Sobotní SOUTĚŽ o balíček plný ponožek

klara_kik
5. pro 2015

Přijde vám, že své dítko neustále převlékáte a jeho oblečení pořád perete, zašíváte a kupujete nové? Můžeme být sebevětší parádnice, ale v převlékání a množství oblečení děti nepřekonáme. Je takovým jejich oblíbeným záznamníkem činností za daný den. Vidíte na něm, co jedly, s čím si hrály, zda byly venku i jestli už si čistily zuby. Pochlubte se do neděle do 9:00, jak své oblečení dokáže zamazat či roztrhat vaše ratolest, a sdílejte s námi fotečku 🙂 A pokud dítko teprve čekáte, můžete nám vyfotit hezký kousek oblečení, který teprve čeká, až bude zamazán. Třeba nějaký pěkný za rozumnou cenu z KiKu. A jelikož v žádném šatníku není nikdy dost ponožek, jedna z vás jich od nás dostane balíček pro celou rodinu 😉

tarien
5. pro 2015

Špagety...dodnes se neobejdou bez umazání...ale tohle byl jednou extrém 😀 Zapomněla jsem nahrát fotku...a už nejde dodatečně vložit...kečup byl všude a špagetu jsem našla tehdy i v plínce, za pasem 😉

iv45
5. pro 2015

s lipo- lízátkem od tety, v plínce jsme to naštěstí nenašli, z látkovek by se to špatně pralo, teta nám z Filípka udělala šmoulu a slíbíla mu příště červený a bude karkulka 🙂

zanri
5. pro 2015

No nevím, jestli je to ke chlubení, ale chtěla jste to😀 Jednou už toho bylo tolik, že jsem to fakt musela nafotit, jinak by mi to nikdo nevěřil🙂), a to měl plínku!

zabulik
5. pro 2015

Od jogurtu bylo vše oblečení ještě, že bylo vedro a dcera mohla v jídle pokračovat i bez něj 🙂

effka84
5. pro 2015

U nás se mlsalo🙂

apacheee
AMBASADORKA
5. pro 2015

Tato soutěžní otázka mě jen utvrdila v tom, že má geniální dítě🙂 Toto je totiž naše nejumazanější fotka🙂 Ale nedělám si iluze, časem bude hůř🙂

brasilka
5. pro 2015

Naše nejmladší se ještě zamazat nezvládne, ale oblečení z Kiku máme spoustu. Momentálně děláme parádu v úžasné chlupaté zimní kombinéze z Kiku 🙂

anetka1701
5. pro 2015

Moje dcerky jsou vzorňačky po tatínkovi a vyloženě upatlat se moc neumí. Ale vkládám fotku Sárky a jejího dortu k svátku - takhle se do něj pustila :o) Kdo z nás to nechtěl zkusit když byl malý (a rodiče mu to nedovolili) :o)

minonnka
5. pro 2015

Kdyz byl syn maly, predchazela jsem skvrnam tim, ze si mlsal ve vanicce 😝 😀
Mozna proto si to v pozdejsim veku zacal vybirat naraz a to napr.vazelinou...ta se opravdu hodne spatne pere 😠 😀
Potom se narodila dcerka a synek si zacal uvedomovat moji bezmocnost a svoji "svobodu", kdyz kojim a uspavam malou...nekdy postaci maly vzorek kelimku Sudocremu a je "vymalovano" a ten se taky spatne pere 😠 😀
Doporucuji rychle ditko zavrit v ohradce, odkud nemuze uniknout a delat otisky i jinde, nez mate volne ruce na velky uklid 🙂
Ponauceni? Kdyz je ve vedlejsi mistnosti ticho, nemyslet si blahove, ze si ditko pekne samo hraje 😀

partyzanka91
5. pro 2015

Naše Míša už nemá na likvidaci svého oblečení co zdokonalovat 😀. Kdyby se nám v dubnu narodila holčička tak po ní ani nebude mít co dědit 😀. Tahle fotečka je starší, Míšu se vždy snažím fotit když má na sobě zrovna čisté v opačném případě mám strach že za album pné ušmudlaných fotek by na nás zavolali socíálku 😝 Ale teď se nám foto alá pašík koukám hodí

majkoz
5. pro 2015

Ovčí bobky,znehodnocování potravin i výtvarná tvorba a další činnosti končí ve vaně. Někdy je nutno odmočit nejen dítě, ale i oblečky...Tak koukám, že už je neděle a toto je sobotní soutěž, ale než jsem dala dokupy foto,tak jsem byla u našeho prostředního třikrát měnit pyžamo a polštář, jelikož blindí a blindí...:( Ale to teda fotit nebudu:/i když je to k tématu;)

mysicka003
6. pro 2015

Tak co se týká převlékání to je u nás fakt mazec. Mladší dcera (1 rok) je stále upatlaná od jídla, politá, po.... tak se převlékat musí 🙂 starší dcera (4 roky) tak u té je to dobrovolné, několikrát za den se převléká, miluje šaty a sukně! Největší problém je když se ráno chystáme do školky, tak stojí před skříní a vybírá co by si vzala, když ji něco připravím a jí se to nelíbí, tak slyším TO MI TO NELADÍ!!! - TAK TO TEDA NE, V TOM NEPŮJDU! Kolikrát si říkám co bude za pár let, když si v oblékání vymýšlí už teď takto malá. Nejraději by do školky stále nosila fialové triko s kočičkou,které dostala od tety a od u vás z Kiku! A když mě krmí tatínek, sestřička a nebo jím sama, jsem vždy nejšpinavější! 🙂 🙂 🙂 🙂

mina_
6. pro 2015

Dlouho jsem hledala fotky, které by nebyly zamazané od jidla, nebo podělané, těch už je tu dost 😎 Nakonec jsem našla fotky z loňských Vánoc, kdy prcek dostal papírový domek a prstové barvy. Dárek mě neuvěřitelný úspěch. Po namalování jsme barvičky rovnou vyhodili a pořídili nové, protože buď došly a nebo bylo "očerněny" k nepoznání. Tomík si to moc a moc užil. Fotky jsou bohužel rozmazané, protože nemáme uplně dobrý foťák, tak dětská radost je z nich patrná 🙂
Domeček dostal dost zabrat ještě další 3 měsíce jsme ho vyzpravovali tavící pistolí a různě posbíranými kartony z krabic.. Byl to skvělý dárek a letos bude zase, doufáme, že v odolnější variantě 😀 😀

zu_za
6. pro 2015

Anežka vykrajovala cukroví 🙂

igiana
6. pro 2015

Zapomela jsem doma brindacek a tajne jsem doufala, ze se neumaze 😀 . Nas prvni nanuk 🙂