Odměňování výherkyň a poděkování za Dny s KiKem

klara_kik
27. lis 2016

Milé maminky a budoucí maminky,

přeji vám nádhernou adventní neděli. Chtěla bych vám moc poděkovat za krásné Dny s KiKem, které jsem tu s vámi již podruhé mohla strávit! Děkuji vám všem, které jste se s námi podělily o úžasné vánoční nápady a tipy na dekorace, věnce, kalendáře, cukroví i dárky a sdílely s námi spoustu pěkných vánočních vzpomínek.

Během dne postupně zveřejním výherkyně všech soutěží, které odměním poukázkami na nákup v KiKu a vánočním dárečkem. Deset z vás se může těšit také na 10 srdíček za nejzajímavější a nejinspirativnější diskuzní příspěvky.

Pokud jste vyhrály v některé soutěži, napište mi prosím do zprávy své jméno a poštovní adresu. Jestli jste nevyhrály, tak se nebojte, štěstí se na vás určitě usměje příště 😉

Všechny naše diskuze a soutěže z tohoto týdne jsou nyní plné vánoční inspirace. Jestli hledáte ještě nějaké další nápady, můžete se podívat na naše tipy na dekorace a dárky pro celou rodinu na www.oblekamesechytre.cz. A pokud se u nás chcete inspirovat po celý rok, stačí vyplnit svůj e-mail tady: www.oblekamesechytre.cz/registrace-newsletteru

Všem vám moc děkuji za příjemný týden. Přeji vám krásný advent, nádherné vánoční svátky a hodně štěstí, zdraví a lásky celé vaší rodině v příštím roce!

Opatrujte se a mějte se krásně! 😉
Klára & tým KiKu

nefertiti20
28. lis 2016

@kropenatka je to v popisu.mas napsat klare do zpravy adresu pro zaslání výhry

soda365
28. lis 2016

@nefertiti20 Díky 🙂 v poslední době často něco přehlédnu :(

kropenatka
29. lis 2016

@nefertiti20 asi mi to nemyslí jak jsem nemocná.. popis jsem ale četla 😕

klara_kik
autor
29. lis 2016

@nefertiti20 Moc děkuji za odpověď!

@soda365 @kropenatka @vequi Děkuji vám za zaslané adresy a výhry vám pošleme poštou. Pravděpodobně to stihneme až příští týden, ale vynasnažíme se, aby vám naše dárečky dorazily co nejdříve před Vánoci 🙂 Výhru si pěkně užijte!

A @kropenatka a @vequi přeji hlavně brzké uzdravení vám i všem nemocným u vás doma, ať si užijete krásné Vánoce i nějaký příjemný čas před nimi!

vequi
29. lis 2016

@klara_kik moc moc moc moc děkuji 🙂 ..... už se nemůžu dočkat, až si výhru užiju 🙂

terezet
29. lis 2016

@klara_kik jééé, mockrát děkuji za srdíčka, těším se na další podobnou soutěž 😉