SOUTĚŽ: ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
2. únor 2016

Taky si svůj život neumíte představit bez vlhčených ubrousků? Pro mě jsou doslova darem z nebes 😀

Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, kdy vám ubrousky pomohly a zachránily situaci 😀 Pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na pořádný balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Abyste věděly, o co soutěžíte, tak tady pár informací k našim ubrouskům:

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

elu
2. únor 2016

mě vlhčené ubrousky zachránily manželství 🙂, používám je totiž kromě prdýlky prostě na všechno, na úklid, na okna, na auto...díky tomu si manžel nemůže stěžovat...jsem prostě hospodyňka, která pro ubrousek i přes plot skočí 🙂

nikolab20
2. únor 2016

Také mám jednu historku. V létě jsem jela se sestrou vlakem (6 let) a začala si umývat stoleček ubrouskama a v tom přišel revizor a požádal ji jestli by mu jeden ubrousek nedala, že má strašně špinavé boty a za to se strhávají odměny tak sestra neváhala a rovnou mu je sama vyčistila.
A ještě se jednou stalo, že jsem svého šéfa polila červeným vínem, tak jsem pohotově vyndala ubrousky a začala jsem to čistit a kupodivu jsem tím dostala flek z košile a zachránila jsem mu tím košili, která by nejspíš letěla do koše.

kspp1
2. únor 2016

Tak normálně používáme ubrousky na pusinku a zadeček. Někdy je tedy ještě dcerka ráda v nestřežené chvíli vytahuje a vzorně rovná vedle sebe na gauč. Nedávno se mi ale hodily v Tescu, kde si dcerka (21 měsíců) chtěla posedět na houpacím autíčku. Posadila jsem ji tam a ona nic. Říkám: Co se děje? Proč neřídíš a nemačkáš tlačítka? A ona se na mne tak důležitě podívá a říká: Autíčko špinavééé, mýýýdlo posím! A to se nám ubrousky určitě hodily 🙂 Ale už jsme jimi utírali i klouzačku na hřišti, která je pod "holubím" stromem, manželovo auto na všemožných místech, babiččiny brýle, dokonce i dědečkovy brýle, boty, rukojeť kočárku oslintanou psem, různé otisky (ne po zločinech), okolí po akci s prstovými barvami, panenky, dcerka s nimi pomáhá při úklidu a utírá prach i zrcadla - ta nejraději a dokonce jednou chtěla poctivě poutírat i knížku, stránku po stránce...málem to nedala....ta knížka 😀

catchulinecka
2. únor 2016

ehm 🙂 nedávno jsme měli s manželem takovou chvilku mimu domov a ubrousky pomohly dokonale 😀

kaciska7
2. únor 2016

Ubrousky používáme skoro na vše prach , umytí ... Jen na zadeček máme medvídka a pratelné ubrousky 🙂

meckousheck
2. únor 2016

ubrousky využívám snad na vše :D nejvíc mi pomohli,když se mi podařilo šlapnout do "ONO" pokladu po nějakým psíkovi :D a měla jsen to na celém škrpálu a na bokách :D díky za to,že ubrousky existují :D

kubicek11
2. únor 2016

Tak ubrousky už u nás nesmí nikdy chybět. Vyčistí snad vše. Supr jsou hlavně na moje brýle. Jsou neustále upatlaný a já se pořád divím, že špatně vidím. Ubrousky mě zachrání všude. Na sucho se čistí špatně 🙂 Ale předevčírem jsme se opravdu nasmáli. Náš 14 měsíční chlapeček papal chlebíček. Jenže i s plnou pusou chlebíku se postavil přímo před televizi a koukal na reklamy. Jenže co se nestalo. Kýchnul si a ten chleba byl úplně všude. Na televizi, na obývací stěně, na jeho ručičkách, bodyčku.....byl prostě chlebovej 🙂 Než jsme se rozhoupali, tak drobky začal patlat. Nebudou přeci na stěně. Takže něco ještě spadlo na podlahu. No proč nééé, já přece vytírám moooc ráda 😀 Přítel chytil malého, já čapla po ubrouskách a nastal ubrouskový úklid. Setřít drobky z malého, aby za ním nebyla cesta do koupelny, protože z těch jeho mávajících ručiček by to bylo opravdu všude a utírání stěny s televizí a podlahou. Ještě že ty ubrousky máme 😀

kellenka
2. únor 2016

Čistící ubrousky mě zachránili tehdy když jsem zjistila že je dcera pokakaná a šla ji přebalit.Hezky jsem jí utírala zadeček když zničeho nic v kakání usilovně pokračovala s poměrně velkým dostřelem 😀 okamžitě jsem sáhla po ubrousku a snažila se udržet "dáreček" aspoň na přebalovací podložce 🙂

minimidimaxi
2. únor 2016

Vlhčené obrúsku sú boží vynález <3 Mňa zachránili nespočetne veľa krát a ako mamina 2 malých drobcov ich mám stále po ruke, ideálne v každej taške aspoň 1 balenie 🙂 Na jednu situáciu s vlhčenými utierkami mám veľmi milé spomienky, i keď zábavná nám neprišla v tej chvíli nikomu :D Staršia dcérka sa mi narodila na konci 2.ročníka na vysokej škole a tak si so mnou veľkú čas aj vyštudovala... Tak isto to bolo aj počas jednej skúšky, kam mi ju dovolili vziať si so sebou (mala asi 2 mesiace) zaviazanú a spinkajúcu v šatke... všetko bolo v poriadku až do chvíle kedy si to nerozmyslela s mliečkom, ktoré predtým vypila a "nevyhodila" celú dávku na stôl pred skúšajúcu komisiu :D Neviem či to bolo mojimi vedomosťami alebo daným incidentom, ale skúšku sme mali veľmi rýchlo za A, vlhčenými utierkami sme vyupratovali celú miestnosť a hajde čo najskôr domov všetci červení ako papriky :D Náš príbeh sa traduje ževraj po celej katedre a ešte dlho budem na neho s úsmevom spomínať 🙂

denculinka
3. únor 2016

Vlhcene ubrousky mame stale u sebe a pouzivam je na Vse 😉 Jak na utreni prachu, tak na zadecek male, ale i my je musely obcas pouzit kdyz jsme nepohlidaly ze dosel toaletni papir a my nemely co zrovna jineho nez vlhcene ubrousky 😊 Tak jsme si zahraly chvilku na miminko a utrely si zadecek vlhcenyma ubrousky 😆

evusk
3. únor 2016

Když je nejhůř, utírám s nimi i kočárek, aby mne zase domovník nesprdl, že je zase špinavá chodba......

handous
3. únor 2016

Tak já mám zkušenost trochu jinou, jednou, když byla malá totálně zkaděná mi posloužily jako úplatek nebo zabavení do ruček. Dcerka má totiž v oblibě vždycky když je nahatá si tam sahat a to pak není zrovna košér 😀 Prostě dostala ubrousek do ruky, měla o zábavu postaráno a já jí mohla v klídku dopřebalit 🙂

jitim
3. únor 2016

"Je libo ubrouskovou polévku?" Netuším proč, ale dcera si s nimi strašně ráda hraje, dává do mističek, míchá, vytahuje, utírá... takže dceru zabaví a já můžu nerušeně třeba taky vařit. Zachraňují mě zas a znova každý den🙂

gryfis
3. únor 2016

Ehm.. výborně se hodí i na utření "nenarozených dětí". když se člověk rozhodne pro potěšení a místech daleko od koupelny či aspoň potůčku..🙂

nowe
3. únor 2016

Jedno balení ubrousků mám připravené pro miminko, které je ještě v bříšku. Ještě nevíme co bude prckovi vyhovovat, takže po kosmetice teprve koukáme. Ale v obchodě jsem Vaší kosmetiku očuchávala 😀 Každopádně opravdu hezky voní. 🙂

kutr26
3. únor 2016

Nám zachránily situaci jednoho hezkého zimního dne kdy jsme si z manželem a dcerkou vyšli na procházku.Jak si tak jdeme tak manžel povídá že se mu chce na velkou že to ho prohání ta včerejší zelňačka 🙂 No a pak zjistil že nemá papírové ubrousky a naše záchrana v podobě vlhčených ubrousků byla na světě protože je nosím opravdu všude.A od té doby manžel na ně nedá dopustit a když je kupuji pro dcerku tak musím balení koupit i pro manžela 😀

anka2103
3. únor 2016

bez obrusok anii na krok. hlavne ak sme u lekarky a tam sa kazdy hra s hrackymi na chodbe tak na vydenzifinovanie idealne riesenie. u mna su ako jedina znacka naj hipp a nie pre to ze tu je sutaz, ale ozaj nie su tak mokre ako vsetky ine znacky. Pampers premocene, hugies trhajuce papiere...u nas top

markysek2
3. únor 2016

nás ubrousky zachraňují hlavně při pobytu venku ...od špinavých tlapek na pískoviští, přes odřené koleno až po pokakaný zadeček , hlavně když místo záchody jsme museli vběhnout někam do křoví ..to pak po dítěti uklízím jak po pejskovi ...tím jsem dokonala pobavila bráchu se švagrovou na výletě v jednom zámeckém parku ...syn má totiž radar, že záchod je kilometry daleko a potřebuje nutně ....naštěstí do parku mohli pesjci takže jsem se vybavila pytlíkem pro pejsky z batohu vytáhla vlhčené ubousky a se synem zmizela v křoví ..po chvilce jsem vyšli vens úsměvem na tváři ..od té doby strkám vlhčené ubrousky do igeliťáku(na výlet přibaluju pro jistotu víc)..co kdyby tentokrát tam pytlíky pro pejsky nebyli :D

zachrpe
3. únor 2016

Nám ubrousky zachránily situaci už milionkrát 😀 Jak při čištění kočárku, domácnosti nebo naší Eli. Na jeden zážitek ale v životě nezapomenu a to, když jsme byly s Eliškou v 6-ti týdnech v nemocnici na kontrole kyčlí. Malou jsem načančala do růžovo-bílé kombinace (byla prostě k sežrání) a vyrazily jsme. Když jsme dorazily na oddělení, byla už před námi spousta maminek s miminky. Tak jsem malou vyslékla je do bodýčka, zabalila do deky a držela na rukou. Čekaly jsme, než na nás přijde řada - přišla, byly jsme poslední 🙂 Sestřička si vzala očkovací průkaz a pan doktor si přišel pro malou. Rozepl ji bodýčko, plýnku a zkontroloval kyčle. Po kontrole Elišce plýnku zase zapl, jen bodýčko nechal rozeplé. Vzal si ji na ruce, že mi ji předá, když v tom jsem viděla, jak Elišce rudne obočí .. 😀 Tlačila bobek !! No, tlačila .. :D Byla to taková rychlost, že jsem ani nestihla zareagovat a už jsem jen viděla, jak jí na zádíčkách hnědne obrovský flek a pan doktor má naše hovina v ruce a na svém plášti 🙂 Byla to opravdu nadílka :D Kontrola sice dopadla na 1, ale čekala nás generálka jak malé, tak i pana doktora :D

zaverecneprace
3. únor 2016

Se synkem chodím stále na nějaké výlety, mám koupenou permanentku do naší krásné ZOO Lešná a jsme častými návštěvníky. Synek moc rád chodí do krytých areálů, kde jsou rejnoci, opičky apod. Mezi jeho oblíbený areál patří tropický, kde jsou želvičky, krokodýli a především spousta volně poletujícího ptactva. Hezky jsem si užili prohlídku tropického areálu a pokračovali jsme dál směrem k tučňákům. Po chvíli jsem si všimla, že se na mě lidi divně dívají. Přikládala jsem to svému velkému těhu břichu, tak jsem to neřešila. Asi po hodině jsem šla navštívit WC a pak jsem se chtěla, jako každá ženská, upravit před zrcadlem... A samozřejmě, ve vlasech jsem měla obrovský bobek od jednoho z exotických ptáčků... 😀 😀 Dvou a půl letý syn mne neopozornil a ani žádný jiný návštěvník, jen jsem je všechny pobavila. Ubrousky HIPP pohromu během pár minut odstranily! 🙂

jituska23
3. únor 2016

spis co delat kdyz matka zapomene ubrousky doma a dite ma zrovna prujem.....to jsou jeste vtipnejsi situace

janicka53
3. únor 2016

Ubrousky nosím vždy a všude. Jednak je potřebuji při 22 měsíčním hubeňourovi, ale vždy je využiji i pro sebe. Naposlady jsme měli velkou spotřebu v Chorvatsku na dovolené. Auto jsme měli odparkovné před hotelem a takovou ptačí památku jsme si našli na autě. Tehdy jsem utratila skoro dvě balení, abychom auto dali alespoň do takového stavu, abychom vyšli na cestu a rovnou do umývárny.
To byl příklad, jak je umíme využít i mimo domácnosti. Dalším příběhem je však i to, na co všechno jsou dobré i doma. Momentálně je to první záchzana při špinavých a zablácených botách, kočárku, rukou, úst, lepkavého čaje na dlažbě, zbytek jídla na sedačce, povidel na kuchyňské lince, zubní pasy na záchodové desce ... prostě vlhčené ubrousky musí být a hlavně hodně, hodně , hodně

pouzarovaj
3. únor 2016

U nás nejvíce pomáhají vlhčené ubrousky manželovi, když má dcerky na starost - a že jich má velkou spotřebu🙂. Naposledy ale zachraňovaly kůži mně a to předevčírem. Šla jsem s dětmi a 2 pejsky na návštěvu za kolegyněmi (máme velké plemeno- bernský salašnický pes - teď fenku - Lorettu a štěně Angee) do práce, všichni se těšili na děti i pejsky. Chvíli jsme si s kolegyní povídaly, když se na náš přišel podívat i ředitel. Bavili jsme se o canisterapii, kterou s oběma fenkami budeme dělat a pan ředitel prohlásil, ať mu Loretta předvede, co umí...No, pustila se do toho okamžitě, ale předvedla úplně něco jiného, než všichni čekali - vyvenčila se. Takže celá kancelář propukla v smích a já hnala do auta pro vlhčené ubrousky a drhla jsem s nimi koberec :D. Všichni z toho měla zábavu až do oběda, ale já bych se radši neviděla...

suzinka1608
3. únor 2016

obrúsky nám najviac pomohli ked sme boli na navsteve a nas Šimonko sa "posral" až na chrbátik, spotrebovali sme takmer celý balik aby sme ho od tej mimoňskej tekutiny očistili 🙂 ešteže okrem obruskov nosim v taske aj nahradne oblecenie. Fotku radsej neprikladam kedze je cas obeda 🙂

janadano
3. únor 2016

Vlhčené obrúsky sú naozaj výborný výmysel ,my ako rodinka ich používame veľa a všade- na utretie zadočka, špinavých ručičiek, popísaných dverí alebo stola od fixiek a farbičiek, utretie prachu na nábytku ale aj na palubnej doske auta, dcérky ich nosia do školy.... Využitie všestranné a príhody, kde sa použili je veľa, ale asi naj je táto:
bola som doma s dvoma mladšími dcérkami a jedna sa tešila, že o pár dní bude karneval a chcela byť šaškom a tak prosila, či by si nemohla aspoň narúžovať ústa- mojim rúžom a aj nejakú farbu na líčka a oči, veď mamka Ty máš, prosila a tak som privolila, ale malá si to chcela vyskúšať na mne- tak mi narúžovala ústa, líčka som mala červené a oči... modro-zeleno-fialové... a keď som si to chcela umyť, tak vtedy som mala telefonát a potom zrazu rýchlo trebalo ísť po ďalšie dcérky na krúžky a v tom zhone obliekania a prebaľovania som akosi pozabudla, že mám ešte super namaľovanú tvár, dcérky tiež nieč nehovorili, síce sa tá 4 smiala neurčio, ale ja som ju súrila,že meškáme a tak sme sadli na kočiarik a druhá dcérka tlačila som mnou a, zachvílu som si všimla, že sa na mňa ľudia usmievajú... a keď som prišla k dcérky do školy aj som sa rozprávala s učiteľkou a zrazu pribehla Dorotka a ten výraz nezabudnem- Mami, čo sa Ti stalo? A vtedy som pochopila, nevedela som či sa smiať, či sa zlostiť, ale... Tak som vytiahla vlhké utierky z kabelky a dcérky mi so smiechom pomohli dostať tvár do normálu. Takže vlhké utierky naozaj pomôžu vo všelijakých situáciach, vďaka za nich. Krásny deň.

aghbala
3. únor 2016

Ubrousky, všestranný to zachránce . Jelikož si ze mě malá občas dělá živou psací tabulku (vždyť "počmárat" maminku krásně naslintanou sušenkou je bezva zábava), tak jako odstraňovač fleků fungují na jedničku. Našeho taťku vždy zachrání po natankování benzínu. Nejenže má čisté ruce, ale i nám krásně navoní volant. A malou zachraňují několikrát do dne doslova od hlavy až k patě 😀

kimby
3. únor 2016

Já poznám maminky potažmo rodiče na mateřské dovolené (či s malým dítětem) právě dle vlhčených ubrousků 😀

Do té doby, než byly děti, v životě jsem vlhčené ubrousky nekupovala, možná ani neznala? a rozhodně nebyly součástí mé kabelky 😀

Nyní je nosím já i manžel, je to záchrana mnoha situací v běžném dni. S dětmi jsou skoro nutnost 😀

Slouží na utření rukou venku, obchodech, vytřu podlahu, umyji wc, utřu s ubrousky i prach, umyji varnou desku a dokonce jsem zjistila, že perfektně poslouží i na umytí(vytření) uší naší kočky 😀

Ubrouskům zdar 😵

wendulka01
3. únor 2016

Tak nám chodí na vlčáky tatínek. Jelikož je voják a jezdí často na cvičení tak si s sebou bere pravidelně ubrousky. Protože sem tam není čas se koupat tak si dovedete představit co ty ubrousky zažívají 🙂

irenoslava
3. únor 2016

situací je spousta, výborná zkušenost je na cestách ale i při úklidu v domáctnosti

janicicka85
3. únor 2016

Nejvíc nám ubrousky pomohly, když bylo dcerce 6 měsíců a byly jsme na mikulášské besídce u manžela v práci, kde se malá dvakrát pokakala (asi z Mikuláše a čerta 😕 a já jsem zjistila, že už sebou nemám žádnou čistou plenu. V okolí také nebyla žádná drogerie a v lékárně pleny neměli. Manžel vymyslel, že jí z ubrousků vyrobíme plenu. V práci vzal širokou lepicí pásku a dal se do výroby. Spojil zajímavým způsobem několik ubrousků a plena byla na světě. A my s dcerkou jen žasly, jakého máme šikovného tatínka 😉 😎 každopádně nám jeho vynález z vlhčených ubrousků zachránil sváteční kalhoty 🙂