SOUTĚŽ: ubrousky HiPP ULTRA SENSITIVE

lidka_hipp
2. únor 2016

Taky si svůj život neumíte představit bez vlhčených ubrousků? Pro mě jsou doslova darem z nebes 😀

Věřím, že i vy berete vlhčené ubrousky jako něco moc užitečného, a tak tu pro vás mám soutěž o OPRAVDU VELKÝ BALÍK našich Čistících vlhčených ubrousků HiPP. Stačí napsat, kdy vám ubrousky pomohly a zachránily situaci 😀 Pět nejvtipnějších odpovědí se může těšit na pořádný balík 🙂 V každém z pěti balíků budou celkem 3 velké balení (4x56) našich Čistících ubrousků HiPP ULTRA SENSITIVE, tedy dohromady 672 jednotlivých kusů ubrousků.

Abyste věděly, o co soutěžíte, tak tady pár informací k našim ubrouskům:

Pro velmi citlivou pokožku miminek jsme vytvořili HiPP Čistící vlhčené ubrousky ULTRA SENSITIVE s jemnými vlákny, které umožňují mimořádně šetrné očištění pokožky. Ubrousky jsou napuštěny jemným pleťovým mlékem, které obsahuje výtažek z BIO mandlí. Jsou proto vhodné už od narození. Hodí se i na ošetření pokožky se sklonem k alergiím a atopické dermatitidě, protože nejsou parfémované, neobsahují éterické oleje, mýdlo, barviva, parabeny a ani složky živočišného původu. Mají neutrální pH a nejsou běleny chlórem. Více: http://goo.gl/8lLJBn

ilona87
2. únor 2016

Ubrousky už nepoužíváme, jelikož co všechno dokážout vyčistit je neuvěřitelné... Tudíž to musí bejt napuštěné oěkným sajrajtem. 😢

verona31
2. únor 2016

Je pravda, že se s vlhčenymi ubrousky da vyčistit uplně všechno. Ale jsou k nezaplaceni. Pouzivali jsme je než jsme měli prcka a teď bez nich nedame ani ranu. Babička si je taky moc chvali. Malej je po nich v pohodě tak proč ne. Vyčistila jsem s nima poslintany kocarej a byl jak novi a plno jinych veci. Zaplat panbuh za ně 😀

zimkova
2. únor 2016

Jeli jsme se synem k posouzení, zda je vhodné, aby již nastoupil do školy. Chtěl si vzít s sebou kapsičku, aby měl sílu a myslelo mu to. V autě se mi s ní celý polil. Protože už má 6 let, tak mu žádné věci na převlečení samozřejmě s sebou nevozím. Co teď. Hurááá, záchranáááá, v autě vozím neustále čistící ubrousky, které používám i na palubní desku a tak. Za chvilinku byl Kubíček a jeho oblečení jako vypraný v Perwollu. A to doslova. Žádná skvrna, nikde nic upatlaného no prostě nádhera. Je radost mít při sobě takového pomocníka. 🙂 Bez ubrousků Hipp už ani krok, né to není vtip, platí to na celý rok. 🙂)
Nevím, jak by se na nás dívaly paní z pedagogicko psychologické poradny. Asi by si myslely, že syn moc samostaný a čistotný není a že maminka je asi také prasátko.

wivisek
2. únor 2016

Když má člověk doma malé prasátko, vlhčené ubrousky zachraňují situaci každodenně - jak doma, tak venku - hlavně když si prcek "odloží" v opravdu nejnevhodnější chvíli 😎

kacinda
2. únor 2016

Dokud jsem nemela deti, tak jsem ani ve snu netusila, jak jsou ubrousky dulezitou a podstatnou veci v dnesni dobe. Ze s nimi cistim a myju kde co, to ani popisovat asi nemusim, verim, ze to tak ma vetsina maminek. Od detske prdelky, pres prach, az po auto. Ale co me teda osobne pobavilo bylo, ze kamaradka je vyuziva i utirani zadku sveho pejska 😀 me osobne ubrousky zachranuji kazdym dnem, jelikoz jsem tehotna a cim vetsi brisko mam, tim vic chodim jako prasatko, kazdy u me na prvni pohled hned vi i co jsem mela na obed a k tomu mam dvouletaka, ktery mi s fleky a spinou pomaha 🙂

zuzaaanka
2. únor 2016

Vlhcene ubrousky? Bez nich bysme asi ani nezili 😀 zachranuji nas dnes a denne, syn ma obdobi zacatku samostatneho krmeni se a to stoji za to. Velka zasoba by se nam vaaaazne hodila 😉

mikilenka
2. únor 2016

My máme doma vlhčené ubrousky v každém pokoji, aby byly po ruce. Už se bez nich neobejdeme. Na procházkách, v autě...prostě všude. Děti jsou špinavé neustále, venku si musí na vše sáhnout, všude strčit prstíky. Už nemá cenu je neustále umývat. Alespoň před jídlem je utřu nebo opláchnu. A že takové malé děti jí pořád... pobalivo mě, když si kluci jednou vytáhli všechny ubrousky a navzájem se umývali. Asi jim pěkně voní, často si je dají na obličej a vnímají vůni.

bimmka
2. únor 2016

Zachránily nás při vítání občánků, kdy se malá rozhodla, že mě ozdobí od ramene až po klín, naštěstí se to setřelo a nakonec to z dálky nešlo ani poznat.

joannah13
2. únor 2016

v létě jsme byli na naší chalupě na prázdninách 🙂 všude kolem lesy a klid a také pro mě děsný horor a to pavouci.. pokaždé, když jsem uspávala synka, celý pokoj se řádně prohlédla, jestli nemáme nezvaného hosta.. no a jeden večer jsem toho zloducha zahlédla, ale jen jeho trčící nohy pod lištou, musel být fakt velký, protože ty nohy byly fakt tlusté, minimálně tarantula 😀... néééé, co mám ted asi dělat, vím, že tam je a určitě vyleze.. no nenapadlo mě nic jiného, než že jsem vzala vlhčené ubrousky a pomocí šroubováku jsem tam ten ubrousek nacpala.. jestli jsem situaci zachránila?? doufám, že jo, a že po nás v noci nelozil 😀 ale stejně se mi těžko usínalo brrrrr

mili_h
2. únor 2016

U nás měly ubrousky nejvtipnější využití asi v létě na koupališti, kdy se náš taťka spokojeně opaloval a pták mu hodil bobek přímo mezi oči. Jak se taťka lekl, tak vyskočil a hovínko mu steklo po celém obličeji. 😀

bobulka_216
2. únor 2016

My jsme šli na kontrolu k naší dětské doktorce, říkala jsme si, že malé nechám látkovou plínu, že je to kousek a hlavně přece jen jsme chtěli látkovat 🙂 než jsme dojeli autem asi 10minut, tak naše malá se pokakala, ale opravdu solidně ( to natřásání v autě asi pomohlo) dorazíme do čekárny a přebalujeme na přebalováku ... koukám do přebalovací tašky a tam není náhradní látkovka a posledních pár vlhčených ubrousků .... zapoměla jsme ji zbalit ... prohledávám tašku a koukám na manžela a smějeme se, ale spíše že nevíme co máme dělat 😀 našla jsme poslední 3 vlhčené uprousky od HiPP ( používáme jen tuto kosmetiku) a poslední jednorázovku pod věcma 🙂 naštěstí to malá neměla na bodynu ani kalhotách, to už bych ji opravdu muselo obalit plinou, protože oblečení jsem taky neměla 😀 poučení pro příště už jezdím nabalená 😀

hanve
2. únor 2016

Venčím takhle u kočáru našeho psa a co se stane, náš milý hafan potkal cestou lidský exkrement, který zbaštil. Nic zlého netušíc, jsem po něm sáhla, abych mu vytáhla z huby, co si tam nasoukal (většinou to bývá kus rohlíku a jiné laskominy)... To bylo zděšení.. No ale nelenila jsem, vytáhla vlhčené ubrousky a jak jsem byla v ráži, milý hafan snad poprvé v životě měl vytřenu mordu vlhčenými ubrousky. Moc mu to nechutnalo... Tenkrát mi to vtipné fakt nepřišlo, ale zpětně už se směju, hlavně své pohotovosti s vlhčenými ubrousky.

mipahoji
2. únor 2016

Vždycky když skončí dny s HIPP a já opět nevyhraju ten vytoužený balík ubrousků, říkám si, že do dalších dnů s HIPP použiju ubrousky na nějakou fakt vtipnou činnost, abych měla příště šanci. Dny s HIPP jsou zase tu a já opět nemám, co vtipného napsat 😀 Jen přízemní klasiku jako - kosmetika všeho druhu všech částí těla, odstraňování vyplivaného jídla z koberce na návštěvách apod.

makulinecka
2. únor 2016

Hezký den, vzhledem k tomu, že vlhčené ubrousky od Hippu jsou našemi nejoblíbenějšími, dceři velmi a jako jediné vyhovují nosíme je sebou všude a mají nepostradatelné místo v mojí kabelce. A v nadlehčeném případě zachránily "život" mému v té době ještě skoro švagrovi.
Ve svatební den kdy všem, ale především hlavním aktérům hrají pořádně nervy a nervozita by se dala krájet, mému skoro švagrovi hrály především jeho střeva pěkně rychlou před manželskou muziku. Při cestě na oddací místo, které bylo celé v přírodě mu střeva vypověděly službu a on celý bezradný bez toaletního papíru nevěděl, co dělat. Moje vlhčené ubrousky ho zachránily. Byl čistý, umytý, voňavý jako miminko a následně i v klidu a s pročištěnými střevy oddaný! 🙂

cokoladka89
2. únor 2016

tak nám zachránily ubrousky potahy do auta a vlastně celý výletní den, je to tak rok zpátky, jeli sme k babičce do čech na návštěvu a celkem pozdě sme vyjeli, takže manžel spěchal a jak sme jeli do kopečků, bylo to nahorů, dolů a asi 5x tak malej si stěžoval že je mu blbě, ani sem se nestačila otočit a už blinkal, no zastavili sme hned na kraji silnice a snažila sem se to vyčistit napřet papírovýma kapesníkama pak hadrou kterou vozíme a nakonec sem řekla že zkusím ty ubrousky. a světe div se vše ze sedaček a z oblečení šlo dolů, po hoidině puzování auta sme se rozjeli a za to bych vraždila, asi po 5 minutách sme dojeli k benzínce.. :D byla sem tenkrát opravdu naštvaná dneska už se tomu smějeme 🙂

baseema
2. únor 2016

Používám hlavně na měsíční dcerku, ale i na utírání prachu, bot...jen nodoporučuji utírat okna. Když jsem čekala na semaforu, chtěla sem v rychlosti utřít zevnitř okno což se krásně povedlo než mi zasvítilo slunko do "čistého" okna. Přes nános krému z ubrousku jsem viděla jen jeden velký flek :D ale na ostatní věci paráda

barinkas
2. únor 2016

Ubrousky věc jsou nutná,
pro nás skoro nezbytná,
známe je už dlouho,
v tom bude to kouzlo,
máma je koupí v drogerce,
pak je nosí v kabelce,
čistíme s tím všechno,
ruce, zadek i z bot ho*no. (pardon ten výraz 🙂 )
nezbytné i do auta,
očistí i sedadla,
krásně voní,
malá čichá,
vše se po nich hezky blýská,
děkujem Ti „hippáčku“,
od máš zas jedničku.

dubina
2. únor 2016

Zachraňují mi život denně 😎 . Zvlášť, když se dítě na návštěvě, v restauraci, v dětském koutku pokadí až prokadí. Já ubrousky používám na všechno a syn je zvyklý si po sobě uklidit, když dojí. Vezme si vlhčený ubrousek, utře pusu, ruce a pultík pod sebou.

anetka1701
2. únor 2016

To jsme takhle byli na návštěvě u bezdětné kamarádky v jejím super načančaném bytě a moje, toho času dvouletá, dcera našla někde rudou rtěnku a začala kreslit po všem možném - gauči, kuchynské lince, stole, dveřích, dřevěné skříni... My jsme zrovna byli o místnost vedle kde mi kamarádka ukazovala novou skřín a tak na to měla skoro 5 minut. Kdž jsme přiši, tak jsem myslela že jí budu křísit... Začala histerčit a hledat čím to umeje, ale já jako zkušená matka jsem šáhla pro vlhčené ubrousky a bez problémů a následků celou katastrofu vyřešila - včetně utření totálně rudejch ručiček mé dcerky. Od té doby jsou vlhčené ubrousky podstatnu součástí kaarádčiny domácnosti a nedá bez nich ránu :oD

dendulalacek
2. únor 2016

Máme 19 měsíční holčičku, takže ubrousky jsou pro nás nezbytnost. Používá je doslova pořád. Je to moc fajn, že takové věci jsou. Bez nich nejdeme ani na krátkou procházku.

krikul
2. únor 2016

Tak tu tak sedim a říkám mému tátovi - hele je tu soutěž o ubrousky, stačí jen napsat kdy ti ubrousky zachránily situaci - a táta mi říká - no tak to ti můžu říct hned, to se mi stalo zrovna včera. Jen pro vysvětlení můj táta je strojvedoucí a tak zavřený v kabině mašinky nemá moc možnost jít se někam najíst nebo si dojít na wc. A tak tedy - včera po dlouhém dni, když dojel na konečnou, potřeboval strašně na záchod a tak běžel na nádraží na nejbližší toalety. Po vykonání potřeby se rozhlídl kolem sebe a zjistil, že tam není toaletní papír a ani si žádný nevzal. A tak ho zachránilo paradoxně to, že v kabině není kam házet odpadky - měl totiž v kapse u kalhot asi 3 vlhčené (už teda vyschlé) ubrousky, kterými si po obědě utřel ruce 😀 A tak ho ubrousky zachránily 😀 😀 😀

elucik
2. únor 2016

Vlhcene ubrousky nosim stále u sebe v kočárku i v kabelce a ještě, ze tak.
Jednou při jízdě vlakem mě pomohly vyresit trapnou situaci. Pán naproti si rozdelal svacinku, při kousnutí do rajčata mě s tím postrikal, díky ubrouskum jsem aspon trochu trapnou situaci zachránila.. Díky hippu

luonnatar
2. únor 2016

Když jsem manželovi koupila koblihu do auta a zjistila jsem, že ji neumí jíst. Většinou se kouše od díry,aby náplň nevytekla, ale bohužel to mu do 30ti let ještě nikdo nesdělil,takže marmeláda všude- Volant,sedačka, manžel :p zachránili hodně!

al987
2. únor 2016

ubrousky se snažím používat výhradně pro potřeby mého syna ( šetřím si je ) 😉 Jednou si synovci hrály na indiány a celé obličeje si pomalovaly fixem, v tento okamžik přišly ubrousky velmi vhod .-)

sixtynka
2. únor 2016

Nechápu, jak se dřív maminky obešly bez vlhčených ubrousků, výrobce zaslouží medaili 😀 Nosím je u sebe prakticky pořád a mám je v každé tašce. Zrovna včera jsem byla s kamarádkou a našimi miláčky v kočárkách na procházce v lese. A co myslíte??? Moji kamarádku zavolala příroda a volala silně...... 😀 😀 Jenže hádejte - ona ubrousky a nic podobného s sebou nenosí, naštěstí jsem z tašky vytáhla balík vlhčených ubrousků..... Zazářila jí očička a šup za smrk..... V tu chvíli jí to nezachránilo vyloženě život, ale čest určitě 😀 😀 😀 Vzala si prý ponaučení a slíbila, že už je bude nosit taky

babunka1
2. únor 2016

Tak já mám miminko celkem krátce, takže s neustálým nošením vlhčených ubrousků na "zadeček" se stále sžívám. Každopádně ještě před narozením miminka jsem si kupovala malá balení ubrousků do kabelky pro případ nouze...a tou u nás bylo hlavně očistění bláta z bot (jelikož bydlíme na vesnici a chodníky zde nemají moc valnou úroveň), takže když jsem někam jela, musela jsem vytáhnout ubrousek a šup na boty, at nevypadám jako opravdový vesničan. A nebo hlavně v mém případě, protože jsem trošku "prasátko" jak říká můj manžel 😀 a vždycky na mně každý pozná co jsem "papala", tak já používám ubrousky i na "hubu" 😀

pavca75
2. únor 2016

Vlhčené ubrousky od té doby co máme prcka -používáme stále-musí být vždy po ruce.
Nejvíce se však hodili našemu 3 letému Tádíkovi -při tajném uklidu počmáraného nábytku 😀

partyzanka91
2. únor 2016

Dovoluji si opět zapojit mou báseň z loňska. Minule nevyhrála, ale kdo ví

Batole a čistý byt?
Jde to spolu dohromady?
Dennodenně vysmejčit
fleky tam i skvrnku tady!

Nezoufejte milé mámy,
věřte že v tom nejste sami.
Nobelovku by zasloužil,
kdo vlhké ubrousky nám vymyslil.
Nejen na dětské sedinky,
užijí je maminky.

Na koberce, na podlahu
a na kečup na potahu.
Na dveře a parapety
na zdech také na tapety.
Na všechen druh nábytku
na psa, kočku, na kytku...

S pořádnou zásobou ubrousků Hipp,
hned domácnosti bude líp

eva201106
2. únor 2016

Milá @lidka_hipp,
nemohly by se výherkyně soutěží losovat? Myslím, že spousta z nás by chtěla mít aspoň šanci na výhru, ale jak to tak čtu, tak moc vtipných situací s ubrouskama nenacházím. Díky 🙂

ta_kacka
2. únor 2016

Ubrousky mi pomáhají neustále, ale mam par akcnejsich situaci- třeba když jsem byla sama ve velkém nákupním centru a dítko tehdy jako 3m miminko se zvladlo posr*t (napsala bych to slušně, ale to opravdu nejde) tak, ze měl špinavý i krk- to se ubrousky opravdu hodily 🙂 Taky jsou obvykle jako jediné po ruce, když ve dveřích hraji s kočkou hru, zda proklouzne a zaspini spinavyma packama cely dum nebo zvládnu nějaký pohyb skoro jako v ragby a chytim ji a nohy ocistim... Takže u nás mají opravdu široké spektrum využití 🙂