Začínají Dny HiPP: Co vás čeká?

lidka_hipp
1. únor 2016

Jsem moc ráda, že se opět můžeme setkat během Dnů HiPP! Těším se, že tu potkám "známé tváře", ale seznámím se i s dalšími maminkami, které zatím neznám 🙂 Opět jsem tu od toho, abych vás provedla našimi Dny HiPP, odpovídala na vaše otázky (když něco nebudu vědět, mám v záloze spoustu skvělých kolegů a kolegyň, včetně moc milé nutriční terapeutky), reagovala na vaše připomínky a vůbec se starala o to, aby vám bylo se mnou a HiPP dobře 🙂 Budu ráda, když se dozvíte o dětské výživě a péči o miminka i ta větší 🙂 vše co potřebujete. HiPP to jsou nejen kvalitní a chutné příkrmy v BIO, ale také mléka s obsahem probiotik a praebiotik, šetrná kosmetika s BIO mandlovým olejem a výrobky pro těhulky. Všechno, co vyrábíme, prochází velmi přísnými kontrolami, a tak vám můžu zaručit, že se k vám dostane jen to nejlepší. Otestovala jsem to sama na sobě i na své holčičce 🙂

Samozřejmě si s vámi budu ráda povídat o všem, co vás zajímá a také mám připravené soutěže o hezké ceny 🙂

apacheee
AMBASADORKA
2. únor 2016

Paráda, dny s Hipp mám vždycky moc ráda a značka pro mě opravdu představuje kvalitu, za rozumné peníze🙂

lidka_hipp
autor
2. únor 2016

@monnn Jsem ráda, že vám čaj vyhovuje 🙂

@zanri Určitě předám vaše připomínky kolegům, aby je poslali dál do Německa na centrálu 🙂

@apacheee Moc děkuji za milá slova. Pro mě osobně byl HiPP jasnou volbou právě díky kvalitě 🙂

zlatkavlk
3. únor 2016

Hezký den, jen jsem se chtěla zeptat, jestli se neplánuje rozšířit sortiment příkrmů - viděla jsem, že např. v Německu se dají koupit počáteční příkrm s pastiňákem, bílou mrkví, zeleninové rizoto atd...což si myslím, že se v ČR sehnat nedá... díky

lidka_hipp
autor
3. únor 2016

@zlatkavlk Díky za dotaz a připomínku. Určitě se snažíme nabízet co možná nejvíce příkrmů, i když víme, že v Německu nebo Rakousku je výběr větší. Také pracujeme na rozšiřování našeho sortimentu, a tak jsme rádi, když dostaneme doporučení přímo od maminek 🙂

janicka53
3. únor 2016

Jeee, @lidka_hipp se vrátila. Mám velkou radost, že opět si budu moci na oběd, když uložíte syna spát udělat kávu a číst diskuse a příspěvky. Byla bych ráda, kdyby se otevřela téma prvního vzdoru, se kterým právě bojujeme. Ráda bych si přečetla rady a názory maminek.

lidka_hipp
autor
3. únor 2016

@janicka53 Moc ráda vás vidím a děkuji za tip na téma, hned ho jdu otevřít 🙂

verinikki
3. únor 2016

Jéé, super, zase jsou dny s Hipp🙂 musím ještě jednou poděkovat za příkrmy s rybičkou, který jsem minule získala, jsou vynikající a malé moc chutnaly🙂 Těším se, co nového se dozvím nebo možná i vyhraju🙂

lidka_hipp
autor
3. únor 2016

@verinikki Jsem moc ráda, že malé příkrmy chutnaly 🙂 Jak jsem psala, jsem tu, abych odpovídala na otázky maminek 🙂

mrkew
3. únor 2016

Možná trošku odbočím ale je vás tu hodně jak jste zavedly lepek? Zatím jsem dceri rozmichala piškot do přesnídávky a ok

lidka_hipp
autor
3. únor 2016

@mrkew Neodbočujete, téma lepku sem určitě patří 🙂 Určitě bych se lepku nebála, jen je dobré být ze začátku obezřetnější a sledovat reakce miminka. Pokud se objeví něco nezvyklého, pak je na místě poradit se s pediatrem, který dobře zná vaše dítě a vy k němu máte důvěru.

Podle doporučení Evropské společnosti pro pediatrii, gastroenterologii, hepatologii a dětskou výživu (ESPGHAN) je vhodné lepek zavádět v "okénku" mezi mezi ukončeným čtvrtým a ukončeným sedmým měsícem. Naopak příliš brzké zavádění lepku před čtvrtým měsícem nebo pozdní po sedmém měsíci se nedoporučuje. Když se dítě setká s lepkem v tomto "okénku", naučí se ho přijímat, což je důležité pro vývoj jeho imunitního systému.

Vždy je důležité zavádět jednotlivé složky potravy "krok za krokem", což jste přesně u lepku udělala 🙂 Tedy vždy nabízet jen jednu novou potravinu, sledovat reakce dítěte a až poté, co máte jistotu, že ji dobře toleruje, nabízet další. Konkrétně u lepku je vhodné začít pro začátek s malým množstvím, zhruba lžička ovesných vloček do ovocného nebo zeleninového příkrmu a po týdnu, kdy dítě lepek dobře přijímá, zvýšit jeho množství.

bodlinka7
3. únor 2016

Dobry den,
Jeee, super, budu si drzet palce 🙂

mrkew
4. únor 2016

Takže udělat klasickou jíšku a zahustit takto třeba polévku?

lidka_hipp
autor
4. únor 2016

@mrkew Spíš než smaženou jíšku bych zkusila přisypat pár obilných vloček do polévky, postupně, pokud dcera nemá problém s vajíčky, může nabízet i těstoviny, a podobně.

zanri
4. únor 2016

@lidka_hipp Dobrý večer, tak dneska mi přišel balíček od prodeti.cz s 2ks instantních čajů - ovoce - rooibos, jak jsem psala dříve + jsem si objednala tu pěnu do koupele, jak jste poradila. Schválně jsem dala do poznámky, že žádám, aby ty čaje měly minimální spotřebu do června 2016....rozbalím to a radost byla pryč☹ Minimální spotřeba do 31.12.2015...takže zítra vracím, ale chtěla bych se zeptat na tu pěnu, jak zjistím, zda není taky prošlá (nedůvěra na dodavatele je na místě). Nikde není uvedena expirace, jen je vespod natištěn kód 91303-04, můžete mi to prosím rozklíčovat? Předem děkuji.

lidka_hipp
autor
4. únor 2016

@zanri Mrzí mě, že máte špatnou zkušenost s nákupem ☹ Bohužel není v našich silách kontrolovat, jak s našimi výrobky zachází prodejci a zda kontrolují jejich expiraci 😒

Pokud jde o kosmetiku, číslo, které uvádíte je číslem šarže. Nemusíte se ale bát. Ze zákona jsme povinni uvádět údaj o tom, za jak dlouho od otevření je potřeba kosmetiku spotřebovat, a to je právě 6 nebo 12 měsíců, což najdete u symbolu otevřeného víčka. Samotná trvanlivost kosmetiky je pak ještě delší.

zanri
4. únor 2016

@lidka_hipp Děkuji za odpověď, prostě smůla, ale už jsem jim volala, zítra mi dají vědět, jak s vrácením či výměnou. A podle toho se rozhodnu, zda jim vrátím i pěnu, a když tak pořídím jinde.

xperia1985
5. únor 2016

Dobry den Mam radost, ze si muzeme znovu zasoutezit a neco uzitecneho mozna vyhrat. Doufam, ze se tentokrat postesti a vyhrajeme Vasi kosmetiku. 🙂 Je nas tu zase hodne, prejeme stesticko a hezky tyden s Hipp vsem. :D