... JAk na dupky, tak na pusinky...

V domácnosti využíváme hojně - utírám s tím prach, čistím sedačku, jednou jsem dostala i špenát z bílého koberce a krev z halenky.

Pro děti využíváme venku na ručičky, utření pusenky a samozřejmě nejvíce na ty jejich dupky...

Sama Anička volá - Ubousek učít učičky a pušu 🙂 - ta s nimi pořád něco utírá s čistí 🙂

petya231
27. dub 2015

vlhčene obrousky používam jak na ruce, v létě na osvěženi tváře.. anebo nejraději na wc 🙂 😀