Co nejčastěji kupujete v KiKu?
Vzpomínáte si ještě na svou první návštěvu KiKu? Co jste si od nás tehdy odnesly? A co u nás nejčastěji kupujete? Bude něco z toho součástí vašich Vánoc? Budeme moc rádi, pokud se s námi podělíte o své tipy na dárky, dekorace, oblečení i praktické pomocníky do domácnosti z KiKu. Na konci týdne ze všech diskutujících v rámci Dnů s KiKem vybereme tři z vás a ty od nás dostanou dáreček plný vánočních dekorací, které určitě velmi brzy využijete 😉
Pokud byste chtěly vědět o našich novinkách, můžete svůj e-mail zaregistrovat tady: http://www.oblekamesechytre.cz/registrace-newsl...
Stručné shrnutí
- V KiKu převládají sezónní dekorace a drobné bytové doplňky, zejména vánoční ozdoby, ubrousky a svíčky, které zákazníci pravidelně nakupují po celý rok.
- Dětské oblečení je nejčastěji kupovanou kategorií; zákazníci zmiňují body (např. vel. 46), oblečení pro novorozence (50 cm), punčocháče, ponožky, trička a dětské bundy.
- Mezi běžné nákupy patří i levné džíny (zmíněny značky Janina a Basic), kreativní potřeby, hračky, sladkosti a sběratelské zásobníky PEZ (Star Wars, Frozen), přičemž diskuze uvádí výprodeje s cenami např. 25 Kč za tričko nebo položky „do 10 Kč“.
Nejčastější otázky
Q: Jaké kategorie zboží v KiKu lidé nejčastěji kupují?
A: Podle diskuze zákaznice nejčastěji kupují dětské oblečení (body, dupačky, trička, punčocháče), sezónní dekorace (vánoční ozdoby, svíčky, ubrousky), kuchyňské doplňky a drobné hračky.
Q: Koupím v KiKu oblečení pro novorozence a nedonošená miminka?
A: Ano; v diskuzi byly zmínky o oblečení pro novorozence včetně velikosti 50 cm a o nabídce pro nedonošená miminka.
Q: Prodává KiK džínové kalhoty a jaké značky jsou dostupné?
A: V diskuzi byly konkrétně zmíněny džíny značky Janina a „Basic džíny“, které zákaznice chválily za střih a cenu.
Q: Má KiK e-shop v Česku?
A: V diskuzi bylo uvedeno, že e-shop v ČR zatím není spuštěný; v Německu je však možnost online nákupu.
Q: Kde hledat výprodeje a jaké jsou běžné ceny ve výprodejových koších?
A: Diskuze zmiňuje posezónní výprodeje a „výprodejové koše“ s položkami za nízké částky, konkrétně ceny kolem 25 Kč za bavlněné tričko, svatební přání za 3 Kč a položky „do 10 Kč“ v krabicích.
Q: Nabízí KiK speciální dětské věci jako softshellovky s držítkem na dudlík?
A: V diskuzi byla zmíněna softshellová bunda pro miminko s držákem na dudlík jako vyzdvihovaný produkt; dostupnost se liší mezi prodejnami.
Q: Má KiK široký výběr sezónních dekorací na Vánoce a jiné svátky?
A: Ano; uživatelé zmiňují tematické kolekce na Vánoce, Velikonoce a další období a také informace, že prodejny doplňují zboží týdně a že poslední novinky byly avizovány k 16. prosinci.
Závěry z diskuze
Shoda
- Většina diskutujících nakupuje v KiKu především dětské oblečení, dekorace a drobné domácí potřeby.
- Zákaznice oceňují nízké ceny a výhodné výprodeje (např. koše s položkami za 25 Kč nebo méně).
- Sortiment se mezi prodejnami liší a některé populární kusy se rychle vyprodají.
Sporné názory
- Někteří hodnotí poměr cena/kvalita u KiKu jako velmi příznivý a porovnávali kvalitu s „FaF, CaA“ lépe, zatímco jiní považují kvalitu za nízkou a upřednostňují méně, ale kvalitnějších kusů.
- Někteří si pochvalují dostupnost velikostí (včetně větších velikostí a nadměrných řad), zatímco jiní kritizují omezené dostupnosti konkrétních velikostí u vybraných položek.
Otevřené otázky
- Bude KiK spouštět e-shop v Česku a kdy by mohl být dostupný?
- Jaký je skutečný dlouhodobý odolnostní standard oblečení z KiKu při běžném praní a nošení?
- Jak zajistit dostupnost rychle ubývajících sezónních kousků mezi různými pobočkami?
Zmíněné značky a firmy
KiK, Lidl, Janina, Ergee, PEZ, FaF, CaA
Zmíněné produkty a metody
spací vak, body vel. 46, oblečení 50 cm, punčocháče, ponožky, trička, Basic džíny, džíny Janina, softshellka pro mimi s držákem na dudlík, zásobníky na bonbony PEZ (Star Wars, Frozen), puzzle 1000 kusů, flísová pyžamka, ubrousky se slunečnicemi, podložka do drdolu za 25 Kč, vodové nanuky do mrazáku, pěnová písmenka s lepicím podkladem, polštáře ve tvaru srdce a srnky, svícínky, závěsná srdíčka, dózičky, ubrusy, svíčky, vánoční baňky, háčky na stromek, svítidla, ubrousky na sváteční tabuli, dárkové taštičky, plechové talíře na cukroví, pastelky, dřevěné hračky, kelímky s konmi, výprodejové koše, tester vůní ve výprodeji, plyšová housenka, maxi svíce, položky „do 10 Kč“, trička za 25 Kč, svatební přání za 3 Kč
Místa a osoby
Německo, Rakousko, Chorvatsko, Makarská, Brno, Česká republika
Jednoznačně vedou dekorace! A líbí se mi tématicky sladěné kolekce, takže nikdy neodcházím jen s jednou věcí.. 😅 A na jeden úlovek jsem extra pyšná - podložka do drdolu za 25,- 😉 Když to viděla má kadeřnice, tak si pro něj sama též hned běžela 🙂))
Asi půjdu proti proudu, ale já tam za život byla jen párkrát a koupila fakt minimum věcí. Ono se zdá, že je to děsně levné a výhodné, ale ona ta cena stěží odpovídá té kvalitě. Netvrdím, že se tam nedá najít něco pěkného, ale raději pořídím jednu kvalitní věc než deset nekvalitních. Výjimečně se objeví něco obstojného v dekoracích, to neříkám, občas po něčem sáhnu, ale většinou je to pro mě hrozné zklamání, když leckde čtu, co v Kiku zase mají za úžasné věci a pak to vidím na vlastní oči...
Věci z Kiku zřejmě nebudou součástí našich Vánoc, nenakoupím tam dekorace, ani dárky, ale abych nekřivdila, zajdu se podívat, jestli se situace nezměnila 🙂
Já si už vůbec nepamatuji, co bylo koupeno jako první, už ani nevím, kdy byl u nás otevřen, ale je jasné, že jsem do Kiku běžela hned, jak ho otevřeli, abych věděla "co je to zač"🙂 Už jsem ho navštívila kolikrát, někdy po nákupu prázdné ruce, někdy plný košík a občas i vozík. Nejčastěji nakupuji samozřejmě dekorace, které jsou přijatelné cenou a dají se vždy krásně doladit dohromady (ať je to jaro, velikonoce a hezké pastelové barvičky, hnědooranžový podzim, či teď vánoce). Pak nějaké rámečky, svatební "blbůstky", oblečení, potřeby do domácnosti..a za posledních pár měsíců konečně přibyli věcičky pro miminko, které se na ně těší zatím jen z bříška, ale aspoň maminka se má čím kochat 😀
Já kupuju hlavně drobnosti na vyrábění, občas hračky, oblečení a doplňky. Většinou, když si naplánuju cestu do města, tak se musím stavit a fakt nikdy jsem neodešla s prázdnou 😀
První nákup si už nevybavuji, ale co vím jistě, dokážu dlouhou dobu stát u kreativních a dekoračních košů 🙂 a to často než je zdrávo 😀 poslední nejlepší úlovek jsou pěnová písmenka s lepicím podkladem, které jsem hned využila na adventní rukavičku pro dcerku 😉
První nákup v Kika byl v těhotenství. Věci pro mimo. Red nakupují porad pro malého a taky vždycky vezmu věci pro naše ctyrnohaky. Pejska a kočičku. Vaše pamlsky milujou a jsou za dobrou cenu. Dekorace Kupuju taky.
Kik mám asi 15minut od baraku což je celkem fajn.Nakupuje se tam skvělě,věci jsou levné a celkem i kvalitní.Nejvíc jsem tam nakoupila asi oblečení pro malého.Byl to snad jediný obchod poblíž mého bydliště kde měli oblečení 50cm (y).Taky tam ale hodně kupuji sladkosti :D Hlavně velke balení gumových medvídku (y)
Úplně poprvé jsem nakupovala v Kiku v Německu, kde jsem pracovala jako au-pair. Ale to je už dávno. Byly to dárky na vánoce (hlavně oblečení) a nějaká dekorace. A když se otevřela pobočka i v našem městě, tak jsem ji samozřejmě navštívila. A nyní nakupuji hlavně pro naše miminko, a vždy něco koupím. Jsou zde velice pěkné věci za rozumnou cenu. Ať už je to oblečení, dekorace, hračky apod. 😉
Tak já si moc na první návštěvu nepamatuji, za to si moc dobře pamatuji tu před pár dny. Zruinovala můj účet, ale za to máme obývák plný malých i velkých skřítků. Jsou úžasní!!!
Když jsem byla poprvé v Kiiku,koupila jsem si tam krásné fialové triko co jsem strašně ráda nosila, ale bohužel už je jen na domácí nošení a hlavně tam chodím pro oblečení, máte pěkné velké velikosti. Hodně tam nakupuji pro neteře, nakoupila jsem krasné svatební přání za 3kč. Moje sestra Kik neskutečně miluje, vždy tam zavítá a volá: jsem v Kiku mají tu ..... nechceš pro Leňu (dceru???) Sestřenice když k nám přijede na návštěvu, vždy to vezme přes Kik a nějaké oblečení na holky přiveze. Lenička se vždy moooc těší co bude mít zase krásného!!! A jen tak příběh mimo. Vybírala jsem sušičku v elektru, prohlížím, sehnu se k ní a prasknou mi rifle, přes půl zadku, rychle obchod opouštím a jdu vedle do Kiku, kde si kupuji, krásné nové rifle. 🙂
Poprvé jsem Kik navštívila cestou od gynekologa, kde jsem se dozvěděla, že budeme mít chlapečka a tak jsem tam nakoupila několik oblečků. .Dodneška tam nakupují oblečení pro kluky a taky pro sebe a manžela, mlsky pro našeho pejska a samozrejme doplňky do bytu. ..V podstatě nikdy ne odejdu z Kiku s prázdnou. A miluji vaše slevy!!!!!
Moje poslední návštěva Kiku minulý týden - sháněla jsem softshellovou bundu a neměli moji velikost...slečna velice ochotně nabídla, že se popta a obvolala 4 prodejny, až našla tu spravnou velikost a barevnou kombinaci...i když měla hodně práce a já ji o to neprosila. Opravdu velice ocenuji takový přístup, velice milé a příjemné jednání, jiné řetězce by se měli učit! Nejraději nakupuji tvořivé materiály a miluji slevove koše 🙂
Nakupuji především oblečení pro dítě a trika pro sebe. Dekorace a vlnu doma také již mám
moc ráda zde nakupuji dekorace na jakékoli období, samozřejmě dětské oblečení ajiné moooc důležité věci..jako třeba nápis home, světílka, prostírání, svíčky, rámečky ....ono je vždy důvod proč zravna něco musím mít 😀
Poprvé jsem v Kik nakoupila oblečení pro očekávané miminko. Teď nakupuji nejvíce oblečení a nejrůznější dekorace. Na Vánoce jsem již pořídila baňky, háčky na stromek, svítidla a ubrousky na sváteční tabuli.
V Kiku mám nejradši krabici s posezónním výprodejem, kde občas najdu věci do desetikoruny :D, které se mi zrovna hodí. Občas mne děti ukecají na nějakou blbinku, sem tam tričko. Před lety na dovolené v zahraničí mne Kik zachránil, když mi došlo čisté oblečení. Koupila jsem si košili s krátkým, kterou pořád nosím.
Dokud nám Kik, který byl v dosahu nezrušili, byla jsem tam minimálně 1x týdně. Nejvíce šlo nazbyt miminkovské a dětské oblečení ( velký výběr za skvělé ceny, oproti "značkovým" obchodům).Pak jsem hodně kupovala domácí potřeby a dámská trika 🙂 Vloni jsem nakoupila i spoustu hraček( nejkrásnější úlovek byla obrovská plyšová housenka). Teď mám všechny Kiky ve městě hodně daleko a nejsem řidička, takže nakupuji zřídka, což mě moc mrzí ☹
Ja nakupuji hlavne dekorace a veci do domacnosti 🙂 obcas nejake obleceni, kdyz mi neco padne do oka🙂
Hlavně trička! Perfektně sedí, jsou moc hezký, dostatečně dlouhý, praním se nekroutí a na nošení jsou prostě nejlepší 🙂


@petrasipkova1 Tak zítra přeju dobré pořízení! Budu ráda, když pak dáte vědět, co jste vybrala 🙂 A moc doporučuju náš newsletter. Budou vám pak chodit naše letáky s novinkami (přibližně každé 2 týdny) a vždy budete vědět, kdy vyrazit do prodejny za novými věcmi: http://www.oblekamesechytre.cz/registrace-newsl...