Co nejčastěji kupujete v KiKu?

klara_kik
3. pro 2015

Vzpomínáte si ještě na svou první návštěvu KiKu? Co jste si od nás tehdy odnesly? A co u nás nejčastěji kupujete? Bude něco z toho součástí vašich Vánoc? Budeme moc rádi, pokud se s námi podělíte o své tipy na dárky, dekorace, oblečení i praktické pomocníky do domácnosti z KiKu. Na konci týdne ze všech diskutujících v rámci Dnů s KiKem vybereme tři z vás a ty od nás dostanou dáreček plný vánočních dekorací, které určitě velmi brzy využijete 😉

Pokud byste chtěly vědět o našich novinkách, můžete svůj e-mail zaregistrovat tady: http://www.oblekamesechytre.cz/registrace-newsl...

klara_kik
autor
3. pro 2015

@petrasipkova1 Tak zítra přeju dobré pořízení! Budu ráda, když pak dáte vědět, co jste vybrala 🙂 A moc doporučuju náš newsletter. Budou vám pak chodit naše letáky s novinkami (přibližně každé 2 týdny) a vždy budete vědět, kdy vyrazit do prodejny za novými věcmi: http://www.oblekamesechytre.cz/registrace-newsl...

dita_a_ivan
3. pro 2015

Jednoznačně vedou dekorace! A líbí se mi tématicky sladěné kolekce, takže nikdy neodcházím jen s jednou věcí.. 😅 A na jeden úlovek jsem extra pyšná - podložka do drdolu za 25,- 😉 Když to viděla má kadeřnice, tak si pro něj sama též hned běžela 🙂))

kacca11
3. pro 2015

Asi půjdu proti proudu, ale já tam za život byla jen párkrát a koupila fakt minimum věcí. Ono se zdá, že je to děsně levné a výhodné, ale ona ta cena stěží odpovídá té kvalitě. Netvrdím, že se tam nedá najít něco pěkného, ale raději pořídím jednu kvalitní věc než deset nekvalitních. Výjimečně se objeví něco obstojného v dekoracích, to neříkám, občas po něčem sáhnu, ale většinou je to pro mě hrozné zklamání, když leckde čtu, co v Kiku zase mají za úžasné věci a pak to vidím na vlastní oči...

Věci z Kiku zřejmě nebudou součástí našich Vánoc, nenakoupím tam dekorace, ani dárky, ale abych nekřivdila, zajdu se podívat, jestli se situace nezměnila 🙂

klara_kik
autor
3. pro 2015

@lucisa I maminky by si měly někdy dělat radost 🙂 Ale chápu, že zvláště těm roztomilým věcem pro nejmenší se dá jen těžko odolat 🙂 Tak ať vám bundička dobře a dlouho slouží a pořádně zahřeje!

klara_kik
autor
3. pro 2015

@luca16 Zrovna od včerejška máme spoustu nových ubrusů a svíček máme také stále dost 😉

klara_kik
autor
3. pro 2015

@kacca11 Budeme moc rádi, když zajdete. Máme teď spoustu nových věcí, tak třeba se vám něco zalíbí.

ivetkavysocina
3. pro 2015

Já si už vůbec nepamatuji, co bylo koupeno jako první, už ani nevím, kdy byl u nás otevřen, ale je jasné, že jsem do Kiku běžela hned, jak ho otevřeli, abych věděla "co je to zač"🙂 Už jsem ho navštívila kolikrát, někdy po nákupu prázdné ruce, někdy plný košík a občas i vozík. Nejčastěji nakupuji samozřejmě dekorace, které jsou přijatelné cenou a dají se vždy krásně doladit dohromady (ať je to jaro, velikonoce a hezké pastelové barvičky, hnědooranžový podzim, či teď vánoce). Pak nějaké rámečky, svatební "blbůstky", oblečení, potřeby do domácnosti..a za posledních pár měsíců konečně přibyli věcičky pro miminko, které se na ně těší zatím jen z bříška, ale aspoň maminka se má čím kochat 😀

mrazulkav
3. pro 2015

Já kupuju hlavně drobnosti na vyrábění, občas hračky, oblečení a doplňky. Většinou, když si naplánuju cestu do města, tak se musím stavit a fakt nikdy jsem neodešla s prázdnou 😀

lucianapolis
3. pro 2015

První nákup si už nevybavuji, ale co vím jistě, dokážu dlouhou dobu stát u kreativních a dekoračních košů 🙂 a to často než je zdrávo 😀 poslední nejlepší úlovek jsou pěnová písmenka s lepicím podkladem, které jsem hned využila na adventní rukavičku pro dcerku 😉

fire85
3. pro 2015

První nákup v Kika byl v těhotenství. Věci pro mimo. Red nakupují porad pro malého a taky vždycky vezmu věci pro naše ctyrnohaky. Pejska a kočičku. Vaše pamlsky milujou a jsou za dobrou cenu. Dekorace Kupuju taky.

mako2014
3. pro 2015

Oblečení pro naši dcerku a dekorace.

valuvka
3. pro 2015

@klara_kik budu se snažit, ale bohužel do nejbližšího Kik to mám 40 km ☹ a jsem teď sama s dětmi, takže musím počkat, až se manžel vrátí domů ze služebky a hned pofičím 🙂))

gabrielkka
3. pro 2015

Kik mám asi 15minut od baraku což je celkem fajn.Nakupuje se tam skvělě,věci jsou levné a celkem i kvalitní.Nejvíc jsem tam nakoupila asi oblečení pro malého.Byl to snad jediný obchod poblíž mého bydliště kde měli oblečení 50cm (y).Taky tam ale hodně kupuji sladkosti :D Hlavně velke balení gumových medvídku (y)

avori
3. pro 2015

Úplně poprvé jsem nakupovala v Kiku v Německu, kde jsem pracovala jako au-pair. Ale to je už dávno. Byly to dárky na vánoce (hlavně oblečení) a nějaká dekorace. A když se otevřela pobočka i v našem městě, tak jsem ji samozřejmě navštívila. A nyní nakupuji hlavně pro naše miminko, a vždy něco koupím. Jsou zde velice pěkné věci za rozumnou cenu. Ať už je to oblečení, dekorace, hračky apod. 😉

catchulinecka
3. pro 2015

Tak já si moc na první návštěvu nepamatuji, za to si moc dobře pamatuji tu před pár dny. Zruinovala můj účet, ale za to máme obývák plný malých i velkých skřítků. Jsou úžasní!!!

mysicka003
3. pro 2015

Když jsem byla poprvé v Kiiku,koupila jsem si tam krásné fialové triko co jsem strašně ráda nosila, ale bohužel už je jen na domácí nošení a hlavně tam chodím pro oblečení, máte pěkné velké velikosti. Hodně tam nakupuji pro neteře, nakoupila jsem krasné svatební přání za 3kč. Moje sestra Kik neskutečně miluje, vždy tam zavítá a volá: jsem v Kiku mají tu ..... nechceš pro Leňu (dceru???) Sestřenice když k nám přijede na návštěvu, vždy to vezme přes Kik a nějaké oblečení na holky přiveze. Lenička se vždy moooc těší co bude mít zase krásného!!! A jen tak příběh mimo. Vybírala jsem sušičku v elektru, prohlížím, sehnu se k ní a prasknou mi rifle, přes půl zadku, rychle obchod opouštím a jdu vedle do Kiku, kde si kupuji, krásné nové rifle. 🙂

salikova
3. pro 2015

Poprvé jsem Kik navštívila cestou od gynekologa, kde jsem se dozvěděla, že budeme mít chlapečka a tak jsem tam nakoupila několik oblečků. .Dodneška tam nakupují oblečení pro kluky a taky pro sebe a manžela, mlsky pro našeho pejska a samozrejme doplňky do bytu. ..V podstatě nikdy ne odejdu z Kiku s prázdnou. A miluji vaše slevy!!!!!

hrasok100
4. pro 2015

Moje poslední návštěva Kiku minulý týden - sháněla jsem softshellovou bundu a neměli moji velikost...slečna velice ochotně nabídla, že se popta a obvolala 4 prodejny, až našla tu spravnou velikost a barevnou kombinaci...i když měla hodně práce a já ji o to neprosila. Opravdu velice ocenuji takový přístup, velice milé a příjemné jednání, jiné řetězce by se měli učit! Nejraději nakupuji tvořivé materiály a miluji slevove koše 🙂

broucek2
4. pro 2015

Nakupuji především oblečení pro dítě a trika pro sebe. Dekorace a vlnu doma také již mám

jajinka25
4. pro 2015

moc ráda zde nakupuji dekorace na jakékoli období, samozřejmě dětské oblečení ajiné moooc důležité věci..jako třeba nápis home, světílka, prostírání, svíčky, rámečky ....ono je vždy důvod proč zravna něco musím mít 😀

luckapol
4. pro 2015

Poprvé jsem v Kik nakoupila oblečení pro očekávané miminko. Teď nakupuji nejvíce oblečení a nejrůznější dekorace. Na Vánoce jsem již pořídila baňky, háčky na stromek, svítidla a ubrousky na sváteční tabuli.

konidana
4. pro 2015

V Kiku mám nejradši krabici s posezónním výprodejem, kde občas najdu věci do desetikoruny :D, které se mi zrovna hodí. Občas mne děti ukecají na nějakou blbinku, sem tam tričko. Před lety na dovolené v zahraničí mne Kik zachránil, když mi došlo čisté oblečení. Koupila jsem si košili s krátkým, kterou pořád nosím.

megy
4. pro 2015

já především dekorace a taky kalhotky 🙂

handous
4. pro 2015

Dokud nám Kik, který byl v dosahu nezrušili, byla jsem tam minimálně 1x týdně. Nejvíce šlo nazbyt miminkovské a dětské oblečení ( velký výběr za skvělé ceny, oproti "značkovým" obchodům).Pak jsem hodně kupovala domácí potřeby a dámská trika 🙂 Vloni jsem nakoupila i spoustu hraček( nejkrásnější úlovek byla obrovská plyšová housenka). Teď mám všechny Kiky ve městě hodně daleko a nejsem řidička, takže nakupuji zřídka, což mě moc mrzí ☹

zaludova
4. pro 2015

Ja nakupuji hlavne dekorace a veci do domacnosti 🙂 obcas nejake obleceni, kdyz mi neco padne do oka🙂

soleilll
4. pro 2015

Dětské oblečení.

puhelin
4. pro 2015

Dekorace a potřeby do domácnosti. Sobě rifle.

puhelin
4. pro 2015

@klara_kik Škoda, že vloni byl okolo Vánoc výběr svíček pestřejší. Letos se mi Vaše barvy nehodí. A to jsem se chystala jich nakoupit opravdu hodně.

misuulee
4. pro 2015

jeeee..obleceni,dekorace,veci do kuchynee..akorat musi byt clovek rychli😀

barumat
4. pro 2015

Hlavně trička! Perfektně sedí, jsou moc hezký, dostatečně dlouhý, praním se nekroutí a na nošení jsou prostě nejlepší 🙂