Co je pro vás důležité při výběru kosmetiky pro Vaše miminko?

zdenka_kloranebebe
1. zář 2014

Dobré ráno všem již probuzeným 🙂
Dnes začínají dny se značkou Klorane Bébé a mě by hned na úvod zajímalo, podle čeho jste vybíraly kosmetiku pro Vaše mimi? U mě to totiž bylo jednoduché, protože jsem pracovala se značkou Klorane Bébé dávno před otěhotněním. Ale vy?
Děkuji za příspěvky, krásný den!
Zdeňka

ellar
1. zář 2014

Podle toho, co mi doporučila kamarádka lékárnice. Používám Kloran Bébé a všem doporučuju 🙂 Sama používám Avene a pokud se nepletu, je to stejná firma.

jamia
1. zář 2014

Řídím se radou z porodnice, totiž čím míň kosmetiky a čím později, tím líp. Takže myju v čisté vodě, mažu slunečnicovým olejem z lékárny, na prdelku sudocrem a malá nevypadá, že by strádala 🙂

ninive211
1. zář 2014

Dám hodně na recenze ostatních maminek, s čím samy byly spokojené (hlavně když to slyším z více stran, ne jen od jediné maminky, tak to asi nebude náhoda a nějaký "šunt") a také se tedy přiznám, že se dívám i na cenu...nejsem zastánce toho, že co je drahé, to je dobré, občas to bývá i naopak a levná "privátní" značka dopadne v nejrůznějších testech mnohem lépe, než předražená "značková" kosmetika. Sama pro sebe též neutrácím za kosmetiku tisíce.
Naše miminko se má teprve narodit, tak jsem zvědavá, jak mu bude vyhovovat nakoupená kosmetika.
Jinak se přiznám, že o značce Kloran Bébé slyším poprvé v životě...

dzejnyy
1. zář 2014

Kosmetiku pro miminka a děti často používám i já, protože jsem těžký ekzematik. Takže vybírám podle kvality, aby kosmetika příliš nevoněla a vybírám jen značky, v které mám důvěru. Teď už je pro mě důležité také to, aby měly produkty praktické zavírání, momentálně je nejlepší pumpička, aby toho synové bez dozoru nedokázali vypatlat nebo sami vylít příliš :D

zdenka_kloranebebe
autor
1. zář 2014

@ellar Děkujeme🙂. Ano ano, Klorane Bébé a Avène patří pod stejnou společnost Pierre Fabre dermocosmétique.

jancip
1. zář 2014

Na doporučení lékařů jsem kromě Indulony nepoužívala žádnou. Až po několika týdnech jsem začala používat mycí gel na koupání. Výběr ovlivnily zkušenosti jiných maminek, zkušenost má (jsem exematik) a i rozumná cena.

soleilll
1. zář 2014

Vůně, konzistence, snášenlivost, cena.

betelgeuzz
1. zář 2014

Také se kloním k tomu, že čím míň kosmetiky, tím líp. A když už, tak aby v ní bylo co nejmíň chemie. I pro sebe používám přírodní kosmetiku, takže pro děti jsem volila taky.

kajalka
1. zář 2014

Vybírám tak, abych organismus dítka nezanášela naprosto zbytečnou chemií. Na koupání mám buď Delfínka od Eoné nebo doma dělané mýdlo bez parfému a na zadeček jen čistou vodu popř. s kapkou medvídka. Nemažu ničím.

kaztov
1. zář 2014

Řídím se radou našeho pediatra - myju v čisté vodě, prdelku mažu speciální novorozeneckou mastí přímo z Fakultní nemocnice Ostrava a prospívá nám to 🙂. Teď jsme přidali pouze Linolu na hlavičku, protože se mírně loupala.
Kloran Bébé používala známá u svých dětí a dost mi tyto výrobky chválila.

gepe
1. zář 2014

Nejdrive jsme pouzivali cistou vodu a na mazani slunecnicovy olej z lekarny. Na zadecek Weledu Calendula, a pozdeji i celou detskou radu od Weledy. Diky kremu na prtku netrpi od mala na opruzeniny, ted byl nedavno rok. Weledou jsme zacali, diky zkusenostem z porodnice s ni i na zaklade doporuceni od zname, ktera v jine porodnici pracuje. Zkusili jsme i jine znacky primarne na zadecek a vzdy se zacal cervenat. Na slunicko pouzivame pouze Biodermu kids vcetne po "opalovani". La Roche miceralni vodu v horkach.
Priznavam, o Klorane bebe slysim poprve a ne ze by me to nezaujalo. 😅 opravdu se jedna take o hypoalergenni, prirodni bez parfemace? 🙂

amoebizu
1. zář 2014

používáme látkovky a snažíme se o bezplenkovku, tak nemáme opruzeniny, nejlepší je čistá voda, ale jinak mažem malého avirilem na radu doktorky a koupeme v johnson's ale chci se poohlednout po něčem více přírodním. na utírání zadečku používáme medvídka od eoné a je to vpoho..... stejně, čím míň, tím líp 🙂

kelllys
1. zář 2014

Já vybírala dle recenzi, také to jak se mi sama kosmetika líbila a samozřejmé určitým způsobem me rozhodnuti ovlivnila i cena. Zvolila jsem jonson baby, vim ze některé maminky na to maji jiný názor, ale já sama jsem s žádnou kosmetickou problém neměla a jelikož se mi před rokem narodila neteř a olej a mycí emulze ji vyhovovala tak jsem ji také zvolila jinak na opruzeniny sudocrem. O značce klorane nebe jsem neslyšela a v době kdy budeme potřebovat vice kosmetiky, Jalo opakovaný na vládly a tak tak určité budu ještě orehodnocovat v oblasti přírodní kosmetiky či výrobku manufaktur

zdenka_kloranebebe
autor
1. zář 2014

@gepe ano 😉 veškeré naše přípravky jsou hypoalergenní, bez alkoholu a parabenů, testované pod kontrolou dermatologů a pediatrů. Přípravky je možné používat už od narození.

prcek91
1. zář 2014

já vybírala dle recenzí a rad ostatních maminek.. používáme bubchen a jsme spokojeni..o značce kloran bebe slyším poprvé..🙂

evaamy
1. zář 2014

Vždy si čtu složení, takže jediné přírodní kosmetika. Nelpim na jedné značce. Rozhodne bych nekoupila komerční značky z TV reklam, např Johnssons, Nivea apod. Klorane neznám.

gepe
1. zář 2014

@zdenka_kloranebebe achaa diky za odpoved 🙂 da se koupit v bezne lekarne siti?

simijj
1. zář 2014

Ja dle doporuceni kamaradek,ale vzdy jsme kupovala radeji na zacatku male zkusebni baleni ci vzorek,oba kluci jsou dost citlivi a po dost vecech se osypavaji 🙂 O teto znacce slysim poprve a rada ji vyzkousim,kdyz jsem si precetla,ze je hypoalergenni 🙂 Je mozne sehnat nekde v lekarnach ci e-shopu prave nejaka mala baleni ci vzorky? Dekuji 🙂

zdenka_kloranebebe
autor
1. zář 2014

@gepe Klorane Bébé zakoupíte ve vybraných partnerských lékárnách, seznam najdete na našich webových stránkách www.klorane.cz, posílám link: http://www.klorane.cz/find-us. 🙂

zdenka_kloranebebe
autor
1. zář 2014

@simijj Vzorky Klorane Bébé jsou k dispozici v partnerských lékárnách, nejbližší ke svému bydlišti si můžete najít na našich webových stránkách www.klorane.cz, link: http://www.klorane.cz/find-us.
Většinou se jedná o vzorek jemného pěnivého gelu, výživného krému nebo masti proti opruzeninám.
e-shop jako takový nemáme.

simijj
1. zář 2014

@zdenka_kloranebebe Uzasne, moc dekuji, hned na to kouknu a vyzkousime 🙂

haaribo
1. zář 2014

@zdenka_kloranebebe V rámci předplatného jsem získala balíček Vaší kosmetiky - sprchový gel, tělové mléko a velké ubrousky. Doufala jsem, že se miminka dočkám dříve, než mi projde u výrobků exspirace. Klaplo to. Všem nám kosmetika strašně voněla. Když došla, koupili jsme v akci Johnsona a po něm se malý osypal. Tak jsem sedla k netu a objednala Vaši kosmetiku. Vojta se v ní koupe pořád, Vítek má problémy s kůží, tak ji střídáme s řadou Exomega od A-dermy. Každopádně bych už neměnila, nakupujeme ve velkém a doporučuji i ostatním v okolí! 😉

svoba
1. zář 2014

Používala jsem minimum kosmetiky. Zadeček jsem mazala občasně, nekoupala denně. Důležité je pro mě složení, chci jen přírodní kosmetiku, která nebude zatěžovat pleť mého miminka ani přírodu. Kloranenám vyhovovalo. Nesnáším ty syntetické navoněné parády z reklam.

chris_n
1. zář 2014

různé zkušenosti a poměr cena/výkon

ev.ka
1. zář 2014

@zdenka_kloranebebe mě to nic nevyhledá... nereaguje to ani na Praha...

zdenka_kloranebebe
autor
1. zář 2014

@ev.ka Koukám se na to, zkusila jsem jiné město a to fungovalo. Dáme to do pořádku s administrátorem stránek. Která část Prahy by Vás zajímala?

ev.ka
1. zář 2014

střední čechy, severovýchod od prahy

michael2611
1. zář 2014

Dostali jsme vzoreček z lekárny ještě když jsem byla těhotná, malinkého jsme v klorane bebe vykoupali jak jsme přišli domů z porodnice, tu vůni si ještě pamatuji, byla moc zajímavá. Pak jsme ale začali používat kosmetiku Hipp, maličký začal mít ekzém, se kterým bojujeme dodnes. ☹

zdenka_kloranebebe
autor
1. zář 2014

@ev.ka Případně ještě najdete seznamy partnerských lékáren na našich facebookových stránkách Klorane Bébé cz/sk v sekci fotky.

zdenka_kloranebebe
autor
1. zář 2014

@ev.ka A nějaké konkrétní město, které máte nejblíž? 🙂