Co dát tatínkovi pod stromeček?

klara_kik
2. pro 2015

Zatímco u své malé neteřinky nevím, co jí pod stromeček vybrat, protože mám spoustu nápadů, které by jí zaručeně udělaly radost, tak u přítele si každý rok dost lámu hlavu. On chce, aby všechno bylo k něčemu užitečné, já zas chci, aby byl dárek něčím výjimečným, co ho aspoň trochu překvapí. To není lehké zkombinovat… Jak jste na tom vy a vaši tatínkové a partneři? Máte zajímavý tip na dárek? Udělá jim radost oblečení pod stromečkem, třeba i tradiční ponožky? 🙂 Podělte se s námi o své tipy. Na tři z vás, které se zapojí do našich diskusí, čeká na konci týdne dáreček z KiKu 🙂

ellen85
2. pro 2015

Tak partner dostane klasiku vůni a roční předplatné časopisu😉 🙂 snad se trefím a bude se líbit🙂😉

hnandezz
2. pro 2015

no u nas teda stale jeste nevim.:D minule dostal kompresor a oteplucha(ochrana panskeho ohambi na zimu do lesa):D a letos mosim taky neco vymyslet.:D tos klasika to jisti, ponozeckyy, trenyrecky, tileckooo, a jeste neco by to chtelo.🙂 asi to jisti nejaka vrtacka, nebo obraz nas vsech. ty jo, neviiim.:D

jipe
2. pro 2015

Já si také každoročně lámu hlavu, jsme spolu už 11 let a nechci se moc opakovat, začalo to plyšáky (bylo mi 17 :D), pokračovalo např. knihami a následně vouchery (vyhlídkový let - manžel nikdy před tím neletěl letadlem). Manžel si přeje obvykle něco praktického (brašna na nářadí do práce) a potěší ho i to triko a ponožky, já se snažím překvapit a udělat radost. Potěšil ho např. kapesní multifunkční nůž nebo termohrnek (je často na cestách). Letos mám zatím jen látkovou plenku pro malého a trenky pro velkého se stejným vzorem. Ráda načerpám inspiraci

lady_giraffe
2. pro 2015

Mám podobného muže. Nejvíc ocení to, co je nějak užitečné, zároveň má celkem hravého ducha. V minulosti jsem dost bodovala s poukazem na školu smyku - je to užitečné, protože si vyzkoušel, jak se auto chová v různých situacích, jízda je pak díky tomu bezpečnější (takže je to dar i pro vás milé dámy 😀 ) a zároveň se pěkně vyblbnul, protože jakýho chlapa nebaví zkoušet "co to udělá", že? 😉

Také byla radost z nové praktické peněženky, nebo nástěnné mapy hradů, kterou si přál do pracovny. Nebo i teplé pyžamo, statívek k foťáku... Je toho spousta, pokud ho dobře znáš, vždycky něco vymyslíš...

kspp1
2. pro 2015

Tak u nás si dárky s manželem přímo nedáváme, ale protože jsme spolu teprve tři roky a dcerka je malinká, řešíme to tak, že si každý rok uděláme něčím společnou radost. Loni se nám podařilo do Vánoc našetřit na ledničku, pračku a sušičku a udělali jsme si album s naší maličkou a konečně i se svatbou a svatební cestou, letos zatím máme dokoupených pár dalších domácích spotřebičů - toastovač, mixér a zpěňovač mléka a chystáme se vyvolat si zase další hromádku fotek za uplynulý rok 🙂

markytka_1
2. pro 2015

radost udělá vždy a všechno, ať je to vyrobené či koupené. Letos tatínek dostane potahy do traktoru, takže překvapení bude veliké a manžel nový holící strojek se zastřihovačem, jelikož ten jeho hlemýžděk už to nezvládá. Vše praktické i radost udělá, i když pro manžela to udělá asi větší radost mě, že už se nebude mít tolik na co vymlouvat 😀

kacinda
2. pro 2015

Memu manzelovi udela nejvetsi radost vzdy neco od ferrari nebo celkove neco okolo formuli, protoze je jejich vernym a opravdu vasnivym fanouskem. Krom toho jsem ale letos kupovala 3D puzzle, jelikoz rad potrapi svoje mozkove zavity a tyto puzzle jeste nezkousel. Celkove ale neni moc narocny a malo kdy si rekne co by chtel, takze i kdyz to vypada, ze ne, je opravdu obtizne mu nejaky darek vymyslet, takze se mi libi tato diskuze, protoze si rada prectu, co kupuji ostatni a nacerpam inspiraci. Ono cim skromnejsi clovek, tim tezsi je vymyslet mu nejaky darek, i kdyz ve vysledku je clovek rad i za malickost. Jinak bas deda (muj tatka), s tim je to jednoduche. Ma hrozne rad ruzne parfemy a cim vic jich je tim lip 🙂 ale samizrejme ma rad i maso a dobre piti, takze k parfemu bude letos asi i spanelska sunka jamon serrano a nejaka dobra lahev.

barumat
2. pro 2015

Já přispěju na hodinky podle jeho výběru, objednala jsem mu výběrový CD co mi o něm vyprávěl a dostane jako každý vánoce/narozeniny oblíbenou vodu po holení.

luca16
2. pro 2015

Co dát tatínkovi k vánocům, to je každoroční boj. Letos si přál knížku a jedno naučné DVD. Co však dostane jako překvapení od milující manželky, to by mne opravdu velice zajímalo ☹ Chtěla jsem mu dát pozitivní TT, ale bohužel... Snad mne osvítí nějaká múza a něco praktického, užitečného a přitom pěkného pro něj do vánoc najdu.

mandala
2. pro 2015

Můj manžel vyžaduje totéž - praktické dárky. Takže letos dostane opravdu originální dárek v podobě sedačky do malotraktůrku, u kterého se mu potrhal potah a pořád plánuje, že si koupí nové. Jenom jsem zvědavá, jak to zvládnu správně koupit bez mužské pomoci. 😀

beruzska
2. pro 2015

Ponožky samozřejmě pod stromečkem nesmí chybět 😀 , pak nějaké mlsky(které si celý rok odpírá 😉 ) , předplatné časopisu a pak praktické dárky, jako brašna, trička...ještě musím domyslet 😎

klara.t
2. pro 2015

Já se snažím většinou vyhnout oblečení, ale i to občas koupím. Kupovala jsem mu pásek, peněženku, kravatu a košili, knížku, světýlka na kolo, kufr na nářadí, spacák, karimatku, baterku nebo čelovku, věci na myslivost jako je opasek na patrony , futrál na zbraň atd...tchánovi nebo tátovi karafu na víno, sadu na otevírání vína, vanu do kufru auta, grilovací nářadí, fotoknihu dětí, jehlu na měření teploty masa, krokoměr, tepoměr, placatku, kuklu pod helmu, lyžařské brýle, rukavice na kolo nebo lyže, meteostanici, futrál na brýle, box na CD, kosmetiku, žiletky, holící strojek, zastřihávač vlasů, nářadí (klíče), vrtačka nebo jiný nástroj apod.

ciocca
2. pro 2015

@jipe Mohu se zeptat, kde jste sehnala látkovou plenku a trenky se stejnym vzorem?

pavlak5
2. pro 2015

Tak ja jeste nevim,je to orisek🙂 minule to byla francouzska pastika,holici strojek apod.....,ted premyslim nad taskou,penezenkou a klasika...teple ponozky s podivnym vzorem...ty nesmi chybet.

lucianapolis
2. pro 2015

Tak tatínek by chtěl určitě pod stromeček maminku, která pořád nemá na nic čas 🙂 ale nejspíš dostane vrtačku 😉

granda
2. pro 2015

mému otci udělám radost doutníky a kvalitním šampanským.... otci svých dětí udělám radost pěknou vánoční nocí a že si najdeme čas pro sebe a bude nám krásně pod stromečkem s dcerami a krásnou písničkou....

megy
3. pro 2015

mému tatínkovi dělá radost to, že za ním každý rok chodíme přesně na štědrý den hned ráno - donesu mu cukroví, domácí vánočku, malý dáreček v podobě buď kosmetiky nebo kupodivu léků, které jsou v dnešní době v doplatcích dost drahé, ať se nemusí starat na nějakou dobu 🙂 dáme si po štamprličce, poslechneme si koledy a je🙂

manželovi jsem letos pořídila velkou ottovu encyklopedii hub - 3tis. stránek 😲😀 k tomu něco na podporu životního stylu - jelikož od nového roku máme společný cíl a to změnit stravování - takže každé ráno si dá koktejl ph balance, dále mi chybí ještě houbařský nůž a něco malého jako ponožky, neb jednou přišel z práce vyzul se a já pukla smíchy - protože měl ponožku skoro vejpůl rozervanou 😀 takže vím, že ponožky budou vděčné 😀 a to si myslím, že stačí.

lenysek1988
3. pro 2015

Manžel: První dárek mu nečekaně koupil tchán, jen tak.....elektrický stříhač stromků. Tak jsem mu koupila aby si postavil model vojenského letadla, k tomu jeho oblíbené barvičky, lepidlo a štětečky. Z toho bude mít radost. O tom že si ten model koupí, básní už pár let...

Tchán: Dostane napůl s tchýní kalendář naši 4měsíční holčičky a modem k propojení PC s televizí.

Tatínek: Taky kalendář napůl. Buď oblečení, knížky nebo něco co by si níkdy nekoupil 😀

smallinka
3. pro 2015

Co dát tatínkovi? To by mě taky zajímalo 🙂 Táta hlavně nic nechce.....všechny dárky co mě tak napadly mám už tak nějak za minulé Vánoce vyčerpané (např. běžecké rukavice na zimu), ale pro letos mě napadlo koupit mu třeba nějaký kvalitní čaj....má je rád, dobrý sýr ze sýrárny (také sýry miluje).....a ponožky určitě udělají radost.....

mysicka003
3. pro 2015

Pro manžela mám digitální lasrovou vodováhu (máme všude vše křivé, protože manžel říká - ROVNÁ JE NUDNÁ, ale mě už to nebaví, chci to mít pěkné, tak uvidíme co na to řekne). Krásnou fleasovou mikinu, voňavku, věci na holení a nevím jestli ještě něco vymyslím.
Pro mé rodiče mám lístky do divadla a zaplacený kurz tanečních pro manželské páry (asi před 10ti lety chodily a moc se jim to líbilo, ale pak začal taťka podnikat a už na to nebyl čas, mamka si stěžuje, že se vůbec nevidí a nemají na sebe čas, tak alespoň spolu budou v blízkém kontaktu při tanci, na plesy chodí, tak to alespoň zdokonalí 🙂 ) Většinou rodičům dáváme nějaký welnnes balíček, ale před týdnem, slavil tatínek kulaté narozeniny, tak ho dostal k nim.
Bracha s manželkou chtějí toustovač 3v1, tak ho dostanou.
Švagr je velký sportovec a propaguje značku NIKE, tak dostane sportovní kalhoty NIKE a miluje želatýnové bombony, tak jich dostane 2kg.
To jest seznam "našich chlapů" co dostanou. 😀 😀 😀

zaludova
3. pro 2015

Já bych určitě doporučila nějaký zážitek. U nás mají vždycky úspěch. Záleží na tom, co má dotyčný rád. Projížďka ve Ferrari nebo terénním Hummeru, pro odvážnější skok padákem nebo třeba kurz přežití. Minulý rok k tomu byl ještě RC model vrtulníku na ovládání a to, co přítel předváděl na Štědrý večer jsem nezažila 😀 lítal si po pokoji a já mu musela dělat heliporty a on se na ně snažil přistávat 😀 ale zase na druhou stranu si s tím "vyhrál" 14 dní a teď už jen sedí na poličce...Jinak klasicky jako každý rok kosmetika, oblečení, fusekle, trenky....

luckapol
3. pro 2015

Tak u nás je to letos voda po holení, sada nářadí, sportovní taška a měsíční vstupenka do fitka 🙂

kaciska7
3. pro 2015

Pritel si vysnil znackove teplaky ma svou oblibenou znacku tak asi ty 🙂 a potom darek +18 let 😁

jipe
3. pro 2015

@ciocca katyvbaby- aktuálně koukám, že mají auta a koníky, ale nabídka se mění

irenoslava
3. pro 2015

@jipe mohu také vědět kde jste sehnala tu plenu a trenky se stejným vzorem

amaliee
3. pro 2015

Jelikož je můj muž milovníkem aut, domlouvám mu jízdu s jedním českým rally závodníkem. Oblečení pod stromečkem také chybět nebude.

jipe
3. pro 2015

@irenoslava viz komentář výše - katyvbaby

mishell56
3. pro 2015

Snoubenec letos dostane lístek na koncert své oblíbené kapely 🙂

klara_kik
autor
3. pro 2015

@hnandezz @markytka_1 Otepluch a potahy do traktora mě opravdu zaujaly 🙂 Škoda, že ten můj by je nevyužil 😉

A @markytka_1 taky někdy vybírám dárek, který tak trochu potěší i mě. Ale však on přítel to také někdy dělá, tak si tak děláme vlastně radost společně 😉

juliemichal
3. pro 2015

můj manžel si jediný dáreček přeje a to už třetí rok ☹ přeje si abych jsem mu dala dáreček,fakt jen za 40kč ☹ a to pozitivní těhotenský test a potom malinkatou holčičku Anitku,ale nějak se nám to bohužel nedaří a já už padám unávou ze snažení na pusu ☹ takže pokud to zase tento rok nevyjde,jako každý rok tak mu koupím pod stromeček trenýrky,mikinu a ponožky,ale vím,že bude zklamaný,protože bude čekat,že bude mít pod stromečkem pozitivní testík ☹