Podzimní soutěž se značkou KiK

klara_kik
Moderátor
22. říj 2018

Pěkný den dámy,

mám tu hned na začátek pro vás připravenou zajímavou soutěž, která poběží až do konce týdne. Vítězka dostane 10 poukázek v hodnotě 250 Kč do prodejen KiK. Navíc získá unikátní možnost zasednout v porotě KiK Tvář roku a bude se podílet na výběru nejvíce okouzlující finalistky.

Šanci máte všechny a další dvě výherkyně získají také 10 poukázek do KiKu a pozvánku na tuto prestižní akci. Vítězky budou vyhlášeny v neděli, kdy soutěž končí.

Stačí jen napsat, jaký kousek oblečení z vašeho šatníku nosíte nejraději a nedáte na něj dopustit?

Už se moc těším na vaše odpovědi!

Vaše Klára

kotty
27. říj 2018

Tmavě modré šaty s puntíky, ležérní a přitom hrave 🙂

luckamb
28. říj 2018

Ahoj, tak pro mě jako matku čtyř dětí žijící na vesnici, jsou nejvíc tepláky. Ale i já se samozřejmě ráda líbím, takže si tepláky sama siju , tak aby seděly, byly pohodlné a trochu vypadaly. No a jsem maximálně spokojená. Myslím, že i tepláky mohou ženě slušet. Ne tak jako sukně a lodičky, ale zkus si běhat po polní cestě nebo v lese za dvojčaty 😂🤣 v sukni

lucinkast
28. říj 2018

Vše co je pohodlné, džíny, legíny, tepláky 😀

dainny
28. říj 2018

Teplák,Jsou nejpohodlnější 🙂

mstotova
28. říj 2018

@klara_kik Rifle 🙂

franklina
28. říj 2018

@klara_kik Já mám nejraději černý propínací svetřík. Je vhodný jak k sukni, tak ke kalhotám i k džínám 🙂 Lucka

elialen
28. říj 2018

@klara_kik podprsenku 😉

alexhonza
28. říj 2018

@elialen tak to je naopak pro me asi nejméně pohodlný kus obleceni (pokud nepočítám sportovni podprdu). 😁

desencanto
28. říj 2018

Nejpříjemněji se cítím v elegantním stylu. A řekla bych, že se to ve mě zakořenilo již v dětství, kdy jsem sledovala, co nosí mamka. Pro mě asi nejčastější volbou jsou úzké rifle a sako, popřípadě šaty jakéhokoli střihu. A jako Make up artist si myslím, že je to plus působit elegantně a žensky. Ale jakmile se doma zavřou dveře, vše shodím a beru si plyšové kalhoty, tílko a huňaté ponožky. Bez nových plyšových kalhot a huňatých ponožek si nedovedu představit Vánoce 🙂

krtcice
28. říj 2018

Nejradši mám svůj teplý měkký župánek 😉 takhle pěkně když je sychravo a děti večer usnou, zabalit se do něj, dát ai kávičku, néco dobrého a knížku.

eva_bittnerova
28. říj 2018

Nejradeji nosim rifle a dlouha trika, ktera schovaji zadek🙂

nika6184
28. říj 2018

Nejradeji nosim šaty🙂

89piskota
28. říj 2018

Džíny, tričko, mikinu a tenisky, pohodlné oblečení nade vše🙂

verusak87
28. říj 2018

Když jsem doma, tak tepláky 😀

jaja01k
28. říj 2018

Doma nosím nejradši 3/4 legíny a tričko. Nedám dopustit na džínovou bundu, kterou mám už skoro 20 let, ale není to na ní vidět, je opravdu kvalitní. Taky mě tenkát stála skoro všechny úspory 🙂

ajronka
28. říj 2018

Doma legíny a jelikož kojím, tak určitě pohodlné tílko. Ven nejraději nosím své oblíbené džíny, tričko a koženou bundu 🙂. Určitě se chci cítit nejraději pohodlně.

vaniilla
28. říj 2018

Tepláky 🙂 Jsou pohodlné 🙂

silvakl
28. říj 2018

určitě pyžamo

wwery
28. říj 2018

@klara_kik Dobrý den, tak u mě to jsou šály, případně šátky, nemám moc ráda holý krk..

kodyna
28. říj 2018

Urcite mikiny a dziny. 👍

klaara3
28. říj 2018

V zime je toto moje oblibena motylkova sala. A proc na ni nedam dopustit? Netahne mi pak na krk a ozivi kazdy nudny outfit

molly1987
28. říj 2018

Mikinove šaty 😊 Super vec, nekdy jako mikina ke kalhotam, nekdy jako saty, doplním jeanovou bundou nebo satkem atp. Jeden kousek a 10 podob 😉

ema173
28. říj 2018

Klárko, je jich spousta a je to celkem jedno coooooooooooooooooooo. Hlavní je že se v tom dobře cítíme. Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li na tváři úsměv.🙂

dancamich
28. říj 2018

Kabát - prostě obyč. kabát na podzim, který mám už tři roky 🙂

marthinaa
28. říj 2018

Nejraději nosím svoje domácí vytahané tričko. Nějak ho mám spojené s pohodičkou a odpočinkem 🙂.

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@ema173 Svatá pravda! Úsměv je základ 🙂

llllenik
28. říj 2018

Urcite dziny a leginy 😉

adrianka1816
29. říj 2018

@klara_kik můžu se zeptat kdy bude nějáké vyhlášení výherců? 😊

klara_kik
autorModerátor
29. říj 2018

@adrianka1816 Za chviličku 🙂

klara_kik
autorModerátor
29. říj 2018

Drahé dámy,
přišla ta chvíle, kdy vám můžu s radostí sdělit jména vylosovaných vítězek naše velké podzimní soutěže! 🎉🎁
1. místo @andrejkakubik
2. místo @cabadajovimah
3. místo @nijij

Vítězky si najdou podrobné info v interní poště 😉
Vítězkám srdečně gratuluji a všem ostatním děkuji za příspěvky ❤