SOUTĚŽ: Co si přejete k Vánocům?

lidka_hipp
14. pro 2014

Celý rok myslíme na druhé, staráme se, aby jim bylo dobře, často se nevyspíme a obětujeme se pro domácího pohodu. Tak si myslím, že bychom alespoň před Vánoci měly myslet taky na sebe 🙂 Jak pročítám vaše příspěvky a prohlížím si krásné fotky, je mi víc a víc jasné, že jste milující maminky, které by pro svá zlatíčka udělaly snad všechno. Proto jsem se rozhodla, že dnešní soutěž věnuji vám skvělým maminkám 🙂 Napište mi, co si přejeme pod stromeček pro sebe 🙂 Pět nejzajímavějších odpovědí vyhrává kosmetický balíček HiPP.

alyssa.anna
18. pro 2014

Je jasné, že vzhledem k naším zdravotním "peripetiím" si pŕeju nejvíc zdravíčko pro sebe a pro svojí rodinu, ale kdybych si měla přát jednu hmotnou věc...bude to znít asi trochu velikážsky, ale moc bych si přála místo toho našeho tmavého mokrého krcálku u rušné silnice nějaký krásný domeček na malé vesničce, kde bychom byli blíže přírodě, klidu a našemu rodinnému štéstíčku 🙂

polaks
18. pro 2014

Čo si prajem,aby náš Martinko už nemal astmu,aby boli všetky moje milované deti a manžel zdraví.A pre seba si prajem ešte veľa veľa optimizmu a sily,aby som sa stále rovnako rada starala o svoje deti.
A mám aj vecné prianie. Končene by som chcela dostať pod stromček pyžamo. 😉

ladik1
18. pro 2014

Já si přeju hlavně aby příští rok byl lepší než tenhle... abychom nemuseli jezdit po nemocnicích, létat helikoptérama do Motola, každý týden jezdit po kontrolách ☹ Takže já si přeju jedno velké zdraví pro děti a vůbec všechny co mám ráda a k tomu rodinnou pohodu, kterou nebudeme udržovat jen silou vůle z posledních sil, ale opravdu si ji budem užívat 🙂 a nějaký hmotný dárek? Sáně, na které se všichni vejdem a spoustu sněhu, ať je užijeme 😉

leg
18. pro 2014

Asi to už bude znít jako klišé, k Vánocům si přeju stejně jako mnoho ostatních maminek zdraví nejen pro své děti, ale pro své nejbližší. Pokud jsou lidé zdraví, tak jsou šťastní - především děti a člověk si s nimi užije plno radosti a smíchu. No a k těm radostem a smíchu nám určitě vypomůže trampolínka do bytu, aby ten malej čertík nám neskákal po gauči, křesle atd a pro malou princeznu určitě plno pastelek, fixů a papíru na malování a pro oba dva elektrické vláčky. A hlavně už pořádnou zimu a sníh. 🙂

madre1
18. pro 2014

Možná to bude znít trochu sobecky,ale pro sebe si přeji hlavně zdraví svých dětí,protože jsem to právě já,kdo o ně pečuje v nemoci i ve zdraví a jejich občasná nemocnost mi zbytečně komplikuje život.Dále si přeji,aby mi vydržela trpělivost,ohleduplnost a přísnost,aby mi děti časem nepřerostly přes hlavu.Byla bych ráda,kdyby mě stále měly rády takovou jaká jsem a ne proto,co pro ně ne/dělám. 😉
Dokud se mi nenarodily,pořád mi něco v životě chybělo.Ale o té doby,co je mám,jsem nejšťastnější člověk na světě 🙂

blauen
18. pro 2014

Jelikož nejsem maminka a ze všeho nejvíc co jsi přeji již druhé vánoce u stromečku, abychom s manželem drželi v náručí naše největší štěstí v našem životě. Bohužel i tyto vánoce si nebudeme opět nic jiného přát než zdraví, sílu a aby při nás to štěstí stálo a ty další vánoce už byli tři jako opravdová rodina. Věřím, že jednou u toho stromečku budeme tři a už si nikdy krom zdravíčka pro všechny blízké nebudu přát.

jaja01k
18. pro 2014

A já se přiznám ke sprostému materialismu, přeju si kuchyňský robot 🙂

naomi6
18. pro 2014

@lidka_hipp Přála bych si aspoň na chvíli zastavit čas. Děti jsou teď v takovém krásném věku (4 roky a rok) a já se jich nemohu nabažit. Mazlíme se, smějeme se, užíváme si každičkou chviličku. Jsou to nejkrásnější, co se nám v životě povedlo

petkab82
18. pro 2014

Co bych chtěla pro sebe? Momentálně asi jen to, aby mrňous ještě vydržel měsíc v bříšku a pak bylo všechno v pořádku. Doktoři teď straší že teď by byl porod nejrizikovější, takže mám klid na lůžku a dovedete si to jistě představit- sama doma s dvouletou cácorou a mít klid na lůžku,-) takže si přeju ať to všechno klapne a vydržíme do termínu nebo aspoň do poloviny ledna 2015 a když by mi k tomu ježíšek přinesl nějakou pěknou knížku do porodnice vůbec bych se nezlobila,-) ,-)

mon_88017
18. pro 2014

Světový mír, světový mír, světový mír 😎 Jo a pro sebe vilu na pobřeží, náhrdelník od Tiffanyho a limuzínu s řidičem, konečně taky už, né že zase dostanu fusekle 😀 😀 😀 😀

elialen
18. pro 2014

Kromě dobrého zdraví si přeji odvahu k dalšímu těhotenství, ale hlavně k porodu. 😖

bigginka18
19. pro 2014

co bych si přála? hlavne zdraví pro svou holčičku a pokud to není až tak moc sobecke tak trochu toho štěstí 🙂 nemít žaludeční nevolno z dalšího těhotenství,nemít tak otřesný porod,nemít konflikty v rodině a žít obyčejný nudný život 🙂 chci toho tak moc? 🙂

janulina90
19. pro 2014

Hlavně zdraví a už žádné potíže a komplikace, které se týkají našeho drobečka 🙂

indy2
19. pro 2014

Preji si, abych 24.12. vecer u stromecku videla jiskricky v ocich me rodiny.. me dokonale dcery, ktera sice jeste nechape, proc zrovna tento vecer dostane darecky, ale jeji radost bude v tu chvili snad i hmatatelna 😵 zaroven chci videt ty same jiskricky v ocich sveho muze, ktery je pysnym otcem, bajecnym tatinkem a spolehlivym partnerem..ty me jiskricky jsou tam uz nyni, jen kdyz pisi tento prispevek ..me sny se staly skutecnosti..mam zdravou a bajecnou rodinu a za nedlouho se mi dostane druheho pozehnani privest na svet novy zivot..nic krasnejsiho uz byt proste nemuze.. tyto Vanoce a nejen ty, jsou odrazem mych snu. Vsem zenam zde preji, aby mohly zazit stejny pocit naplneni, ktery prozivam ja.. at je to vytouzene miminko, kuchynsky robot nebo nove auto 😵 ♡

texetka
19. pro 2014

Přeji si abychom se sešli všichni ve zdraví, aby nepřibylo žádné prázdné místo u stolu ani v psích pelíšcích . To je jediné, co si přeji .

bleibina
19. pro 2014

Pevné nervy 😀

ewulka88
20. pro 2014

Jak poslední dobou sleduji dění kolem sebe i tady na MK, kdy odchází naši blízcí, umírají maminky od dětí a bohužel i ty malé miminečka, tak si nepřeji nic víc než zdraví pro ty mé dvě lásky a mou celou rodinu, protože to je to jediné nejdůležitější ♡ 🙂

cejina
20. pro 2014

Abysme brzo naší Terezce pořídili sourozence, to by byl dárek nade vše 🙂

ddanik1
20. pro 2014

Pro sebe i pro manžela bych si moc přála, aby se nám konečně podařilo miminko, o které se snažíme a přejeme si ho. Pro celou rodinu lásku a hlavně zdraví, především pro mého taťku, kterému letos o prázdninách zjistili rakovinu v pokročilém stádiu, tak aby s námi mohl být co nejdéle. Kéž by se dočkal i našeho drobečka...
Na ničem dalším nezáleží...

stavba
20. pro 2014

Jak už zde bylo mockrát napsáno, tak i já si nejvíce přeji, aby celá moje rodina byla zdravá. To se nedá koupit za všechny peníze světa. Jak se říká: "Zdravý člověk má tisíce přání, nemocný jen jedno - uzdravit se." A také bych si moc přála setkat se alespoň na krátkou chvilku se svou babičkou, která mi umřela, když jsem byla ještě malá. Byla moc hodná a strašně mi chybí. Chtěla bych ji ukázat svoji rodinu a její pravnoučata. Moc mě mrzí, že je nikdy nemohla vidět. ☹

frapik
20. pro 2014

Ze všeho nejvíce si přeji v pořádku donosit své miminko, které má přijít na svět v dubnu. Potom si opravdu ze srdce přeji, aby k sobě lidé začali být více vnímaví a citliví. Poslední dobou velmi silně vnímám, že člověk člověku vlkem". Kéž bychom k sobě měli v roce 2015 všichni blíž.

zabzulka
20. pro 2014

moc si přeju, aby k nám příští rok v pořádku přišlo naše dubňátko a zdraví pro všechny, to je nejdůležitější 😵

jge
20. pro 2014

Jsem rada, ze nejsem jedina, co si preje klid, lasku, pohodu, zdravi a stesti. Manzel se me ptal, co chci k Vanocum, toto jsem mu rekla a on na to - musis si prat neco, co se da koupit! 😉 I kdyz se mnou nemluvi uz asi 3 dny za to, ze jsem si nevymyslela nejaky darek, porad trvam na svem: zdravi, lasku, klid, pohodu, relax - proste vse nesplnitelne 🙂

thesun
20. pro 2014

Z celého srdce si přeji abych otěhotněla, miminko donosila a v pořádku přivedla na svět zdravého človíčka, sourozence dcerce a potomka partnerovi. 🙂

zimkova
20. pro 2014

Dobrý den, je to moc fajn, zamyslet se co bych chtěla jako maminka pro sebe. Mám dvě zdravé, krásné děti, milujícího manžela, skvělou rodinu a užívám si na mateřské krásných chvil, tak co by si mohl člověk ještě přát. Od Ježíška bych si letos přála jednu opravdu alespoň jednu klidnou noc, kdy bych lehla a spala až do rána. Náš brouček se budí poslední dobou min. 8-10x za noc a pořád ho přetahovat z postýlky do postele mi už dává za těch 15. měsíců dost zabrat. Brala bych takovou jednu odpočinkovou noc. 🙂) Moc děkuju Ježíšku, že to s naším Davídkem domluvíš 🙂 🙂 Máme tě rádi, za 4 dny přijď 🙂

pouzarovaj
20. pro 2014

My bychom rádi 2 čárky na testu, aby měla Terezka sourozence🙂. Pokud bych měla psát materiální věci, moc by mi udělalo radost CD mé oblíbené skupiny, hokejový dres a kosmetický balíček. Ježíškovi jsem to taktně naznačovala, tak uvidíme🙂.

eliskaxox
20. pro 2014

Myslim ze uz to tady bylo ale ja si preju alespon 8 h neprerusovaneho spanku 🙂 Jinak preji vsem at se jim jejich sny vyplni 🙂 Me ten muj sen prave usina vedle v postylce

barusmackova
20. pro 2014

Co si přeji zdraví pro celou moji rodinu to je totiž to nejdůležitější.jinak ty největší přání se mi už splnily mám tři krásné děti

septik
20. pro 2014

Říká se, že člověk dospěje tehdy, až si uvědomí, že ty nejkrásnější dárky se nedají koupit. A je to pravda, co mám děti tak si přeji jenom jediné - zdraví a lásku. Na nějakou hračku se vždycky koruna najde, ale bez zdraví a lásky děti nemužou vyrustat.

sedmiteckas
20. pro 2014

Přeji si, aby byla moje rodina zdravá.